Dziennikarka i operator Mediów Narodowych zaatakowani podczas protestu aborcjonistek: „Marta Lempart podjudzała ludzi przeciw nam” [WIDEO]

uczestnicy Strajku Kobiet atakujący dziennikarkę Mediów Narodowych/ fot. screen
35

Podczas środowego (27.01.2020) protestu aborcjonistek, zorganizowanego przez Martę Lempart po publikacji uzasadnienia wyroku Trybunału Konstytucyjnego ws. aborcji eugenicznej, dziennikarka Mediów Narodowych Agnieszka Jarczyk oraz towarzyszący jej operator zostali zaatakowani przez rozjuszonych uczestników demonstracji. – Faszyści do wora, wór do jeziora – krzyczał jeden z agresorów. Druga uczestniczka ataku wrzeszczała przez megafon prosto w ucho Jarczyk. Zniszczony został sprzęt wart kilka tysięcy złotych.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

– W sprawie ataku na mnie i Stefana, operatora kamery – nie zostawimy tego tak. Pani Marta Lempart  podjudzała ludzi przeciwko nam, a my wykonywaliśmy po prostu swoją dziennikarską robotę. Napaść zgłoszona na policję. Wkrótce kolejne kroki – poinformowała Agnieszka Jarczyk na Twitterze.

W czwartek (28.01.2021) Centrum Monitoringu Wolności Prasy SDP wydało oświadczenie, w którym stanowczo protestuje przeciwko atakowi na ekipę Mediów Narodowych oraz apeluje do przedstawicieli władz o szczegółowe wyjaśnienie wszystkich okoliczności tego zajścia oraz ukaranie osób winnych tej sytuacji. – CMWP SDP  przypomina, że fizyczne ataki na dziennikarzy i operatorów są jaskrawym naruszeniem zasady wolności słowa, która jest fundamentem ustroju każdego demokratycznego państwa i nigdy nie powinny mieć miejsca. Bezpieczeństwo pracy osób relacjonujących wszelkie wydarzenia, w tym te wywołujące silne społeczne emocje, powinno być zawsze przedmiotem troski organizatorów manifestacji i protestów, a zgodnie z obowiązującym prawem oni są zobowiązani do zapewnienia dziennikarzom i osobom z nimi pracującym warunków pracy niezagrażających ich życiu i zdrowiu – czytamy w oświadczeniu. Pełna treść TUTAJ.

Oświadczenie w obronie ekipy Mediów Narodowych podpisało też ponad 20 dziennikarzy, w tym Witold Gadowski, Rafał Otoka-Frąckiewicz i Łukasz Warzecha. – Atak na niezależnych dziennikarzy, zniszczenie i kradzież sprzętu radiowo-telewizyjnego, do jakich doszło 27 stycznia 2021 roku podczas kolejnej odsłony strajków Lempart i Suchanow to atak na praworządność i wolność słowa – podstawowe składowe wolnego państwa. Z całą stanowczością potępiamy tego typu akty agresji sprowokowane przez jedną z liderek protestów przeciwko obronie życia w Polsce oraz żądamy ukarania wszystkich winnych tego haniebnego zajścia. Wzywamy także wszystkich ludzi dobrej woli do stanowczego napiętnowania tego, co się stało – napisano w oświadczeniu. Pełna treść TUTAJ.

Przerwana relacja Mediów Narodowych z protestu aborcjonistek.

Źródło informacji: Twitter, Media Narodowe, sdp.pl, pch24.pl.

Zobacz też:

Awantura w sądzie! Grzegorz Braun nie został wpuszczony do sądu w charakterze świadka [WIDEO]

 

 

 

 

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Hammurabi mówi

  Podziwiam niektórych ludzi, za spokój i opanowanie. Sam bym nie zdzierżył.

  1. Hammurabi mówi

   Tak się zastanawiam, czy to to z goglami na czole zacięte na słowie „wypierdalaj” mając przed sobą faceta tak z metr dziewięćdziesiąt i dziewięćdziesiąt kilo wagi też by było takie agresywne…
   Rozumiem, że ma to to prawo się nie zgadzać, jednak dno i wodorosty to niebo dla takiego czegoś.
   A dlaczego?
   A dlatego, że się nie boi.
   Czas przestać przepraszać za to, że się żyje.

