J. Międlar: „Przywódcami mają być Żydzi.” Korzenie Unii Europejskiej – wolnomularz Coudenhove-Kalergi

"Śmierć Unii Europejskiej"
22

W setną rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości młody uczestnik Marszu Niepodległości spalił „flagę” Unii Europejskiej. Chapeau bas! Sam nienawidzę brukselskiego kołchozu, którego bez ogródek nazywam unijnym burdelem. Dzięki szeregom publikacji chociażby Krzysztofa Karonia, Polacy mają coraz większą świadomość co do fundamentów UE. Jednak niewielu z nas wie, że to nie tylko Altiero Spinelli czy żydokomunistka Róża Luksemburg są ideowymi alfonsami brukselskiego „domu uciech”. Także należy do nich Richard Coudenhove-Kalergi, siejący nienawiścią wiedeński polityk, o którym w mediach niewiele można przeczytać.

Chrystus jest tu tylko jednym z proroków, chrześcijaństwo skazane jest na zagładę i ma zginąć, narody Europy nie są zdolne do uratowania Europy i od nieszczęść może je uchronić tylko panowanie Izraela na ziemiw pracy pt. „Held oder Heiliger” napisał Coudenhove-Kalergi. Przywódcami mają być Żydzi, ponieważ dobrotliwa Opatrzność obdarzyła Europę Żydami jako nową rasą szlachecką z łaski Ducha (…). Wyższość ich ducha predestynuje ich do odegrania roli głównego czynnika w tworzeniu się szlachty przyszłości. (…) Boska Opatrzność obdarowała Europę poprzez emanację żydostwa nową rasą z łaski Ducha. (…) Żydostwo nie jest nową szlachtą, ale łonem, dookoła którego grupuje się duchowa szlachta. Tworzy się duchowa, miejska rasa panów.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

„Nowa Europa”

Richard Coudenhove-Kalerg – paneuropeista z Wiednia. Syn austriackiego hrabiego i imigrantki z Japonii. Mąż żydowskiej aktorki Idy Rolan z domu Klausner. Twórca i lider działającej w okresie XX-lecia międzywojennego organizacji „Nowa Europa”. Jego ruch nie był jakimś marginesem. To był międzynarodowy kolos, który zrzeszał ze sobą dyplomatów z całej Europu. Z Coudenhove-Kalergim współpracował m.in. Otto Abetz (późniejszy pracownik niemieckiego MSZ, ambasador Rzeszy przy rządzie Petaina), F. Aschenbach (przyszły deputowany z Bonn), H. Speak (późniejszy premier Belgii) i Henn de Man (słynny polityk belgijski). Plan dechrystianizacji i talmudyzacji społeczeństwa wprowadzano w życie, zwłaszcza że na konto „Nowej Europy”, tak jak i na konto NSDAP, ciurkiem wpływały pieniądze żydowskich banksterów z Wall Street.

Zjednoczone Stany Europy

W dniu 4 października 1932 roku w Bazylei odbył się Kongres Paneuropejski. Udział w nim wzięli przedstawiciele 26 krajów oraz sam wiedeński polityk. Warto zaznaczyć, że w imieniu Polski wystąpił tam Aleksander Lednicki. Mając już mocno rozwinięte struktury, Coudenhove-Kalergi wezwał do utworzenia „Partii Europejskiej”, której założenia żywcem przypominają fundamenty i początki Unii Europejskiej.

W szczegółach żąda manifest:
– Zjednoczonych Stanów Europy
– Europejskiej polityki pokojowej
– Europejskiej unii celnej
– Europejskiej polityki socjalnej
– Europejskiej polityki wolnościowej.
(Obrady kongresu paneuropejskiego, Nowy Kurjer, 1932, nr 229, s.2.)

Być może dla wielu będzie to nad wyraz trywialne, ale takie właśnie założenia, jak te, które w manifeście zawarł Coudenhove-Kalerfi, posiadała Europejska Wspólnota Węgla i Stali, dziś zwana Unią Europejską. Ma gospodarczo i socjalnie pojednać kraje europejskie, by w ten sposób zapewnić Europie „pokój wewnętrzny i zewnętrzny” tak… jak planował Coudenhov-Kalergi. Przypadek?  

