Dyskryminacja niezaszczepionych sportowców podczas Igrzysk Olimpijskich. Holenderska piłkarka rezygnuje z udziału w zawodach

Yvette Broch/ fot. Wikipedia
12

W piątek (4.06.2021) holenderska piłkarka ręczna, Yvette Broch, poinformowała, że rezygnuje z udziału w Igrzyskach Olimpijskich w Tokio ze względu na zapowiedzianą dyskryminację niezaszczepionych sportowców. Broch wyjawiła, że uświadomiono jej, że jeżeli nie będzie zaszczepiona na kowid, to nie będzie mogła poruszać się w przestrzeni publicznej w mieście, a także będzie musiała jeść i spać w odosobnieniu od drużyny. – Z innymi członkami drużyny mogłabym spotykać się tylko podczas treningów i meczów – powiedziała.

Zawodniczka odmówiła przyjęcia szczepionki, ponieważ nie chce narażać się na ewentualne powikłania.  – Moje ciało jest moim narzędziem, nie wiem, co szczepionka z nim zrobi w dłuższej perspektywie – argumentowała Broch.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Do rezygnacji Broch odniósł się Holenderski Związek Piłki Ręcznej wydając lakoniczny komunikat: Szanujemy decyzję naszej zawodniczki, aczkolwiek żałujemy, że nie będzie jej z nami w Tokio.

Segregacja sanitarna na zaszczepionych i niezaszczepionych nie ma żadnego uzasadnienia medycznego. Jedni  i drudzy mogą się zarazić i zarażać innych. Jedyną korzyścią, która obiecują producenci szczepionek, jest łagodniejszy przebieg choroby. A zatem zaszczepieni nie powinni bać się niezaszczepionych. Tymczasem wytwarzana jest psychoza wokół nieszczepionych jakby byli śmiertelnym niebezpieczeństwem dla społeczeństwa. Kolejne pomysły ich dyskryminacji to nic innego jak metoda przymuszania do przyjęcia preparatów, które nadal są w fazie badań. Jest to zmuszanie do udziału w eksperymencie medycznym, którego efekty poznamy dopiero za kilka lat.

Należy pamiętać, że producenci zostali zwolnieni z odpowiedzialności za skutki uboczne szczepionek kowidowych. W Polsce nadal nie ma żadnego funduszu dla osób poszkodowanych na skutek przyjęcia tych preparatów. Odnotowuje się coraz więcej przypadków zakrzepicy oraz zapalenia mięśnia sercowego i osierdzia po szczepieniu. Co więcej, na kowid umierają także osoby zaszczepione. Jednak presja na szczepienie jest tak ogromna, że część osób decyduje się przyjąć preparat, żeby nie stracić pracy lub uniknąć szykan. Tak w praktyce wygląda rzekoma dobrowolność szczepień.

Źródło informacji: PAP

Zobacz też:

Skandaliczna rekomendacja GIS ws. wyborów: zaszczepieni i ozdrowieńcy preferowani jako członkowie komisji wyborczych

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. W K mówi

  Najśmieszniejsze jest to, że pozostali członkowie drużyny i tak będą musieli robić testy na obecność SARS-CoV-2.

 2. Polka mówi

  „Segregacja sanitarna na zaszczepionych i niezaszczepionych nie ma żadnego uzasadnienia medycznego. Jedni i drudzy mogą się zarazić i zarażać innych.”

  Tak, kretyni, tyle że jedni z prawdopodobieństwem 100% w przypadku zetknięcia z chorobą, a inni z prawdopodobieństwem kilku procent.

 3. Alek mówi

  Co, 100%? Poczytac trżeba fachowa literature. Prawdopodobienstwo zarazenia przez niezaszczepionego od niezaszczepionego to ok. 18% pod warunkiem, ze przebywaja razem przez miesiac.
  Oczyeiscie zaszczepieni stanoeia wieksze zagrozenie, ale dokladne badania przed nami.

 4. Alek mówi

  Na razie wiadomo, ze w USA ok trzydzieci piec tysiecy ludzi zmarlo po zaszczepieniu na 100.000.000 zaszczepionych. Niektorzy podejrzewaja, ze to na skutek zaszczepienia, ale poczekajmy na wyniki badan przez ekspertow.

 5. Ewa-Maria mówi

  Bardzo mądra dziewczyna. W jej ślady powinni pójść inni i zbojkotować tą hucpę.

 6. marian mówi

  A gdzie sa jej kolerzanki? Caly zespol powinien odmowic wyjazdu.

 7. ( ˇ෴ˇ ) mówi

  I brawa dla tej pani. Także za urodę.

 8. Wojtek mówi

  Towarzysz szmatka powrócił! Artykuł: „Jedni i drudzy mogą się zarazić i zarażać innych” Odpowiedź szmatki: „Tak, kretyni, tyle że jedni z prawdopodobieństwem 100% w przypadku zetknięcia z chorobą, a inni z prawdopodobieństwem kilku procent”. Wg propagandy pisrealitów 100% śmiertelności nieczypanych! Jak my w ogóle przeżyliśmy ten rok!

 9. Wanda mówi

  Testy sa fałszywe i ten cały cyrk to wielka glupia zabawa globalistów, którzy wysmiewają sie i bawią tym.

 10. Emilian58 mówi

  Już w latach trzydziestych ubiegłego wieku pewien wysoko postawiony angielski lord powiedział że Brytyjczycy mają znikomy wpływ na losy państwa bo wszystko opanowali żydzi! A to dotyczy nie tylko jednego państwa. Cały eurochlew i Stany Złajdaczone są pod okupacją czarciego plemienia. I jeżeli ludzkość nie odzieli żydów od państwa to po prostu po Nas i normalnym świecie również.

 11. PPP mówi

  ta tępa cipa już gubi się w zeznaniach :))) jedyną kretynką jesteś ty, szmatka – tępy szczurze – szurze laboratoryjny

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.