Cyrk! Wczoraj test pozytywny, dziś negatywny. Wąsek dopuszczony do udziału w zawodach w Zakopanem

Paweł Wąsek/ fot. screen
3

W piątek (14.01.2022) Polski Związek Narciarski poinformował, że Paweł Wąsek jednak wystartuje w zawodach Pucharu Świata w Zakopanem, ponieważ uzyskał dwa negatywne wyniki testu na Covid-19. Jakub Wolny też uzyskał negatywny wynik testu.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

W czwartek PZN informował, że Dawid Kubacki i Paweł Wąsek otrzymali pozytywny wynik testu na Covid-19 i nie wystartują w zawodach. Wynik testu Wolnego był niejednoznaczny.

ZOBACZ: Dawka przypominająca nie pomogła! Polscy skoczkowie zakażeni koronawirusem nie wystartują w Pucharze Świata w Zakopanem

Oto kowidowy cyrk w pigułce. Trzykrotnie zaszczepieni skoczkowie poddawani są regularnemu testowaniu i zaczyna się loteria. Jednego dnia są zakażeni, drugiego dnia nie są zakażeni. Przy kolejnym testowaniu zabawa zaczyna się od nowa. Oczywiście nie mają żadnych objawów, ale przecież to nie ma znaczenia. Najważniejsze, żeby przepalać kasę na testowaniu i opowiadać, że dzięki temu wszyscy mogą czuć się bezpieczni. Jak długo jeszcze będzie trwała ta paranoja?

Źródło informacji: Twitter

Zobacz też:

Katarzyna TS: Co wolno wojewodzie, czyli odrzucona poprawka o obowiązku szczepień dla posłów i senatorów

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Arkadiusz mówi

  „…będziemy wam powtarzać test, aż wyjdzie negatywny…”
  Wyobraźcie sobie ten cyrk przy innych chorobach:”…tak długo będziemy pani robić mammografię aż nam wyjdzie że nie ma pani raka piersi…” – oni to nazywają „medycyną”…
  Myśmy się cofnęli do czasów cyrulików i konowałów.
  Dosłownie do czasów polowań na czarownice i uzdrawiania oczadzaniem.

 2. Martyna mówi

  Co jeszcze trzeba ludziom mówić, żeby się obudzili. CDC odrzuciła peceer, więc całe kłamstwo od początku zostało potwierdzone. To jest cyrk na kółkach.

 3. Martyna mówi

  Słuszna uwaga. Ich to w ogóle nie obchodzi.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.