 

Błogosławieństwo loży

Oprócz tego, że Coudenhove-Kalergi był mocno zaangażowanym politykiem, był także członkiem loży masońskiej, która błogosławiła jego projektowi. Wielka Loża wiedeńska (…) dała mu na drogę swoje „błogosławieństwo” i zwróciła się do wszystkich Lóż świata z prośbą o udzielenie hrabiemu Coudenhove-Kalergi jak najwydatniejszego, braterskiego poparcia. Listy polecające poskutkowały: w wielu krajach utworzono sekcje, a w Berlinie sekretarjat centralny – czytamy w komunikacie masonerii wiedeńskiej Wiener Freimaurerzeitung. (Paneuropa a masonerja, Tygodnik Polski, 1928, nr 309, s.3; Paneuropa a masonerja, Gazeta Polska, 1928, nr 13, s.2)

Zatem, idea paneuropeizmu, którego urzeczywistnieniem jest zbudowana na kanwie ruchu Coudenhove-Kalergiego Unia Europejska, jest ściśle powiązana z założeniami wolnomularstwa. Jednak zdawać musimy sobie sprawę z tego, że to dopiero „niewinna” gra wstępna. Chodzi o stworzenie „nowej ludzkości”, co postuluje Przemysław Fura, Zastępca Wielkiego Mistrza Wielkiego Wschodu Rzeczypospolitej Polskiej, były czcigodnym Loży Kultura i mistrz masoński (posłuchaj TUTAJ).

Wolnomularska Unia Europejska

Unia Europejska na pewno jest w duchu wolnomularskim. W duchu wolnomularskim jest każde porozumienie ponad podziałami. Czy to są podziały narodowe czy klasowe. Na pewno takim sposobem jest tworzenie jednego wspólnego języka – mówi Fura.

O tym, iż unijny paneuropeizm to dopiero niewinna igraszka zaświadczają także Kazimierz M. Morawski i Włodzimierz Moszczyński, którzy w 1939 roku, w publikacji pt. „Co to jest masoneria” napisali: Paneuropa jest jedynie etapem w dążeniu do zjednoczenia całej ludzkości „na podwórzu Świątyni Salomona” pierwszym etapem miało być wprowadzenie ustrojów demokratycznych w państwach (…) w którym rzeczywistemi ośrodkami władzy stały się loże masońskie (…) Pełna demokracja ze specjalnie rozwiniętą propagandą pacyfizmu (rozbrojenie materjalne i moralne) z jednej strony, a nowe prawodawstwo małżeńskie, propaganda ograniczania urodzin, „ułatwione” życie i.t.p. z drugiej – miały wyniszczyć poszczególne narody i państwa fizycznie i duchowo. Przechodząc do omówienia roli Paneuropy autorzy zaznaczyli że jej zadaniem było (…) skasowanie granic gospodarczych i narodowościowych, aby – po osiągnięciu tego – skasować granice polityczne między państwami i utworzyć ostatecznie Republikę Światową.

Tylko dla Żydów i szabes gojów

Pacyfizm, utrudniony dostęp do broni, sakralizacja demokracji, kasowanie granic gospodarczych i państwowych, promocja dewiacji, czyli zabijanie ducha, o których piszą Morawski i Moszczyński, czy dziś nie są esencją działania unijnego kołchozu? Wybaczcie, ale trzeba być naprawdę kompletnie zaślepionym, by nie dostrzegać, że paneuropeizm, o którym mowa w powyższej publikacji, a który w sposób usystematyzowany postulował Coudenhove-Kalergi to podwalina dla Unii Europejskiej, która zdaniem Martina Schulza przeobrazi się w planowane Stany Zjednoczone Europy w 2025 roku.

