Cyrk! Loteria dla zaszczepionych, nagrody pieniężne dla gmin i szczepienia podczas imprez masowych

fot. pixabay
17

Trwa zmasowana akcja propagandowa, której celem jest nakłonienie jak największej liczby Polaków do wzięcia udziału w eksperymencie medycznym polegającym na przyjęciu preparatów zwanych szczepionkami na Covid-19. Z jednej strony jesteśmy atakowani spotami reklamowymi z udziałem celebrytów, aktorów i znanych sportowców, a z drugiej – odbywa się regularne szczucie na osoby niezaszczepione i grożenie, że zabroni się im wstępu do kin, teatrów, a nawet do komunikacji publicznej.

Prof. Włodzimierz Gut pozwolił sobie nawet na określenie osób niezaszczepionych jako pasożytujących na zaszczepionych i zaapelował, aby pracodawcy domagali się od pracowników okazania świadectwa szczepienia. – Są zresztą przypadki, kiedy osoby zaszczepione nie chcą pracować z tymi, które tego odmawiają i to nie ze względu na siebie, a własne rodziny, zwłaszcza dzieci. Czy kierowca ma prawo wyrzucić z autobusu śmierdzącego pasażera? Ma. Tak samo ma prawo wyprosić kogoś, kto stanowi zagrożenie dla innych – powiedział Gut w rozmowie na antenie Polskiego Radia.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Oprócz nazistowskich pomysłów segregacji sanitarnej mamy też marchewkę w postaci loterii dla zaszczepionych. Jak poinformował minister Michał Dworczyk podczas wtorkowej (25.05.2021) konferencji prasowej, od 1 lipca uruchomi ją Totalizator Sportowy przy wsparciu spółek Skarbu Państwa. Zapowiadanie nagrody to 500 złotych dla co 2 000 uczestnika, dwie nagrody w wysokości 50 000 złotych co tydzień i hulajnogi elektryczne, dwie nagrody w wysokości 100 000 złotych co miesiąc i samochody hybrydowe, a w finale – dwie nagrody w wysokości 1 mln złotych i samochody hybrydowe. W loterii uczestniczyć będzie mógł każdy kto od początku Narodowego Programu Szczepień skorzystał z rejestracji i przyjął pierwszą dawkę.

Nagrody pieniężne dostaną także gminy, w których zaszczepi się największa liczba mieszkańców. Dworczyk poinformował, że pierwsze 500 gmin, które osiągną wskaźnik zaszczepienia 75%, otrzyma po 100 tys. złotych na dowolny cel. – W każdej gminie, gdzie będzie najwyższy stopień zaszczepienia w ramach 49 byłych województw, otrzyma taka gmina 1 mln złotych na dowolny cel. Ta gmina, która będzie miała największy wskaźnik zaszczepienia w skali Polski, otrzyma dodatkowo 2 mln złotych – powiedział minister.

Kolejnym pomysłem władzy jest szczepienie w trakcie imprez masowych. Dworczyk oświadczył od 15 czerwca wojewodowie będą zobowiązani, żeby zadbać o zapewnienie mobilnego punktu szczepień podczas wszystkich imprez o charakterze masowym.

Jak widzicie, Narodowy Program Szczepień idzie tak świetnie, że władza postanowiła uciec się do przekupstwa. Zaszczep się i wygraj hulajnogę! Albo samochód! Albo milion złotych! Pamiętaj, że szczepiąc się wspierasz swoją gminę! I nie zapomnij, że możesz szczepić się na każdej imprezie pomiędzy kiełbaską z grilla i lodami. A niezaszczepieni to pasożyty i trzeba ich wyrzucać zewsząd jak śmierdzących. To oni będą odpowiedzialni za czwartą falę i kolejny lockdown. Niezaszczepieni to wrogowie ludu! A szczepionki są bezpieczne i skuteczne. I to nic, że w poniedziałek zmarła 34-letnia dziennikarka “Gazety Wyborczej”, Kalina Mróz, która niespodziewanie trafiła do szpitala kilka dni po szczepieniu. To koincydencja czasowa. I to nic, że zmarło już 3,5 tysiąca osób, u których stwierdzono zakażenie po zaszczepieniu. Nie przejmuj się tym! Zaszczep się i weź udział w loterii! Nie myśl, nie analizuj, słuchaj władzy!

