Daniels szaleje po słowach Korwina o pogromach. Walka z antysemityzmem w fazie fiksum-dyrdum

Janusz Korwin-Mikke/ Jonny Daniels
50

Walka z antysemityzmem ewidentnie weszła w fazę fiksum-dyrdum, o czym świadczy amok, w jaki wpadł Jonny Daniels po słowach Janusza Korwin-Mikkego wygłoszonych na antenie Polsat News w czwartek (27.02.2020). Wszystko zaczęło się od następującego wpisu JKM na Twitterze: „Wirus zabijający 10% zarażonych to nie „broń biologiczna” lecz środek na polepszenie puli genetycznej narodu i ludzkości (bo umierają najsłabsi i najmniej przezorni)!!”.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Zapytany o ten wpis podczas rozmowy w Polsacie, Korwin stwierdził, że w myśl zasady „co cię nie zabije, to cię wzmocni” Żydzi są teraz potęgą w wyniku pogromów, które przeżywali najsilniejsi i najzdolniejsi. – To ostrzeżenie dla antysemitów. Żydzi są dlatego potęgą, bo były pogromy – powiedział poseł Konfederacji.

O sprawie napisał izraelski dziennik „Jerusalem Post” zarzucając Korwin-Mikkemu „wygłaszanie komentarzy zniekształcających Holokaust i mających wydźwięk antysemicki”. Jako przykłady podano wypowiedź JKM o braku dowodu potwierdzającego, że Hitler wiedział o Holokauście (faktycznie takiego dowodu nie ma) oraz protest JKM w związku z zakazem wjazdu do Polski dla brytyjskiego historyka Davida Irvinga, któremu środowiska żydowskie zarzucają negowanie Holokaustu (w rzeczywistości Irving nie neguje Holokaustu)

ZOBACZ:  Katarzyna TS: Irving NIE NEGUJE zagłady Żydów! PiS na smyczy „przedsiębiorstwa holokaust”

W związku z publikacją w „Jerusalem Post” do akcji wkroczył Jonny Daniels, który udostępnił ten artykuł na Twitterze i opatrzył go następującym komentarzem: „Po raz kolejny rasista i ksenofobiczny antysemita hańbi dobre imię Polaków na arenie międzynarodowej”. Na wpis zareagował Janusz Korwin-Mikke i dalsza konwersacja obu panów wyglądała tak:

JKM (po angielsku): „Hochsztapler czy głupek? Jonny Daniels może nie zgadzać się, że pogromy, poprzez selekcję, pomogły Żydom uzyskać niezwykły stopień rozwoju. Ale dlaczego to ma być antysemityzm? Jeśli powiem, że jelenie ewoluują lepiej dzięki wilkom, to czy jest to antyjelenizm? Najpierw powinno się pomyśleć, a potem używać słowa na „A”.

Daniels (po angielsku): „Jesteś antysemitą, rasistą, jesteś ksenofobem i jesteś seksistą i to są moje słowa. Może angielski jest dla ciebie za trudny, wolałbyś, żebym przetłumaczył to na rosyjski?”.

JKM (po rosyjsku i po polsku): „Panie Daniels, Pan zwariował. Je nie jestem ani A, ani rasistą ani ksenofobem. Jestem seksistą – ale lepiej być seksistą, niż idiotą”.

I tak właśnie wygląda rozmowa z Danielsem, który od pierwszego dnia w Polsce zajęty jest biciem Polaków pałką antysemityzmu. Miał być tzw. dobry Żyd, a wyszło jak zwykle.

Źródło informacji: Twitter, Jerusalem Post

Zobacz też:

Youtube ukrywa ten film! Katarzyna Treter-Sierpińska o realizacji roszczeń żydowskich [WIDEO]

 

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Irena mówi

  Jeśli selekcja naturalna jest złem,to czym jest aborcja-rzeź niewiniątek ?

 2. Jolanta mówi

  Brawo panie Korwin! Daniels odkrywa swoją prawdziwa twarz. Jakim prawem jakiś żyd ma Pana pouczać, co może Pan mówić, a co nie. Sam jest kseno Fobem i niech się nie wtrąca w nasze sprawy.

