Gdzie wtedy był Bodnar?! RPO w obronie zwyrodnialca, z nienawiścią do patriotów!

18

Śmiercią 10-letniej Kristiny, która została zamordowana przez 22-letniego Jakuba A., od ponad tygodnia żyje cała Polska. Jak wynika z ustaleń śledczych oraz naszych informacji, dziewczynka została zamordowana z zimną krwią. Mężczyzna, zakochany w matce dziewczynki, która była z nim spowinowacona, mordując dziecko, chciał „pozbyć się przeszkody”, która stała na przeszkodzie realizacji jego planów wobec kobiety. Teraz Adam Bodnar staje w obronie zwyrodnialca.

NIE MAMY REKLAM – PROSIMY O DROBNĄ DAROWIZNĘ (tutaj) LUB ZAKUP W SKLEPIE (tutaj)

Kilka dni temu Jakub A. został schwytany przez policję. W kajdankach na rękach i nogach został zaprowadzony na komendę i przesłuchany, a następnie przewieziony do aresztu w Świdnicy, z którego później został przetransportowany w bliżej nieznane miejsce. Operacja policji nie przypadła do gustu Rzecznikowi Praw Obywatelskich, który w sprawie zatrzymania opublikował specjalne oświadczenie.

 • Nie były potrzebne kajdanki zespolone ani chwyt obezwładniający. Zatrzymany nie stawiał oporu
 • Użyte przez policję środki wydają się w tym przypadku nieproporcjonalne i mają charakter pokazowy, stanowiący przykład manifestacji siły państwa wobec jednostki, do którego nie powinno dojść w demokratycznym państwie prawa
 • Za niedopuszczalne należy uznać wyprowadzenie zatrzymanego z budynku boso i niekompletnie ubranego, a następnie pozostawienie zatrzymanego w takim stanie, w czasie wykonywania czynności procesowych. Takie zachowanie narusza godność zatrzymanego i stanowi pogwałcenie praw człowieka
 • Z posiadanych informacji nie wynika, by podejrzany miał obrońcę (z urzędu lub wyboru), co może budzić wątpliwości co do właściwej realizacji jego prawa do obrony. Charakter popełnionego czynu (liczba ciosów nożem które miały być zadane ofierze) i zapowiedzi prokuratury o skierowaniu podejrzanego na badania psychiatryczne mogą sugerować, że człowiek ten może nie mieć właściwego rozeznania co do swojej sytuacji prawnej i znaczenia składanych oświadczeń. 
 • Mamy nadzieję, że opisane wyżej uwagi staną się przedmiotem refleksji ze strony odpowiednich władz i systemowych działań w oficjalnym oświadczeniu, w obronie zwyrodnialca stanął Adam Bodnar.

PRZECZYTAJ: To jest kpina! Wyrok w zawieszeniu dla Arabskiego za Smoleńsk! Rzucił tortem w sędzię – poszedł siedzieć na 10 miesięcy!

Co jeszcze wynika z oświadczenia? Otóż to, że Bodnar, którego synalek jeszcze niedawno z nożem w ręku groził rówieśnikom, domagając się zwrotu 10 złotych, to obrzydliwy hipokryta. RPO, który w marcu 2019 roku złożył na mnie trefne, pełne kłamstw zawiadomienie do prokuratury, nie interweniował gdy „w kajdankach zespolonych” przez policję prowadzony był Zygmunt Miernik, skazany na 10 miesięcy wolności za „poczęstowanie” tortem sędzi, która w Czesławie Kiszczaku nie dopatrzyła się winy strzelania do górników z kopalni Wujek. Gdzie wtedy był Adam Bodnar? Dlaczego nie apelował o kajdanki z futerkiem dla gnębionego polskiego patrioty? Bo nienawiść RPO do polskich patriotów przybiera kolosalne rozmiary.

PRZECZYTAJ: J. Międlar: Odpowiadam na donosy Bodnara i jego „bandy” oraz dziękuję za wsparcie [WIDEO]

Widzimy na własne oczy, że Bodnar w istocie nie jest rzecznikiem prawo obywatelskich, ale reprezentantem lewactwa, dewiantów i zwyrodnialców. Jeszcze się nie zdarzyło, żeby w okresie sprawowania przez siebie funkcji Bodnar stanął w obronie gnębionych polskich patriotów, który regularnie, za mówienie niewygodnej prawdy są ciągani po sądach. Z wielkim zaangażowanie staje za to w obronie bestii, która z zimną krwią zamordowała 10-letnią dziewczynkę. Co musi się stać, żeby ten błazen został odwołany decyzją rządu, prezydenta i całego społeczeństwa?

Przeczytaj także:

J. Międlar: Połączenie stalinizmu z cyrkiem! Usłyszę zarzuty za spalenie portretu Mazowieckiego i potępienie „grubej kreski”! [WIDEO]

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Robert B. mówi

  Wydalić na zbitego ryja tego pasożyta.