Unia Europejska jest wzorowana na socjalistycznym projekcie (więcej tutaj: Idee „Paneuropejskie” a idea narodowa, Nowy Kurjer, 1929, nr 40,s.6.) jaki postulował talmudyczny mason Coudenhove-Kalergi. Nie ma co do tego żadnych wątpliwości. Zastanawiam się tylko, co jeszcze musimy zrobić, by polskie społeczeństwo przejrzało na oczy i dostrzegło co serwuje nam masoński kołchoz, nad którym z założenia mają panować Żydzi i im posłuszne szabes goje, zaś społeczeństwo ma być do tego tresowane tradycyjną „holokaustową pałką antysemityzmu”. Stanowiska kierownicze w UE? Nie dla goja… chyba, że dla szabes goja. Nie widzicie tego?

Przeczytaj także:

J. Międlar: Dorżnijmy unijną prostytutkę z HIV-em. To dla Polski wróg numer jeden

Obejrzyj:

Deklaracja Rzymska UE zerżnięta z deklaracji o utworzeniu ZSRR. Przypadek?

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. zuzia mówi

  Ten tekst może okazać się proroczy! Oby tak się NIE stało!
  „Z frontu walk w Polin. Spiker zapowiada: za chwilę nadamy relację z frontu ciężkich starć w Polin. Najbardziej zaciekłe walki nasze oddziały toczą w okolicach i w samym mieście Kroke (Kraków). Jest tam nasz korespondent wojenny – major Jonny Izaraels.
  – Hallo Jonny!
  – [nieco przeciągając, podekscytowanym głosem à la Max Kolonko] Taaak! Siądźcie wygodnie w fotelach i oglądajcie! Za to pewno dowódca nagrodzi naszego kaprala tygodniową przepustką! To był piękny strzał! Trzeba go koniecznie zobaczyć na filmie w zwolnieniu! Buntownik po prostu nakrył się nogami! Z ponad dwóch kilometrów snajper naszej niezwyciężonej armii zastrzelił uzbrojonego tubylca! Prosto w głowę, gdy to zwierzę rzucało w naszą stronę kamieniami! Za chwilę też zastrzelił jego uzbrojonego syna, który puszczał podpalone latawce w narodowych barwach! W sumie dzisiaj nasz snajper może się poszczycić doskonałym wynikiem: na pewno trafił dwunastu nastoletnich gojów, którzy brali udział w nielegalnych rozruchach. Nie darmo generał-gubernator okupowanych terytoriów Michael Phollop dosłownie zasypał ulotkami w jidysz miasta oraz wsie. Ostrzegł w nich te brudne zwierzęta, że noszenie flag lub godła byłego ich państwa, świętowanie rocznic, wszelkie zgromadzenia, manifestacje, odmowa pracy, nie płacenie podatków, nie poddanie się chipowaniu, zakrywanie twarzy, rzucanie kamieniami, robienie wideo lub zdjęć, lub nagrywanie żołnierzy w trakcie wykonywania swoich obowiązków, a to w celu zakłócenia morale obywateli i żołnierzy lub w celu destabilizacji państwa, słowem: jakikolwiek opór w dowolnej formie – będzie karany śmiercią! Za masowe protesty gojów, by nauczyć ich moresu, nasza artyleria ulokowana na wzgórzu Vavele ostrzela późnym popołudniem położone poniżej miasto! I tak wiele dzielnic Kroke już płonie, a horyzont zasnuwa dym, gdyż nasze lotnictwo w wielu miejscach zrzuciło napalm! Podam też meteorologiczną ciekawostkę, że na niebie nad Kroke pojawiła się niezwykła chmura: Cumulus Flammagenitus. Takie obłoki pojawiają się podczas erupcji wulkanów czy pożarów buszu. Do ich powstania konieczna jest wysoka temperatura i sporo pary wodnej. Relacjonował: Jonny Izaraels.
  Wielu z Was pomyśli: to fikcja! To nie możliwe, nie w XXI wieku, nie w Europie!
  Czyżby?! Od drugiej połowy XX wieku armia USA na Bliskim Wschodzie realizuje cele polityczne planu tzw. ‘wielkiego Izraela’! Skutkiem tego izraelscy sąsiedzi (tej chwili jeszcze poza Iranem) zostali obdarzeni ‘amerykańską demokracją’, czyli chaosem i nędzą! A Żydzi bezkarnie uskuteczniają ludobójstwo na Palestyńczykach i Syryjczykach! A cały świat na to NIE reaguje!
  Nie w Europie? Przecież ‘demokrację’ pomogli też Amerykanie zbudować Ukraińcom nad Dnieprem! Z podobnym skutkiem!
  Mniej więcej od dwudziestu lat, tzn. od czasu, gdy przemysł holokaustu zgromadził dokumenty dotyczące pożydowskiego majątku w amerykańsko-izraelskim kondominium [(z łac. con- = 'współ-’, dominium = 'panowanie’) – kolonia lub inne terytorium zarządzane wspólnie przez dwa lub więcej państw-metropolii)] Polin – trwały przygotowania do zaatakowania naszego kraju. Filosemityzm i/lub zażydzenie rządzącej sitwy [wystarczy przypomnieć dowcip z okresu rządów premiera Mazowieckiego: Czym się różni rząd w Warszawie od tego w Tel Awiwie? W zasadzie niczym. Choć my mamy jednego Syryjczyka (nazwisko jednego z ministrów) – od tamtego czasu nie wiele się zmieniło!] oraz kompradorska uległość wobec mocarstw – ułatwiła im to. Podpisanie przez prezydenta USA D. Trumpa rasistowskiej ustawy JUST 447 stwarza prawny przyczółek do zagarnięcia naszego narodowego majątku, przechwycenia władzy w Polin i zorganizowania tubylcom ‘polskich obozów pracy’! W XXI wieku, w Europie – Holokaust nas również może spotkać!
  Już wcześniej Anglosasi wielokrotnie nas sprzedawali, przedostatnio: w Jałcie i Teheranie. Wtedy to spotykało nas ludobójstwo czy to z rąk niemieckich żołdaków, czy NKWD-owskich siepaczy. Baczmy, by historia znów się nie powtórzyła!”

