Dramatyczna relacja „obrońcy demokracji” tropiącego „faszystów”. Popłaczecie się ze śmiechu. VIDEO

fot. twitter
11

Kilkunastoosobowa grupka Obywateli RP próbowała wczoraj zablokować Marsz Powstania Warszawskiego zorganizowany przez ONR. Policja nie wpuściła zadymiarzy na trasę legalnie zorganizowanego przemarszu. Stali za kordonem ze swoimi transparentami. Uczestnicy marszu nawet ich nie zauważyli.

Relację z tego wydarzenia nakręcił jeden z „obrońców demokracji”. Dramatyczny komentarz, którym okrasił film, jest tak zabawny, że warto wysłuchać kilku jego fragmentów. Wynika z niego, że faszyści są wszędzie, a poznać ich można po koszulkach z orłami i symbolami Polski Walczącej oraz po biało-czerwonych flagach. Jedynymi nie-faszystami są dziś wyłącznie Obywatele RP, których prześladuje policja chroniąca wszechobecnych faszystów, więc „obrońcy demokracji” zbiera się na wymioty. Według niego Marsz Powstania Warszawskiego to  obchody stłumienia PW, bo „idole ONR mordowali miasto i tłumili powstanie”.

Jak to skomentować? Chyba tak: biedny człowiek, któremu pomieszało się  w głowie, postanowił pokazać, jak bardzo jest pomylony. Zobaczcie i posłuchajcie.

Źródło: twitter

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. test24 mówi

  No tak, powinni krzyczeć: “cześć i chwała pedałom!” i “śmierć wrogom islamizacji”.

 2. Maria mówi

  Niemiec czy Ruski czy idiota? Ale myślicie że młodym którzy na historii spali albo totalnie ich historia Polski nie interesuje nie namieszać w głowie. Jakże prostym językiem tłumaczy co i jak z tym Powstaniem było. Nie, no szok szokow ….

 3. miladonai mówi

  Jakoś dziwnie mi się kojarzy głos tego mądrali z głosem Szejnfelda

 4. Smok z Krakowa mówi

  A co to za kretyn komentuje te brednie ? Pewnie jakiś prymitywny komunista.

  1. JAN mówi

   Jakiś sbk-jebany menda postkomunistyczna ,szumowina antypolska !?

 5. Andrzej mówi

  komentarz tych filmików jest tak prymitywny i żenujący że żal iż taka istota a w zasadzie menda społeczna, aby przebywała obok tak szacownego zgromadzenia,obok ludzi którzy wałczyli z okupantem niemieckim abyśmy my mogli żyć w takim kraju jak Polska

 6. MethOd mówi

  Do Autora filmów – Dzięki 1 sierpnia jeszcze masz gdzie żyć a jak nie mieszkasz w polsce ignorancka mendo , to wyjedź i żyj sobie dalej na obczyźnie. Żegnam ozięble

 7. Marcin mówi

  Fuck co za DEBIL !!!!! Boże Ty to słyszysz i nic nie robisz. Takich ludzi z miejsca deportować i zabierać obywatelstwo. To jawny ignorant HISTORII i szuja !!!!!

 8. Ania mówi

  Mnie też mdli jak słucham tego debila. Udostępniam, niech zobaczą co o Polakach myślą wyznawcy i poplecznicy Talmudu bo przecież żaden Polak nie oczerniałby wnuków Powstańców Warszawskich.

 9. Cześćichwałapatriotom mówi

  Chory człowiek…zal mi go to jakis paranoik…nie ma tego jak inaczej wytłumaczyć logicznie

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.