Emocjonalna rozmowa z Jackiem Międlarem w TAKT.TV [WIDEO]

fot. youtube
80

Krzysztof Dzierżanowski z Takt.tv rozmawia z Jackiem Międlarem. Spotkanie odbyło się zaraz po procesie z posłanką Nowoczesnej Joanną Scheuring-Wielgus.

Jacek opowiada o tym, co to znaczy być księdzem i dlaczego ksiądz ma prawo sprzeciwić się swoim przełożonym. Opowiada o tym, co było dla niego – jako duszpasterza – najważniejsze. I opowiada tak emocjonalnie jak nigdy wcześniej. I takiego człowieka medialny ściek przedstawia jako faszystę, naziola i nienawistnika! To bardzo dobitnie świadczy o degrengoladzie tej buzującej nienawiścią media-szczujni.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Zapraszamy do wysłuchania tego niezwykle poruszającego wywiadu z Jackiem Międlarem.

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Waldemar mówi

  Wiem co to znaczy ks. Jacku. Pozdrawiam

 2. ania mówi

  Płakałam razem z panem Jackiem, rzadko można spotkać tak prawdziwego człowieka.

 3. KB mówi

  Te ruskie śmiecie jeszcze dadzą Ci popalić Jacek. Zadawaj się z nimi, rób tak dalej.

 4. lon mówi

  Pójdziesz do więzienia to ci się zartów odechce.

  1. Spostrzegawczy mówi

   Zamilcz lucyferianinie !

  2. Karol mówi

   Zamknij japę i wypierdalaj z tego portalu szmato !!

  3. Monia mówi

   Typowy wielbiciel Pana Medy lara – brawo Karol Mówi – brawo – oto wasza mowa nienawiści i sekciarskie zamknięcie na innych

  4. Karol mówi

   Nie będę się z Tobą głąbie przekomarzać. 🙂

  5. Monia mówi

   hahaha

  6. Karol mówi

   Monia ty trolu cycaty, ha, ha, ha. 🙂

  7. Monia mówi

   Karol lubisz to 🙂

 5. ania mówi

  Krzysztof Dzierżanowski ma naprawdę takt!!! Dziękuję, że przeprowadził pan wywiad z Jackiem. Chwała panu za to. A hierarchowie niech żałują, że pozbyli się takiego kapłana. Zostawili za to celebrytę Sowę i to świadczy jacy to są ludzie. Gdyby mieli choć za grosz przyzwoitości, to wywaliliby tego pseudo-księdza z KK.

 6. Zdzisław mówi

  Łzy to perły, a tych nie rzucamy pod wieprze. Bądż sumieniem swojego narodu, niezależnym i niezawisłym. „sługą nieużytecznym” Najwyższego. Króluj nam Chryste!

 7. Przebiśnieg mówi

  Żyjemy niestety pod okupacją żydowską zarówno w Polsce jak i w Kościele ! Los Polaka i katolika Jacka Międlara nie jest niestety wyjątkiem, ale obowiązującą regułą. Czas zrzucić kajdany niewoli ! Czas połączyć jak najszybciej siły, bo całkowicie zatracimy swoją tożsamość narodową i katolicką.

 8. Normalny mówi

  Panie Jacku ! Jest Pan głosem sumienia narodu polskiego i wiernych Kościoła Chrystusowego ! Jesteśmy z Panem !

 9. Zbulwersowany mówi

  Jacek Międlar zachował się jak prawdziwy mężczyzna.

 10. Aśka mówi

  Panie Jacku nie jest Pan oszołomem tylko człowiekiem odważnym z zasadami i silnym morale…gdybyśmy wśród nas mieli tylko takich ludzi nasz kraj wyglądałby dziś inaczej..
  POPIERAM i zgadzam się z Panem …ze zgnilizną trzeba walczyć a komformizmem nic
  nie osiągniemy ….odebrano Panu coś bardzo cennego ale moģły to uczynić tylko pomioty diabelskie …karać Pana za prawdę i uczciwość to po prostu …..słów brak …Pozdrawiam i niech Pan nigdy nie wątpi w swoje przekonania ..Bóg, Honor i Ojczyzna.

