Cud w wymiarze sprawiedliwości! Rybak na wolności a akt oskarżenia Międlara zostanie wycofany

7

Więcej na temat sprawy Piotra Rybaka: TYLKO U NAS: Rybak przechodzi do ofensywy! Nie idzie do więzienia i szykuje pozwy przeciw żydom. „Postawię ich przed sądem!”

Więcej na temat sprawy Jacka Międlara: Chcieli mnie oskarżyć za miłość do Ojczyzny! Prokuratura Krajowa interweniuje. Gleichgewicht, Gaweł i Dutkiewicz, głupio wam?

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Przebiśnieg mówi

  Polacy są razem z Panami ! Cieszy też, że z obrony przechodzą Panowie do kontrofensywy. Oby ta Polskość, którą Panowie zasiewają, była zaczynem wielkiego ruchu, który się nazywa Wielka Polska Katolicka !

  1. Mario mówi

   Katolicka ? Po jej.. biało Cię.

 2. wojtek mówi

  jacek – gdzie nowe materiały ?

 3. jacek mówi

  Dzięki Bogu.Sprawiedliwość i zdrowy rozsądek zwyciężyły.

 4. judeochrześcijanin mówi

  Czekam naboznie na dalsze nauki wg Starego Testamentu…

 5. Gustavo mówi

  JEST TO NIESAMOWITA TRAGEDIA !!!…ZE 80% LUDZI W POLSCE ( W EUROPIE TEZ )NIE ROZUMIE i NIE POSTRZEGA TEGO NIESAMOWITEGO NIEBEZPIECZENSTWA i UTOPIJNEJ MROCZNEJ DESTRUKTYWNEJ WIZJI JAKA KREUJA i WDRAZAJA KROK AZ KROKIEM W ZYCIE CI MROCZNI TROCKISTOWSCY FASZYSTOWSKO-CZERWONI UTOPISCI-PSYCHOPACI !!!…TE WSZYSTKIE SCIERWA Z EURO-PARLAMENTU i WSZYSTKICH INNYCH ORGANIZACJI SKUPIONYCH WOKOL TEJ MACHINY ZLA !!!!…NALEZY JAK NASZYBCIEJ OBALIC-USUNAC !!!…NIESTETY JEDYNA FORMA REAKCJI BY TO PRZEPROWADZIC i ZREALIZOWAC JEST…SILA !!!…DLATEGO TRZEBA SIE JEDNOCZYC i LACZYC…TAK W POLSCE JAK i Z INNYMI UGRUPOWANIAMI WOLNSCIOWYMI-NARODOWOSCIOWYMI W CALEJ EUROPIE !!!…W OBECNEJ CHWILI JESZCZE JEST SZANSA TO ZROBIC JESLI ZACZNIE SIE INTEGRACJE TAKICH WYZWOLENCZYCH SRODOWISK i ORGANIZACJI…NATYCHMIAST !!!…OBAWIAM SIE ZE ZA ROK LUB DWA MOZE BYC ZAPOZNO !!!…OBUDZ SIE LUDU EUROPY !!!…OBUDZCIE SIE POLACY !!!…CZAS POWSTAC Z KOLAN i USUNAC-OBALIC TYCH EKSTREMALNIE ZLYCH PSYCHOPATYCZNYCH BANDYTOW !!!…WROGOW LUDZKOSCI i DEMOKRACJI !!!…WROGOM LUDZKOSCI…WOLNOSCI i DEMOKRACJI MOWIMY…SMIERC !!!…NO PASARAN !!!

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.