Debata w Muzeum POLIN: Sierakowski kpi z Ziemkiewicza, publiczność zagłusza Bosaka [WIDEO]

debata w Muzeum POLIN/ fot. twitter
10

W ramach obchodów rocznicy Marca’68 odbyła się wczoraj (19 marca) kolejna debata w Muzeum POLIN o tzw. „języku nienawiści”. Pytanie wyjściowe brzmiało „Z jakimi problemami muszą mierzyć się dziennikarze opisujący narodowe, religijne, polityczne czy związane z historią konflikty?”. A tak wyglądał „pluralistyczny” skład prelegentów: Andrzej Skworz, redaktor naczelny Press – moderator, prof. Dariusz Stola – dyrektor Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN, Ewa Milewicz – emerytowana dziennikarka Gazety Wyborczej, Sławomir Sierakowski – Krytyka Polityczna, Andrzej Stankiewicz – Onet.

Na widowni po raz kolejny pojawił się Krzysztof Bosak, który relacjonował przebieg debaty na twitterze. Debatę nagrywał i również relacjonował Dariusz Matecki (Prawicowy Internet). Oto kilka ich wpisów pokazujących jak ta debata wyglądała.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Podsumowując przebieg debaty można śmiało stwierdzić, że w Muzeum POLIN po raz kolejny odbyła się typowa, neomarksistowska pralnia mózgów z wykorzystaniem pałki antysemityzmu do okładania polskiej prawicy. Nic nowego.

Najciekawsza okazała się końcówka, czyli pytania publiczności. Najpierw pytanie zadał Dariusz Matecki, a potem Krzysztof Bosak. To trzeba zobaczyć!

Źródło: twitter, youtube, polin.pl

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Maksymilian mówi

  Źle się dzieje w naszej Ojczyźnie, że uwaga opinii publicznej skupia się na Niemcach i Żydach. Za sprawą IPN walczymy z całym światem o biało-czarną prawdę historyczną. Naszą uwagę powinien zajmować problem ukraiński, bo jak wejdą do Unii, obudzimy się z ręką w nocniku. Będziemy mieć pomarańczowych Banderowców za braci. To nie Niemcy rozbudowują armię tylko Ukraińcy…

  1. Profesor Cętkiewicz mówi

   Oczywiście, ale to jest za trudne dla IPN-u. Niemcy zastrzelili, zagłodzili, spalili. A Ukraińskie mordy na Wołyniu są P R Z E R A Ż A J Ą C E. IPN powinien zajać się tym tematem. Skąd w nich tyle nienawiści do Polaków i Polski, czy możliwe jest Pojednanie? Przecież za niedługo będą w Unii…

 2. Maksymilian mówi

  Prawda w oczy kole matole?

  1. Maksymilian mówi

   Jak myślisz redaktorku że mnie zniechęciłeś to się grubo mylisz. I tak będę uważał, że IPN powinien zajmować się Wschodem i banderowcami, a nie Niemcami i Żydami. Wystarczyło uchwalić ustawę reprywatyzacyjną. Tyle w temacie.

 3. tuszyn mówi

  Przecież ów śmieć niedawno sprowadził z Niemiec grupę żydofaszystów i przygotował im w melinie kije, drągi….itp broń do rozpędzenia Marszu Niepodległości. Gdy sprawa wyszła na jaw w jego obronie stanęła cała resortowa śmietanka III-j okrągłostołowej rodem z NKWD, SMIERSZU i UB

 4. z-k mówi

  Z tego muzeum Polin zbudowanego z naszego potu przez zarządzających nami zaprzańców wypłynęło już tyle antypolskiego jadu i kłamstw, że gdyby toto rozebrać do fundamentów (obym tego doczekał) wyrównać teren i spróbować coś posiać czy posadzić to ni cholery. Na tej ziemi jadem przesiąkniętej nie wyrośnie już nic.

 5. Spostrzegawczy mówi

  I to tak wygląda, jak Żydów wpuści się na nie ich salony. W tym Muzeum, które powinno zostać natychmiast odebrane antypolskim konfabulantom żydowskim, powinny być przedstawiane takie prelekcje, jak choćby ta, pełna faktów, red. Stanisława Michalkiewicza :

  https://www.youtube.com/watch?v=wQg8X2_Bjrg

 6. Lech mówi

  Tu jest o sierakowskim i jego zdradzie polski

 7. Vis mówi

  Witam.
  O jedno tylko boli mnie d…a, że cały ten cyrk jest opłacany z moich podatków…. Róbmy petycje i demonstracje, że nie godzimy się na opłacanie antypolskich instytucji oraz działalności. Rozliczmy gminy żydowskie z otrzymanych funduszy na odbudowę cmentarzy..

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.