 11. d. mówi

  Gdyby w kuriach zarządzali POLACY a nie li tylko polskojęzyczni pasożyci niszczący Kościól Katolicki od srodka, celowo i z premedytacją to nasz Kraj wyglądałby zupełnie inaczej! Tymczasem bardzo mało jest biskupów, arcybiskupów, kardynałow jak kardynał Stefan Wyszyński, biskup kielecki Kaczmarek, którego komuniści z NKWD i UBcji zamordowali za PRAWDĘ, biskup St. Ryczan, itp. Żal mi tego młodego, pięknego duchem i czynem Czlowieka Jacka Międlara! Żal mi Go bo widać jak na dłoni, jak pazerne chazarstwo pedalskie, zainstalowane w najwyższej hierarchii Koscioła Katolickiego zniszczyło tego młodziutkiego a juz przecież tak wielkiego intelektem, wiarą, prawością, i z powołania !!! Księdza Katolickiego, Jacka Międlara. Zniszczyło, wyrzuciło z kapłaństwa za PRAWOŚĆ, WIARĘ WIELKĄ i NIEZŁOMNĄ DO BOGA I OJCZYZNY matki – POLSKI. Ww., cechy jego – Jacka charakteru, dla nikczemników w sutannach i nikczemników z Czerskiej i innych osrodków polakożerczych były i są zagrożeniem przeogromnym, gdyż są nośnikiem PRAWDY, WIARY, ROZUMU, UCZCIWOŚCI, MĄDROŚCI, WIEDZY, CYWILIZACJI ŁACIŃSKIEJ! Patrzcie teraz szubrawcy na łzy tego Człowieka, Człowieka wielkiej wiary i wiedzy i niech one, te łzy bólu, was szubrawcy, prześladują 24/24 do waszej nikczemnicy, marnej śmierci! Niech wam się te łzy bólu, które dławią skrzywdzonego przez was Człowieka, niech one i po waszej śmierci, pasozyci kurialni, czerscy i inni – a wszyscy wy z tego samego pochodzący Kurnika /jak was nazywał Kataw Zar/ – niech te łzy będą dla was ciężarem nie do zniesienia!

  1. Karol mówi

   Hej, fajnie i mądrze to ująłeś co chciał nasz wspaniały Jacek przekazać w swym autentycznym wywiadzie. 😉

  2. Monia mówi

   wspaniały Jacek hAHAHAHA :p

  3. Karol mówi

   Tępa monia ha, ha, ha, co za ćwok. 🙂

  4. Monia mówi

   no nie wiem, kto tu jest tępy, Karolu pionku Jacusia oj oj co was łączy, wy krypto geje ?

 12. M. mówi

  Ludzka twarz i szczerość, nareszcie. Mniejsza doza agresji lub jej brak bardzo służy.

 13. Monia mówi

  Prawdziwe łzy, są perłami….ale ….nie wiem czy ów Salezjanin, miał na myśli to co Pan Jacek spekuluje. A te łzy to chyba wyrzuty sumienia wreszcie się odezwały – mam nadzieję. A doza nienawiści pojawiła się, kiedy wspomniał Pan o Ewangelii przywołując fragment o plemieniu żmijowym. Przykre, że Pan po studiach takie bzdury gada w dosłownym pojmowaniu Pisma. Rodzina tak to jest dla mnie nr 1 ???? hm , ciekawe skoro tak się Pan angażował w bycie księdzem, to tak łatwo się przekwalifikować?? Hm nie kumam. A słowo pedał , proszę Pana również jest obraźliwe. Myślę, również, że te łzy to smutek porażki w sądzie, no cóż , czekamy na wykonanie wyroku . 🙂 Jest Pan rozchwiany emocjonalnie , to mogą być początki choroby ? Dobrze , że Misjonarze uwolnili się …. Skoro Pan skończył studia teologiczne, to jak PAn może tak nienawidzić ludzi a zwłaszcza naród Żydowski ? Brak spójności i logiki. Skoro tak, Pan „jedzie” po innych to proszę, poczytać jakie wyzwiska ludzie Panu kibicujący piszą na Pana blogu .

  1. Karol mówi

   Jacek mówi o pedałach, jako o tych którzy zdradzili swój stan kapłański. Dla takich oto ma wiele pogardy, słuchaj ze zrozumieniem kobiecino. Przestań ślepo wierzyć instytucji i zacznij oceniać sprawiedliwie poszczególne jednostki. 🙂

  2. Monia mówi

   a on nie zdradził ?

