Coraz więcej oddolnych inicjatyw! Sprzeciwiają się wyszczepianiu dzieci z Domów Dziecka

Działacze I Watahy Brzeskiej pod jednym z Domów Dziecka
12

Im dłużej podtrzymywana jest pandemiczna histeria oraz akcja wyszczepiania społeczeństwa, tym więcej pojawia się inicjatyw mających na celu obronę wolności. Jedną z oddolnych akcji jest sprzeciw wobec wyszczepiania dzieci z Domów Dziecka.

Polskie Stowarzyszenie Niezależnych Lekarzy i Naukowców wystosowało list do dyrekcji Domów Dziecka, w którym wskazuje, że dostępne szczepionki przeciwko COVID-19 nie mają jeszcze ukończonej III z IV faz badań klinicznych. Powyższa okoliczność powoduje, że szczepienia tymi preparatami są w istocie eksperymentem medycznym. Promowanie szczepień u dzieci jest więc w istocie zachęcaniem, a w pewnych okolicznościach może być zmuszaniem do uczestnictwa w eksperymencie medycznym, co jest niedopuszczalne.

Postaw mi kawę na buycoffee.to
To jest eksperyment

W akcję informowania dyrekcji o bezprawności angażowania dzieci z Domów Dziecka w eksperyment medyczny zaangażowane są liczne grupy wolnościowe i patriotyczne w całej Polsce. Jedną z nich jest I Samodzielna Wataha Brzeska, której przewodzi Robert Piskorski.
Zaangażowaliśmy się w akcję, ponieważ uważamy, że dzieci z Domów Dziecka są zupełnie bezbronne. Mając na względzie, że dyrekcja i nie tylko ona, jest bombardowana pro-szczepionkową propagandą, to kto ma się za nimi wstawić jak nie my? Przecież każdy, bez względu na to czy jest zwolennikiem czy przeciwnikiem szczepień na Covid-19 musi przyznać, że preparaty są na etapie eksperymentu medycznego, w którym dzieci nie powinny uczestniczyć – mówi Robert Piskorski i dodaje: – Przez ostatnie miesiące odwiedziliśmy kilkanaście Domów Dziecka w Polsce. Spotykaliśmy się z dyrekcją i m.in. przekazywaliśmy list Stowarzyszenia Niezależnych Lekarzy i Naukowców [od redakcji: list dostępny TUTAJ].

Interesuje nas prawda

I Samodzieln Wataha Brzeska angażuje się w inne akcje. Jedną wśród wielu z nich jest inicjatywa Fundacji „Wołyń Pamiętamy”, której przewodzi Katarzyna Sokołowska.
Rozwieszamy banery i plakaty, oraz rozdajemy kalendarzyki informujące o ukraińskim ludobójstwie na Polakach w latach 1939-1947, przekłamywanym przez ukraińskich polityków i media, a także przez polski mainstream – zaznacza Robert Piskorski.
Jak łatwo zauważyć, my po prostu płyniemy pod prąd ściekowi głównego nurtu, bo interesuje nas prawda, wolność i sprawiedliwość, których w przestrzeni publicznej nierzadko jak na lekarstwo – dodaje.

Przeczytaj także:

Segregacja sanitarna w domach kultury w Bydgoszczy: wstęp tylko dla zaszczepionych

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. dzialacz PO mówi

  światowej sławy epidemiolog, znawca szczepionek, autor książeczki która wymachiwał w sejmie jak Mao tse tung żyd Braun. Nie potrafił wypełnić pita.
  Dziękuje za uwagę.

 2. Zbigniew mówi

  Dziadacz PO ty durniu!

  Dlaczego ublizasz panu Braun i wyzywasz od zydow – jestes antysemita?
  Dzielisz ludzi na jakies rasy, jak zydzi?
  Podales wg ciebie najgorsza, jak przeklenstwo, to podaj jaka rasa wg ciebie jest najlepsza?

  Tylko Braun upomnial sie o bicie ludzi metalowymi pretami we Wroclawiu – kim wiec jestes „Sutryk ci ja falszywy”?