  1. Tomek mówi

   Aha… A jakby dziadek Korwin powiedział, że rzeź wołyńska była dobra dla Polaków, bo zginęły słabsze jednostki, a silniejsze przetrwały, to też byś tak radośnie mu biła brawo?

  2. Szubi mówi

   Tomku żydzi wiele zyskali na holo, Polacy nic na rzezi. Uważam że ,,dziadek” ( też używanm tego pseudo) powinien już bardzo często milczeć , jednak wiele jego wypowiedzi kontrowersyjnych przeinaczanych jest na 1000 sposobów tylko nie na 1 prosty chłopski a dziadek mówi prosto właśnie. Wiele razy bardzo mądrze , czasem głupio. Politycznie powinien milczeć lecz biorąc na prosty rozum jego wypowiedzi mówi prawdę . Tylko problem jest ze przed wyborami nie wolno mówić prawdy bo to jak widać szkodzi. I on nie mówi np w przypadku koronowirusa że by eliminował najsłabsze jednostki tylko że wirus eliminuje a to różnica.

  3. Tomek mówi

   Powiedz to tym 6 milionom zamordowanych, że zyskali. Z perspektywy narodu straty też niedoodrobienia – ludzkie, kulturowe, społeczne czy majątkowe. Jak tak w ogóle można pisać?

   Poza tym, Korwinowi nie chodziło przecież o jakieś zyski ekonomiczne, tylko o czysty darwinizm – czyli, że przetrwali najsilniejszy. Przykład z Wołyniem więc adekwatny, by zilustrować tę bzdurę.

  4. szalom mówi

   Przecież wyrżnięcie biednych chasydów to był wasz rodzimy pomysł i do tego celu oraz do pomocy opanowania Palestyny sfinansowaliście Hitlera. Po przystąpieniu USA do wojny coś się w waszej przyjaźni porąbało.

  5. Tomek mówi

   Szalom, widzę, że nie dość, że wydaje ci się, iż Holakaust to była zbrodnia żydowska, to jeszcze na domiar tego roi ci się, że ja jestem Żydem. Znaczy się, debil do kwadratu. Winszuję.

  6. Tomek mówi

   To tak, jak niektórzy twierdzą, że niby „jaśnie pany” z AK nie pomogły ludności polskich wsi na Wołyniu, bo mieli ich za gorszych Polaków.

  7. tuszyn mówi

   Coś ci sie pokręciło. Żydzi zasymilowani, nawet ci co w poprzednim pokoleniu już nie wiedzieli, że są żydami jako pierwsi pojechali do Treblinki. Oni juz nie wiedzieli ale kahał wiedział i i przedłożył ich listy gestapo. Gettem, które było wielkim centrum produkcyjnym na rzecz Rzeszy wykorzystującym niewolniczą pracę chasydów zarządzała żydowska „inteligencja” a w nagrodę miała wyjechać do Palestyny. W styczniu 1942 Hitler zmienił zdanie a jak zabrakło chasydów to i własne dzieci…….

  8. Fob mówi

   Masz gdzieś drzewo ???

  9. Zbigniew mówi

   To jak jest Tomek?

   Polska policja ma na regulominowym wyposazeniu metalowe palki, ktorymi merykanska policja rozbija szyby samochodowe scigajac przestepcow??

   U nas mozna tym bic ludzi??

   Wysilisz sie aby odpowiedziec – jestes taki wrazliwy………………

  10. Tomek mówi

   A co ma pałka to tematu niniejszej dyskusji? Ktoś ci taką pałką porządnie przez łeb przywalił, że wątki ci się teraz mieszają, Zbysiu?

