Dr Ewa Kurek apeluje do władz: Wydajcie kronikę getta łódzkiego! Dość kłamstw! Wywiad u Marcina Roli

fot. wrealu24.tv
15

Kolejny wywiad z dr Ewą Kurek, którego warto wysłuchać. Dr Kurek mówi w nim o sprawach, których nie poruszała w wywiadzie dla medianarodowe.pl. Taką sprawą są źródła żydowskie z getta, które całkowicie kompromitują serwowaną nam dziś bajkę o Holokauście. Dlaczego polskie władze nie wykorzystują tych materiałów, żeby zamknąć gęby antypolskim oszczercom?

Dr Kurek apeluje do polskich władz: wydajcie kronikę getta łódzkiego w tłumaczeniu na hebrajski, angielski i niemiecki! To skandal, że dokument z epoki, który pokazuje jak było naprawdę, pozostaje nieznany, a powinien być lekturą obowiązkową nie tylko w Polsce, ale przede wszystkim w Izraelu i w Stanach Zjednoczonych. Czy polskie władze ruszą w końcu tyłek i wyłożą pieniądze na wznowienie i przetłumaczenie autentycznych świadectw z epoki, czy będą dalej uprawiać partyzantkę w postaci powoływania jakichś komisji ds. dialogu z udziałem osób, które nie mają bladego pojęcia o faktach?

Dr Ewa Kurek bardzo ostro wypowiedziała się o powołaniu komisji ds. dialogu polsko-żydowskiego po awanturze o ustawę o IPN: wysyłanie tam dziennikarzy i polityków nie ma sensu. Po co w ogóle ta komisja? Izrael nie konsultuje swoich ustaw z Polską. „Nie traktujmy Żydów jak rozkapryszone dziecko” – mówi dr Kurek i wie, co mówi.

W rozmowie poruszona została też historia byłego naczelnego rabina Polski, Menachema Joskowicza i jego polowania na „żydowskie łebki” oraz strach polityków PiS przed dr Kurek i ekshumacją w Jedwabnem. Czy w blokowanie ekshumacji zamieszany jest Jonny Daniels?

Posłuchajcie tej rozmowy. Naprawdę warto!

Źródło: wrealu24.tv

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Wiesiek mówi

  Szacowna pani Ewo,jeżeli ma pani dojście do tak ważnych dokumentów?to mam wielką prośbę proszę o kopiowanie i rozpowszechnienie w internecie gdzie tylko można z komentarzem w językach międzynarodowych.Ten wywiad na dolnej stopce powinien mieć tłumaczenie na angielski jak standard.

 2. Zdzisław mówi

  Obnażona podłość i głupota, która już nienawidzi, będzie nienawidzieć jeszcze bardziej. Prawda o holokauście będzie ukrzyżowana jak Jezus. Dostarczy „alibi” oprawcom i antysemitom. Okażmy miłosierdzie ofiarom, zwłaszcza dzieciom i starcom.

  1. Spostrzegawczy mówi

   Piszesz oczywiści o holokauście na Polakach ? Faktycznie – ci, którzy próbują go zagłuszyć, przemilczeć czy zminimalizować są podli, głupi i nienawistni. A zwłaszcza jeśli kierują się tylko i wyłącznie kryteriami apartheidu rasowego i wytartym hasłem – sloganem tj. tzw semityzmem, jakimś niczym nieuzasadnionym prawem do wyłączności, do zafałszowania prawdy.

 3. Kris mówi

  Musimy odsunąć żydowskie POPiSy od władzy.

  1. MaciekP mówi

   A na kogo chcesz głosować ?
   Bo zdaje mi się że partia twoich marzeń nie istnieje.

 4. MaciekP mówi

  Wydajcie kronikę Getta ???
  Przecież to właśnie Pani, jako naukowiec z doktoratem jest władna do opublikowania tej kroniki.

 5. Marek Bystrzewski mówi

  Dosyć nielogiczna wypowiedź jednak pani dr Kurek. 10% wypłacić żydom odszkodowania? A za co? I którym? Tym zupełnie nie spokrewnionym, szkalownikom Polaków, cwaniakom i oszustom wypłacić pieniądze za pomordowanych przez niemców obywateli polskich żydowskiego pochodzenia?
  Przecież te 10% też należy się Państwu Polskiemu na mocy prawa.
  Żydom niespokrewnionym nie należy się nic.

 6. Marek Bystrzewski mówi

  Taka „drobna” uwaga o Bartoszewskim: to on najprawdopodobniej, według relacji prof. Modelskiej, sfałszował niemiecką mapę KL Warschau, poprzez wytarcie zaznaczonych 4 podobozów dla Polaków, pozostawiając jedynie 1 obóz dla żydów, tzw. Gęsiówkę!
  Wymazana z tej mapy została również monstrualna komora gazowa, którą niemcy zaimprowizowali w tunelu przy Dworcu Zachodnim i gazowali w niej tysiące Warszawiaków.
  Bartoszewski przesłał tę sfałszowaną mapę profesorowi Normanowi Daviesowi, który na jej podstawie napisał nieprawdziwą książkę o okupacji i Powstaniu Warszawskim, pomijając całkowicie polskie ofiary KL Warschau i w ogóle rozmiary tego koncentracyjnego obozu śmierci.
  A więc Bartoszewski działał jak agent niemiecki i żydowski, współpracował w fałszowaniu prawdy historycznej, na korzyść niemców i żydów.
  Żydzi chcą całkowicie wymazać pamięć o polskich ofiarach, gdyż to zaprzecza ich propagandzie, o istnieniu wyłącznie holocaustu żydów. To przekłada się również na ich roszczenia do odszkodowań.
  Ja się dziwię, że p. dr Kurek, taka historyczka, a nie wie o tych sprawach.

  1. Zdzisław mówi

   No dobrze, ale historycy nie mogą się opierać na słowie najprawdopodobniej.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.