„Ci ludzie cynicznie wysługują się dziećmi!” Małopolski Kurator Oświaty Barbara Nowak o „paradzie równości” i zdalnym nauczaniu [WIDEO]

Małopolski Kurator Oświaty Barbara Nowak / Fot. wPrawo.pl
5

W ubiegłą sobotę (16.07.2022) dziennikarz wPrawo.pl Robert Piskorski przeprowadził wywiad z Barbarą Nowak, Małopolską Kurator Oświaty. Głównym tematem rozmowy była odbywająca się w Częstochowie tzw. parada równości, w której, co zaobserwowaliśmy, uczestniczą także dzieci. Pani Kurator została także zapytana o to jakie jest jej stanowisko w kwestii wprowadzania w szkole zdalnego nauczania.

Zapytana o udział najmłodszych w paradach LGBT, stwierdziła: – To coś co szalenie boli, że ci, którzy chcą ułożyć ten świat zupełnie inaczej, posługują się dziećmi, wysługują się nimi w sposób cyniczny – tłumaczy i dodaje, że te środowiska zniekształcają pojęcie „wolności”, którym szafują na lewo i prawo, a które zdaje się być atrakcyjne dla dzieci i młodzieży. – Mówiąc o wolności ograniczają ich wolność w sposób straszny i równocześnie kierują ich uwagę na rzeczy, które ich naprawdę niszczą, odciągają ich od tego co ważne, piękne, rodziny, tradycji i pomysłu na przyszłe, szczęśliwe życie. Mówią im, że mają szukać swojego szczęścia w tym, co ich tak naprawdę niszczy. (…) Nie mówią im tego, że wartość człowieka kształtuje się w trudzie.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Wskazuje, że zmanipulowane dzieci biorące udział w paradach próbują sztucznie zaistnieć i zwrócić na siebie uwagę, ubierając przejaskrawione ubrania i epatując symbolem przypominającym tęczę. Tłumaczy, że problemem wśród młodzieży jest wyizolowanie, a zarazem nieograniczony dostęp do Internetu, którego treści mają ogromny wpływ na kształtowanie młodego pokolenia.
Jaki jest tego cel? Zniszczyć wszystko co stanowi cywilizację chrześcijańska. Zniszczyć wszystko dobro, które było, a zniszczyć można poczynając od zniszczenia rodziny, Kościoła… – dla wPrawo.pl mówi Barbara Nowak.

Robert Piskorski zapytał także jakie jest stanowisko Kurator Nowak w kwestii wprowadzania w szkołach zdalnego nauczania. Odpowiedź była bardzo konkretna.

Nie może być zdalnego nauczania. Nie może być wyrywania dzieci z ich środowiska (…). Bądźmy mądrzy, wyciągajmy wnioski, już całe zło się wylało. Nie możemy spowodować, żeby dalej te dzieci krzywdzić, żeby czynić zło. Róbmy wszystko, żeby dzieci odzyskać, a odzyskać można tylko w jeden sposób: budując nasze wspólnoty. Ja wołam do nauczycieli w Małopolsce: budujmy wspólnoty w swoich szkołach! – mówi Barbara Nowak.

Wywiad z Małopolską Kurator Oświaty od 10 minuty nagrania:

Przeczytaj także:

Andrzej Duda rozmawia z ks. Isakowiczem-Zaleskim o ukraińskim ludobójstwie na Polakach! „Proszę, by ksiądz się miarkował w słowach” [WIDEO]

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Jozef mówi

  Rodacy , moja znajoma mieszka na poludniu USA przez 32 lata i NIGDY tam nie bylo parady pedelow… gejow— N IGDY! Odpowiedzcie sobie sami dlaczego Polacy godzicie sie na niszczenie dzieci i mlodziezy zezwalajac na takie publiczne marsze zgorszenie! Co na to Biskupi, co na to prezydent Częstochowy?? Rodacy ci rządzący nie moga byc POLAKAMI!!!

 2. W K mówi

  @Jozef Poliniaków to nie interesuje. Poliniacy są zadowoleni, gdy ktoś za nich myśli.

 3. Kwal mówi

  Oczywiście, że nie są Polakami, są żydowskimi śmieciami…

 4. anonim mówi

  To że na te marsze deprawacji zezwalaja politycy to nie powinno nikogo dziwić, ale bierba postawa kleru kk to już coś obrzydliwego.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.