  3. Karol mówi

   Początki choroby to masz raczej Ty ale alzheimera. Brzmisz jak kolejny głupol oglądający TVN, skąd wy debilki się bierzecie ?. 🙂

  4. Monia mówi

   a bez obrażania Pan nie potrafi, no tak nie ten poziom intelektu, czekam, aż tego waszego guru sekty miendlar i spółka zamkną jak to on pisuje nie pozdrawiam 🙂

  5. Monia mówi

   rozbieżność uczuć ( skrajne stany emocjonalne ) czego są oznaką ?

  6. Sohie mówi

   Odpowiedz do pani Moni! coz pani opowiada za wywody? o Nienawisci do narodu zydowskiego? To Oni robia krzywde Polakom od lat! To Oni byli slugusami NKWD, UB, SB to onie w 75% po wojnie zasiadali polskie sady skazujac polskich patriotow na smierc bedac najpierw bestialsko torturowani. Czytamy kobieto wiecej niz pani i wiemy co pisze na ten temat prof. Chodakiewicza, prof.doktor habilitowany Jerzy Nowak, prof. Ewa Kurek! Wiec nie probuj Zkrzyczec faktow.

  7. Monia mówi

   Trzeba było się uczyć to Polacy też byli, 🙂

  8. Ania mówi

   Tym wpisem niejaka Monia zdradziła się. Pochodzi z niewybranego już od 2000 lat narodu żydowskiego. Stąd u niej tyle nienawiści, tyle szyderstwa, tyle pogardy dla Człowieka, który podobnie jak sam Pan Jezus Chrystus został skazany za głoszenie prawdy, walki z grzechami i innymi szatanskimi podszeptami. Moni jeszcze mało. Tak jak Żydzi dalej woła : Ukrzyzuj Go. Nie wie nikczemnica, że tkwi w grzechu śmiertelnym. Podobnie tak jak niektórzy inni poniżej wpisujacy się wujkowie dobra rada, którzy zamiast empatii i ciepła dla Polaka i katolika – jednego z nas i podobnie jak każdy z nas, na różne sposoby niszczonego przez współczesny sanhedryn, doradzają cynicznie zimne wyrachowanie i brak emocji chcąc z Człowieka zrobić bezduszny automat.

  9. Monia mówi

   Niejak Anno pochodzę niestety z narodu Polskiego 🙁 ( niestety ze względu na nacjonalizm, który na tej stronie panuje ) aczkolwiek sympatyzuję z narodem izraelskim. Jezus , którego tu wspominasz być żydem, jego uczniowie oraz pierwsi chrześcijanie również. oj i co zrobisz z tą wiedzą? wydrukuj koszulkę z napisem Jezus był Polakiem a MAryja z Częstochowy 🙂 Dość żartów, jako osoba wierząca proszę Cię byś nie porównywał waszego Guru J>M. – człowieka ogarniętego nienawiścią, toczącego pianę z ust, płaczącego nad porażką w sądzie, do Jezusa Chrystusa, który uczył miłości , szacunku i nie osądzał człowieka ale odpuszczał grzech. Obraża Pani moje uczucia religijne, więc ostrożnie proszę

  10. Constancja mówi

   co ty tu za herezje wypisujesz? Jezus Chrystus nie osadza czlowieka?
   Zydow nazwal plemieniem zmijowym, czy to nie osad. Pamietaj Bog jest Milosierny ale tez jest sprawiedliwy. Kazdy czlowiek nie jest wolny do grzechu. Jest jednak pewna gradacja grzechu. Bronisz ksiezy homosekualistow demoralizujacych wszystkich wokol, tych co sa za zabijaniem nienarodzonych dzieci a plujesz na czlowieka, ktory o tym glosno mowi. Mowienie prawdy nazywasz gloszeniem nienawisci?

