Gross na konferencji w Paryżu: „Polacy zabili na wsiach WIĘCEJ Żydów niż Niemcy w obozach zagłady”

Jan T. Gross/fot. youtube
25

– Pan Gross powiedział na konferencji w Paryżu, że Polacy zabili na wsiach więcej Żydów niż Niemcy w obozach zagłady. Te słowa padły w języku francuskim – mówi portalowi wPolityce.pl ks. infułat Stanisław Jeż, były rektor Polskiej Misji Katolickiej we Francji, wieloletni duszpasterz francuskiej Polonii.

– To nie była konferencja historyczna, ale polityczna. Gross krytykował obecne polskie władze. Zaatakował Kościół katolicki w Polsce, m.in. o. Rydzyka i Radio Maryja. Na tej konferencji obserwowaliśmy terroryzm ideologiczny – ocenia ks. Jeż.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Obecny na konferencji historyk z Instytutu Pamięci Narodowej, dr Maciej Korkuć, chciał prostować kłamstwa, które padały na konferencji, jednak szybko mu przerwano. – Zdążył wypowiedzieć kilka słów. Powiedział, że nie można nazywać przedstawicieli IPN warchołami historycznymi. Głos dawano tylko swoim ludziom, porozsadzanym na sali, którzy potwierdzali antypolskie tezy propagandowe – mówi ks. Jeż.

Wczoraj na Twitterze pojawiły się informacje o skandalicznych tezach wygłaszanych podczas paryskiej konferencji  „Nowa polska szkoła historii i Holocaustu”. Trudno jednak było uwierzyć, że to prawda. Ja też zastanawiałam się, czy to nie jest przypadkiem błąd w tłumaczeniu. Ale okazuje się, że takie słowa padły. Zobaczmy zatem, co jeszcze wydarzyło się podczas dwudniowej antypolskiej konferencji w Paryżu.

Źródło informacji: wpolityce.pl, twitter

Przeczytaj też:

Tłumaczenie skandalicznego artykułu Jana T. Grossa o Marszu Niepodległości pt. Po raz kolejny Polacy żądają „czystej krwi”

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. 44 mówi

  Jakby ktos mial watpliwosc.Rzad Polin mateusza morazowieckiego poprzez Polska Akademi Nauk i wspolfinansowanie tej orgii nienawisci akceptuje i popiera tezy tam zawarte. Tylko na uzytek wewnetrzny beda sie oburzac bo … wybory:)

  1. Leon mówi

   Ale ponoć śmierć żyda według prof. Barbary Engelking-Boni to tragedia, dramatyczne doświadczenie, metafizyka, a śmierć Polaka to kwestia biologiczna, naturalna, śmierć jak śmierć. I dostała 522 tysiące złotych z naszych podatków od Narodowego Centrum Kultury na jakieś badania.

  2. Andrzej Józef mówi

   Bardzo poważne oskarzenie Profesora Grossa, jeżeli to Jest PRAWDA .
   Nie wolno wydawać opinii o kimś jeżeli wiadomośc nie jest sprawdzona w 100%.
   Jest to nawyk który istnieje od setek lat.
   Polski chłop nie umiał pisać ani czytać, Szlachcic powiedział,Kśiodz potwierdził I sprawa była zamknięta.
   Prawdopodobnie te oskarzenie jest nagrane na I Phone ponoć w języku Francuskim.
   Proszę zamieścic ( przetłumaczone na Język Polski), wtedy zobaczymy kto jest winnym.
   Czy Żyd Gross ,czy “ Szlachcic + Kśiodz?
   Pan Bóg dał nam rozum,prawda często jest 50/50 , nie wolno sprzedać swojej duszy Człowiekowi,bo nie wiedzoc o tym można zostać Janczarem.

 2. Dariusz mówi

  Moje pytanie brzmi….Dlaczego nikt jeszcze nie ubił tego ścierwa Grossa?

  1. Dlaczego? mówi

   Dobre pytanie! rozwinąłbym je… i innych żydowskich i nieżydowskich opluwaczy Polaków i Polski.