  2. kici kici KOCUR mówi

   Pamiętasz jesienią jakiś mężczyzna popchnął dziennikarkę podczas przemarszu aborcjonistek przez Wrocław. Ileż to było krzyku i wrzawy wtedy w lewackich mediach. Policja wykazała się taką szybkością i determinacją że pokrzywdzona dziennikarka nie zdążyła jeszcze upaść na dobre a oni już mieli sprawcę. A wczoraj co? Nic. Przeglądam te rzekomo niezależne media internetowe, onety, interia i inne lewackie badziewia a o napaści bandyckiej na dziennikarkę MN ani słowa. Cisza jak po śmierci organisty. Nie będę tu rozpisywał się ileż to hipokryzji i obłudy wylewa się z tych zakłamanych bolszewickich zakazanych mord bo wszyscy doskonale to wiemy. Idę łowić myszy, więcej z tego pożytku niż z oglądania demonstracji wściekłych, kipiących nienawiścią morderczyń nienarodzonych dzieci! I tyle w tym temacie. Pozdrowienia.

  3. Tolek mówi

   A ty histeryzowałeś gdy napadnięto tę dziennikarkę czy może biłeś brawo?

  4. kici kici KOCUR mówi

   Określ się tatuś o co ci chodzi bo bredzisz jakbyś z samego rana wódy się nachlał.

  5. LoL mówi

   w nosie to miałem. zwykła prowokacja, jak zawsze

 2. W K mówi

  Korzystając z okazji informuję lewactwo, że mam tylko 2 policzki.

 3. ikss67 mówi

  Minuta 17, ten człowiek. Ile agresji, jaki prymitywizm. mam wrażenie, że to osoba z która nie możnaby podjąc dyskusji na argumenty. Taki, kolokwialnie mówiąc zakutypałyzm. Ten człowiek określa media narodowe ściekiem, patostrimem, itd, itp. Ja rozumiem, że można mieć swój punkt widzenia. Jednak wypowiedż tego człowieka, tak prymitywna, to jest jego intelektualna wizytówka. To zaskakujące , że ci ludzie są tak napompowani agresją, że nawet nie widzą, że to oni są w istocie belkotliwym bezargumentowym medium.
  Ja to pisze obiektywnie. Kto nie potrafi uszanować dziennikarstwa, tym bardziej, że pani z medów narodowych zachowywała sie profesjonalnie. była atakowana przez stado napastników. Ten pan po prostu poczul siłę stada, taki atawizm. ale jednocześnie pokazał swoja naturę. Czyli brak kontaktu z rzeczową dyskusją. Nawet nie miał pojęcia, że media narodowe po prostu nie agitują, tylo relacjonują. Głębokie współczucie. Pewnie taki ktoś ma poczucie, że jest bohaterem. Nie powinienem tego pisać, ponieważ psychiatria jasno mówi. Rzeczowe argumenty wywołują u takich osób agresję. Ale jednak, taki bohater, który wypisuje na drzwiach kabiny WC „GUPI KAOWIEC”, to jednak nie bohater, to parodia intelektualna. Taki mały sztabskapitan Hipolit wg Mrożka. Ja jednak rozumiem człowieka. W zasadzie nie śmieję się z niego. Mam głębokie zrozumienie. Wiem, że są ludzie, których rodzice tkwili głęboko w PRL, oni tym nasiąkli i teraz szukają w tej swojej pustce ideowej jakiegoś oparcia. Pozdrawiam wszystkich lewicowych działaczy. Czy nie zauważyliście, że zachowujecie sie jak faszyści? Co za ironia. Jak lewicowi faszyści mogą nazywać narodowców faszystami? Przecież te narodowe idee to nie faszyzm. Widać, że ci ludzie z lewicy nie potrafią wyguglać prostych definicji. Opierają się tylko na przekazie wtórnym. Szkoda szkoda, bo jednak stanowimy jeden naród. Wszyscy narodowi działacze chcą silnego i bogatego państwa polskiego dla wszystkich , i dla prawicowców i dla lewicowców. To jest właśnie ta różnica. Dlaczego na spotkaniach prawicy nikt nie atakuje lewicowych podżegaczy?bo jest to różnica intelektualna. agresja lewicy wobec stoicyzmu prawicy. Na zasadzie, pies szczeka a karawana jedzie dalej.

