Dr Leszek Sykulski: “Wiosną będą chcieli zaangażować siły zbrojne RP w wojnę na Ukrainie” [WIDEO]

Dr Leszek Sykulski / Fot. eMisjaTv
22

Globalna przebudowa światowego systemu polityczno-ekonomicznego nabiera tempa: Chiny próbują wciągnąć w swoją orbitę wpływów Arabię Saudyjską, USA tracą wpływy w Ameryce Południowej, a do tego nadal trwa wojna na Ukrainie. Początek 2023 roku jest bogaty w wydarzenia na arenie geopolitycznej.

Zdaniem doktora Leszka Sykulskiego możemy obserwować dalszą erozję systemu zaprojektowanego i sterowanego przez Waszyngton, nie tylko w wyniku czynników zewnętrznych, ale też problemów wewnętrznych. Przejmowanie władzy przez Partię Republikańską może spowodować eskalację sporów politycznych w USA, osłabiając zdolność państwa do reakcji na zewnątrz. “Establishment amerykański może wysługiwać się swoimi juniorpartnerami” mówi Sykulski, prognozując naciski na władze w Warszawie, aby zaangażowały się jeszcze bardziej w wojnę na Ukrainie.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Źródło: eMisjaTv

Przeczytaj:

Katarzyna TS: Zaszczep się i zjedz robaka

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Быдлошевский Л.З. mówi

  Dr. Leszek Sykulski ma wykłady na dowolny temat ponad 1:00 godzinę…Nikt oprócz jego fanów tego nie zrobi sobie….Co nie zmienia tematu że mądrze mówi i prawi …Polska idzie na front to oczywiste ….No to pójdą za wolność Wasza i Nasza…Do boju bić Moskala aż spuchnie z boli i zimna i zabić ich trzeba jak najwięcej bo nijak inak …..- ⚰️🇺🇦⚰️🇺🇦⚰️🇺🇦⚰️🇺🇦⚰️🇺🇦⚰️🇺🇦⚰️🇺🇦⚰️🇷🇺🇷🇺🇷🇺🇷🇺🇷🇺💞💞💞

 2. Mateusz mówi

  Jeżeli to prawda, to Trybunał Stanu to za mało. To będzie podchodzić pod zbrojną agresję i żadne frazesy o misji pokojowej tego nie przysłonią. To się będzie kwalifikować pod sąd polowy. Żeby ryzykować polską krwią za interesy strategiczne mocarstw za oceanem.

 3. Flex mówi

  Nawet przy maksymalnym wsparciu w uzbrojeniu oraz technologicznym, ograniczone zasoby ludzkie nie pozwolą Ukrainie pokonać Rosji. Jedyne wyjście dla UA to wciągnięcie w wojnę odpowiednio dużego kraju o potencjale ludzkim i militarnym. “Nasi” wytłumaczą w TVPIS, że to działanie zapobiegawcze by na Bugu i Sanie nie graniczyć z Rosją. To czarny scenariusz, ale jak najbardziej możliwy przy ukraińsko-amerykańskiej służalczości “polskich” władz.

 4. z-k mówi

  Pan Sykulski ma rację. PIS ogarnęło pro banderowskie wojenne opętanie w rozmiarach znacznie większych niżby to wynikało ze strachu przed opublikowaniem przez chachłackie służby materiałów z ukraińskiego burdelu na Podkarpaciu. Musiał paść rozkaz od właścicieli Polin. Sakewycz na swojej “niezależnej” szaleje – chyba zasłuży na order Wielkiego Heroja Łżepropagandy. Rzeczywiście mogą szaleńcy wysłać Polskie Wojsko.

 5. Ewa mówi

  Od 1990r. ile wyprzedali Polski … i nadal …?? To męzowie stranu, czy przedstawiciele obcych interesów na Polskę? Co robi od przejęcia władzy Viktor Orban dla Węgier i Węgrów, co tutejsi w Polsce dla Polaków ?

 6. Ewa-Maria mówi

  To już najwyższy czas aby odsunąć PIS od władzy. To o czym mówi Pan Szykulski ziści się w niedługim czasie. Póki czas bijmy na alarm.

 7. Asd mówi

  Jezeli pis wysle wojska polskie na wojne ukr-rosyjska Rosja uzna Polske za agresora i bedzie miala pelne prawo dac Polsce kolejna nauczke.Pytanie jakim prawem banda durni pis naraza Polakow na rosyjski atak. Czy ktos z pis pytal sie Polakow ,czy bylo referendum odnosnie pomocy dla ukr czy oddania czolgow? Sami sobie decyduja i robia co chca.