  11. MACIEJ mówi

   Droga Jolanto, ulegasz manipulacji. Korwin to też Żyd, pseudo opozycja dla Danielsa. Smutne jest to, że Korwin, z tym swoim niepoważnym bełkotem, trafił do Konfederacji. Jest to niestety kolejna zastawiona pułapka dla zagubionych patriotów. Pan Krzysztof Bosak, patrząc niedaleko wstecz, też jest raczej pro Izraelski, proszę sprawdzić listę posłów współpracy Polska-Izrael i kto był w pierwszej „trójce” z ramienia LPR. Zgodnie z ś.p. Anna Walentynowicz – „prawdziwy Polak nie głosuje, kiedy żadna władza do Polski nie należy”, a wybieranie „mniejszego zła” jest równoznaczne z akceptacją zła.

  12. Śmieszek mówi

   Drogi Maćku, wiadomo:) Korwin to Ozjasz Goldberg, a w końcu pan Bosak to Mordechaj Jajko:). Nawet pan Międlar, taki niby waleczny antysemita, to ponoć Joszke Mienstein:)

 3. Robert mówi

  Tymczasem w równoległej rzeczywistości pewne nieludzko bogate istoty ,machając diabelskim ogonem rozgarniały bielejące kości po tej stronie lustra.Dla tych wyjątkowych ,,wybrańców ,,nie liczył się los zwykłych ludzi ,ale szybko rosnąca na pęczki ,zielona kapusta w bankach Nowego Jorku

 4. pirrus mówi

  Przede wszystkim żydek Korwin dywaguje z żydkiem Danielsem w założonym fałszu, jak to mają parchy w zwyczaju, poruszając się w uzgodnionej formie kłamstwa. W końcu kahały rozliczają swych żołnierzy oddelegowanych na fronty polityczne, finansowe itd,. Po pierwsze, Nie było zagłady żydków a zagłada German I Słowian. Po drugie, cytat „Żydzi są teraz potęgą w wyniku pogromów, które przeżywali najsilniejsi i najzdolniejsi. – To ostrzeżenie dla antysemitów. Żydzi są dlatego potęgą, bo były pogromy – powiedział poseł Konfederacji.”, to najzwyklejsza nieprawda, ponieważ są oni ukryta potęgą, bo to Oni wymordowali oporne elity Słowian i German, pomijając rzezie Anglosasów – wojny żydowskie, skrytobójcze napuszczanie braci białej rasy na siebie samych pod różnymi, wypracowanymi poprzez tysiąclecia, żydowskimi auspicjami. Oni jak powiedział Jezus znają mowę i postępowanie Szatana, nie Boga.
  Biedni ludzie w swej zagubionej ilości, nie wiedzą nawet o czym mówią ustawiani przez ukryte piekło według jego narracji.

  1. Śmieszek mówi

   A Żydki na wprawo.pl to opisują, żeby Żydek Pirrus mógł sobie poczytać:)

 5. Felek mówi

  Wilki w owczych skórach.
  Wasze słowa was oskarżø.

 6. kamil mówi

  Przede wszystkim korzenny Korwin dywaguje z korzennym Danielsem w założonym fałszu korzennym, jak to mają te fleje w zwyczaju, poruszając się w ramach uzgodnionego i obowiązującego goim kłamstwa.
  Nie było zagłady żydków, byla zagłada German I Słowian. Cytat „Żydzi są teraz potęgą w wyniku pogromów, które przeżywali najsilniejsi i najzdolniejsi. – To ostrzeżenie dla antysemitów. Żydzi są dlatego potęgą, bo były pogromy – powiedział poseł Konfederacji.”, to najzwyklejsza nieprawda. Oni ukryta potęgą, bo wymordowali oporne elity Słowian i German, pomijając rzezie Anglosasów. Biedne Tomasze nie wiedzą nawet o czym mówią ustawiani przez ukryte piekło parchate według piekla narracji.

 7. Leszek mówi

  Każdy wie, ze nikt nie lubi przeprowadzać wywiadów z J,K,M…. Bo w pewnym momencie gospodarz programu popisze się niekompetencją i głupotą. Ale co robić skoro idiotów sieją a mądrych ludzi…. 🙂

 8. rins mówi

  Tylko żydzi są biedni, tylko Oni cierpieli o Polakach ani słowa, rzygać się chce, już nic nie można powiedzieć o żydach bo to antysemityzm, ale żydom na Polaków pluć wolno bez konsekwencji, tfu

 9. MACIEJ mówi

  Korwin to Żyd. Co on robi w Konfederacji?

