DOBRA ZMIANA, czyli „chu*, du*a i kamieni kupa” | J. Międlar

Rebus polityczny: Chu*, du*a, kamieni kupa
11

Wczorajsze oświadczenie ambasady RP w Londynie w mojej sprawie oraz haniebna postawa rządu Mateusza „Krzywoustego” Morawieckiego w sprawie ustawy o IPN skłoniła mnie do nagrania niniejszego filmu. Prosto z serca:

Przedsprzedaż MOJEJ KSIĄŻKI już trwa. Wejdźcie na http://sklep-wprawo.pl
Mój tekst na ten temat: https://wprawo.pl/2018/06/26/tylko-u-n…
– Wsparcie finansowe: http://paypal.me/jacekmiedlar https://wprawo.pl/wsparcie
– BLUZY, KOSZULKI, KALENDARZE I CZAPKI: https://wprawo.pl/sklep
– Kanał na CDA: http://CDA.pl/Jacek_Miedlar
– Portal: http://wPrawo.pl
– Blog: http://jacekmiedlar.pl
– Twitter: http://twitter.com/jacekmiedlar http://twitter.com/wprawopl

Przeczytaj:

J. Międlar: Jestem wrogiem publicznym „dobrej zmiany”. Oświadczenie ambasady RP w Londynie

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Czesław Lipka mówi

  A może by tak „DOBRĄ ZMIANĘ” zacząć nazywać (zgodnie z prawdą) chazarskimi folksdojczami.

 2. Hanna mówi

  Boję się o Pana,Panie Jacku.Tak myślących jest wielu,ale czy przetrwamy?Wartości narodowe w Polsce to przykrywka dla ludu.A w kuluarach same zmiany,zwłaszcza niszczące drobną przedsiębiorczość .Z biednymi łatwiej sobie poradzą…

 3. Hanna mówi

  Boimy się o Pana ,Panie Jacku.

 4. Spostrzegawczy mówi

  Polska jest pod żydowską okupacją i Kościół Rzymskokatolicki i inne „kościoły” są pod żydowską okupacją. Ale kres tej okupacji jest bliski i „armagedoniczny” ( vide Objawienia Św. Jana ).

 5. Stefan mówi

  RODACY JESTESMY DOKLADNIE ROZPRACOWANI PRZEZ WSZELKIEJ MASCI ZYDOSTWO.WYBITO NAM INTELIGENCJE I NISZCZA WSZYSTKIMI SPOSOBAMI ABY BYC NIEWOLNIKAMI.CZY DAMY RADE UWOLNIC SIE OD TEGO PRZEKLETEGO SYFU ZYDOWSKIEGO!TYLKO PAN BOG MOZE NAM POMOC bo innej drodi nie ma itd.

 6. Zbulwersowany mówi

  Ludzie inteligentni potrafią znaleźć się w każdej sytuacji, ludzie mądrzy potrafią wyciągnąć wnioski i działać wg recepty : Lepiej zapobiegać niż leczyć. Polacy i katolicy muszą zjednoczyć wszystkie siły i mieć swoją reprezentację partyjno-polityczną. Inaczej żydostwo swoim zwyczajem rozpracuje i rozłoży każdego po kolei z osobna. Od dawna mówię, że stać nas na początek na wejście do Sejmu z chociaż 5 % poparciem bazując na mediach niezależnych i elektoracie katolicko-patriotyczno- narodowym (na Ojca Rydzyka nie ma specjalnie co liczyć, bo rozpracował go dokładnie Leszek Bubel w jednej ze swoich piosenek o Muchomorku), ale to już jest włożenie nogi między drzwi i szansa na dalsze poszerzanie wpływów. Inaczej skazujemy się na niewolnictwo i samozagładę.

 7. Krzysztof mówi

  To co zrobił wczoraj morawiecki i knesejm to skandal , zwykła zdrada na naszych oczach. Żydzi nadal bedą drwić z nas , opluwać i szkodzić na całym świecie. To bydło nigdy nie będzie nasycone i zadowolone. Nigdy już nie zagłosuję na PIS. ZDRAJCY , ŚWINIE I CHAMY.

 8. rojber mówi

  Dokładnie! Zmieniają się mocarstwa, które decydują jak jest w prl-u.To samo było przed zaborami…

 9. Piotrx mówi

  Ale te wulgaryzmy w tytule są zupełnie niepotrzebne i po prostu nie przystoją. Mamy piękny język i własny rozum więc powinno się jednak wyrażać swoje emocje w sposób kulturalny.

 10. Kryspin mówi

  To co się dzieje w Polsce to jest straszne. Pan T..k. to jest łotr. HAŃBA dla niego I ODRAZA. Ale myśmy uwierzyli, że PIS zrobi porządek z ubekami. Co się ukazuje. PIS i PO ugina kolana przed Ukraińcami. Nie reaguje na zniewagi Banderowców. Sprzedaje za dwie hrywny Polskę żydom. Narodowcy, czas powstać. AMEN.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.