  11. Monia mówi

   Constancjo w odpowiedzi na twoją wiadomości polecam zapoznanie się z symboliką Starego Testamentu, co oznacza termin plemię żmijowe.
   – Człowiek w myśl nauki KK nie jest wolny od grzechu ,to Bóg nas uwalnia od niego – kolejny błąd w Twoim rozumowaniu
   – następnie – a czy Jezus nie powiedział ” nie sądźcie a nie będziecie sądzeni ” ?
   – nigdzie w moich wypowiedziach nie bronię księży gejów, ale nie podoba mi się słowo „pedał”, nie godzi się w ustach byłego kapłana, z naciskiem na BYŁEGO !!!
   – Jezus głosił prawdę a prawda wyzwala w przypadku J.M. prawda wyzwala ale agresje,
   – polecam Pismo Święte czytać i rozumieć całościowo a nie na wyrywki, Kościół czyta Biblie po SW II, w sposób holistyczny , jeśli należy Pani do KK to polecam tę metodę

  12. Spostrzegawczy mówi

   Widać z tego, że Monia to posoborowa judeochrześcijanka, w stylu rabina Lemańskiego. Obraża Pana Jacka Międlara z żydowską ekspresją . Bo co to znaczy :” toczący pianę z ust „, podczas gdy sama rzuca kalumniami zniesławiając Polaków, ciesząc się z uwięzienia Pana Jacka Międlara i nie pozdrawiając ludzi. Widzi termin „Plemię żmijowe” jedynie w kontekście ST. A ciekawe jak widzi zdanie ” Wy macie diabła za ojca” . Może też jedynie w kontekście ST ?! A może Monia to rabin Lemański, skoro ma ciągoty do Żydów, a Polakami gardzi ? Może jest sama posoborową sekciarą ?!

  13. Monia mówi

   Spostrzegawczy człowieku, owszem cały Kościół Chrystusowy jest po Soborze , więc skoro masz z tym problem to nie wiem czy jesteś katolikiem, ale to nie istotne. Owo „nie pozdrawiam ” zaczerpnęłam od samego p. Jacka M. więc myślę, że to powinno się Panu podobać. U Pana znowu widzę wybiórcze, sekciarskie podejście do Pisma Świętego,. W interpretacji Pisma Świętego jest taka zasada, że Stary Testament tłumaczy się Nowym a Nowy zawarty jest w Starym. Nie jest to nauka rabina, gdyż dla nich Nowy Testament nie ma takiego znaczenia jak dla Chrześcijan. A co do wyroku owszem cieszy mnie to, że w naszym kraju nie można bezkarnie grozić drugiej osobie, a jedyną rzeczą jaką gardzę jest głupota oraz ignorancja a nie człowiek. 🙂

 14. LucyLucenta mówi

  Ojcze Jacku jesteś lepszy pod każdym względem od Jacka Soplicy, choć to taka pomnikowa postać

  1. Monia mówi

   ojcze ? toż to odstępca 🙂

 15. Bo mówi

  Panie Jacku, nie moze Pan pokazywac swojej slabosci, nie moze Pan pokazywac ze jest Pan dotkniety tym ze ma Pan wyrok na 6 m-cy pracy. Wziasc sie w garsc i pokazac ze jest Pan twardym mezczyzna. Prosze troche uwazac jakich okreslen Pan uzywa bo mozna powiedziec to samo w taki sposob ze nie bedzie powodu do ciagania Pana po sadach. Dziennikarstwo to musi byc takze dyplomacja.

 16. Bo mówi

  Panie Jacku, niech Pan przestanie denerwowac sie mejlami pelnymi hejtu i na litosc Boska niech Pan nie
  sugeruje ze ludzie ktorzy Pana krytykuja i popieraja ta Pania chodza do niej na szkolenie. To jest niepowazne z Pana strony i zenujace. Przedszkole. Musi byc Pan odporny na krytyke bo ta Pana wypowiedz na tweeter(ze) wskazuje ze Pan jest infantylny i niepowazny. Niech Pan przestanie ciagnac ta placzliwa wymiane zdan. Szuka Pan teraz u tej Pani wsparcia? Ja, neutralny czlowiek, czuje niesmak. Krytykuje Pan, przedstawia
  swoje opinie wiec nich Pan sie uodporni na hejty. Kazdy bloger je dostaje od opozycji. Krytyka i ten wyrok zalamal Pana i stal sie Pan placzliwy, przerazony i nie wie Pan co Pan robi.
  Cytat: „Dostałem mnóstwo mejli od klakierów @JoankaSW w stylu: „rozje**e cię”, „zgnijesz w więzieniu”, „zgiń szmato”, „murem za Joanną” itd… Fajny elektorat Asiu ?.Nie dość, że idioci bo myślą że idę do więzienia, to jeszcze są kwintesencją tolerancji ?.Chodzą do ciebie na szkolenie?

