Domagał się szacunku do Polaków. Teraz Jackowi Międlarowi grozi 2 lata więzienia

13

To przechodzi ludzkie pojęcie! 11 listopada 2016 roku Jacek Międlar w swoim przemówieniu na Marszu Patriotów we Wrocławiu domagał się szacunku do narodu polskiego. Teraz grozi mu dwa lata pozbawienia wolności. Kto jest jego oskarżyciele oraz kto jest rzekomym „pokrzywdzonym” w sprawie? Posłuchajcie.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

SUBSKRYBUJ i kliknij DZWONEK ? aby być na bieżąco: https://www.youtube.com/channel/UCFH7dpILNb1Oy15v4fyHKRw?sub_confirmation=1

Źródło: YT

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Miko mówi

  Wierze ze Pan Bog pomoze przetrwac te trudny czas J Miedlarowi, w moim przekonaniu to prawdziwy, polka, patryjota I duszpasterz.

 2. Janina mówi

  Nie mogę zrobić subskrypcji. Peysbook blokuje

 3. Jarek mówi

  Popieram pana panie Jacku – takich ludzi nam potrzeba. Tacy jak Pan są potrzebni naszemu Polskiemu narodowi jak powietrze do oddychania. Brakuje nam naszej etnicznej elity i dlatego żydzi robią z nami co chcą. Czas to zmienić czas sie temu przeciwstawić. Owszem nie zgadzam się z niektórymi sprawami bo wyrzekłem się chrześcijaństwa, czuję się rodzimowiercą. Niemniej szczerze Pana podziwiam i popieram. W młodości byłem lewakiem – działałem nawet w młodzieżówce sld – jednak po tym jak poznałem to coś od środka nie chcę o lewactwie nawet słyszeć. Popieram Pana

  1. test24 mówi

   Dla mnie to możesz być nawet murzynem buddystą, jeśli chcesz silnej, niepodległej Polski 😉 Katolicy to nie muzułmanie z policją szariatu. A nawet mi się podoba, że pamiętasz i pielęgnujesz na swój sposób pamięć o przodkach i tradycję.

 4. Marcin mówi

  Wszystkiego dobrego Jacku..Wytrwałości

 5. Normalny mówi

  Polacy są z Księdzem. Moim zdaniem cała nagonka na Księdza jest sterowana przez aparat żydokomuny. Żydokomuna nie umarła, ale żyje i ma się coraz lepiej. To Polacy a zwłaszcza katolicy są prześladowani i dyskryminowani w okupowanej Polsce. Najnowsze dowody : bezkarność bluźnierców z ” Klątwy” , ” Klątwa” nadal grana; podarcie Pisma Świętego na Woodstocku , brak działań prokuratury; oddawanie moczu przez Żydów na grobach Polaków – katolików , bezkarność ; nawoływanie do zdrady narodowej przez opozycję , bezkarność ; sukcesywne skoki na kasę Polaków przez zorganizowanych przestępców , bezkarność dla największych szachrajów. Nadal bezwzględna, ślepa walka z tzw. antysemityzmem, brak penalizacji za antypolonizm i antykatolicyzm. Na miejscu Księdza poważnie zastanawiałbym się nad pisemnym ( ! ) zawiadomieniem o możliwości popełnienia przestępstwa z art. 130 kk i art. 133 kk przez różnych funkcjonariuszy państwowych. W Wolnej Polsce będzie do czego wrócić ! Z Panem Bogiem ! Tylko prawda nas wyzwoli !

 6. Krzysiek mówi

  A ja sądzę że za mowę nienawiści powinni obciąć Ci język- z podatków nie będę płacić aby Ciebie chamie i prostaku utrzymać. Myślisz że jak zaczniesz wypowiadać się jak ksiądz to Ci to pomoże? Jesteś zwykłym kłamcą i obłudnikiem. Wraz z tą czarną mafią i grupą faszystowską, sprzyjającą nacjonalistycznemu rządowi niszczycie wolność i demokrację. Chrzanić was 🙂

  1. Claire mówi

   Posądzasz kogoś o mowę nienawiści? A co ty tutaj prezentujesz? Właśnie mowę nienawiści: wyzwiska, groźby karalne.. Fakt, KK nie powinien być utrzymywany z pieniędzy podatników, dlatego ja jestem za zniesieniem podatków, które każdy sam wykorzystałby jak najlepiej. Poza tym wyzywanie nacjonalistów od faszystów mi osobiście się już znudziło. Znajdź lewaku jakieś inne określenie.

  2. Zniesmaczony mówi

   PILPULIZM – to określenie charakteryzuje stan psychiczny i duchowy takich jak ty lewaków (za wspaniałym dziennikarzem brytyjskim REED’ em). A w czasach rewolucyjnych to obcinaliście nie tylko języki, więc nie dziwią mnie twoje zwyrodniałe zakusy i podniety, bo żydokomuna nie tylko kradła i rujnowała, ale i masowo mordowała. Sam tworzysz czarną faszystowską antypolską mafię.

 7. Przebiśnieg mówi

  Należy to zapamiętać, że szykany wobec Jacka Międlara dokonują się za panowania prokuratora generalnego i ministra sprawiedliwości Zbigniewa Ziobro !!!!!

 8. izrael mówi

  i co bedziemy przygladac sie jak zydokomuna niszczy polske i polakow dosc tego ucisku pelna mobilizacja i pod sady urzedy trzeba przywrocic polakow do sprawowania wladzy won z zydokomuna i banderowcami

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.