Fakty przytoczone w TVP przez ks. Oko rozwścieczyły OMZRiK: „Rządowa telewizja jak media NSDAP” [WIDEO]

fot. twitter
8

Na antenie TVP Info wystąpili ks. prof. Dariusz Oko i ks. Waldemar Cisło. Duchowni przedstawili fakty na temat islamu i jego założyciela Mahometa.

Trzeba pamiętać, że sam Mahomet to nie był drugi Pan Jezus, tylko człowiek, który seryjnie mordował i gwałcił ze swoimi towarzyszami. Potrafił jednego dnia zrobić mały Holokaust, wymordował całe plemię, 800 mężczyzn, a ich kobiety sprzedał na targu (…). Mahomet razem z towarzyszami zabijał tysiące ludzi, gwałcił tysiące kobiet, a w Koranie pisze, że trzeba go naśladować. Więc islamiści, muzułmanie naśladują go czternaście wieków. Wszędzie, gdzie wchodził islam, była przemoc i gwałt. Wszędzie, gdzie dziś islam rządzi, są łamane podstawowe prawa człowieka, nie ma wolności, nie ma szacunku dla kobiet, dla niewierzących w islam. Muzułmanin, który chciałby przejść na chrześcijaństwo, ma być zamordowany przez własna rodzinę. To jest religia przemocy – powiedział ks. Oko.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Ks. Waldemar Cisło opowiedział natomiast o częstych w Niemczech morderstwach honorowych, o których nie mówi się ze względu na polityczną poprawność.

Globkurier [CPS] PL

Te wypowiedzi rozwścieczyły lewacki, proislamski Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych. „To jest niewiarygodne! Rządowa telewizja oficjalnie podsyca nastroje antymuzułmańskie, identycznie jak media NSDAP w latach 30. podsycały nienawiść do Żydów. Przy pomocy kłamstw, pseudo “ekspertów”, manipulacji. Dokładnie tak samo Hitler opowiadał o Żydach, którzy stanowiąc 1 proc. niemieckiego społeczeństwa stali się szybko celem ataków. KRRiT nie zareaguje na skargę na TVP Info, nie mamy wątpliwości. Obsadzona przez ludzi z nadania PiS ma za zadanie chronić media rządowe. Czy jakakolwiek prokuratura dojrzy w tym nawoływanie do nienawiści? Trudno powiedzieć. Natomiast będziemy starali się nagłaśniać to, co dzieje się w Polsce na arenie międzynarodowej” – czytamy na facebookowej stronie ośrodka założonego przez Rafała Gawła nieprawomocnie skazanego na karę 4 lat wiezienia za oszustwa i wyłudzenia.

Jak długo jeszcze mamy tolerować działanie tego ośrodka? Przypominamy, że trwa zbiórka podpisów pod petycją z żądaniem delegalizacji OMZRiK odpowiedzialnego za permanentne zohydzanie, deprecjację i obrzucanie inwektywami patriotów, katolików i narodowców. Link do artykułu na ten temat i petycji TUTAJ

Źródło: twitter, facebook

 

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. goj mówi

  Skoro żydzi tak bardzo kochają islam, to skąd te napięte stosunki na Dzikim Wschodzie?

  1. Constancja mówi

   Mozna byc zaskoczonym, jak podobni sa ultrakonserwatywni zydzi i muzulmanie w sprawie ich pogladow na otaczajacy ich swiat (niegolenie brody, XIX wieczny ubior), jedzenie ( kosher i halaal), ich interpretacje zmian na swiecie w oparciu o rygorystyczne odczytywanie swych pism i ciagle ich recytowanie….a najbardziej mozna sie zdziwic podobienstwem, w jaki postrzegaja i traktuja kobiety, jawnie ponizajaco.

 2. Waldemar mówi

  Żaden uczestnik tej dyskusji nie zauważył, ze całe zło dzieje się po interwencji USA naszego sojusznika w Iraku, Egipcie, Libanie, Syrii itd. To właśnie USA robi dobrze Europie i z ich sprawą ta fala ludzi płynie do Europy, a Izrael się cieszy, bo zagrożenie i bezpieczeństwo się od nich oddala kosztem Europy.

  1. goj mówi

   Całe to zło dzieje się od czasu pierwszego “objawienia” “proroka” Mahometa 😉

 3. Grzes mówi

  To nie Ameryka niszczy swiat ale zydostwo ktore opanowalo swiat.Oni walcza nawet miedzy soba!itd

  1. Kwal mówi

   …i to jest prawidłowa odpowiedź…

 4. Alek mówi

  Osrodek monitorowania jakos nie byl aktywny, gdy w mijajacym roku fetowano Lutra, ktory wzywal do podpalania synagog, jak to pisze wikipedia. A popastwilby sie troche chocby nad tym watykanskim znaczkiem.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.