„Fatima to oszustwo”. Franciszek przeczy objawieniom! Poznaj nieznaną treść trzeciej tajemnicy!

Fot. Youtube

W związku z wizytą papieża Franciszka w Fatimie z okazji 100. rocznicy objawień Maryi w niewielkiej miejscowości w Portugalii, publikuję film, w którym demaskuję jakie jest rzeczywiste stanowisko papieża wobec objawień prywatnych w Fatimie oraz dlaczego do tej pory nie została opublikowana pełna treść objawień fatimskich. O jakich treściach mowa i dlaczego hierarchia nas oszukuje? Kim jest ks. Ingo Dollinger, przyjaciel papieża emeryta Benedykta XVI, który opowiedział o nieopublikowanych treściach?

Ponadto rok 2017 to rok kilku okrągłych rocznic: 1517 – reformacja, 1717 – założenie pierwszej loży masońskiej na świecie (Londyn) oraz 1917 – rewolucja bolszewicka i wspomniane objawienia. Jaki związek mają działania obecnego papieża z tymi rocznicami?

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Ola mówi

  Pan Międlar w jednym błądzi, nie czyta chyba bibli, ani nie zna wierzeń babilońskich, bo rzekoma Matka Boska to wielkie zwiedzenie – demoniczne siły za nią stoją. W Bibli Bóg nigdy nie zapowiedział, że mama ludzka Jezusa, czyli Maria ma jakieś moce, to była zwykła kobieta, która została wybrana, ale czcić jej nie należy oddawać, tylko Bogu cześć się należy. Czytajcie Biblię, prześledzicie poczynania Watykanu a może oczy wam się otworzą. Jezus mówił, że tylko on jest drogą i tylko przez niego do Ojca mamy przychodzić, nigdy o nikim innym nie mówił! Zły przybiera również rzekomo dobre oblicze, pamiętajcie szatan to ojciec kłamstwa.

 2. maciek . mówi

  Serdecznie pozdrawiam ks. Jacku , dobrze ze jestes gdyz my prawdziwie wierzacy ludzie nie byli
  bysmy w stanie trafic do innych oglupionych wierzacych bez takich ludzi jak Ty czy Ks. Natanek i
  cale sw, zgromadzenie sw. Piusa X-go . Uswiadamiajmy naszych bliskich i znajomych bo tylko przez nich zmusimy purpuratow do wycofania sie z niszczenia wiary . Bardzo to smutne ze od
  Pawla VI-go przez JPII i pozostalych to niszczyciele naszej wiary i kosciola . Ks. Jacku tak trymaj .

 3. Gosia mówi

  Księże Jacku, mam nadzieję, że BÓG będzie w dalszym ciągu prowadził Księdza swoimi ścieżkami. Moja wiara katolicka zgubiła się bardzo, mimo, że tak zostałam wychowana i jest mi bez niej bardzo ciężko. Niestety moje własne doświadczenia z kościołem katolickim (specjalnie użyłam małych liter) są trudne. Chyba nawet w obecnej sytuacji nie ma to znaczenia czego dotyczą. Pozostała mi chyba jedynie wiara w Ojczyznę choć i tak najważniejszą wartością w moim życiu pozostaje Rodzina. Mam ogromną nadzieję, że Ksiądz pozostanie takim jakim jest i pozwoli ogrzewać się swoją ogromną wiarą takim ludziom jak ja.

 4. Sal mówi

  „Ten film jest niedostępny w twoim kraju”!!!!

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.