 17. Bo mówi

  Niech Pan przestanie denerwowac sie mejlami pelnymi hejtu i na litosc Boska niech Pan nie
  sugeruje ze ludzie ktorzy Pana krytykuja i popieraja ta Pania chodza do niej na szkolenie. To jest niepowazne z Pana strony i zenujace. Przedszkole. Musi byc Pan odporny na krytyke bo ta Pana wypowiedz na tweeter(ze) wskazuje ze Pan jest infantylny i niepowazny. Niech Pan przestanie ciagnac ta placzliwa wymiane zdan. Szuka Pan teraz u tej Pani wsparcia? Ja, neutralny czlowiek, czuje niesmak. Krytykuje Pan, przedstawia
  swoje opinie wiec nich Pan sie uodporni na hejty. Kazdy bloger je dostaje od opozycji. Krytyka i ten wyrok zalamal Pana i stal sie Pan placzliwy, przerazony i nie wie Pan co Pan robi.
  Cytat: „Dostałem mnóstwo mejli od klakierów @JoankaSW w stylu: „rozje**e cię”, „zgnijesz w więzieniu”, „zgiń szmato”, „murem za Joanną” itd… Fajny elektorat Asiu ?.Nie dość, że idioci bo myślą że idę do więzienia, to jeszcze są kwintesencją tolerancji ?.Chodzą do ciebie na szkolenie?

 18. Zdzisław mówi

  Spowiedż księdza u agnostyka to świadectwo czasów ostatecznych, czyli koniec świata!

  1. Monia mówi

   wreszcie jakiś myślący człowiek na tej stronie, pozdrawiam Zdzisławie

  2. Constancja mówi

   Monia, poczytaj Nowy Testament, zwlaszcza Ewangelie Sw. Jana i wtedy moze zglos sie do dyskusji. Jezus Chrystus wyraznie tam napomina zydow: „Gdyby Bog byl waszym Ojcem, to i mnie byscie milowali. Wy macie diabla za ojca i chcecie spelniac pozadania waszego ojca”. Poczytaj sobie wszystko.
   To nikt inny, jak ty osadzasz kogos kto obnaza prawde. Jesli to wzbudza twoja agresje, to lepiej pomysl, w ktorym miejscu ta prawda jest dla ciebie niewygodna.
   Jesli rzeczywiscie sympatyzujesz z narodem izraelskim to z milosci do nich prowadz ich do Jezusa Chrystusa, ocalisz ich dusze ale i Polsce pomozesz.

  3. Monia mówi

   Jezus powiedział również „nie rzucajcie pereł przed świnie ” …. Jedynym , który obnaża prawdę jest Jezus . Moim Ojcem jest Bóg, pani skoro ma człowieka za boga – nie wiem kto….mojej agresji nikt nie wzbudza jedynie zal nad jego duszą. Sympatyzuje z osobami o korzeniach judaistycznych i nie muszę ich nawracać, ich dusze są czyste i przepełnione szalom

  4. Constancja mówi

   Jezus Chrystus wedlug pani nie jest Bogiem?
   I zydow nie trzeba nawracac? Malo tego oni maja dusze czyste, gdzies to juz czytalam „istoty boskie”.
   No coz, zostaje mi tylko napisac pozdrawiam.

  5. Spostrzegawczy mówi

   To już Pani się całkowicie obnażyła. Dusze Żydów czyste ? To herezja, bo oni zgodnie z nauką Świętego Kościoła idą do piekła, gdyż odrzucili i nadal odrzucają Bóstwo Pana Jezusa Chrystusa. Współczuję Pani serdecznie.

  6. Andrzej Józef mówi

   Gdyby,jakby,plemię żmijowe.
   Nie wytykaj,jak sodzisz będziesz sodzony.
   Kto tłumaczy Trójcę Przenaświęczno jest prywitymnym mózgowcem.
   Monia gratuluję tobie w twojej wędrówce spirytualnej .
   Nie wolno tłumaczyć po ludzku,Wiara to jest Dar tylko można jo “zrozumieć “ w sercu oraz zawsze śię udoskonalić poprzez spowiedź.

