„Dobiliśmy go! Jest martwy!” Polak brutalnie pobity przez imigrantów! [WIDEO 18+]

Fot. Youtube
10

W ubiegłym miesiącu, 4 września przed północą, w Nicei na Francuskiej Riwierze, ciemnoskórzy imigranci brutalnie pobili naszego rodaka. Imigranci sami opublikowali w Internecie nagranie, na którym pokazują nieprzytomnego i poturbowanego 40-letniego Polaka. Dobrze mu przyłożyłeś! Dobiliśmy go! Jest martwy! – krzyczeli napastnicy

Do ataku doszło, co prawda w ubiegłym miesiącu, ale francuskie media poinformowały o sprawie dopiero teraz. Jak informuje korespondent RMF FM kilku sprawców zostało już złapanych przez funkcjonariuszy policji, ale główny napastnik wciąż jest poszukiwany.

Widok na nagraniu nieprzytomnego Polaka jest przerażający. Na szczęście obrażenia jakich doznał nasz rodak nie okazały się bardzo poważne i wyszedł ze szpitala następnego dnia.

Nasz komentarz: Ciekawi jesteśmy jak długo jeszcze opinia publiczna w Polsce i Europie Zachodniej będzie karmiona bzdurami, jakoby przybywający do Europy imigranci to były pokojowo nastawione i potrzebujące wdowy z dziećmi. Jak długo jeszcze polityczne elity zachodniej Europy będą zezwalać na faworyzację islamskich społeczności, które europejskie standardy cywilizacyjne mają po prostu w nosie? Czy owa propaganda będzie trwała tak długo, aż Europa nie będzie miała szans by zawrócić znad multi-kulturalnej przepaści, a ofiarami islamskich ataków staną się lewicowi promotorzy poszukiwaczy europejskiego raju? Wszystko wskazuje na to, że tak. Chyba, że my w tym przeszkodzimy.

Obejrzyj:

Źródło informacji i nagrania: RMF FM, Twitter

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Hammurabi mówi

  Przecież to „tylko biały, w dodatku bezdomny i do tego Polak”… To nawet incydent nie jest.
  O, gdyby to biali, posiadający dom i do tego Polacy potraktowali w ten sam sposób jakiegoś kolorowego imigranta byłby wrzask na cały świat. A pośród potępiających tę „zbrodnię” na wyścigi pojawiali by się przeróżni „sprawiedliwi”, z panem Dudą, Morawieckim, Schetyną na czele. Zapewne pan Budka podjął by się reprezentowania biednego niewiniątka przed wszystkimi sądami, komisjami i innymi ciałami powołanymi na tę okazję a pani Wielgus na spółkę z panią Lubnauer z poświęceniem obmywałyby jego straszliwe rany a pani Gasiuk- Pichowicz pewnie zajęłaby się wachlowaniem nieszczęśnika .
  A bez sarkazmu, to tak prawdą a Bogiem na miejscu tego nieszczęśnika mógłby być każdy, kto tam by się znalazł i nie potrafiłby się obronić, bo przecież niewielu z nas posiada mistrzowskie umiejętności samoobrony,
  To w pojedynkę i w cudownie bezpiecznej przecież Francji.
  A w Polsce?
  Całe społeczności nie potrafią się bronić! Dwóch braci terroryzuje lokalną społeczność przy biernej postawie miejscowych „organów”. W wyniku braku jedności pośród ludzi, dochodzi do pobicia i morderstwa. Pytanie, jak by to wyglądało, gdyby owi bracia napotkali na swojej drodze kilkunastu naprawdę zdeterminowanych mężczyzn, mogących liczyć na wspierającą ich cała społeczność?
  Inaczej. Politycy robią z nami co chcą i co?
  A odpowiedzcie sobie sami.

 2. gojek mówi

  Ludzie, trzeba „prać”, jak popadnie i nic nie komentować. Nie pozwólmy wejść sobie na głowę. A z życia publicznego trzeba wszelkimi sposobami wyeliminować lewiznę…

  1. Ewa mówi

   Do tego doprowadzily rzady lewakow i obalenie zasady ” wolnosc ale nie dowolnosc „

 3. Kokss mówi

  nie bedzie tak nie pozwole dobrze ze mieszkam w Polsce jestem Polakiem i dumny jestem z tego

 4. Witek mówi

  Tymczasem Morawiecki i spółka oprócz opłacania nachodźcom mieszkań, 500 plus, stypendiów, zasiłków, będą współpracować z lewactwem w budowaniu pozytywnego wizerunku ciapoli, ukrów i innych nie-Polaków. Dodatkowo będą szykany i kary, w tym więzeinie dla niepokornych. Wypierdzielić po-pis i inne lewactwo na kopach z Polski, głosować na Narodowców.

  1. sulka mówi

   wystarczy obejrzeć to video i kilka innych i wyłania się obraz „pozytywny” tych ludzi. Cyniczny Morawiecki niech sobie daruje te bajki.

 5. Radzio mówi

  No cóż : Ociec prać !
  i to prać do skutku… aż się Europa wybieli na nowo
  PS.
  Jan II Sobieski z ekipą tu potrzebny … OD ZARAZ!

 6. julie mówi

  Jesli chodzi o mnie pozotaje, fizycznie sprawdzone powiedzenie : ” Bij zabij kto w Boga wierzy ” , innego wyjscia nie widze .

 7. konservaTor mówi

  Dowcip z RPA: „jaka jest różnca między turystą a rasistą? „:

  2 tygodnie

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.