Źródło informacji: Twitter/Kancelaria Premiera

Zobacz też:

UWAGA! Zaszczepieni umierają na kowid. Szokujące dane w piśmie Ministerstwa Zdrowia

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. YWANDA mówi

  Gut gut profesoreku po-linu chcecie wy-szczepic=wy-siudac na tamten swiat dziedzicow szczepu Kro-Lewskiego by zajac ich miejsce jako-za-szczep-jonych a zatem czas na znak Jonah= Jonasza bo nasza byla jest i bedzie Polska; polska(S)=Polin(D)=Pol-ka a ka=23(500) = prawa piesc Prawo-$£awia bo obudziliscie spiaca miarke na Niebie= Wielka Niedzwiedzice = Ursa Major= U Rusa Maj ora pro Vobis ! Veni-Fauci-covid jako vik-toria kur-nika ? Tori (Japonia)=grzeda dla kur i brama przed swiatynia Szinto.. a spår(S)=tory.. po-ciagu do po-linu ? Ale jaja ! A ko-gut gdzie ? Kukuryku ruach-acze ! €ryka

 2. Katarzyna mówi

  Gdzie można zamówić opaskę na rękę z napisem”pasożyt nieszczepiony” kupię id razu 5?

 3. Polka mówi

  Cóż, różne rzeczy się robi, żeby skłonić jełopów do rozsądnych działań, dla dobra społeczeństwa. Nie byłoby tego cyrku, gdyby w społeczeństwie nie było jednak pewnego odsetka clownów.

  1. Szczur mówi

   Jełopy dały się raczej przekupić, swoimi własnymi pieniędzmi, w formie 500+. Do przyszłych wyborów PiS będzie szedł pod hasłami kolejnego przekupstwa pieniędzmi z naszych kieszeni, bo już wie, że jełopy znów chwycą przynętę.

  2. Maciej mówi

   @ “Polka”
   Wszystkie dyktatury powstawały dla “dobra społeczeństwa” i różne rzeczy wtedy się robi, aby “rozsądnie” się temu nie sprzeciwiać.

  3. PPP mówi

   lecz giczoły, pyzdo. na łeb już za późno, fuckkulteciaro

 4. degrengolada mówi

  instrument przekupstwa jest bardzo dobrze znany administracji rządowej i politykom. Dopóki nie będzie kary śmierci za przekupstwa na wyższych szczeblach rządowych, samorządowych i politycznych nic się nie zmieni. kara główna powinna być tylko dla dających w łapę w tym tzw. lobbystów po to by nie było zmowy milczenia między dającym a biorącym.

 5. Flex mówi

  Wśród ofiar wylosuje się 3 główne nagrody, będą to: 1pozłacana, 2 posrebrzana.3 pokryta brązem, luksusowe trumny, a mistrzem ceremonii pogrzebowej będzie Min. M. Dworczyk.

  1. Boguslaw mówi

   Masz zupelna racje!
   Przewiduje sie mianowicie, juz z wielu zrodel, ze ta sytuacja wnet calkiem sie odmieni, tzn., Niezaszczepieni beda chronic sie przed TYMI zaszczepionymi, aby nie zachorowac na przenoszone przez nich, a nie dajace sie u nich zaleczyc, nowe rozne, choroby!
   Zaszczepieni dostana swoje sklepy, autobusy i szpitale, aby nie zarazac innych, NIEZASZCZEPIONYCH!
   Naiwni beda masowo wymierac i nie bedzie im sie w stanie juz w niczym pomoc!
   Jedynie ci z bardzo mocnym genetycznym systemem odpornosciowym, beda mieli jakas szanse na wydobrzenie!
   Wszyscy inni beda sobie mogli NA LOTERII, wybrac zlota, srebrna, albo brazowa, TRUMNE, wszyscy inni, do wspolnych dolow!

 6. Misiek13 mówi

  Glowna nagroda dla Dworczyka,Niedzielskiego,Guta,Horbana,Morawieckiego,to dorzywotni spacer w spacerniaku w maseczkach oczywiscie

 7. Rebih mówi

  Skoro jesteśmy już przy smrodzie, to czy kierowca autobusu ma prawo wyrzucić pasażera wydzielającego
  tzw. foetor judaicus, czy też zdaniem Guta, ten rodzaj smrodu wraz z jego nosicielem jest jakoś specjalnie chroniony?