 19. Constancja mówi

  ks. Miedlar, p. Braun odkrywaja Polakom rzeczy zakryte i generalnie niedostepne.
  Wasz portal „wprawo” jest potrzebny! Inna sprawa co z ta wiedza robic. Jak, wyrok na ks. Jacku pokazal, ze maja wladze i jak wczesniej pisalam beda ja miec dalej.
  Maja ja tez w Kosciele i to na calym swiecie. Uswiadamiajcie jednak ludzi dalej, spostrzegam Polakow jako inteligentniejszych od innych narodow, wiec moze cos z tego wyniknie.
  Jednak bez zrozumienia, ze ta wojna, ktora sie toczy jest na poziomie duchowym to tej wojny nie wygramy.

  1. Monia mówi

   Constancjo , proszę czytać ze zrozumieniem miałam JEZUS JEST BOGIEM !!! ale bogiem nie jest pan J. M .którego Ty czcisz, i tak moi znajomi którzy są wierni Bogu mają dusze czyste , czy to Cię boli ?
   wyprawy krzyżowe już dawno nie są stosowane w Kościele ale widać Ty wciąż chcesz palić ludzi na stosie .

  2. Constancja mówi

   nie przyszlo mi do glowy, zeby czcic ks. J.M. W wiekszosci sprawach sie z nim zgadzam, albo on mysli podobnie jak ja. Projektujesz tutaj swoja czesc do zydow.
   Nie da sie pogodzic bycia z Jezusem Chrystusem, jako jedyna Prawda, Droga i Zyciem i jednoczesnie twierdzic, ze zydzi, ktorzy stanowczo odrzucili Boga, czyli Jezusa Chrystusa beda zbawieni.
   Czystej duszy ze zwyklych smiertelnikow nikt nie ma, dlatego jest spowiedz swieta. A sila nie mam zamiaru nikogo nawracac.

  3. Monia mówi

   A kogo Sobór ma na myśli pisząc ” do wszystkich ludzi dobrej woli,”, lub na innym miejscu ” do wszystkich czcicieli Boga Jedynego ” . Są to wszyscy ludzie dobrej woli, nie ważne czy ochrzczeni czy nie. Widzę , że wciąż zadanie z S. W II nieodrobione. Dlaczego Jezus powiedział „Błogosławieni czystego serca albowiem oni Boga oglądać będą „. Ktoś kto szuka Boga i kocha ludzi ma czyste serce i dusze, dusze czyt. jako nieśmiertelna część człowieka, pewna transcendencja.

  4. Spostrzegawczy mówi

   Widać z tego, co Pani pisze i udowadnia, że SW II , a zwłaszcza posoborowie, to faktycznie żydowsko-protestancka antykatolicka rewolucja pażdziernikowa w Kościele Katolickim dokonana przez żydomasonerię. Jest Pani Monia jedną z wielu jej ofiar. Ale to nie usprawiedliwia w żaden sposób zgodnie z tradycyjną nauką przedsoborową Świętego Kościoła na Sądzie Ostatecznym, gdyż osoby wyedukowane, z dostępem do obszernej literatury, a zwłaszcza np. do Katechizmu Katolickiego kard. Gasparri’ego nie są zwolnione z zaniechań co do poznania Prawdy. A więc kłania się najpierw lektura Katechizmu !

  5. Monia mówi

   Contantio on już nie jest Księdzem, sam wybrał stan świecki i całe szczęście bo był ogromnym zgorszeniem, co więcej w wyżej umieszczonym materiale mówi, że chce zakładać rodzinę 🙁

  6. Constancja mówi

   Ksiedzem bedzie do konca zycia. Cala reszta nie jest moja sprawa, jest to miedzy nim a Bogiem. Maz p. Beaty Szydlo tez byl ksiedzem a teraz jego syn zostal kaplanem. Jesli planuje rodzine to zycze mu duzo dzieci, kto wie…
   Bardziej mnie boli, ze Kosciol Katolicki schodzi coraz bardziej na manowce i przez taki ekumenizm jaki ty wyznajesz, zaniknie juz zupelnie, albo zamieni sie w male sekciarskie grupki, jak to jest juz na zachodzie. Ile dusz potepionych…w co oczywiscie nie wierzysz, bo dla Ciebie juz wszystko jedno, czy ktos kocha Jezusa Chrystusa czy nienawidzi (talmud).

