Gangi „nowych Francuzów” atakują nie tylko białych! Od kilku lat terroryzowani są także Azjaci [WIDEO]

Źródło: YT
6

O tym, że Francja została zalana migrantami z Bliskiego Wschodu i Afryki nie trzeba nikogo przekonywać. Każdy kto choćby przez chwilę przebywał u trójkolorowych lub interesuje się sytuacją polityczną ich kraju, wie że problem multikulturalizmu we Francji jest przyczyną licznych przestępstw, rozbojów i gwałtów, których – jak mawia lewactwo – dopuszczają się „nowi Europejczycy”.

Okazuje się, że nie tylko biali stają się ofiarami ataków ze strony „pokojowo nastawionych” imigrantów. Atakowani są również Azjaci. Za przykład niech posłużą wydarzenia z podparyskiego Vitry sur Seine, w dużej mierze zaludnionego przez imigrantów. Od początku roku 2019 doszło tam do ponad pięćdziesięciu ataków na przedstawicieli żółtej rasy.

Na początku lipca 17-atek zaatakował wychodzącą z bloku 17-letnią Azjatkę. Na nagraniu widać jak nastolatek szarpie ją i bije, usiłując wyrwać torebkę. Nastolatek został schwytany. Okazało się, że to członek gangu islamskich imigrantów, którzy od 3 lat atakują Azjatów, zwłaszcza kobiety.

Czy tak ma wyglądać Europa XXI wieku?

Źródło informacji: Le Parisien, nczas.com

Przeczytaj także:

„Trump wstąpił do Chabad Lubawicz i stworzy nowy Izrael.” Żydowski publicysta zginął po wyjawieniu tej informacji

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Hammurabi mówi

  Kiedy widzę takie obrazki zadaję sobie pytanie kiedy, bo raczej już nie „czy”, podobne obrazki będą do zobaczenia w naszych miastach, po których snuje się tak wielu „studentów”…

 2. piotr mówi

  1-Szokujące sceny z paryskiego Panteonu ! Hordy imigrantów wdarły się do mauzoleum gdzie pochowani są wielcy Francuzi [WIDEO] forumdlazycia tradycji katolickiej. 2- Z kronik ubogacenia Europy: Imigranci zmienili rzymski kościół w narkotykową melinę.

 3. piotr mówi

  We Francji – najwięcej ataków antychrześcijańskich w Europie. prawy.pl

 4. marju73 mówi

  Zobaczcie jak wyglądały ulice Londynu zanim nie wdrożono planu Nowego Globalnego Syfu.
  1967 – London Street Scenes (added sound w/ color remaster) kanał:guy jones

 5. Mari mówi

  Mogłoby powstać podziemie, które wyłapywało by lewaków i przymusowo osiedlało w dzielnicach „nowych Europejczyków”. Taka kara i nauka. Bo inaczej się tego szaleństwa nie ograniczy.

 6. Precz z poprawniactwem mówi

  I tutaj na tej stronie to poprawniepolityczne określenie „Azjaci” zamiast żółci 🙂

  Chciałbym zwrócić uwagę że w Azji od bezcennego Izraela poczynając na ruskich z Syberii kończąc – mieszka z 2 miliardy białych ludzi, tak że używanie jako synonimu żółtego określenie „azjata” jest fałszywe…

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.