  1. Andrzej Józef mówi

   Tylko Ateista,albo Muslim powie ze Chrystus jest jednym z Proroków.
   CHRYSTUS JEST MESJSZEM.
   Kto jest Żono Richarda C , czy Żydówka,Chinka,Rosjanka ect,to nie jest twoja sprawa tz:( gówno ćiebie to powinno obchodzoć z kim on śpi).

  2. Krystyna mówi

   używasz prymitywnego języka dając o sobie przez to świadectwo, tu nie chodzi o to kto z kim śpi tylko kto kim steruje i tworzy zamknięte układy wpływów, zmityguj się nieco proszę. pzdr.

 2. Normalny mówi

  Protokoły medrców Syjonu są bardzo szczegółowe. Sprawdzają się co do joty.

  1. Romanus mówi

   Witam,

   o „Protokołach” wspomina Feliks Koneczny w „Cywilizacji żydowskiej” – ale to tylko jakby mały epizod, bardzo ostatnio rozdmuchany. Każdy Polak powinien przeczytać chociaż raz i wspomnianą książkę jak również coś dużego na temat historii Polski, może J.Giertych?

  2. robert mówi

   1-Przywódcami mają być żydzi. 2-Sąd nad żydostwem. 3-Świat jest inny odc. 51 – Czy jesteśmy terrorystami? | wolna-polska.pl

  3. robert mówi

   1-Świat jest inny odc. 51 – Czy jesteśmy terrorystami? 2-Przywódcami mają być żydzi. 3-Sąd nad żydostwem. | wolna-polska.pl

 3. Mr. ?? mówi

  Utopijne brednie Karlegi, „Przywódcami mają być Żydzi” z Francji to oni uciekają bo islam …
  Spinellego o stanach zjednoczonych Europy
  „Wielki Izrael” w Syrii im nie wyszło bo Iran, Rosja przeszkodzili
  z Ukrainą i Krymem też nie poszło
  na razie to raczej robi się scenariusz Alberta Pike

  1. Wolna Polska mówi

   Przeciez islam, masoneria i illuminati oddaja hold Lucyferowi; w masonerii ich „mistrz’ stopnia 32 i 33 przechodzi na islam, allah to nic innego jak bozek ksiezyca, a illuminati to satanisci. Dlatego masoni tak chetnie witaja tabuny bydla poganskiego, maja w odpowiednim momencie zredukowac liczebnosc Polakow do 10 milionow, maja rowniez pozbyc sie Chrzescijan, sprowadzeni ukraincy do Polski to przyszli niewolnicy, ktorzy walczyc o Polske nie beda.