  1. Darknes mówi

   Niestety Bodnar ma rację! Nie ujadaj jak pies,bo nieraz zaznasz jeszcze policyjnych „trików”.Nie bronię mordercy,ale przy zatrzymaniu nikt nawet nie ma pojęcia czy ten człowiek jest za coś odpowiedzialny! Nie bronił się,nie stawiał oporu więc dlaczego ta szopka? Nerwy? Wzburzenie? Gdy człowiek nie jest w stanie opanować emocji,NIGDY NIE POWINIEN BYĆ POLICJANTEM,bo wcześniej czy później doprowadzi do tragedii!!!Stachowiaka też traktowali ok?

  2. Ryszard mówi

   Pracuje w policji w Londynie. Takie postępowanie jest konieczne. Nie wiadomo czy nie zrobi krzywdy komuś lub sobie. Później tacy jak ty mówią, że policja go ,, uszkodziła ,,. Nie wyciągaj wniosków bo nigdy nie widziałeś co taki ,, chłopczyk ,, jest w stanie zrobić. To się nazywa prewencja

  3. PolishPolackski mówi

   @Darknes
   Ty tak na serio, czy na główkę coś upadło?

 2. jacek mówi

  swojego synka też nieźle wychował, rzygać się chce na nich…

 3. zyg mówi

  W wielu kwestiach z p. Bodnarem się NIE zgadzam, ale tu uważam że ma rację odnośnie „nadmiarowości” przemocy ze strony Państwa.

  1. Ryszard mówi

   Pracuje w policji w Londynie. Takie postępowanie jest konieczne. Nie wiadomo czy nie zrobi krzywdy komuś lub sobie. Później tacy jak ty mówią, że policja go ,, uszkodziła ,,. Nie wyciągaj wniosków bo nigdy nie widziałeś co taki ,, chłopczyk ,, jest w stanie zrobić. To się nazywa prewencja

 4. Hammurabi mówi

  Przecież widać bez głębszej analizy dotychczasowych działań tego człowieka, że jest zwykłym figurantem, marionetką (jedną z wielu) za której sznurki pociągają inni nie do końca pogodzeni z obecną sytuacją w kraju. I nie są to bynajmniej przedstawiciele opozycji czy innych koterii kopiących się wzajemnie po kostkach na pokaz.
  Dlatego nie ma się co dziwić, że rzecznik jest „ślepy” na krzywdę równie znienawidzonych przez te „siły” Polaków, zwłaszcza tych których mocny kościec moralny połączony ze znajomością świata, historii a co z tego wynika wiedzą o czynach których dopuszczali się ojcowie dzisiejszych „mecenasów” rzecznika.
  „Rzecznik Praw Obywatelskich jest w swojej działalności niezawisły i niezależny od innych organów władzy publicznej i odpowiada wyłącznie przed Sejmem na zasadach określonych w ustawie. Nie może być on także bez zgody Sejmu pociągnięty do odpowiedzialności karnej ani pozbawiony wolności (zatrzymany lub aresztowany – z wyjątkiem ujęcia na gorącym uczynku przestępstwa i jeżeli jego zatrzymanie jest niezbędne do zapewnienia właściwego toku postępowania)
  Sejm odwołuje rzecznika przed upływem okresu, na jaki został powołany większością co najmniej 3/5 głosów w obecności co najmniej połowy ustawowej liczby posłów, jeżeli:
  zrzekł się wykonywania obowiązków
  stał się trwale niezdolny do pełnienia obowiązków na skutek choroby, ułomności lub upadku sił – stwierdzonych orzeczeniem lekarskim
  jeżeli rzecznik sprzeniewierzył się złożonemu ślubowaniu
  złożył niezgodne z prawdą oświadczenie lustracyjne, stwierdzone prawomocnym orzeczeniem sądu…
  Czyli obok innych „znawców” prawa jest doskonałym narzędziem służącym do niszczenia wizerunku każdego niepokornego obywatela, organizacji a nawet rządu.

 5. Jurek Ogórek mówi

  obiektywnie będzie tak: Bodnar to dupek i już dawno powinien być zesłany w niebyt!!! Jednak jeśli chodzi o postępowanie zgodne z PRAWEM to dopóki człowiek podejrzany nie zostanie skazany prawomocnym wyrokiem, to niestety winy nie ma ….traktować go należało z całą surowością , lecz mogli mu pozwolić założyć spodnie i przynajmniej jakieś sandałki. Przykład Komendy byłby tu adekwatny. Albo zmieniamy PRAWO, albo niech wyroki feruje ulica. Uff…