  1. Hammurabi mówi

   99/100 Drogi Ikssie67, bo z tym „panem” to jednak gruba przesada.

  2. Tolek mówi

   Na spotkaniach prawicy podpala się mieszkania, bo się zobaczyło tęczową flagę.

  3. Cyprian mówi

   I robi swastyki z pryncypałków w gabinecie Miszczaka.

  4. LoL mówi

   na spotkaniach lewatyw (zwanych też enemami) dewastuje się pomniki i zabytki, co ty na to, ciepluszku?

 4. anonim mówi

  Kocham i sznuję kobiety, ale tej opasłej krowie lempart ( nie obrażając poczciwych zwierząt krów) sprzedałbym takiego liścia w facjatę, że poczułaby to bardziej niż policyjny gaz pieprzowy. Ta kamienicowa aferzystka wrocławska czuje się bezkarnie, bo stare truchło soros rzuca pokaźną kasę, żeby ,,wściekłe macice” darły swe japy.

  1. Tolek mówi

   Szanujesz „ale”, czyli nie sznujesz. Rasistą też pewnie nie jesteś „ale”.

  2. Cyprian mówi

   Przypominam, że pryncypałki są w kolorze czekolady (aż strach pisać).

  3. anonim mówi

   Ooo coś podobnego, czyżby lewacka słonica lempart była innego koloru skóry niż biała? Wybieliła się jak M. Jackson, to nie wiedziałem. A tak z drugiej strony to tą awanturnicę trudno nazwać kobietą, to jakaś wywłoka która ma problem ze swoją tożsamością. Gardzi rodziną, dziećmi i jak sama przyznała woli psa od dziecka. Zapomniała, że sama była kiedyś dzieckiem, choć nie wiem czy poczeli ja w probówce. Reasumując eksperymet był niedany. Efekty wiadać obecnie.

  4. LoL mówi

   lempart? przecież to synonim ciężkiego wycofania społecznego i efekt chodu wsobnego – widać gołym okiem; że o jej ”zachowaniu” nie wspomnę
   mój siedmioletni siostrzeniec zachowuje się od tej krowy tysiąc razy lepiej, chociaż aniołkiem nie jest…

  5. Boguslaw mówi

   Mozna zrozumiec, ze szanuje sie kobiety, ale nie sposob szanowac osobniczek, ktore same depcza kobieca godnosci i podobnie, jak ty, w twoich prowokacyjnych wypowiedziach, nie da sie juz traktowac z szacunkiem, tylko wali sie prosto w bezczelny hucpiarski, pysk!

 5. Tolek mówi

  Biedactwa, tyle szczucia, obelg, kłamstw wobec demonstrujących i teraz płacz rannego łabędzia, że dostali klapsa.

  1. Cyprian mówi

   Masz rację, trzeba reaktywować chwilowo nieczynne obozy koncentracyjne. Niemcy już to zrobili i umieszczają tam przeciwników lockdownu.

  2. kici kici KOCUR mówi

   A dzielni chłopcy z antify pałami będą uczyć pensjonariuszy nowej bolszewickiej rzeczywistości – cytat z instrukcji SS (no… może nie dosłowny 😃 😄)

  3. anonim mówi

   To są demonstrantki, przecież to zwykłe awanturnice, które mają problem ze swoją tożsamoscią. Doadtkow sowicie opłacane przez tą wywrotową kanalię sorosa. Koleś odlatujesz jak po dragach, nie wiem co bieżesz.

  4. Boguslaw mówi

   Ooo, ty bys sie chyba tez z takiego KLAPSA, ucieszyl, co, madrasiu!!?