  1. Felek mówi

   Maciej.
   Bez Protestanckiej propagandy.
   Korwin, oraz drugi “brodacz “ majø korzenie Niemieckie.
   5 kolumna tych sympatyków Fatherland + pomocników (większość potomkowie byłych Szmalcowników) przy pomocy Putina chcø zmienic historię. Od strony Rosyjskiej 2 wojna Światowa winę ponoszø Polacy.
   Od strony Niemieckiej ty I reszta twoich źiomali zwalajø winę na Żydòw. Chcecie wyprac mózgi młodej generacji.
   Hitler żyd , FDR żyd, Stalin żyd,Jan Paweł 2 żyd, Duda żyd, Piłsudski żyd I tak dalej.

 10. jacek mówi

  pan Daniels niech jedzie do swojej ojczyzny, niech nam w końcu da święty spokój, nie można już patrzeć na niego…

 11. Zbigniew mówi

  „”Tomek Mówi emu
  Powiedz to tym 6 milionom zamordowanych, że zyskali.””

  Juz jest 6 mln?

  Mnoza sie ci zamordowani wrecz do potegi.

  1. Zbigniew mówi

   Tomek.

   Jak nie jestes zydem, prowokatorem, to moze wyjasnisz ta liczbe 6 mln.

  2. Tomek mówi

   Wpisz sobie, jak nie jesteś zupełnym baranem, w google „Holokaust”, to ci się wyjaśni, jaka była jego liczba ofiar.

  3. Zbigniew mówi

   Doszedles w tej niewolniczej schizmie do tego, ze na terenach Polski, bez ziem zachodnich bedacych w Prusach a wiec bez Wroclawia, Gdanska, Szczecina, zylo 6 mln poslusznych obcym Polsce elitom jakoby zydowskich??

   To ze odbija takim jak Soros (znasz jego zyciorys? – taki wielkopedysta to powinienes znac) to jest norma, to sa ich sprawy biznesowe, ale ze wy to ciagniecie, ze chcecie czegos strasznego, jakiegos niewolnictwa, to juz dziwi.

   Inaczej jestescie dziwakami ………. .

   W Polsce pod rzadami waszych elit nigdy nie bedzie dostatku a zawsze niewolnicza niedola, wiec i tak przeniesiecie sie do Europy Zachodniej, do centrum przemyslu i znowu bedziecie mieli szajs a nie zycie.

   Jak mozna zyc z tak wypranym mozgiem jak Twoj panie Tomku?

   I jeszcze to wciskac innym?

  4. Tomek mówi

   Wytrzeźwiej, bo sensu żadnego w twoim komentarzu nie ma.

  5. Tomek mówi

   „Już jest”? Od początku taka liczba jest przyjmowana, nic się nie zmieniło, to po prostu ty nie ogarniasz rzeczywistości chyba.

  6. marju73 mówi

   Od początku? Nawet jeszcze przed „początkiem” żydowskie gazety suflowały liczbę 6 mln talmudyczna gnido

  7. Tomek mówi

   Przed początkiem? Serio, pajacu? Przed twoim początkiem to chyba twój ojciec już musiał sobie zdawać sprawę, jakim będziesz debilem, nie mogło być inaczej.

  8. Zbigniew mówi

   Opanuj sie Tomek!

   Jezeli ofiar bylo 6 mln to gdzie oni byli, jak trzeba bylo bronic sie przed faszyzmem – komunizmem i nazizmem?

   No gdzie byli?

   Gdzie byli, jak trzeba bylo odbudowac polski przemysl zbrojeniowy od 1918 roku aby podzielic faszystow – tylko 5% zakladow COP bylo sfinansowanych z pomocy zagranicznej.

   Polska miala 1 mln wojska – narod zydowski nie mogl wystawic i uzbroic drugiego miliona aby uniemozliwic pakt R-M?

