SKLEP-WPRAWO.PL

Czarni rasiści w amoku. Chcą niszczyć wizerunki Jezusa i Maryi, bo nie byli murzynami

3

Aktywista rasistowskiej organizacji Black Lives Matter, Shaung King, wzywa do niszczenia wizerunków Jezusa i Matki Bożej. Twierdzi, że przedstawienie niemurzyńskiej wersji Jezusa i Maryi to „narzędzia opresji” i „rasistowska propaganda”.

Tak, sądzę, że pomniki białych Europejczyków twierdzące, że to Jezus, również powinny zostać obalone. To forma białej supremacji. Zawsze nią była – napisał na Twitterze rasista z BLM Shaun King. – W Biblii, gdy rodzina Jezusa chciała się ukryć, zgadnijcie, gdzie poszła? DO EGIPTU! Nie do Danii. Zburzyć je – dodał – Tak. Wszystkie pomniki i witraże z białym Jezusem i jego europejskiej matki i białych przyjaciół również powinny zostać zburzone. Są formą supremacji białej rasy. Stworzone jako narzędzia opresji. Rasistowska propaganda – kontynuował.

Niszczenie wizerunków Jezusa i Maryi tylko dlatego, że nie byli biali to kolejny etap lewackiej propagandy, która już nie tylko jest szajbą, ale rasistowskim ekstremizmem. Jeśli mainstream nadal będzie lansował czarnych rasistów i pozbawionych zdrowego rozsądku antifiarzy to spodziewajmy się podpalania chrześcijańskich kościołów i chaosu na ulicy.

Źródło informacji: kontrrewolucja.net, Twitter

Przeczytaj:

Antifa i BLM w akcji: dewastacja i podpalenie kościoła podczas protestów w USA [WIDEO]

„Ataki na Antifę są atakami na Żydów”. Szokujący artykuł w izraelskim „Haaretz”

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. SKLEP-WPRAWO.PL
 2. Hammurabi mówi

  „Znam ja, co jest serce targać
  gwoźdźmi, co się w serce wbiły,
  biczem własne smagać ciało,
  plwać na zbrodnie, lżyć złej woli,
  ale Świętości nie szargać,
  bo trza, żeby święte były,
  ale Świętości nie szargać:
  to boli”.
  I ma zaboleć. Ma zaboleć tak, że wielu się zatrzyma w niemym osłupieniu.
  Później zaś stanie się to, co i tak stać się musi, bo wojna, która toczyła się w latach 1861–1865 w Stanach Zjednoczonych Ameryki, pomiędzy stanami wchodzącymi w skład Stanów Zjednoczonych i Konfederatami, którzy wystąpili z Unii, była jedyną wojną, która toczyła się na ich terytorium.
  Czas, by i USA posmakowały miodu którym tak szczodrze obdarowywały resztę świata!
  Chociaż… obiektywnie rzecz oceniając będzie to raczej egzekucja, bo… Bo skoro murzyn zrobił swoje, murzyn może…
  Tylko te prymitywne bandy niszczące co popadnie o tym powiedzeniu nie słyszały.

 3. BP mówi

  Rasizm w kolejnym wydaniu. Zaczynają się mnożyć rodzaje rasizmu. Nie tylko ze względu na kolor skóry,ale także ze względu na rodzaj wyznawanej religii ( chrześcijanie są prześladowani najbardziej) , narodowość, podejście do seksu ( chcą zlikwidować związki mężczyzny z kobietą a wprowadzić pedofilię, zoofilię , nekrofilię, sadyzm). Jak tak dalej pójdzie to więzienia będą puste, bo przecież wg nich mordowanie dla przyjemności i kleptomania to nic złego!!!!!!! (taki sam sposób zaspakajania potrzeby przyjemności jak w seksie). Sodoma i Gomora. Powstanie jednej globalnej religii w toku, a pomyślałby kto, że to nie możliwe.

 4. Lkkk mówi

  Czarnuchy powinny wrócić do korzeni czyli do pracy na plantacjach bawełny a Ameryka powinna przywrócić niewolnictwo. Wtedy szybko by się ukróciło to co się dzieje teraz.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.