 8. z-k mówi

  Tylko na kogo głosować Ewo – Mario? Przecież ci pozostali to jeszcze większe barachło i chłam. Tacy sami żydofile i banderofile a w dodatku zdeklarowani volksdojcze i chyba więksi złodzieje niż ci z PIS. Konfederacja….z wyjątkiem Grzegorza Brauna – jedna wielka mizeria . A poza tym to nad czym się zastanawiamy? Naród jest już tak oduraczony przez obce media, że zagłosuje na każdego kogo zobaczy w telewizji a najczęściej w niej Zełenski, Błaszczak, Tusk,, Sikorski, Biedroń, Gosiewska………..i kogo jeszcze wiodące służby wyznaczą

 9. Быдлошевский Л.З. mówi

  Dokładnie tak jest jak kolega pisze….To jest jakiś kurwa dramat zupełny….Jeszcze brak żeby Prezydent wojnę z Rosją rozpoczął ….- ⚰️🇺🇦⚰️🇺🇦⚰️🇺🇦⚰️🇺🇦⚰️🇺🇦⚰️🇺🇦⚰️🇺🇦⚰️🇷🇺🇷🇺🇷🇺🇷🇺🇷🇺🇷🇺💞💞💞

 10. anonim mówi

  Tak jak pisze Z-K najwiekszym problemem w Polsce nue sa agenturalne, polskojezyczne władze, ale oglupialy, oduraczony prooaganda lud, ktory za ochlapy rzadowe gotow jest oddac ostatnie gacie, a te mendy z nierzadu to bezwzglednie wykorzystują. Wielokrotnie mowie na forum publicznym ze to nie nasza wijna i nie nasze interesy, to spotykam sie albo z wrogoscia, albo z glupim smiechem i obojetnoscia.

 11. anonim mówi

  Dlatego chca masowo powolac rezerwistow, zeby szykowac mieso armatnie. Takiego wala jak sie zgodze byc sluga narodu ukrainskiego.

 12. z-k mówi

  Na banderowskiej “niezależnej” Sakewycza jazgot na Pana Leszka Sykulskiego. Prym wodzi oczywiście Zaryn a z nim cała czereda banderofilów i ukraińskich dekowników

 13. verizanus mówi

  @ Z-k To dobrze o nim świadczy

 14. anonim mówi

  Ten tropiciel ruskich onuc tow. zaryn, to opetany ,,amerykanski hamburger” i koszerna parchata mycka, oarafrazujac te ruskie onuce. Dka tego psyxhola wszyscy co nie podziekaja ameryjanskiej propagandy to ruscy egenci wplywu. Pajac nie dirasta dr Sykulskiemu do piet, pid wzgledem wiedzy i doswiadczenia.

 15. Быдлошевский Л.З. mówi

  Nic dodać nic ująć ….100 % racji ma Kolega …- 🇺🇦⚰️🇺🇦⚰️🇺🇦⚰️🇺🇦⚰️🇺🇦⚰️🇺🇦⚰️🇺🇦⚰️🇷🇺🇷🇺🇷🇺🇷🇺💓💓💓

 16. aSDASDF mówi

  To wojna ruska z ruskiem nic nas nie obchodzi i tak matwiej nasze uzbrojenie i kase tam pach -ciekawe kto mu pozwolil?

 17. verizanus mówi

  @ ASDASDF Może właściwe pytani brzmi: kto mu kazał? ;).

 18. verizanus mówi

  Jeśli to prawda, że dr Sykulski startował z list Nowoczesnej to mamy do czynienia z typową ustawką 😉

 19. Adam mówi

  No cóż nie ryzykowałabym tak bo z tego co słychać wśród ludzi to gdy dostaną broń zamiast na Ukrainę ruszą na Warszawę.

 20. Stan mówi

  Niebiańska Jerozolima na Ukrainie ..poroz.z 2017r. I,Berkut i 183 r.yd i przybycie w 2022r. 18mln yd. Gazeta Warszawska IX 2018r. (???) Polska łoży z podatków Polaków ..wielu b. ubogich “spłaca”” w ramach 447 Just. ???

 21. Ewa mówi

  Niebiańska Jerozolima na Ukrainie ..poroz.z 2017r. I,Berkut i 183 r.yd i przybycie w 2022r. 18mln yd. Gazeta Warszawska IX 2018r. (???) Polska łoży z podatków Polaków ..wielu b. ubogich “spłaca”” w ramach 447 Just. ???

 22. Stalin mówi

  Rządzą nami Pachołki Żydo-USA. Jeśli wojsko i policja nadal będą wykonywać ich niedorzeczne rozkazy to sami skażą się na los pachołków amerykańskiego Imperializmu, a ci wiadomo jak skończyli w Wietnamie, Korei czy Afganistanie. My Polacy nie będziemy umierać za politykierów.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.