Dr Ewa Kurek apeluje do władz: Wydajcie kronikę getta łódzkiego! Dość kłamstw! Wywiad u Marcina Roli

fot. wrealu24.tv
16

Kolejny wywiad z dr Ewą Kurek, którego warto wysłuchać. Dr Kurek mówi w nim o sprawach, których nie poruszała w wywiadzie dla medianarodowe.pl. Taką sprawą są źródła żydowskie z getta, które całkowicie kompromitują serwowaną nam dziś bajkę o Holokauście. Dlaczego polskie władze nie wykorzystują tych materiałów, żeby zamknąć gęby antypolskim oszczercom?

Dr Kurek apeluje do polskich władz: wydajcie kronikę getta łódzkiego w tłumaczeniu na hebrajski, angielski i niemiecki! To skandal, że dokument z epoki, który pokazuje jak było naprawdę, pozostaje nieznany, a powinien być lekturą obowiązkową nie tylko w Polsce, ale przede wszystkim w Izraelu i w Stanach Zjednoczonych. Czy polskie władze ruszą w końcu tyłek i wyłożą pieniądze na wznowienie i przetłumaczenie autentycznych świadectw z epoki, czy będą dalej uprawiać partyzantkę w postaci powoływania jakichś komisji ds. dialogu z udziałem osób, które nie mają bladego pojęcia o faktach?

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Dr Ewa Kurek bardzo ostro wypowiedziała się o powołaniu komisji ds. dialogu polsko-żydowskiego po awanturze o ustawę o IPN: wysyłanie tam dziennikarzy i polityków nie ma sensu. Po co w ogóle ta komisja? Izrael nie konsultuje swoich ustaw z Polską. „Nie traktujmy Żydów jak rozkapryszone dziecko” – mówi dr Kurek i wie, co mówi.

W rozmowie poruszona została też historia byłego naczelnego rabina Polski, Menachema Joskowicza i jego polowania na „żydowskie łebki” oraz strach polityków PiS przed dr Kurek i ekshumacją w Jedwabnem. Czy w blokowanie ekshumacji zamieszany jest Jonny Daniels?

Posłuchajcie tej rozmowy. Naprawdę warto!

Źródło: wrealu24.tv

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Wiesiek mówi

  Szacowna pani Ewo,jeżeli ma pani dojście do tak ważnych dokumentów?to mam wielką prośbę proszę o kopiowanie i rozpowszechnienie w internecie gdzie tylko można z komentarzem w językach międzynarodowych.Ten wywiad na dolnej stopce powinien mieć tłumaczenie na angielski jak standard.

 2. Zdzisław mówi

  Obnażona podłość i głupota, która już nienawidzi, będzie nienawidzieć jeszcze bardziej. Prawda o holokauście będzie ukrzyżowana jak Jezus. Dostarczy „alibi” oprawcom i antysemitom. Okażmy miłosierdzie ofiarom, zwłaszcza dzieciom i starcom.

  1. Spostrzegawczy mówi

   Piszesz oczywiści o holokauście na Polakach ? Faktycznie – ci, którzy próbują go zagłuszyć, przemilczeć czy zminimalizować są podli, głupi i nienawistni. A zwłaszcza jeśli kierują się tylko i wyłącznie kryteriami apartheidu rasowego i wytartym hasłem – sloganem tj. tzw semityzmem, jakimś niczym nieuzasadnionym prawem do wyłączności, do zafałszowania prawdy.

 3. Kris mówi

  Musimy odsunąć żydowskie POPiSy od władzy.

  1. MaciekP mówi

   A na kogo chcesz głosować ?
   Bo zdaje mi się że partia twoich marzeń nie istnieje.

 4. MaciekP mówi

  Wydajcie kronikę Getta ???
  Przecież to właśnie Pani, jako naukowiec z doktoratem jest władna do opublikowania tej kroniki.

 5. Marek Bystrzewski mówi

  Dosyć nielogiczna wypowiedź jednak pani dr Kurek. 10% wypłacić żydom odszkodowania? A za co? I którym? Tym zupełnie nie spokrewnionym, szkalownikom Polaków, cwaniakom i oszustom wypłacić pieniądze za pomordowanych przez niemców obywateli polskich żydowskiego pochodzenia?
  Przecież te 10% też należy się Państwu Polskiemu na mocy prawa.
  Żydom niespokrewnionym nie należy się nic.

 6. Marek Bystrzewski mówi

  Taka „drobna” uwaga o Bartoszewskim: to on najprawdopodobniej, według relacji prof. Modelskiej, sfałszował niemiecką mapę KL Warschau, poprzez wytarcie zaznaczonych 4 podobozów dla Polaków, pozostawiając jedynie 1 obóz dla żydów, tzw. Gęsiówkę!
  Wymazana z tej mapy została również monstrualna komora gazowa, którą niemcy zaimprowizowali w tunelu przy Dworcu Zachodnim i gazowali w niej tysiące Warszawiaków.
  Bartoszewski przesłał tę sfałszowaną mapę profesorowi Normanowi Daviesowi, który na jej podstawie napisał nieprawdziwą książkę o okupacji i Powstaniu Warszawskim, pomijając całkowicie polskie ofiary KL Warschau i w ogóle rozmiary tego koncentracyjnego obozu śmierci.
  A więc Bartoszewski działał jak agent niemiecki i żydowski, współpracował w fałszowaniu prawdy historycznej, na korzyść niemców i żydów.
  Żydzi chcą całkowicie wymazać pamięć o polskich ofiarach, gdyż to zaprzecza ich propagandzie, o istnieniu wyłącznie holocaustu żydów. To przekłada się również na ich roszczenia do odszkodowań.
  Ja się dziwię, że p. dr Kurek, taka historyczka, a nie wie o tych sprawach.

  1. Zdzisław mówi

   No dobrze, ale historycy nie mogą się opierać na słowie najprawdopodobniej.

 7. Eryk mówi

  Bartoszewski to byl agent Gestapo. Zdrajca Polski. Zydowska menda.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.