Nie dziwiłbyś się reakcji środowisk żydowskich na prawdę historyczną, gdybyś wiedział co Talmud głosi o Jezusie

Fot. biznesstyl.pl
7

Liderzy opinii środowisk PiS są zaszokowani reakcją środowisk żydowskich na nowelizacje ustawy o IPN przewidującą karanie za kłamstwa historyczne obarczające Polaków odpowiedzialnością za zbrodnie nazistowskich Niemiec. Taki szok w środowiskach PiS wynika pewnie z tego, że żyły one w świecie filosemickich urojeń, które zostały brutalnie zniszczone przez konfrontacje z prawdą historyczną. Środowisk prawicowych reakcja środowisk żydowskich absolutnie nie dziwi. Od wielu lat środowiska prawicowe publicznie głoszą prawdę o relacjach Żydów z Polakami, o stosunku Żydów do Polaków, a także o stosunku Żydów do katolicyzmu, w tym i o tym co Talmud będący fundamentem żydowskiej tożsamości kulturowej głosi o Jezusie.

Dość poważnym błędem jest postrzeganie judaizmu jako religii, która w niezmienionej formie przetrwała od czasów biblijnych Izraelitów, religii z której rzekomo wyrosło chrześcijaństwo. W rzeczywistości chrześcijaństwo i judaizm wyrosły z monoteizmu biblijnych Izraelitów.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Chrześcijanie są narodem wybranym, dziedzicami Izraela i jego proroków, bo przyjęli Jezusa zapowiadanego przez proroków. Judaizm to religia odrzucenia Jezusa, a więc odrzucenia dziedzictwa biblijnego Izraela i jego proroków, którzy zapowiadali nadejście Jezusa. Dziś prawdziwym i jedynym Izraelem, narodem wybranym, jest katolicyzm. Judaizm to błędna nauka, która przez wieki kształtowała się w nienawiści do Jezusa i jego nauki.

Przykładem nienawiści do Jezusa i jego nauki jest to jak Jezus jest opisany w Talmudzie. Temat ten w swojej najnowszej, wydanej przez Fabrykę słów, książce „Krew na naszych rękach?” poruszył Paweł Lisicki.

Ostateczna wersja Talmudu powstała w III i IV wieku. W Talmudzie znalazły się nauki żydowskie o Jezusie z pierwszych wieków. Jezus w Talmudzie (konkretnie w tych wersjach, które mogły by być przeczytane przez nie Żydów) opisywany był bez podania imienia. Taka praktyka podyktowana była pogardą Żydów dla Jezusa, który zdaniem Żydów nie był godzien by pamiętano o jego imieniu. Jezus w Talmudzie nazywany jest mianem ”peloni” czyli ”niejaki”. Według Talmudu Jezusa i jego naukę należy zapomnieć i odrzucić, bo Jezus według Talmudu był oszustem, zdrajcą i niewiernym. Autorzy Talmudu opisując Jezusa parodiują opowieści ewangeliczne, nadając im odmienne przesłanie. W Talmudzie Żydzi deklarują swoją dumę z zabicia Jezusa, z racji na to, że Jezus był, ich zdaniem, bluźniercą i bałwochwalcą. Według nauk Talmudu Jezus i jego uczniowie mieli trafić do piekła, gdzie Jezus mam przez wieczność cierpieć męki przebywając w kotle gotującego się kału.

Talmud głosi, że Jezus był bękartem, syn rzymskiego żołnierza ”Pantery” lub „Pandery” (słowo to brzmi podobnie po hebrajsku jak dziwka, mit o nie żydowskim pochodzeniu Jezusa w XX wieku rozpowszechniali też niemieccy narodowi socjaliści). Jezus, według Talmudu, miał poznać arkana magii w Egipcie i wykorzystywać diabelską czarną magie do dokonywania cudów. Maryja matka Jezusa, według Talmudu, miała być prostytutką i fryzjerką, a więc Jezus, zgodnie z naukami Talmudu, był synem dziwki.

