„Djokovic ma rację, że się nie szczepi…” Komentator Polsatu na wizji powiedział to, co Polacy powtarzają od dawna!

Novak Djokovic / Fot. YouTube - US Open
3

Nikt tego oficjalnie nie powie, ale jak się prywatnie rozmawia z czołowymi tenisistami lub tymi niżej notowanymi w rankingu, to każdy powie, że Novak Djoković ma rację, bo się nie zaszczepił. Jego ciało jest jego świątynią – powiedział Tomasz Lorek, dziennikarz Polsatu Sport w trakcie Wimbledonu.

Na początku 2022 roku głośno było o sytuacji Novaka Djokovicia. Organizatorzy Australian Open zapowiedzieli, że niezaszczepieni tenisiści nie będą mogli brać udziału w turnieju. Serb poleciał do Australii po otrzymaniu specjalnej zgody, którą ostatecznie australijski sąd unieważnił. Tenisista, od lat nie schodzący z czołówki rankingów, został zatrzymany na lotnisku i zatrzymany w areszcie. Z powodu braku szczepienia na koronawirusa Djoković nie mógł wystąpić w kilku turniejach ATP.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Zanim doszło do tej skandalicznej sytuacji, tak tenisista wypowiadał się o przymusie szczepień.
Nie chciałbym być zmuszany przez kogoś do zaszczepienia się, aby móc podróżować – powiedział Djoković podczas czatu z kilkoma innymi serbskimi sportowcami. – A jeśli będzie to obowiązkowe? Będę musiał podjąć decyzję. Mam własne przemyślenia na ten temat i nie wiem, czy te myśli w pewnym momencie się zmienią.

Po tych słowach spadła na niego potężna fala krytyki. Gawiedź wyzywała go od „foliarzy”, tymczasem, gdy lwia część społeczeństwa ocknęła się z medialnej, kowidowej „hipnozy”, Djokovic wraca do łask mainstreamu, a nawet przyznaje mu się rację. Tyle dobrego.

Tomasz Lorek, dziennikarz Polsatu Sport, pojawił się w studiu przed meczami trzeciego dnia Wimbledonu i postanowił poruszyć temat Novaka Djokovicia i jego braku szczepienia. Dziennikarz ujawnił, co o całej sytuacji sądzą inni zawodnicy. – Nikt tego oficjalnie nie powie, ale jak się prywatnie rozmawia z czołowymi tenisistami lub tymi niżej notowanymi w rankingu, to każdy powie, że Djoković ma rację, bo się nie zaszczepił. Jego ciało jest jego świątynią – rozpoczął. – Nie wiemy, czy substancja zawarta w szczepionce nie zniszczy jego śledziony, czy nie będzie miała wpływu na motorykę Djokovicia. Wszyscy mówią, że Novak porusza się po korcie jak tancerz po dywanie. On zarabia, jest legendą i ma 20 tytułów wielkoszlemowych, dziewięć razy wygrał Australian Open. Wielu ludzi zdaje sobie sprawę, że rząd australijski nie zachował się fair w stosunku do Novaka, nawet Scott Morrison nie jest już premierem Australii – dodaje komentator. – Djoković zna potrzeby swojego ciała. Je wodorosty, szpinak i zupełnie zmienił dietę. To jest geniusz, który wie, czego potrzebuje jego ciało. Doceńmy to, że Novak Djoković, czyli legenda serbskiego sportu i stoi na straży swojego ego oraz swojej etyki. Przecież on z łatwością mógłby kupić lewe zaświadczenie i mówić, że jest zaszczepiony, ale on jest fair wobec siebie. On mówi, że nie musi się szczepić i nie chce tego robić.

Źródło cytatów: Polsat Sport, Facebook

Przeczytaj także:

Katarzyna TS: 40 milionów w gotowości

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

  1. MACIEJ mówi

    Tak, i co z tego? My to wiemy, i to od początku tego mało śmiesznego cyrku. Czas pokazał, że nasza postawa była i jest zasadna. Ale co z tego, kiedy większość ludzi z otoczenia świadomie przyjęła eksperymentalny preparat, a 'elity’ wykonały kolejny krok w stronę globalnego zarządzania. Co z tego, skoro duża większość tych, którzy przyzwolili na wstrzyknięcie sobie tego badziewia, nawet jak usłyszała słowa komentatora, to i tak nie przyjmie ich do wiadomości, najprawdopodobniej przepuszczając po prostu między uszami bez refleksji. Duma? Głupota? Strach? Wychodzi na to, że ludzie dobrze ukształtowani są dumnymi głupcami bojącymi się nawet tego czego nie widzą..

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.