Rodzinka Lecha Wałęsy. Synek grozi pobiciem duchownemu, bluzga i porzuca wiarę katolicką. Wnuki skazane za poważne przestępstwa

Dominik W., Jarosław Wałęsa, Bartłomiej W. / Fot. Twitter
4

Lech Wałęsa. Tego osobnika chyba nikomu nie trzeba przedstawiać. Przez dziesięciolecia lansowany na lidera opozycji antykomunistycznej. W latach 70. współpracujący z bezpieką kapuś o pseudonimie „Bolek”, do czego kilkakrotnie sam się przyznawał (ZOBACZ). Przez 5 lat prezydent, który wcześniej przy Okrągłym Stole dogadał się z komunistami i w czasie „nocnej zmiany” zabiegał o to, by informacje o współpracy z bezpieką nie wychodziły na światło dzienne. Teraz jest o nim głośno za sprawą prymitywnych wpisów w Internecie oraz… syna Jarosława i wnuków: Bartłomieja i Dominika.
ZOBACZ: „Pan jest otoczony gronem klakierów, potakiwaczy, agentów!” Czy za te słowa Wałęsa darzy niechęcią ś.p. Kornela Morawieckiego? [WIDEO]

Zacznijmy od syna, dość wysoko postawionego polityka Platformy Obywatelskiej, który na Twitterze opublikował skandaliczne i pełne wulgaryzmów wpisy w stylu Marty Lempart (ZOBACZ). O ojcu Tadeuszu Rydzyku napisał, że jest „skur***nem”. Do internautów pisał per „szmato”. Na zachętę internauty, by pograł z ojcem w totolotka, odpowiedział: „dobranoc cioto”. Syn byłego prezydenta Lecha Wałęsy oznajmił też: Dokładnie, od dziś nie jestem członkiem katolickiej wspólnoty.

Najpierw Wałęsa odniósł się do o. Tadeusza Rydzyka, dyrektora Radia Maryja, który za skandaliczne słowa poniekąd usprawiedliwiające bp. Edwarda Janiaka i bagatelizujące skandale wśród kleru już publicznie przeprosił. Rydzyk to gnida, którą należy wykluczyć z życia publicznego – napisał polityk. Bawię się z moją córeczką a później słyszę Rydzyka. Na tego skur***na śliny szkoda, ale jak spotkam to dostanie w pysk – czytamy w jego wpisie.

Równie głośno wokół Lecha Wałęsy jest za sprawą wnuków byłego prezydenta: Bartłomieja oraz Dominika. Ten pierwszy w czerwcu został skazany za pobicie dwóch osób, za co wyrokiem nieprawomocnym został skazany na 8 miesięcy pozbawienia wolności. Drugi, w lutym tego roku został skazany na 2 lata i 8 miesięcy więzienia za niebezpieczną jazdę samochodem oraz na 3 miesiące więzienia i 2 lata prac społecznych za wbicie noża w udo swojej partnerki.

SKLEP-WPRAWO.PL

Oczywiście, Lech Wałęsa nie ponosi odpowiedzialności za zachowanie swojego syna i wnuków, ale jak to mówi stare polskie przysłowie: „niedaleko pada jabłko od jabłoni”.

Źródło informacji: Radio Zet, TVP Info, Twitter Wprost

Przeczytaj także:

J. Międlar: Lecha Wałęsy rozmowa z bratem. Prawdziwe oblicze „joblisty” [NAGRANIE Z IPN]

Jak Wałęsa przyznawał się do współpracy i opijał się podczas internowania. Nawet Miller mu nie wierzy! [WIDEO]

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Adam mówi

  prawie cała rodzina wałęsów to prymitywne kanalie !!. Takie prostackie prymitywne ścierwo, któremu na plecach SB, donoszeniem, kradzieżami udało się łeb wychylić ponad bagno z którego pochodzą. Od seniora Bolka kończąc na wnukach to sama patologiczna banda prymitywnych cweli !!

 2. Narodowiec - socjalista nazwany tak przez Mikke. mówi

  Prawdziwi Polacy, katolicy, patrioci!!! Czyż nie?
  Po mszy w kościółku na PO głosować MARSZ!!!! Zakłamana holoto, niczym różniąca się od familii Wałęsy.
  Szkoda, że na piętnowanie takich zachowań, również na tym portalu liczyć nie można. Szkoda, ale jak się wczoraj wyjaśniło, Merkel ma wpływ na media niemieckie. A mówi się ze są one niezależne.

 3. BP mówi

  „Jaka mać taka nać „( w odniesieniu do ojca również). Już nie potrzeba żadnych dokumentów na Wałęsę. „Krew” obnażyła jego prawdziwe oblicze.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.