  7. Monia mówi

   Spostrzegawczy, chyba do innego Kościoła należymy bo w K K nie ma predestynacji czyli przeznaczenia kogokolwiek do piekła czy do nieba. Proszę pokazać dokument K K , który o tym mówi. Farmazony nt p. J. M. może sobie Pan pisać ale proszę, nie skrzywiać doktryny Kościoła Świętego, KOŚCIÓŁ CHRYSTUSOWY NIKOGO NA PIEKŁO NIE SKAZUJE !! nie ważne czy to Żyd, Niemiec, Polak czy Ukrainiec czy Turek NIKT NIE JEST SKAZANY NA PIEKŁO. Swoim życiem decydujemy o naszej wieczności a nie narodowościowo. Człowieku czytaj co piszesz, bo całkiem takim głupim , bezmyślnym segregowaniem ludzi z Kościoła odpędzacie i zrażacie !!!

  8. Spostrzegawczy mówi

   Monia ! Do katechizmu Gasspari’ ego – MARSZ ! Bo jesteś niedoedukowana i piszesz bzdury ! Dopiero wtedy podyskutujemy.

  9. Monia mówi

   Panie Spostrzegawczy, widzę, że jednak mało spostrzegawczy Pan jest. Lektura, którą Pan mi „poleca” jest nie aktualna. W Kościele Katolickim obowiązuje Katechizm Kościoła Katolickiego i jego nauka a nie katechizm Gasspariego, chyba , że należy Pan do wspólnoty nie uznającej S.W II, np. Bractwa św. Piusa X. To tak w ramach owych luk w edukacji , które Pan posiada . Ja dostąpiłam łaski chrztu św. w K.K. i jego nauki chcę się wżyciu trzymać. Duch św. obnażył Kościół Soborem więc nie zamierzam pochylać się nad ww. katechizmem. Jeszcze raz w kwestii edukacji, człowiek wyedukowany nie traktuje ludzi tak jak Pan. „MARSZ” z gestapo to Pan zaczerpnął ? /Jeśli należy Pan do Kościoła przed Soborowego to nie jest to Kościół Rzymskokatolicki do którego ja należę a skoro tak to nie życzę sobie ataków z Pana strony .

  10. Ania mówi

   Pani Monia wraz z neoreligia posoborowa jest rewolucjonistka. To Pani neokościół zaczął się dopiero w latach 60-tych XX wieku i nie ma misji nawracania ludzi ? A to dopiero jeśli nie apostazja, to stek herezji sekciarskich.

 20. JoannaD'arka mówi

  Panie Jacku z Bogiem, Nie będzie Pan pozostawiony samotnie, Jesteśmy z Panem!

 21. Monia mówi

  Ha ha ha do końca życia będzie Księdzem, kobieto znamię święceń to znamię Ducha Św, i jak każdy sakrament zostawia ślad , on jednak postanowił służyć sobie . Na mocy prawa został pozbawiony władzy kapłańskiej, więc sory , tak wybrał. A życie p Szydło mnie nie obchodzi. Gotowi jesteście zrobić J.M. biskupem swojej narodowościowej sekty 🙂
  Dla mnie Kościół jest i będzie święty mocą Jezusa, spokojnie na początku chrześcijan też o sekciarstwo osądzano, więc historia się powtarza. Tak kościół jest Ekumeniczny i chwała mu za to 🙂

  1. Spostrzegawczy mówi

   Tylko ten prawdziwy ekumenizm ma polegać na nawracaniu na wiarę katolicką a nie na tolerowaniu innowierstwa ! Monia ! Nie pisz posoborowych modernistycznych antykatolickich herezji !

  2. Monia mówi

   Proszę pokazać mi cytat z jakiegoś dokumentu K.K traktujący o nawracaniu niewiernych. Kościół Katolicki jest po Soborze Panie Spostrzegawczy, nie spostrzegł się Pan jeszcze.?A jeśli nauka K.K , to są dla Pana herezje to mam obawy o Pana dusze 🙂

  3. Ania mówi

   Monia strasznie się wymadrza i wynosi. To z pewnością nie cecha katolika. Proszę zapoznaj się chociaż z Mk 16,15 -18 czy Mk 1,15 to trochę skorygujesz swe podejście do zasadniczych kwestii.