 8. ikss67 mówi

  I co to oznacza? Skoro ktoś organizuje loterię? To oznacza, że to jest produkt. To nie jest szczepionka, to nie jest coś co bezwzględnie ratuje zycie. Inaczej ludzie ustawialiby się kolejkami. A dlaczego nie było loterii w 2017 roku gdy była rekordowa ilośc zgonów na grypę? Większa niż na kowita i grypę razem wziętych w 2020? Bo teraz mafia farmaceutyczna weszła na wyższy level. Ponieważ media i w wiekszości te koncerny należą do jednych klanów bankowych, to postanowiono wpiąć marketing i potraktować ludzi jak krowy. Może to działa na biednych intelektualnie. Ale optymistycznie uważam, że połowa ludzi intuicyjnie wyczuwa, że jest traktowana jak śmieć, jak mały trybik w pewnej maszyneri społecznej. Ta nachalność sugeruje jednoznacznie. W tych preparatch po prostu musi być coś :”ekstra” Coś co powoduje, że tym bogatym mafiozom tak na tym zależy. Teraz pytanie co to jest? Moja teoria jest taka,że zmieniają określony gen lub geny. Np odpowiedzialne za ryzyko, za skłonnośc do postawy buntowniczej, agresji, itp. Może przy okazji dodaja koktajl który eliminuje słabe jednostki pod względem ich kryterium zdrowia. Druga teoria mówi, że jest dodawany specjalny marker genetyczny. Dzięki temu i temu, że po badaniu PCR trafiamy do bazy danych genetycznych, można człowieka w sposób kontrolowany wyeliminować. W taki sposób, że np można stworzyć nowego wirusa, który atakuje określony gen spójny dla danej populacji. Poza tym można tymi preparatami wpływać na rozrodczośc ludzi. Można oczywiście zarobić jeszcze mase miliardów na koszt społeczeństw zadłużanych u tych samych ludzi, którzy są i właścicielami banków i korporacji medycznych. Czyli koło się zamyka. Wystarczy wydrukować odpowiednią ilość papierków i obiecać je marionetkowym politykom. Te pieniądze mrożą się w egsotycznych rajach podatkowych i czekają aż poziom “wyszczepień ” osiągnie poziomy 70% tak aby dalej można było prowadzić polityke konfliktu społecznego, czyli napuścić medialnie “wyszcepionych” na resztę wolnych ludzi. Oczywiście , mokrym marzeniem zwyroli jest fizyczna eliminacja tej grupy wolnych ludzi. Więc zrobią wszystko aby prowadzić stopniową polityke apartheidu, na początek miekki przymus, dopiero gdy poczują , że udało się zmanipulowac juz zmodyfikowanym genetycznie potulnym społeczeństwem, to będą chcieli wprowadzić obozy koncentracyjne. Dokładnie jak za Himmlera. To nie są żarty. Jeśli ktoś ufa politykom, ufa koncerno, że coś robią dla jego dobra, to w njlepszym wypadku jest idiotą.