  2. lol mówi

   Nie mamy, jak państwo izraelskie, wyspecjalizowancyh bojówek do mordowania i porywania przeciwników!

  3. BRUNON mówi

   Bo Polacy już nie mają jaj

 3. Normalny mówi

  Plemię Kainowe wytracilo tylko w ubiegłym stuleciu ponad 10 milionów Polaków głównie katolików jak podaje najlepszy znawca tematu Henryk Pająk, historyk i pisarz. Jak Polacy nie sięgną po rozum do głowy i nie wybiorą Polaków z Koalicji Propolskiej tj Braun, Ruch Narodowy, Godek, Wilk to Żydzi całkowicie już przejmą Polskę i wytepia polskość i katolicyzm na ziemiach polskich. Druga taka okazja może się już w ogóle nie powtórzyć. Przeciez takich psychicznych fałszerzy żydowskich to trzeba zamykać albo w pace albo w psychiatryku.

 4. michu mówi

  My tu gadu gadu, a oni na świecie robią swoje ;). I nic ich nie obchodzi co na ten temat myślimy.

  1. ZbulwersowanyL mówi

   Bo ich cechuje aprioryzm A nie aposterioryzm. Przeczytaj sobie McDonalda chyba Malcoma. Świetnie ich rozszyfrowuje. To tak jakbyś chciał na argumenty kopać się z koniem.

 5. mrpablo mówi

  To bardzo ciekawe. Zatem mamy zadanie z żydowskiej matematyki o następującuch danych:
  1) Żydzi utrzymują że w Oświęcimiu (a więc z rąk Niemców) zginęło ich 6 milionów (musimy w to wierzyć bo inaczej podpadamy pod tzw kłamstwo oświęcimskie)
  2) Polacy – wg Żydów – zabili więcej niż NIemcy w obozach, ergo co najmniej drugie 6 milionów
  Na podstawie powyższych żydowskich „twardych” danych zginęło więc ich co najmniej 12 milionów co stanowi odsetek 12 mln/32mln (ilość obywateli Polski w 1939 roku) czyli około 37.5 % populacji … i to wszystko przy założeniu że wszyscy polscy Żydzi zginęli, a to przecież nieprawda że wszyscy zginęli bo któż teraz domagałby się od nas roszczeń? Można więc wysnuć wniosek że połowa polskich obywateli w czasie 2 WS to właśnie obywatele pochodzenia żydowskiego … na szczęście mamy dane rocznikowe z tamtego okresu na podstawie których polskich Żydów było „ledwo” nieco ponad 3 miliony. No i co z tym zrobić? Nie ma rady trzeba będzie zmienić podstawy matematyki … albo roczniki statystyczne.

  1. Dariusz mówi

   10/10!!!!!!!

 6. Gość mówi

  Robić swoje Polacy i nie zwracać uwagi na to co wyją żydowskie mendy. Im gnidom zawsze jest wszędzie źle gdzie jest protest przeciwko ich grabieżom i oszustwom. To już takie jest to bydło kurewsko złodziejskie bez godności i umiaru. Odsuwać ich gdzie i skąd się tylko da. Niech wy…ją do okupowanej Palestyny albo na chazarskie azjatyckie step, tam skąd przylazło to gówno.

  1. Arkadiusz mówi

   …eee tam… Aż tak źle to im tu nie jest. Dobrze tu mają. Celebrytami są, a być może za nie długo dobrobyt swój jeszcze powiększą. Jak z jajkiem się tu z nimi tu obchodzą. Muzea im tu stawiają. A na tych stepach to co? Li tylko trawa… A nad tym morzem martwym to co? Zbłąkaną kulkę można oberwać… Warto tak życiem ryzykować, aby do ziomków swych wyjechać?

  2. Leon mówi

   Nie bez powodu gonią ich od tysiącleci gdzie tylko się pojawia.

  3. Dariusz mówi

   Takie komentarze uwielbiam! Znaczy się ….duch polski nie umarł!!!

