Dawka przypominająca nie pomogła! Polscy skoczkowie zakażeni koronawirusem nie wystartują w Pucharze Świata w Zakopanem

fot. screen
4

W czwartek (13.01.2022) Polski Związek Narciarski poinformował, że Dawid Kubacki i Paweł Wąsek otrzymali pozytywny wynik testu na Covid-19 i nie wystartują w zawodach Pucharu Świata w Zakopanem. Wynik testu Jakuba Wolnego był negatywny, ale niejednoznaczny, dlatego skoczek został skierowany na powtórny test. Wyniki badań powinny być znane w piątek.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Polscy skoczkowie byli jedną z twarzy rządowej kampanii szczepionkowej #OstatniaProsta, podczas której obiecywano Polakom, że dzięki przyjęciu dwóch dawek preparatu lub jednodawkowej szczepionce J&J możliwy będzie powrót do normalności.

W zaistniałej sytuacji szczególnie absurdalnie brzmi wpis Polskiego Związku Narciarskiego z 9 grudnia 2022 roku, w którym informowano, że skoczkowie przyjęli dawki przypominające, ponieważ „ważne jest, aby w okresie startowym móc bez problemów podróżować i rywalizować w zawodach”. Jak widać dawka przypominająca nie pomogła.

Korona-paranoja trwa i nie skończy się dopóki będzie trwała mania testowania oraz nakaz izolacji i kwarantanny. Strategia „Zero Covid” jest utopią. DDM nie zatrzymuje wirusa. Lockdowny nie zatrzymują wirusa.  Szczepionki nie zatrzymują wirusa. Efektem przyjętej strategii jest niszczenie gospodarki, paraliż życia społecznego, ruina edukacji , a przede wszystkim blokada służby zdrowia prowadząca do nadmiarowych zgonów. Jedynym sposobem na powrót do normalności jest pozbycie się pandemicznych polityków, zarówno z obozu władzy, jak i z opozycji totalnej. Wszyscy won!

Źródło informacji: Twitter

Zobacz też:

UWAGA! Adam Małysz odkrył, że szczepionki nie przywróciły normalności: „Jesteśmy zaszczepieni i dalej są testy i wychodzą pozytywne” [WIDEO]

 

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Wiesław mówi

  Jest duża szansa, że czwarta dawka połączona razem z piątą przyniesie skutek.

 2. Tomasz mówi

  Jak długo ta korono paranoja jeszcze będzie trwała? To zaczyna być już nachalną propagandą Niedzielskiego on nawet wie ile ludzi zachoruje za dzień lub dwa.

 3. z-k mówi

  Od kiedy TVN przejął transmitowanie skoków przestałem sie nimi interesować. Nie włączam gadzinówek. TVP włączam tylko na Sznuka oraz na jakiś stary polski film bez żydowszczyzny, który w wielkie święta puszcza Kurski ku ukontentowaniu tubylczych gojów. Czasem nawet jest to film znienawidzonego Poręby

 4. Cyprian mówi

  Tadeusz Sznuk – I sekretarz Podstawowej Organizacji Partyjnej w Telewizji Polskiej. Jak widać komuna dalej rządzi środkami masowego przekazu. Maryla Rodowicz i inne pieszczoszki komuny trzymają się mocno.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.