 9. Netopelek mówi

  PRZY PRAWIDŁOWEJ, WCZESNEJ I SZYBKIEJ DIAGNOSTYCE NA PODSTAWIE OBRAZU RTG I TK PŁUC,
  ORAZ PORZĄDNEGO BADANIA OSŁUCHOWEGO PRZEZ SPECJALISTÓW PULMUNOLOGÓW A NIE KONOWAŁÓW,
  SKORUMPOWANYCH MEDYKÓW MENGELE,
  I PRAWIDŁOWYM LECZENIU CHOĆBY AMANTADYNĄ, IWERMEKTYNĄ, CHYDROKSYCHLOROCHINĄ I POCHODNYMI
  I STĘŻONYM TLENEM ALE NA MASKĘ LUB DONOSOWO !!! PRZEŻYWALNOŚĆ WYNOSI 99,95% CHORYCH !!!
  JAKOŚ DOKTOR BODNAR I KILKU JEMU PODOBNYCH PRAWDZIWYCH LEKARZY, POTRAFIĄ PRAWIDŁOWO
  DIAGNOZOWAĆ I LECZYĆ ZE SKUTECZNOŚCIĄ 99,95%.
  TAM PRZYPADKI ŚMIERCI JESLI SIĘ ZDARZAJĄ, TO DLATEGO, ŻE PACJENT ZA DŁUGO DECYDOWAŁ SIĘ
  NA WIZYTĘ I LECZENIE.
  NATYCHMIAST OTWORZYĆ POZ, DZIAGNOZOWAĆ I PRAWIDŁOWO LECZYĆ.
  JAK TELEPORADĄ OSŁUCHAĆ CHOĆBY SERCE LUB PŁUCA ?
  NAKAZ NOSZENIA SZMAT NA TWARZY PO ROKU DOPROWADZIŁ DO EPIDEMII STANÓW CHOROBOWYCH
  CAŁEGO UKŁADU ODDECHOWEGO U LUDZI, CO JEST OCZYWIŚCIE KLASYFIKOWANE JAKO SROVID.
  TAKI ROZKAZ OTRZYMAŁ WARSZAWSKI NIERZĄD ZDRAJCÓW I ZBRODNIARZY I WYKONAŁ,
  A DEBILNE NIEWYKSZTAŁCONE SPOŁECZEŃSTWO WIERZY W KAŻDĄ BREDNIĘ PODAWANĄ
  PRZEZ ŻYDOWSKIE MENDIA.
  WIARYGODNOŚĆ DIAGNOSTYCZNA TESTÓW PCR TO MNIEJ NIŻ 100 METRÓW PONIŻEJ MUŁU W SZAMBIE.
  PODOBNIE Z TESTAMI ANTYGENOWYMI, WYNIK DODATNI PO NAKROPIENIU STERYLNEJ SOLI FIZJOLOGICZNEJ.
  SKORUMPOWANE MEDYKI MENGELE, DLA KASY SA GOTOWE WYMORDOWAĆ NAWET SWOJE NAJBLIŻSZE RODZINY.
  ONI OFICJALNIE JUŻ ZAPOWIEDZIELI, ŻE NIGDY !!! NIE ZGODZĄ SIĘ NA ODWOŁANIE SRANDEMII !!!
  PACJENCI SĄ KWALIFIKOWANI JAKO CHORZY WYŁĄCZNIE NA PODSTAWIE FAŁSZYWIE DODATNIEGO TESTU PCR LUB ANTYGENOWEGO,
  A NIE NA PODSTAWIE RZECZYWISTYCH MEDYCZNYCH OBJAWÓW.
  ZA ZGON NA SROVIDA SZPITAL DOSTAJE 14600 ZŁ, A ZA KAŻDY INNY MAX. 1000 ZŁ.