 7. Sybilla mówi

  brak żydów we wszechświecie, byłby najlepszym lekarstwem na antysemityzm

 8. Jaca mówi

  Panie Gross jest pan kłamliwą i tchórzliwą mendą. Nie wiem kto panu płaci za te kłamstwa, ale jest jeden Sędzia Sprawiedliwy który wie wszystko o wszystkich. Odpowie pan przed Nim. Żaden kraj Europy na przełomie wieków nie był tak przyjazny żydom jak Polska. A oni tak nam odpłacają za serce i ofiarność.
  Szkoda, że już w czasie średniowiecza nie wyrzuciliśmy was z kraju jak to robili inni dokoła i pozwoliliśmy wam 70 krotnie zwiększyć populację u nas. Nie mam dla was szacunku. Jesteście zakłamanym plemieniem żmijowy, bez wartości strasznie rasistowskim co widać w waszym talmudzie. A prywatnie to jakbym pana dostał w swoje ręce….

 9. Dariusz mówi

  Jako Polak któremu ścierwo żydowskie pluje w twarz…….powiadam.Każde żydowskie ścierwo za czyny i słowa wymierzone w naród polski i naszą ojczyznę Polskę,zapłaci.Jaka to będzie zapłata,w jakiej kwocie i w jakiej formie….zdecydują Polacy patrioci.

 10. mm. mówi

  ten wklęsłoryjny gross za sam wygląd powinien dostac dziesięć lat bez sądu i DOŻYWOCIE za PARSZYWE kłamstwa, oszczerstwa i plugawienie Polski i Polaków! Ten sam wyrok dla tego parszywca oszczercy grabowskiego, czy engelking – która liczy na to, ze ona jako zydówka śmierc będzie przezywała metafizycznie……. A dla nas Polaków, śmierc to zwykła biologia. Bo oto ona będize się w chwili smierci łĄczyła z NAjwyższym, z Bogiem, a my Polacy to przecież podludzie jesteśmy i Bóg nas stworzył po to zeby zydom słuzyc, jak to zydki bredzą w ich talmudzie. Tymczasem JAKI BÓG CHCIAŁBY PRZYJĄC DO SIEBIE podpalaczy swiata, OSZCZERCÓW, PLUGAWCÓW, ZŁODZIEI, ROSZCZENIOWCÓW nieustannych BEZPODSTAWNYCH, SZUBRAWCÓW, ORWELLOWSKIE ŚWINIE……………..??? ZATEM JAKI BÓG PRZYJMIE ENGELKING, GROSSA….ITD? JAKI BÓG TOTO ZECHCE PRZYJAC, SKORO TOTO W SWOIM PARSZYWYM ZYCIU DOKONAŁO, DOKONUJE I DOKONA (DZIĘKI RZĄDOWI I PREZYDENTOWI W POLSCE – KTÓRZY NA KOLANACH PRZED OSZCZERCAMI KLĘCZĄ I NIE BRONIĄ POLSKI PRZED PADALCAMI) NIEPRAWDOPODOBNEJ ILOŚCI ZŁA, ŻE TYLKO SAM DIABEŁ MOŻE TO DOCENIC I TYCH PLUGAWCÓW PRZYJAC! I NIECH SIĘ TAK STANIE! BĘDZIE MIAŁA TA ENGELKING /ZONA U-CKIEGO TW 'ZNAK’ BONIEGO/ METAFIZYKĘ – JAK JĄ DIABEŁ BĘDZIE PĘDZIŁ PO PIEKLE! DIABEŁ BOWIEM ZAWSZE ODBIERA HARACZ ZA OCHRONĘ JAKĄ TRZYMA NAD SZUBRAWCEM!!!! AMEN! AMEN! AMEN!

