„Dlaczego chorujemy?” Interesujący wykład doktora Huberta Czerniaka

Doktor Hubert Czerniak / Fot. eMisjaTv
5

„W tej chwili nie ma profilaktyki chorób. Przestała w ogóle istnieć. Natomiast szczepienia, to profilaktyka przyszłych chorych” – mówi dr Hubert Czerniak, lekarz medycyny holistycznej, postrzegającej organizm człowieka jako całość, a nie zbiór poszczególnych organów. Jego sukcesy w leczeniu chorób przewlekłych nieustannie poszerzają grono zwolenników alternatywnych terapii. Czerniak przyznaje jednak, że „nie odkrywa Ameryki”. Inspiracje czerpie m.in. z medycyny przedwojennej, którą dziś zdominowały metody karteli farmaceutycznych. Jest także przeciwnikiem obowiązkowych szczepień, których polskie dzieci przechodzą niemal najwięcej w Europie. „Za moich czasów szczepionki miały więcej materiału genetycznego. Dziś, aby obniżyć koszt podaje się mniej tego materiału, czyli wirusów i bakterii, a braku uzupełnia aluminium, które powoduje uszkodzenie tkanek. (…) Wstrzykując je zmuszamy nasz organizm do autoagresji, do alergii” – uzasadnia. Doktor Czerniak jest również zwolennikiem ekologicznej, czyli tradycyjnej żywości, pozbawionej wpływów sztucznego nawożenia, pestycydów oraz niemodyfikowanej genetycznie.

Źródło: eMisja.Tv

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Spostrzegawczy mówi

  Jeśli się do tego doda, że cała sieć wodociągowa w Warszawie jest w rękach żydowskich i organy ścigania tego nie kontrolują, a władze tego nie podważają, to mamy następne poważne zagrożenie. Bo któregoś pięknego dnia …. A jak jest w innych polskich miastach ?

 2. Normalny mówi

  W Polsce niestety wszystko postawione jest na głowie. Począwszy od prawodawstwa. Rządzi prawo talmudyczne, bo broni się tzw semityzmu. Dopóki tak będzie, dopóty będzie coraz gorzej. Gdzie są katolicy ?

 3. Zdzisław mówi

  Sytuacja wymaga otwarcia wielu frontów walki o rozsądek i normalność. Módlmy się, by Bóg nam ustalił priorytety i natchnął polityków, by tę stajnie Augiasza posprzątać. Uczciwe Sądy, uczciwe media, szkolnictwo nauczające kreacjonizmu, zintegrowana medycyna, rozwój zintegrowany z dobrem Polaka, itp

 4. Elle mówi

  Z całym szacunkiem ale temu Panu powinno się odebrać tytuł doktora…

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.