Grzegorz Braun oświadcza w Sejmie: „Czuję się świetnie, nie miałem w życiu epizodów depresyjnych” [WIDEO]

poseł Grzegorz Braun/ fot. Twitter/Konfederacja
19

Podczas dzisiejszego (27.07.2022) posiedzenia Sejmu, Grzegorz Braun zabrał głos z mównicy. Zreferował jakie postępowania są toczone w jego sprawie oraz wyznał w jakiej kondycji psycho-fizycznej aktualnie się znajduje.

Wysoka opustoszała Izbo! W sprawach mnie osobiście dotyczących, ale przecież nie prywatnych, lecz publicznych, ponieważ z woli moich wyborców pełnię mandat poselski, w związku z tym wszystko, co tego dotyczy, jest sprawą publiczną, została wszczęta procedura uchylania, zdejmowania immunitetu poselskiego pod pretekstami groteskowymi, dostarczonymi przez komendanta głównego Policji – rozpoczął poseł Grzegorz Braun.

Warto wysłuchać zwłaszcza tego, co przedstawiciele Komendy Głównej Policji mówią na ten temat. Dziesięć wniosków, z tego dziewięć w kwestii niezamaskowania, jak wiadomo, prawem kaduka narzuconego także posłom, nielegalnie, bezpodstawnie, nie medycznie, bezprawnie, i dziesiąty wniosek w sprawie o, uwaga, wykroczenie w ruchu drogowym. W istocie chodziło o zdarzenie z pewnej demonstracji politycznej. Nie, nie jazda na rowerze po pijaku, po dwóch piwach, tylko demonstracja polityczna, której przebieg usiłowano zakłócić, narażając przez to, jak sądzę, na niebezpieczeństwo wręcz wszystkich uczestników demonstracji. Udało się temu zapobiec – mówił poseł Konfederacji – No więc procedura wszczęta. Jaki to scenariusz jest pisany, czy mam jakichś psychofanów, ukrytych może sympatyków czy w Komendzie Głównej Policji, czy tutaj gdzieś w instancjach sejmowych, to dopiero czas pokaże.

I dalej, najpewniej z uwagi na nieustające ataki polityczno-medialne, a także w przeddzień 11. rocznicy śmierci Andrzeja Leppera, Braun wydał oświadczenie o swoim stanie zdrowia.
Z ostrożności procesowej niniejszym oświadczam, że czuję się świetnie, stosownie do wieku. Cieszę się życiem rodzinnym i zawodowym, teraz to moja praca. Nie miałem w życiu epizodów depresyjnych, również w rodzinie nie było takich przypadłości. Mam mnóstwo planów związanych nie tylko z pracą parlamentarną, mnóstwo projektów niedokończonych, jakieś teksty do napisania, może jeszcze jakieś filmy dokumentalne do stworzenia – artykułował prezes Konfederacji Korony Polskiej. To tytułem oświadczenia poselskiego, bo nie wiadomo, jakie scenariusze są pisane…

OBEJRZYJ: Niszczyli Leppera, teraz biorą się za Brauna! [WIDEO]

Zobacz także:

„Nikt nie wierzył, że Ukraińcy będą mordować Polaków. Mówili: powoli go rżnij, bo to dobry człowiek.” Wywiad z Anną Kownacką-Góral, świadkiem ukraińskiego ludobójstwa na Polakach [WIDEO]

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Jozef mówi

  Jedyny Posel POLSKI w sejmie … jedyna obrona Polakow przed 455 poslami polskojezycznymi zlodziejami, mordercami.. i bandrowcami.. Nich Pan BOG ma Posla Braun w szczegolnej opiece! Szczesc BOZE !!

 2. ubawiony mówi

  Mentzen proponuje wynagrodzenie od 3 do 3,5 tysięcy brutto, oczekując jednocześnie m.in. gotowości do pracy ponad normę. Najwidoczniej właśnie tak wygląda, zdaniem Konfederacji, uczciwe i „godne” podejście do pracowników.