  4. Monia mówi

   oj mamy śniadka Jehowy na linii, p. Ania ? wykorzystywanie wyrywkowe pisma Świętego – to typowa dla nich cecha. Znajomość Nauki Kościoła Katolickiego, który w latach 60 przeżył Sobór Wat II nie jest wyniosłością tylko wiedzą droga Pani Aniu. Radzę, również słuchać prawdziwych Księży wiernych Bogu, Ewangelii i Kościołowi Chrystusowemu 🙂

  5. Monika mówi

   oj mamy śniadka Jehowy na linii, p. Ania ? wykorzystywanie wyrywkowe pisma Świętego – to typowa dla nich cecha. Znajomość Nauki Kościoła Katolickiego, który w latach 60 przeżył Sobór Wat II nie jest wyniosłością tylko wiedzą droga Pani Aniu. Radzę, również słuchać prawdziwych Księży wiernych Bogu, Ewangelii i Kościołowi Chrystusowemu 🙂

  1. Monia mówi

   zamiast bibula polecam czytanie Biblii 🙂

  2. Normalny mówi

   Monia gada jak neokatechumenka – zjudaizowana sekta protestancka zżerająca Kościół Katolicki od środka.

  3. Monia mówi

   Panie Normalny inaczej, proszę poczytać Katechizm Kościoła Katolickiego, i samemu spróbować ocenić do jakiej sekty Pan należy. A co złego jest w neokatechumenacie ? KK ich uznaje, co masz człowieku do żydów – Jezus nim był, dzięki protestantom tak szybko przetłumaczono Pismo św. A Ty co zrobiłeś dla Kościoła na który…?

  4. Ania mówi

   Monia vel Monika. Dobrze, że tu się publikujesz, bo widać z Twoich wpisów jaką kaszankę masz w głowie w wyniku nauk posoborowych . To jest antykosciol, który tak jak i Ty wpuszcza do szklanki krystalicznie czystej wody wiele kropel trucizny i zachwaszcza nauki Kościoła. Z tym, że mam nadzieję, że Ty robisz to całkowicie nieświadomie. Sięgnij jednak to skarbca niezaklamanej nauki Kościoła, którą Kościół głosił, żył, oddychal przez całe wieki, a którego depozytoriuszem jest Bractwo Piusa X i dopiero wtedy dostrzezesz, jak zostawilas wyprawiona na manowce przez posoborowie. Chyba że wspoldzialasz razem z zydomasoneria w destrukcji Kościoła. Czy nie skłania Cię do żadnej refleksji obawa Pana Jezusa Chrystusa, że w momencie Swojej paruzji może nie znaleźć już na ziemi prawdziwej wiary ?! Ktoś nad tym przecież cały czas pracuje i tylko ślepcy tego nie dostrzegają, albo sami sprawcy kamufluja swoje działania.

 22. Constancja mówi

  Nie ineteresowalam sie Chojeckim, ale po obejrzeniu
  https://www.youtube.com/watch?v=5QTeLkC4Li4
  Kim jest Pawel Chojecki? Obejrzyj zanim skasuja!

  „wlos mi sie na glowie zjezyl”. To jakas koszmarna sekta, w ktora wpadaja Polacy!
  Rozumiem teraz ks. Jacka dlaczego tak o tym mowi z takim przejeciem.

 23. Gienek mówi

  Księże Jacku podzielam Twój punkt widzenia jednak….księdzem będziesz już do końca życia masz konsekrowane ręce i NIKT nie może pozbawić Cię tego przywileju.Potrzebny jesteś w kościele jako kapłan . Czy Jezus mówił że będzie łatwo, przeciwnie im kto jest mu milszy ten cięższy krzyż dostaje.Czy ojciec Pio miał lżej? Czy siostra Kowalska(Faustyna)miała lżej?Skąd wiesz czy za rok może dwa Twoi prześladowcy nie zostaną odsunięci.Więcej wiary WRÓĆ DO KOŚCIOŁA

 24. Adam mówi

  Zryty beret ma ten Międlar, choć to co mówi może być prawdą.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.