 6. kici kici KOCUR mówi

  Proszę zauważyć że w ostatnich protestach zwolenniczek mordowania nienarodzonych nie atakuje się kościołów. Niewątpliwa zasługa pana Roberta Bąkiewicza i Narodowców. Brawo panie Robercie!!!

  1. Tolek mówi

   W dupie mają wasze kościoły.

  2. anonim mówi

   A ty gdzie chodzisz do pedalskiego burdelu, czy do narkotykowej meliny?

  3. Boguslaw mówi

   Nieeee, tacy osobnice maja jeszcze lepsze objekty, ktore nawet nazywaja swoim kosciolem, w których za istote swojej „wiary” pojmuja podkopywanie dolkow pod naszym narodem i patrzec, jakby go znowu daloby sie zniszczyc/zdradzic!
   Szkoda tylko, ze w progu wejsciowym, z zasady, wmurowuja symbol Jezusa Chrystusa, aby wszyscy ” WIERNI”, mieli radosc z deptania po tym, dla nas, ludzi, drogiego symbolu naszej wiary, przy wchodzeniu i wychodzeniu z ich synagogi!.
   Czasem nawet, jak im trzeba chrzescijanskiej krwi przed Wielkanoca, do wypieku koszernej macy, porywaja sobie malego chlopczyka i pastwia sie nad nim wszyscy, odbieraja sobie bestialsko jego krew, a jego cialo porzucaja, haniebnie, gdzies na stosie smieci, albo gruzu!
   Wielokrotnie o tym, jednoznacznie, pisano i tak sie, i dzieje, dzialo juz od tysiacleci!
   Rodacy, dopoki nie pozbedziemy sie tej satanistycznej swoloczy, uwazajcie bardzo na swoje dzieci, a juz najbardziej, krotko przed naszymi Swiatami Wielkiej Nocy!

 7. Halina mówi

  Armatki, kule i gaz zarezerwowane dla patriotów? Dla dziczy lempartowskiej zabrakło? Swoją drogą nie wiem, czy relacjonowanie spędu tej wulgarnej i agresywnej hołoty jest potrzebne. Ameryka ma bojówki BLM, a u nas to coś, – cuchnie podobnie. Pretekst dla tych opłacanych drani zawsze się znajdzie.

  1. Matka mówi

   Po pierwsze, jakich patriotów? Chamstwo demolujące miasto przy Empiku, czy rzucające kamieniami w policję to żadni patrioci. Oczywiście, nie mylić z większością uczestników marszu, która zachowywała się spokojnie i patriotycznie.

   Po drugie, uczestnicy lempartowskich protestów też gazem nie raz dostawali, a i rękę którejś tam policjant złamał.

   Więc już bez takiego użalania się nad bandyterką.

  2. Tolek mówi

   Dokładnie.

  3. Boguslaw mówi

   DOKLADNIE!
   Idzcie cobie, oba PRYMITYWY, razem do swojego smierdzacego, satanistycznego lozka i wiecej sie tu nie pokazujcie! I niech was wujek belzebub wysle za wasza nieudolnosc , do obozu pracy dla durni , prosto w piekle!
   DOKLADNIE!

  4. anonim mówi

   Co koleja nowa nazwa trolu kameleonie. Widzę zwerbowałeś sobie tolka.

 8. mario mówi

  A gdzie są ci wszyscy Narodowcy,Nacjonaliści,Bąkiewicze i inni „obrońcy” polskości i religii?Znowu kibice Legii muszą pogonić tę lewacko-pedalską hołotę z ulic Warszawy?W gębie wszyscy są mocni szczególnie żydki Bosaki tylko jak trzeba się bić z Antifą czy lewakami to znowu kibice.Żygać się chce jak się patrzy na tych „Patriotów”.

  1. Tolek mówi

   Kibice Legiuni to sobie konia mogą pogonić co najwyżej. Połowa z nich popiera te protesty.

  2. Boguslaw mówi

   Wystaw tylko leb, tolek! Oj bedziesz spierdalal!

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.