 3. bogdan mówi

  CZY KONFEDERACJA JEST „TOWAREM” AUTENTYCZNYM ,CZY PODMIANKĄ W BIAŁO CZERWONYM OPAKOWANIU ,IMITACJĄ BOGA, HONORU I OJCZYZNY , W SŁUŻBIE LIBERO ŻYDO KOMUNY ! OD 1945r. do dnia dzisiejszego tj. 27. 07 . 2022 r. wszyscy sprawujący władzę , od bieruta, do dudy, od cyrankiewicza do morawieckiego to ” morfologicznie ” , krew berii i bermana ! SEKCJE INTERNACJONALISTÓW UKSZTAŁTOWANYCH W KPP , PPR , ZSL, SD, PZPR , PO ,PiS , ORAZ WSZELKICH ” dzikunów ” typu = tęcza != tzw. ” spadachroniArze ” = 2 woda =3 woda=4 woda po dziadkach i ojcach rzeźnikach czerwonych ! REASUMUJĄC =KONFEDERAJIA MUSI SIĘ OKREŚLIĆ jakie wymogi winni spełnić kandydaci do SEJMU , SENATU stanowisk z klucza służby PAŃSTWU POLSKIEMU ! PO 1 ! W WYMOGU OKREŚLENIA SIĘ NARODOWOŚCIOWO, POKOLENIOWO OD 1920 r. =AUTENTYCZNE NAZWISKA RODOWE , NABYTE POPRZEZ MAŁŻEŃSTWA , LUB ZABIEG PRAWNY , WYKAZ DZIECI ADOPTOWANYCH W SWEJ RODZINIE I ICH NAZWISKA , RODZAJE SŁUŻBY PAŃSTWOWEJ GDZIE, RODZAJ I WYMOGI SŁUŻBY OKREŚLA SKŁADANA PRZYSIĘGA W LATACH , OKRESIE OD 1920 DO DATY ROZPOCZĘCIA ZABIEGÓW KANDYDOWANIA DO WŁADŹ R. P . JEDNOCZEŚNIE W SPOSÓB KATEGORYCZNY NALEŻY OKREŚLIĆ PRAWNIE ŻE WYMAGANIA PERSONALNE NIE WYKLUCZAJĄ Z WOLNOŚCI OKREŚLONYCH PRZEZ „KONSTYTUCJE ” , A WIĘC WSZYSCY OBYWATELE i SUWERENI RZECZYPOSPOLITEJ MAJĄ PRAWO DO PIASTOWANIA NAJWYŻSZYCH URZĘDÓW W PAŃSTWIE POLSKIM ! ALE NIE MOGĄ BYĆ NIEKREŚLONYMI „DUCHAMI ” , BATORYM MOŻE ZOSTAĆ KAŻDY ! ALE ” KUPUJĄCY” MUSI O ” TOWARZE WIEDZIEĆ WSZYSTKO ! = Panie Braun , albo bez przyłbicy i z odwagą , albo „kicha” Pana określi !

 4. Ewa-Maria mówi

  Poseł Braun może podzielić los A. Leppera. Wszystko jest możliwe w tej parszywej polityce. Ewentualności należy wcześniej zapobiec.

 5. Wojciech mówi

  Andrzej Lepper powiesił się, wziąwszy lekarstwa na serce, podczas układania list wyborczych…

 6. bogdan mówi

  LEPPER POWIESIŁ SIĘ W POZYCJI „na leniucha ” , pozycja wsparta na podłodze w 80% ciała ! NO ALE BYŁ UPARTY , ZAWZIĘTY I MU SIĘ UDAŁO ! ” KRAWAT” UMOCOWANY BYŁ NA ZAWORZE KALORYFERA ! W PIONIE „ZWISU” = MAX. 110 cm.

 7. verizanus mówi

  Nie tylko seryjny…są też wypadki, nagłe i nieoczekiwane…;)

 8. Maksio mówi

  Na Podkarpaciu numer 1. Semper fidelis, morituri te salutant. Pan Grzegorz Braun swoimi poselskimi interwencjami wqurwił samego Cezara. 😁

 9. Franek mówi

  Niesamowita kultura osobista, człowiek poważny, elokwentny, oczytany, łagodny, sprawiedliwy, żonaty.

 10. Meg mówi

  Jedyny w swoim rodzaju. Popieram. Brauna naprawdę podziwiam.

 11. wit mówi

  Konfederacja, a przede wszystkim poseł Grzegorz Braun dba o Polska Racje Stanu i Zbigniew Ziobro z Solidarna Polską o sprawiedliwość . Trzeba ich wspierać.

 12. abcdefg mówi

  Gdy będzie Polski Rząd to obcojęzyczni będą się wieszać w domach czy gdzie tam będą chcieli.