   Po 89 Polski przemysl wycofaliscie do poziomu biednych krajow afrykanskich.

   Bylyby mieszkania dla wszystkich a wiec te 13 mln dodatkowych, 20 a nie 10 duzych miast, nie byloby prowincji – nie byloby emigracji na taka skale i problemu imigracji (takze w Niemczech).

   Tylko byliscie w Polsce i czesc tych wymordowanych nie bylo polskimi elitami ? To o co zglaszacie pretensje?

   Teraz tez jestescie tutaj tylko goscmi a zadluzenie Polski na bilion i Polskich rodzin na drugi bilion wy nie bedziecie splacac – my mamy to splacic a wy macie pobierac ……….

   Wasze elity pazernoscia niedlugo same zaplaca cyrograf – moze znowu wami, wiec wbrew twierdzeniom Korwina jestesci jestescie najwiekszymi, najbardziej zniewolonymi glupcami: Nieswiadomymi ofiarami wlasnej niewolniczej nieswiadomosci.

   Szatan ma juz was tam w Izraelu odwidzic i zostac? Szatan tak jak w Syrii i Turcji??

   Posmatrim, uwidim.

  9. Tomek mówi

   Na tej samej zasadzie możesz pytać, gdzie było kilka milionów Polaków, że się przed eksterminacją nie obronili. Jak to, wojska nie wystawili w 40, 41, 42 czy później? Śmiało, wydziesz na takiego samego kretyna tego typu pytaniami, jak wyszedłeś teraz.

   A co do armii w 1939 – to nie wiesz, że służyło w niej 100 tys. Żydów (czyli 10 procent całej armii, a Żydzi stanowili tylko 7% ludności)? Polacy stanowiący 70 procent ludności II RP wystawili 700 tys. żołnierzy, a tobie się wydaje, że 7% Żydów miałoby 1 milion wystawić…

   Reszty bełkotu nie komentuję nawet, wytrzeźwiej, jak będziesz składniej myśli formułował, to pogadamy.

  10. marju73 mówi

   Nie mów talmudyczna gnido że nie widziałeś tych pejsatych gazet w USA z liczbą 6 mln zabitych Żydów przed 1939 r. To źle o tobie świadczy pajacu.

 12. Zbigniew mówi

  Korwin zebral wszystko w jedno zdanie i kaze biednym Polakom myslec rozwijajac to stwierdzenie.

  Grzecznie posluchalem polecenia:

  Zydzi, protestanci i pomocnicy wymordowali Polskie elity, zmuszali do emigracji a sami ochronili swoje zasoby spolecznikow, politykow, inzynierow, oficerow, przedsiebiorcow, finansistow, dziennikarzy – publicystow.

  Nastepnie wspomagali siebie w zastepowaniu Polskich elit swoimi ludzmi lub „pomocnikami”.

  Mozna prosic Pana Naszego, aby dal nam sile wiedzy o rzeczywistosci i wspolna slile w skromnosci.

  Pieniadze tej sily nie dadza a wrecz odwrotnie – dobrobyt sluzy wynaradawianiu……………. i zamyka Diabelski, niszczycielski Krag.

  Przyklad 700 tys rodzin frankowiczow, powinien byc wystarczajacy.

  1. Zbigniew mówi

   Jak zlo moze kumulowac pieniadze, dobrym przykladem jest osoba Sorosa i jego historia.

   Odcinanie Bosaka od pieniedzy na wybry, jest dobrym przykladem, jak dziala kult pieniadza i jak sie przyd nim bronic.

   „To glupcze – wybierasz pieniadze na media czy Bosaka, inaczej siebie ?”

  2. Felek mówi

   Uwazaj jakiego Pana prosisz o wiedzę.?
   Z tego co piszesz to twoim Panem jest Diabeł.

  3. Zbigniew mówi

   Dlaczego?

   „Z tego co piszesz to twoim Panem jest Diabeł.” i wystawi cyrograf: rzadzic w Polsce i Polakami beda Tusk, Nych, Duda………..