  1. Hammurabi mówi

   Pomiędzy podejrzeniem o zbrodnię a prawomocnym wyrokiem jest przepaść. Jednak by wyrok mógł zapaść konieczne są wcześniejsze działania policji i prokuratury. To, czy podejrzany o mord ma spodnie na tyłku, czy też nie, czy jest noszony czy kuśtyka w kajdanach jest naprawdę nieistotne.
   Błędem jest niezapewnienie pomocy prawnej podejrzanemu i to jest najważniejszy i najgłupszy zarazem błąd prokuratury, który niedorzecznik skwapliwie wykorzysta, zgodnie z otrzymywanymi wytycznymi od swoich „opiekunów”.
   Przykład Komendy jest w tym przypadku chybiony, bo człowiek ten został skazany wyłącznie na podstawie poszlak i pomówień ponaginanych do faktów, zaś ta bestia zaplanowała mord z zimną krwią. Ponadto ze szczątkowych informacji wynika, że próbował „zlecić” zabójstwo osobie trzeciej.

 6. Dariusz mówi

  To ścierwo (Bodnar) zapłaci swoim łbem za swoją lewacko-żydowską działalność.Zegar sprawiedliwości już tyka….

 7. Alek mówi

  Nie od wczoraj wiadomo, że zboczeńcy są chorzy psychicznie. A to oznacza, że trzeba się mieć na baczności przy obchodzeniu się z nimi. Środki zastosowane przez policję mogą się wydawać nadmiarowe w wypadku normalnego człowieka. Ale nie mamy tu do czynienia z człowiekiem normalnym, tylko z psychicznym. Przy takim nie wiadomo, co mu odbije i w jakim momencie. Czy np nie spróbuje się powiesić na pasku od spodni czy coś w tym stylu.

  1. Darknes mówi

   Oczywiście.Durna,skorumpowana grupa przestępcza,zwana policją mogła użyć transportera opancerzonego,w celu doprowadzenia chłopca na komendę! Jeżeli tak spektakularne go zatrzymano,to już sobie wyobrażam jak musiało wyglądać przesłuchanie!!!! Pewnie przyznał by się na zabicia Kenedyego i strzałach do papieża!!!!!

 8. Jurek Ogórek mówi

  Hammurabi…dając za przykład Komende , miałem na myśli czas nie przed jego aresztowaniem, tylko po. Nagonka tłumów była wtedy dokładnie taka sama. Co do „szczątkowych” informacji to polecałbym więcej ostrożności. Hipotez, i podejrzeń tyleż samo co niewiadomych. Na ich podstawie się nie skazuje, tylko na podstawie DOWODÓW ( i nie mam tu na myśli tzw. przyznanie się do winy…Komenda tez się w końcu przyznał do czynu którego nie popełnił ). A teraz wyobraź sobie taka sytuację…jakaś małolata po obejrzeniu serialiku TVN-skiego np. szkoła lub inny, oskarża ciebie o gwałt!!!…i nie ważne jaka jest na tan czas prawda ! Wpadają o 6 rano, glebują, skuwają i na golasa wywlekają z domu w świetle kamer….jakie miałbyś samopoczucie..to raz..a dwa aspekt humanitarny zostaje pogwałcony czy nie?

  Nie staję w obronie podejrzanego, ale w obronie PRAWA !! Nie staje w obronie Bodnara ( bo to dzikus ! ) Staram się być obiektywny i tyle. Zadaniem policji jest przeprowadzenie przewodu dowodowego a nie szuranie facetem bo asfalcie ! Póki co, wiemy tyle ile powie nam szczujnia telewizyjna i nic ponad to…zalecam chłodniejszego podejścia do sprawy.

 9. Zbigniew mówi

  Bodnar jest przedstawicielem Izraelczykow w POPISie a w Izraelu jest wiecej rosyjskich nowych imigrantow niz Zydow, dlatego wspolnie pozbyli sie Macierewicza.

  Tak samo w Korporacjach budujacych NS2 sa nowi szefowie i nowi inwestorzy – nikt nie wie jacy.

  Prawdopodobnie tacy sami jak ratujacy Axela Springera – bardzo tajemniczy jacys tacy Ponadnarodowi.

 10. TG mówi

  Krótko: Zygmunt Miernik zaatakował sędzię i został zatrzymany w 2013 roku, a Adam Bodnar jest Rzecznikiem Praw Obywatelskich od 2015 roku. W momencie zatrzymania Miernika Bodnar nie był RPO.
  Trochę wstyd dla autora tekstu, że takiej rzeczy nie sprawdził.

 11. TG mówi

  Krótko: Zygmunt Miernik został zatrzymany za rzut tortem w sędzię w 2013 roku, a Adam Bodnar jest Rzecznikiem Praw Obywatelskich od 2015 roku. Kiedy zatrzymywano Miernika Bodnar jeszcze nie był RPO.
  Trochę wstyd dla autora tekstu, że takiej rzeczy nie sprawdził.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.