 13. zagłoba sum mówi

  Co prawda wredny ze mnie agnostyk i antyklerykał. którego razi to okropne „szczęść Boze” przy kazdej okazji, w dodatku na temat „smoleńska” mam dokładnie przeciwne zdanie ale szanuję Pana Posła Brauna, gdyz w chlewie przy ul. Wiejskiej w Warszawie jest jednym z NIELICZNYCH ( kilku, moze w porywach kilkunastu) parlamentarzystów walczących o POLSKĘ i polskie sprawy.

 14. verizanus mówi

  @Zagłoba Sum Polak? agnostyk i antyklerykał??? Oj chyba nie z tych Polaków…. Prawdziwie polskim pozdrowieniem jest i było (i mniemy nadzieję będzie): „Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus”.

 15. czarny mówi

  A kto by chciał zabić Brauna wiecznie robiącego z siebie idiotę razem z Korwinem? Wiecznie kompromitującego się we wszelkich wyborach prezydenckich. Przecież nikt go nie bierze na poważnie w Sejmie, to po co ktoś miałby go zlikwidować?

 16. zagłoba sum mówi

  Verizanus! Prawdziwe kłopoty i upadki Polski ( jakkolwiek nazywała się w ciągu wieków zaczęły się od tzw. przyjęcia chrześcijaństwa z Rzymu, via Praga. Kościół Rzymski był ZAWSZE zamieszany w nieszczęścia dotykające nasz kraj a ostatnią szansą na odwrócenie katastrofalnego biegu historii był pomysł na POLSKI Kościół Narodowy, z królem jako jego szefem, która to koncepcja dojrzewała w XVI wieku. . Coś, jak anglikanizm w W. Brytanii. Rzym a później Watykan ZAWSZE były wrogiem Polski i zawsze poświęcały nasz kraj dla swoich własych interesów. dlatego zamiast tego nieszczęsnego „Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus” wolałbym swojskie „Z Dadźbogiem”…

 17. verizanus mówi

  @Zagłoba sum Każdy wierzy w co chce. Ja tam w takie bolszewickie brednie nie wierzę. Dla socjalistów i innych kłamców zawsze Kościół Rzymski to będzie samo zło, bo jedynie oni oświeceni nieśli dobrobyt itp. Wprost przeciwnie uważam, że ZAWSZE ci co byli przeciw katolicyzmowi (nawet wysoko postawieni duchowni jak prymas Podoski, albo bliżej naszych czasów opisani w książkach np J. Międlara) jawnie bądź w sposób zakamuflowany, byli przyczyną nieszczęść nawiedzających nasz kraj. Zależy też gdzie się kto wychowywał. Uważam, że prawdziwy Polak mówi „Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus”, a jak dla kogoś bardziej swojskie jest np „Z Leninem” , Z Dadźbogiem”, „Z Wielkim Architektem” itd itp. to już chyba jednak….;)

 18. zagłoba sum mówi

  Verizanus! To nie jest kwestia wiary, lecz FAKTÓW a z faktami, jak wiadomo, nie dyskutuje się. Kosciół Rzymski odkad postawił stopę na słowiańskich ziemiach ZAWSZE knuł przeciwko Słowianom. Tak było, odkąd Cyryl i Metody zaczęli nawracać ludy bałkańskie a później czeskie i morawskie. Oczywiście, nie poddaję wątpliwość uczciwych intenccji Konstantyna (Cyryla) i Michała (Metodego) oraz wielu uczciwych kapłanów/misjonarzy ale za nimi zawsze były brudne łapska papieży i biskupów.

 19. verizanus mówi

  @Zagłoba sum Fakty są inne. A jak miałbym wybierać to wolę „brudne łapska biskupów” niż czyściuteńkie oświeceniowców i leninistów-trockistów.
  Wśród niemieckiego kleru zdarzały się w tamtym czasie kanalie, ale to nie powód by gardzić prawdziwą wiarą, gdzie ZDECYDOWANA większość Jej duchownych (zwłaszcza Polaków) kształtowała naród w sposób właściwy. Przeciwko Słowianom knuł Kościół niemiecki (tak jest i dziś, chcą zamykać polonijne parafie), natomiast warto ODRÓŻNIĆ polskich duchownych (tych nie zaprzedanych obcym) od innych.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.