 10. Netopelek mówi

  Tych wszystkich wyszczególnionych poniżej pseudo lekarzy, medyków mengele !!! :
  roman szełemej = szełemengele,
  posobkiewicz,
  sutkowski,
  pinkas,
  zembala,
  matyja,
  grzesiowski,
  szumowski,
  horban,
  gut,
  denysiuk,
  szułdrzyński szpit. mswia,
  wiatr z wałbrzycha = szachrajowo,
  dawid ciemięga,
  agnieszka mastalerz-migas,
  joanna zajkowska,
  ligia kornowska,
  urszula szybowicz,
  jarosław j.fedorowski,
  maciej banach, dyrektor Instytutu Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi.
  dr leszek borkowski,
  grzegorz wrona – nil,
  aneta afelt,
  krzysztof kuszewski,
  dr hab. n.m. piotr rzymski
  prof. dr hab. radosław owczuk,
  prof. dr hab. piotr czauderna,
  prof. dr hab. robert flisiak,
  prof. dr hab. tomasz laskus,
  prof. dr hab. bartosz łoza,
  prof. dr hab. magdalena marczyńska,
  dr hab. iwona paradowska-stankiewicz,
  prof. dr hab. miłosz parczewski,
  prof. dr hab. małgorzata pawłowska,
  prof. dr hab. anna piekarska,
  prof. dr hab. krzysztof pyrć,
  prof. dr hab. krzysztof simon,
  dr n. med. konstanty szułdrzyński,
  prof. dr hab. krzysztof tomasiewicz,
  prof. dr hab. jacek wysocki,
  dr n. med. artur zaczyński,
  dr hab. włodzimierz mazur,
  dr n. med. andrzej trybusz,
  polska federacja szpitali,
  prokurator maciej młynarczyk,
  WSZYSTKIE “POSIEDEDZENIA” TZW. RADY MEDYCZNEJ PRZY ŻYDOWIECKIM SĄ TAJNE !!!
  NIE MA ŻADNYCH NAGRAŃ ANI PROTOKOŁÓW !!! a na koniec wychodzi żyd horban i przedstawia swoje stanowisko.
  https://www.youtube.com/watch?v=kzxlQgzJJwc ;
  Te SKORUMPOWANE przez big-farmę skórwysyny nie zasługują na żaden szacunek i pisanie dużymi literami.
  A także tych wszystkich zarządców z tzw. izdebek lekarskich.
  Każdego medyka mengele odmawiającego badania i leczenia pacjenta i odsyłającego na “teleporadę”,
  medycy mengele dostają gigantyczne dodatki za cov-idiotozę, ONI NIGDY NIE ZGODZĄ SIĘ NA REZYGNACJĘ Z TYCH PIENIĘDZY !!!,
  jednocześnie u siebie w prywatnych gabinetach i prywatnych szpitalach za dużą kasę przyjmują każdego, bez żadnych ograniczeń,
  plus cały faszysztowsko-żydowski nierząd zdrajców i zbrodniarzy : żydowiecki, niedzielski, dworczyk i reszta,
  a także sejm i senat : pis-uary, po-pierdoleńców, psl-zielonych i sld-czerwonych komuchów,
  judę oraz rodziny tych zdrajców, żyjące dzięki nim w luksusach,
  https://lifeinkrakow.pl/w-miescie/2351,senator-pis-dla-walki-z-covid-trzeba-poswiecic-leczenie-chorych-na-raka
  senator pisuaru nijaki marek pęk: dla walki z COVID trzeba poświęcić leczenie chorych na raka ;
  wszystkich komendantów tzw. policji = obecnie milicji cov-idiotów,
  wszystkich dyrektorów, kierowników i inspektorów psse i wsse,
  wszystkich właścicieli i dyrektorów dps-ów mordujących śmiercionkami swoich podopiecznych,
  mimo sprzeciwu rodzin !!! i opiekunów prawnych,
  cały ten szambiarski kibel = kidl.org.pl i wszyscy tzw. “diagności laboratoryjni”,
  którzy wyłącznie dla pieniędzy wykonują i podpisują się pod wynikami bezwartościowych i całkowicie niewiarygodnych testów pcr,
  także wszystkich tzw. sędziów w sądach, którzy w pełni świadomie łamią wszelkie prawa,
  wszystkich pseudodziennikarzy : cholecka, ogórek i pozostałe szmaty, nakręcających tę histerioplandemię,
  wszystkich tzw. celebrytów, którzy dla kasy zgodzili się nakęcać tę histerioplandemię,
  wszystkich żydowskich i nie tylko skorumpowanych biskupów z lawendowej mafii,
  te wszystkie ścierwa z eurosodomii,
  NALEŻY POTRAKTOWAĆ DOKŁADNIE tak samo jak książę wiśniowiecki potraktował wysłańców chmielnickiego,
  Tak samo jak Luśnia zakończył żywot azji tuchajbeja.
  Za ten ogrom zdrady i zbrodni,
  Za praktyczną likwidację polskiej suwerenności,
  Za wymordowanie ponad 120 tys. Polaków,
  Za likwidację polskich firm !!!!!!
  Za wysyłanie tzw. Policji = prywatnej niemieckiej milicji i sanepidów do pacyfikacji naszej wolności,
  facetów NA PAL !!! a kobiety NA OGNISTY STOS !!!
  Choć to wydaje się i tak za bardzo humanitarne.
  Przywiązanie nago do pala przy mrowisku amazońskich mrówek ognistych lub wędrowniczek
  byłoby najbardziej adekwatną karą śmierci dla tych zbrodniarzy.
  MORDOWAĆ TO SKURWYSYŃSTWO NA ŻYWCA !!! MUSZĄ CZUĆ, ŻE ZDYCHAJĄ !!!

 11. czarny mówi

  A śmierdzący pasażer ma prawo iść do sądu walczyć o swoje prawa.
  Gutowi to raczej pieniądze nie śmierdzą. (pecunia non olet)

 12. MACIEJ mówi

  Glut ty kanalio. Za zdradę Ojczyzny kula w łeb i do piachu.

 13. polak mały mówi

  Jakie szczepionki ? Badania nad szczepionkami przed ich wdrożeniem trwają co najmniej kilka lat. Niech naiwni chciwi ludzie za pieniądze poddają się temu eksperymentowi medycznemu, selekcja naturalna , plan ludobójczy Billa gatesa. Wyznawcy kowidianizmu i szczepionek mają siano w głowie , nawet rozumu się zrzekną dla pieniędzy, nie mówiąc o wolnej woli…

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.