„Drużyna Brauna w trasie” – FINAŁ KAMPANII: Gdynia [WIDEO]

7

Po wielu dniach trasy po Polsce „Drużyna Brauna” dobiła do brzegu w Gdyni, gdzie odbędzie się uroczysty finał kampanii wyborczej. Wcześniej towarzysze Konfederacji Korony Polskiej odwiedzili Toruń, Bydgoszcz, Szczecin, Piłę, Szczecinek, Koszalin i Gdańsk. W trakcie tej podróży kandydaci rekomendowani przez posła Grzegorza Brauna mówili o dławieniu polskiej przedsiębiorczości, narażaniu przez rząd PiS publicznego bezpieczeństwa, lekceważeniu zdrowia oraz godności Polaków.

W tym czasie mediami wstrząsnęła informacja o dymisji dwóch najważniejszych dowódców Wojska Polskiego ze Sztabu Generalnego oraz kilku innych oficerów polskiej armii. W kuluarach mówi się także o groźbie wprowadzenia stanu wyjątkowego, który odsunąłby na nieokreślony czas wybory parlamentarne zaplanowane w naszym kraju na najbliższą niedzielę.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Póki co, wielu działaczy Korony zjeżdża do Gdyni, gdzie ma się odbyć Wielki Finał kampanii wyborczej partii posła Brauna. Jakie deklaracje padną z mównicy na chwilę przed ciszą wyborczą? To już za chwilę w relacji „NA ŻYWO” z Gdyni w eMisja.Tv

Przeczytaj także:

Rząd PiS nie zniesie socjalu dla Ukraińców. “Nie ma planu, żeby wprowadzać zmiany”

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Normalny mówi

  Głosujemy na kandydatów od Brauna . Pisane 13.10.23.

 2. Michu. mówi

  Głos na Kpnfederację to głos na Tuska. Taśmy Banasia obnażyły skompromitowanych Konfederatów, którzy sposobią się do koalicji z lewackim Tuskiem. Tylko PiS mimo błędów jest gwarancją stabilizacji i bezpieczeństwa. Musi się zmienić stosunek do Ukrainy co było błędem jak pokazuje zdrada Żeleńskiego. By Polityka solidarnościowa rozwój gospodarczy Polski modernizacja armii troska o emerytów to wszystko powinno zapewnić 3 kadencję, inaczej bedzoemyvlodnóżkiem niemieckim.

 3. Flex mówi

  Tylko PIS, przy pomocy PEGASUSA i agentury „alfabetów” i podsłuchujący konkurentów politycznych (jak Szefa NIK) zapewni nam bezpieczeństwo i zapewni przewodnią siłę swojej partii. Dzięki niemu w następnych wyborach będziemy mogli już głosować” bez skreśleń”! Przydałaby się mu jeszcze większość konstytucyjna, by wpisać do ustawy zasadniczej dogmat o nieomylności Prezesa RP i wskazywaniu następcy.

 4. Adam mówi

  Michu, widać że przejrzałeś trochę na oczy, lepiej późno niż wcale. Braun to taka sama kanalia jak jego koledzy z Konfederacji, zapytajcie go jak głosował w kilku sprawach (ustawa antyszpiegowska na przykład). To wszystko cwaniacy !!! Oni już byli w Sejmie.

 5. Adam mówi

  Michu , jednak jesteś bezmózgowcem, nie doczytałem uważnie. PiS to syf . Jesteś jednak głupszy niż myślałem albo skurwiłeś się za kasę. Pies cię jebał. I wszystkie partie z tv też.

 6. Shadow mówi

  Żadnego łajna z okrągłego stolca, trzeba dać szansę zupełnie nowym i ludziom Brauna, może się wykażą pozytywną postawą dla kraju.

 7. Łukasz mówi

  Precz z PO, KO, PIS, PSL-Hołownia i Lewica czyli SLD + Biedroń + Zandberg. Te partie i ugrupowania polityczne powinny być objęte przepisami o zawieszeniu działalności a następnie objęte procedurą o likwidacji z uwagi na szkodliwość społeczną na podstawie specjalnych przepisów…

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.