 4. Robert mówi

  Nadzieja w tym,że już tak nieludzko zarobili i sa w konsternacji,więc nie wiedzą czy zostawić skórę żubra tylko dla niego,czy bez niego w nowych stanach dążyć do depopulacji.Pewne jest,że kasy zgromadzili już tak wiele,żeby nie wiedzieć co z nią dalej robić,dlatego chcą każdego w Europie przerobić na ciele,sami będąc kowbojami demokracji

 5. Robert B. mówi

  Oto przyczyna holokaustu… Jedna rasa panów zabrała się za drugą… Aj waj było wtedy na cały świat…

 6. Janusz I mówi

  Polin? Marzenie idioty! Polacy nie w takich opałach byli.

 7. konservaTor mówi

  Co jak co ale „koczownicy” znają schematy życia prowadzonego na cudy koszt :]

 8. Aneta mówi

  Laudetur Jezus Christus .:-( Polacy muszą w pierwszej kolejności ratować prawdziwy Kościół Święty i Mszę Wszechczasów a dopiero jak Kościół Msza Św. i kapłani zostaną uratowani a Wiara ojców zachowana trzeba ratować Polskę .NIE MA POLSKI BEZ BOGA ! NAJPIERW BÓG I PRAWDZIWY KOŚCIÓŁ A BÓG NAM DODA czyli zachowa bezpiecznie naszą OJczyznę .Pamiętajcie żeby unikać powołań wojskowych lepiej w las ,ale w Ojczyżnie -bronić dzieci i rodzin ,Polski.

 9. Rochel57 mówi

  Im Człowiek więcej wie, tym bardziej chce się zbroić. Kto o Polskę będzie walczył ? Kto ? Skoro te bezmyślne lemingi łażą bezmyślnie w tych samobójczych maskach, nasączeni żydowską propagandą z TV. TV to propagandowa maszyna do zabijania, a antypolski rząd, który chce zaszczepić Polaków na chama, to na wprost – sprzedajni mordercy. I przed tym zdaniem nigdy się nie cofnę. Żydostwo – najgorsza rasistowska swołocz Świata. Dla nich jest tylko jedno wybrane miejsce. Tylko jedno… I oni doskonale wiedzą które. Doskonale wiedzą.

 10. lol mówi

  syjoniści będą tak panować w europie jak w strefie Gazy , ha,ha,ha ….

  1. Andy mówi

   Tak ??? A kto im zabroni ???

 11. Michał Woźniak mówi

  Jacku, potrzebujesz pomocy, serio.

  P.S. Piękny język jak na byłego księdza – alfonsy, burdele…

 12. Robert B. mówi

  Najpierw były takie aroganckie wypowiedzi żydostwa, potem realne działania, a potem… był święty, bo żydowski, holokaust, który… jako jedyna rzecz na świecie, w Układzie Słonecznym, Galaktyce, a nawet we Wszechświecie nie miał żadnej przyczyny…

 13. Włodek z Poznania (Wielkopolanin, Polak, Europejczyk) mówi

  Co za szajba. Żeby tytułować się polskim patriotą nie wystarczy się za Polaka uważać, ani w Polsce się urodzić, a trzeba rozumieć historię Polski. Antysemityzm jest dziedzictwem i historią Rosji, a nie Polski. Czas się wybrać na wschód i założyć tam „Prawdziwą Polskę” Panie миедлар dla Panu pokrewnych. I stamtąd prowadzić kampanię plecenia bzdur na temat spisków dotyczących Wspólnot Europejskich. Upadek Nowej Europy zapoczątkował szybkie przejście do II Wojny Światowej dzięki Pańskim pobratymcom ideowym, nacjonalistom, którzy ochoczo wsparli narodowy-komunizm Hitlera i faszyzm Mussoliniego. Proszę zatem nie udawać prawicowca, konserwatysty, gdy się ma poglądy pokrewne nacjonalistycznej lewicy.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.