Grecki biskup wzywa Erdogana do przyjęcia chrztu i potępienia islamu!

3

Biskup Serafim, metropolita Piraeus w Grecji w 37-stronicowym liście wezwał prezydenta Turcji Recepa Tayyipa Erdogana do odrzucenia i potępienia islamu oraz przyjęcia chrztu w patriarchacie Konstantynopola z prezydentem Władimirem Putinem jako ojcem chrzestnym.

Jeśli chcesz ocalić siebie i swoją rodzinę, powinieneś nawrócić się do greckiej cerkwi prawosławnej, na jedyną prawdziwą wiarę (…) W przeciwnym razie, niestety, znajdziesz siebie, swoją rodzinę i swoich ludzi w tym samym miejscu, gdzie są Allah, Muhammad i jego wyznawcy są w miejscu cierpienia, wiecznego i niekończącego się piekła – napisał grecki duchowny.

Metropolita wezwał także tureckiego prezydenta do pokuty, płaczu, pokory i wiary w Chrystusa i zapewnił, że Trójca Święta otworzy dla niego swoje ramiona. Wspomniał też o radości aniołów, jaka czeka nawróconego grzesznika, gdy ten wstąpi do nieba.

Trzeba modlić się, aby łaska Boża dotknęła serce prezydenta Turcji i aby zbawił on swoją duszę. W przeciwnym razie może mieć spore problemy przed sądem Najwyższego zwłaszcza za wspieranie Daesz i innych grup terrorystycznych w Syrii lubujących się w prześladowaniu chrześcijan.

Jak to dobrze, gdy obok papieża Franciszka i całej rzeszy katolickich hierarchów, próbujących za wszelką cenę wybielać nienawistny islam, są pasterze, kórym prawdziwa ewangelizacja i wzywanie do nawrócenia wciąż leży na sercu.

Źródło: neokosmos.com, wolna-polska.pl

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

  1. jacek mówi

    Bardzo dobra i miłosierna propozycja dla wszystkich muzułmanów.Dlaczego tego nie słyszę od naszych pasterzy?Więcej odwagi,a mniej poprawności politycznej.Więcej wierności Chrystusowi,a nie Gazecie Wyborczej.

  2. Ruben mówi

    Idźcie i głoście… – prawosławny hierarcha odważnie głosi Ewangelię, a nasi pasterze, czy raczej sprzedajni najemnicy – co głoszą ? Fałszywie pojmowane miłosierdzie…

  3. test24 mówi

    Szczerze mówiąc, to nie chciałoby mi się czytać 37-stronicowego listu 😀

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Glastrennwände
blumen verschicken Blumenversand
blumen verschicken Blumenversand
Reinigungsservice Reinigungsservice Berlin
küchenrenovierung küchenfronten renovieren küchenfront erneuern