   Jednak ten cyrograf podpisza wyborcy, wiec co ja pylek w kosmosie mam do tego?

  4. Zbigniew mówi

   Dodam.

   Byla tez koncepcja, ze mi podpowiadaja demony – tak demony ofiar polskich, zydowskich, ukrainskich, amerykanskich, muzulmanskich, brytyjskich – czy to sie juz wszystko skonczylo? Juz nie ma pamieci wsrod ludzi? Skonczylo sie bo juz np Soros nie dziala, nie zyje?? Juz Ukraincy, Zydzi, Niemcy zyjacy w Polsce sa madrzy.
   Albo na przykladzie Tomka jest akurat odwrotnie.

   Pamiec Narodow jest demoniczna – przyklad Namibii

  5. Tomek mówi

   Jak ci „demony coś podpowiadają” to nie łącz chłopie wódy z halucynogenami. Twoje wpisy tutaj to czysty bełkot bez składu i sensu.

  6. Felek mówi

   Zbigniew.
   Chyba za ostro użyłem wypowiedzi o tobie.
   Tylko Ksiødz może osødzić czy ktoś jest opętany przez Diabła.
   Przepraszam.
   Potrzebujesz pomocy , chyba masz małe “kuku na Muniu “.
   Zły jesteś na cały świat, do twojej listy brakuje ,
   Myszki Miki, Pluto, itd.

  7. Zbigniew mówi

   Jak mowi Korwin?

   Lepiej byc opetanym niz opetanym.

   Masz jakis problem, aby zrozumiec, ze emigracja powstaje z braku budownictwa mieszkaniowego – jak jest emigracja musi byc imigracja aby budowac mieszkania za 500 tys + drugie tyle odsetki w ktorym 4 sciany pokoju dla dziecka kosztuja 200 tys zl – nie licze drzwi, okna (100 € trzyszybowe) gdyz te sciany w czesci naleza do pokoju starych, kibla i kuchni.

   Te same ceny obowiazuja kazdego a wiec Ukraincow takze i tak beda zyc, ze ich dzieci takze wyjada.

   Moim zdaniem, trzeba byc mocno nawiedzonym aby likwidowac skutki a nie przyczyny: zwalczac imigracje zostawiajac w spokoju emigracje a jak juz porusza temat kosztow emigracji to udaja, ze nie slyszeli o cenach mieszkan i braku dla polowy ludnosci.

   Zgadzam sie z Toba Wielce Szanowny, Wielmozny Tomeczku, ze aby poruszac tematy przyczyn emigracji trzeba w oceanie glupoty wyborcow byc conajmniej nawiedzonym.

   Aby namawiac mlodego i jego redakcje na zajecie sie przyczynami wynaradawiania Polakow trzeba byc opetanym i zwrocic sie do ksiedza.

   Czy moze byc byly ksiadz??

  8. Zbigniew mówi

   Pomylilem Felka z Tomkiem – moze to i ten sam?

  9. Felek mówi

   Zbigniew.
   Nie tylko jestes w pomyłce, oraz pochopnie , czytasz.
   Tomka wypowiedzi sø pisane wysokiej klasy,wspaniałø Polszczyznø.
   Ja jestem na rozdrożu.
   Słaby język Polski,oraz słaby Angielski.
   Jest dla ciebie nadzieja.
   Spotkasz Żyda,Ukrainca, ukłon się I I’m so sorry for being so wrong.

  10. Tomek mówi

   Zbigniew – powinieneś poszukać pomocy, bo patrząc na twoje wpisy, to raczej masz problemy. Felek ci słusznie to delikatnie zasugerował. Piszę zupełnie szczerze z troską o ciebie tym razem, bez wcześniejszych złośliwości

 13. Zbigniew mówi

  Zyda Daniolsa latwo odroznic od pomocnikow „zydow”.

 14. Karol mówi

  Panowie też zwariowali? Korwin-Mikke nie ma nic wspólnego z Żydami. To rodzina polska, o niemieckich korzeniach z XVII wieku; tu jej kapliczka na warszawskich Powązkach: https://tiny.pl/tv3bj

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.