 3. verizanus mówi

  Ważne, aby była wolność. Co co wierzą socjalistycznej nauce przodującej niech chodżą w maseczkach nawet do kibla i pod prysznic i się sczepią co tydzień, a ci którzy wierzą innej nauce po swojemu ;). Czyje ciało tego sprawa.

 4. Żozue mówi

  W krakowskim szpitalu dla dzieci nie ma już wolnych łóżek. Małych pacjentów przybywa, co jest skutkiem ubocznym zdalnego nauczania, maseczek i innych obostrzeń „pandemicznych”. Dzieci łatwiej łapią infekcje, bo mniej się ruszają i za długo siedzą przed komputerem.

 5. dzialacz PO mówi

  akurat dzieleniem ludzi na prawdziwych Polakow patriotow katolikow to Braun dzieli!
  kutasa niech pokaze ze nie obrzezany!
  tak chetrnie lakte zydow,mordercy,zbrodniarza kazdemu przypina.

 6. Flex mówi

  Wyszczepianie dzieci i młodzieży zalecił „Gruppenfuhrer WOLF” z „Medycznej Rady Ocalenia Narodowego” Miejmy nadzieję że wzorem J23 Norymberga.2 rozszyfruje i tych gagatków kryjących się za zbiorową nieodpowiedzialnością!

 7. MAREK mówi

  Ile spustoszenia zrobili działacze komunistyczni z PO,PSL,SLD i reszta farbowanych lisów oraz PIS włącznie, ci zdrajcy demolują wszystko, co Polskie, aby Polska była podległa i bezbronna! Zrobili wszystko, aby Polska pozbyła się bezpieczeństwa żywnościowego i energetycznego! Wreszcie zrobili wszystko, aby służba zdrowia był niewydolna, co prowadzi do zgonów Polaków potrzebujących leczenia. Obecnie wspierają oraz nawołują do zaostrzenia terroru sanitarnego i totalitarnej segregacji Polaków pod hasłem Covid.
  Robią to celowo, aby szczuć Polaka przeciw Polakowi. Aby łatwo uczynić z Polaków niewolników, których można bezkarnie likwidować w imię lewackich globalistycznych ateistycznych ideologii!

  Komuniści z PO,PSL,SLD od lat deprawują dzieci i młodzież a obecnie wspierają działania współczesnych bezbożnych lewackich mengele, zezwalając na eksperymenty na dzieciach!
  Bez wsparcia działaczy i wyznawców PO.PSL.SLD, HOŁOWNI i polskojęzycznych mediów , ten zdominowany przez lewaków z Unii Wolności i zdrajców PIS nie byłby w stanie dokonać takiego ogromu niegodziwości, jakie czyni!

 8. dzialacz PO mówi

  NOP nigdy z Mikke się za rękę nie poprowadzi jak Bosak z Winnickim!

 9. abcdefg mówi

  Parchu z PO. Kutas rządzącego Kalksztajna powinien cię bardziej interesować. Tym bardziej że jesteś jakoby z PO. Ale jak to u parchów. Talmud w pysku.

 10. Alek mówi

  Dzieci w polskich Domach Dziecka dzielą się na tzw.sieroty społeczne i prawdziwe sieroty. W pierwszym wypadku odpowiedzialność za eksperymentowanie na dzieciach ponoszą wyrodni ojcowie i wyrodne matki. W drugim zaś jest to grzech wołający o pomstę do Nieba, i biada tym dyrektorom placówek.
  Chwała i zasługa w Niebie natomiast dla tych, którzy jedne i drugie dzieci biorą w obronę.

 11. Tolek mówi

  Braun nie jest Żydem tylko Niemcem.

 12. Wojtek mówi

  Od znajomej pracownicy szpitala: na SORy zgłaszaja się coraz większe liczby młodzieży z niezidentyfikowanymi objawami. Są to najoczywistsze skutki szczepień, ale nikt tego nigdzie nie zgłasza. Nie ma dla nich pomocy.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.