Czy atak na Kapitol to prowokacja? Jacek Międlar w CEPolska [WIDEO]

Jacek Międlar/ fot. screen
6
SKLEP-WPRAWO.PL

Czy atak na Kapitol, do którego doszło 6 stycznia podczas wiecu poparcia dla Donalda Trumpa, był prowokacją? Kto stał na czele grupy, która wtargnęła do siedziby Kongresu Stanów Zjednoczonych? Jaka rolę pełni ruch Qanon? M.in. o tym mówił Jacek Międlar podczas rozmowy z Rafałem Mossakowskim w Centrum Edukacyjnym Polska. Zobaczcie koniecznie.

Zobacz też:

Mężczyzna, który wtargnął do Kapitolu to przewodniczący Narodowej Rady Młodego Izraela. Times of Israel: „Był jednym z wielu ortodoksyjnych Żydów”

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. BP mówi

  Dlaczego jak staruszek/ka w ciągu kilku dni po zaszczepieniu umrze uznaje się to za normalność???? Normalność wg mnie jest wtedy, gdy BEZ ZASZCZEPIENIA staruszek/ka umiera. Tak tłumacząc można wymordować szczepionką wszystkich 70 + BEZKARNIE. Mengele raduje się, że mordowanie jest dzisiaj legalne. Strach iść dziś do lekarza z zapaleniem gardła , bo LEKARZ po prostu cię zamorduje. Są wyjątki, ale można prawdziwych lekarzy „policzyć na palcach jednej reki”.

  1. Szczur mówi

   Myślę, że chodzi o to, żebyśmy przeszli do porządku dziennego nad eutanazją starszych osób, sprzedawaną nam pod postacią szczepionki.

  2. Marta mówi

   Zgadzam sie 100%. W stanach jest to samo…. i problem w tym ze ludzie maja ograniczona wolnosc wyboru lekarza ze wzgledu na ubezpieczenie.

   Pozdrawiam.

  1. Rebih mówi

   I w zamian dostał kopa. Tak zawsze kończy się taka kolaboracja. Po przegranych wyborach władze Jerozolimy (którą to właśnie Trump oficjalnie uznał w imieniu USA za stolicę Izraela) opublikowała szyderczy komentarz, że teraz może zapisać się w jerozolimskim biurze pracy. Nawet niektórych Żydów to zniesmaczyło.

 2. George mówi

  Spójrzmy na rządowego „eksperta” prof. Horbana…. No mój ty Panie Boże! Przecież to zwykły arogancki cham i dureń do wynajęcia. Ciekawe jak zrobił profesurę? Dopisywał się do wyników innych? To ponoć jest w Polsce proceder powszechny. Gdyby był profesorem w tradycyjnym tego słowa znaczeniu, nigdy nie pozwoliły sobie tak się zeszmacić. Czyli to zwykły pozbawiony moralnych hamulców arogancki dureń.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.