  1. Hammurabi mówi

   No to sobie ulżyłeś(aś). Właśnie to nasze liczenie na boską sprawiedliwość jest kokonem ochronnym takich gnid. Gdyby takie ścierwo kłamało w sprawie jakiegoś państwa muzułmańskiego, musiałoby emigrować na księżyc, bo by wiedziało, że ma wyrok a wykonać go ma obowiązek każdy muzułmanin.
   To my jesteśmy winni lawinie kłamstw i pomówień. My, obojętni. My, obok których bezkarnie przechodzi taki gross, którym jakiś stola pluje w twarz, jakiś katz wygraża, i których straszy jakiś hartman.
   Manifestacja przed izraelską ambasadą – kilkadziesiąt osób… Powinno być kilkaset tysięcy!
   Pseudo muzeum obrażające każdego Polaka… Powinno podzielić los Bastylii!
   A sprzedajni politycy… powinien ich spotkać los Mussoliniego!
   „Razem, młodzi przyjaciele!…
   Choć droga stroma i śliska,
   Gwałt i słabość bronią wchodu:
   Gwałt niech się gwałtem odciska,
   A ze słabością łamać uczmy się za młodu”!

 11. Robert mówi

  Obrzydliwy to Gross,jeśli sam wybrał ten loss w języku angielskim,bez przeinaczeń lektora,gross jest tłumaczony na obrzydliwego potwora,w polskim słowniku językowym,a zaliż,w filmach hollywoodzkich o przesłaniu fantastyczno naukowym

 12. Adam mówi

  Więcej takich „sojuszników”, jak Izrael i USA a wrogów nie potrzebujemy. PiS tylko chce się przecisnąć przez maszynkę wyborczą a potem zrobi nam masakrę. Profesor Wolniewicz miałby przykrą satysfakcję trwa podstawianie Polski za Niemców w jednym celu-skok na Polskę. Wierzycie naszym politykom? Widzieliście w jakim tempie przywracali a nawet cofali wstecz zapisy o IPN? Gdyby były, moglibyśmy się bronić, ale ten tchórzliwy nierząd nie zrobi nic w obronie suwerena. Zrobili choć jedną konferencję z ŻYDAMI szanującym Polskę? Prof Nowak wymienia z pamięci 200 osób pokroju Normana Filkensteina. Czy Polacy zrozumieją, że jest to atak godzący w podstawy ustroju i materialny byt narodu? Czy Wy w ogóle rozumiecie, że żadna polska ustawa i żaden akt prawny nie będzie miał żadnej mocy prawnej bo jego skutki będą mogły być zniesione dowolnym wyrokiem sądu w USA czy Izraelu? Wszystkie ustawy o przejęciu mienia na rzecz Skarbu Państwa będą NIC NIE WARTE w momencie automatycznej uznawalności wyroków!!! Szkoły, żłobki, przedszkola, uczelnie, całe osiedla mieszkaniowe nagle z dnia na dzień będą stać na nieruchomościach co do których zostały wydane wyroki z USA!!! Czy ktokolwiek wreszcie napisze jasno że to jest SYSTEMOWE WYWŁASZCZENIE?? Nas, naszych instytucji, podmiotów prawnych?? Czy ktokolwiek rozumie znaczenie sensu tego CHAOSU PRAWNEGO i KOMU on tak naprawdę służy??? Przecież powinniśmy wszyscy wyjść na ulice i demonstrować, bo atak Izraela i USA na Polskę ma charakter WYWŁASZCZENIOWY. Dlatego właśnie nigdy nie uchwalono żadnej ustawy reprywatyzacyjnej- żydowska mafia doskonale wie że w ramach polskiego systemu prawnego nie da się wydobyć tyle i narzucić tylu tytułów prawnych ile można BEZ JAKIEJKOLWIEK USTAWY REPRYWATYZACYJNEJ. To jest systemowy skok na kasę i przyszłość nas i naszych dzieci… To jest obalenie systemu prawnego w Polsce na rzecz przejęcia jurysdykcji przez obce systemy prawne…”

 13. Zbynek mówi

  Kim jest p. Gross i jego koledzy?. Kto im płaci za te oszczerstwa? Czy naziści czy rasiści z Izraela?

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.