Według Talmudu nie było niepokalanego poczęcia, Jezus był równie niemoralny jak jego matka – według Talmudu Maria Magdalen była nie tylko kochanka Jezusa ale i jego siostra, którą Jezus współżył gdy ta miała okres i którą miał zdradzać z innymi kobietami.

Tematykę nienawiści Talmudu do Jezusa w poruszył Piotr Zychowicz w swojej rozmowie (zamieszczonej w pracy „Żydzi”) z Peterem Schäferem (autorem książki ”Jesus in the Talmud”). Zdaniem Petera Schäfera Talmud (napisany w duchu polemiki z Ewangeliami) głosił, że Jezus był bękartem, synem Panthery i Maryi. Według Talmudu Jezus miał mieć dzieci ze swoja kochanką Marią Magdaleną, i miał być czarnoksiężnikiem. Nie da się ukryć związków talmudycznych treści o Jezusie z treściami gnostyckimi i heretyckimi. Według Talmudu Jezus został przez Żydów ukamienowany a jego zmasakrowane zwłoki powieszono na drzewie. Talmud negatywnie też oceniał chrześcijan jako bałwochwalców, uprawiających rytualne orgie seksualne, kanibali zjadających dzieci. Antychrześcijańskie treści jakie były w Talmudzie były paliwem dla prześladowań chrześcijan jakie dokonywali Żydzi w pierwszych wiekach.

Treści zawarte w Talmudzie a dotyczące Jezusa opisał w książce „Żydowskie dzieje i religia” Izrael Szahak. Według Izraela Szachaka Talmud i inne pisma talmudyczne zawierają wiele bluźnierstw pod adresem Jezusa. Pisma talmudyczne i Talmud zarzucają Jezusowi, że był zboczeńcem seksualnym, głoszą, że Jezus za karę będzie gotował się w odchodach, dodają po imieniu Jezusa „niechaj sczeźnie imię tego niegodziwca”.

Talmud zdaniem Izraela Szahaka nakazuje publiczne palenie Nowego Testamentu, nakaz ten jest do dzisiaj aktualny i praktykowany. „23 marca 1980 roku spalono w Jerozolimie, ceremonialnie i pod auspicjami Jad Leachim, żydowskiej organizacji religijnej, subsydiowanej przez izraelskie Ministerstwo ds. Wyznań, setki egzemplarzy Nowego Testamentu”. Żydzi by nie dopuścić do publikacji książek obnażających bluźnierstwa Talmudu przekupywali władze by zakazały rozpowszechniania takich tekstów.

Posłuchaj także dr Ewy Kurek:

Cywilizacyjnie z żydami nic nas nie łączy, judeochrześcijaństwo to wymysł – Dr Ewa Kurek [WIDEO]

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Jarek mówi

  Znajomość takich właśnie niuansów judaizmu islamu i innych religii powinna być nauczana w szkołach na lekcjach religii. Powinno też wprowadzić filozofię do szkół jako przedmiot maturalny

  1. Anonymous mówi

   Zaiste zacny pomysł.

 2. Mario mówi

  I oni nazywają siebie narodem wybranym i jeszcze nam to chcą wmówić . Nie mają szacunku ani do innych ani do siebie . Ich Bóg to złoto i diamenty

 3. tromba mówi

  Pozdrawiam z
  południa…(:
  Trzeba bycz twardym,i bezwglendnym,ku tej zaklamanej religii.Niema iinego wyboru.

  1. Andrzej Józef mówi

   Nie obrazaj Polaków, Her Tromba.
   Całe to zdanie wzięte z przedmowy
   Adolfa Hitlera .

 4. Ktoś lub Ktosia mówi

  Znajdżcie sobie książkę KS. JUSTYN B. PRANAJTIS – CHRZESCIJANIN W TALMUDZIE (WYDANIE II Z 1937 ROKU) (FOTOKOPIA).pdf

  Prawda was oświeci…

 5. ali baba mówi

  Zyjemy w Bantustanie podległym Braciom Starszym taka jest prawda stołu z powyłamywanymi nogami, jezeli myslisz racjonalnie jestes onucą Putina

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.