Coca-Cola domaga się legalizacji homomałżeństw w Irlandii Północnej

Coca-Cola wspiera homomałżeństwa/ fot. facebook
13

Wiele amerykańskich korporacji, w tym Coca-Cola, IBM i Citi, podpisało list otwarty, w którym wzywają rząd brytyjski do zalegalizowania „małżeństw” homoseksualnych w Irlandii Północnej. List otwarty został stworzony przez Amnesty International, a jego tytuł brzmi „Biznes dla równości miłości”.

W liście czytamy: “My, niżej podpisani, wyrażamy nasze poparcie dla rozszerzenia małżeństw cywilnych w Irlandii Północnej. Jako pracodawcy zachęcamy i witamy różnorodność i inkluzyjność naszej siły roboczej oraz uznajemy prawa naszych lesbijskich, gejowskich, biseksualnych i transseksualnych pracowników do bycia sobą oraz życia i pracy bez dyskryminacji, uprzedzeń czy wykluczeń. (…) Równość przyczynia się do stworzenia środowiska kreatywności i doskonałości, w którym nasi pracownicy LGBT mogę przenieść całe swoje „ja” do miejsca pracy i gdzie ich relacje będą szanowane.”

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Podpisanie listu przez Coca-Colę wyjaśnił Petre Sandru, szef irlandzkiej filii firmy: „Jako jedna z najbardziej globalnych marek na świecie, Coca-Cola celebruje różnorodność, integrację i równość. To zaangażowanie przejawia się nie tylko w naszych reklamach, ale także w naszych codziennych działaniach”.

Za legalizacją homoseksualnych „małżeństw” w Irlandii Północnej lobbuje John O’Doherty, dyrektor The Rainbow Project. „Odpływ ludzi utalentowanych z Irlandii Północnej jest uznanym faktem i ważne jest, abyśmy zastanowili się nad wszystkimi jego przyczynami, a przede wszystkim nad faktem, że Irlandia Północna pozostaje jedyną częścią Wysp Brytyjskich, gdzie nie uznaje sie równego małżeństwa”.

Źródło: cnsnews.com

Przeczytaj też:

Bojkotujcie Starbucksa! Ta firma wspiera kampanię na rzecz legalizacji homomałżeństw

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

  1. sten mówi

   też od wielu lat omijam Coca guano

 1. Alek mówi

  Trzeba zintegrować pedofilów z dziećmi.
  Mało jeszcze pedofili. Trzeba zniszczyć dzieci wszystkim na świecie.
  Za chwilę będą się integrować z kozami? Przecież koza to też ssak, jak człowiek. Z czym jeszcze kokakola zintegruje?

  1. MSW mówi

   Jakieś okropne zboczenia chodzą ci ziomuś po głowie. W Irlandii to się mogą nawet z kozami integrować popijając coca-colę. A w Polsce? Zdaje się że minister Jaki chce oswoić temat i zrobić geja wiceprezydentem stolicy. Moim zdaniem powinna być kobieta na tym stanowisku, żeby zmyć hańbę po HGW. No, ale jeśli inicjatywa Jakiego ma szerszy kontekst, być może osiągnie większe efekty. Czy mi się wydaje czy Patryka Jakiego powinna teraz sponsorować coca-cola?

 2. Robert mówi

  Coca Cola zawsze była dobra do udrażniania rur ,teraz chce podniecać wyobraźnię i wszystkich zauroczyć,ze każdy homoseksualista u nich na robocie,bedzie mógł wytoczyć swoje ja…I swobodnie,inkluzyjnie dorzucić od siebie nowych składników do zbiornika z coca_ciolą

 3. Hammurabi mówi

  Przecież to ten sam mechanizm, który działa w przypadku “włatcuf eurokołchozu”. Niby kształceni, niby tacy mądrzy, wspaniali i sprawiedliwi a tacy podatni na “sugestie” ulokowane gdzieś w rajach podatkowych, czego dowodem jest polityka migracyjna, niszczenie świadomości w ogłupionych lewackimi hasełkami narodach uśpionych dobrobytem.
  A sama mdła lura jak o tym napoju pisał Tuwim została doceniona przez Jana Brzechwę już w 1967 roku:
  “Chwal się gumą do żucia, chwal się coca-colą.
  Niektórzy coca-colę od wolności wolą”.
  “Równość przyczynia się do stworzenia środowiska kreatywności i doskonałości, w którym nasi pracownicy LGBT mogę przenieść całe swoje „ja” do miejsca pracy i gdzie ich relacje będą szanowane.”
  A na odwrót? Co będzie, jeśli to normalni pracownicy zechcą przenosić “całe swoje ja” do miejsca pracy i zaczną oczekiwać jego respektowania? Przecież wówczas tęczowi korporacyjni pupile będą zwykłym balastem, którego trzeba będzie się pozbyć. Bo przecież nie wszyscy “coca-colę od wolności wolą”.

 4. Goj mówi

  A małżeństwo kobiety i mężczyzny jest nierówne?

  1. michu mówi

   Wprost przeciwnie. Parytety płci są zachowane idealnie 😉

  2. goj mówi

   No nie wiem, Coca-Cola mówi co innego. Chyba się rozstanę z dziewczyną i wymienię ją na “równiejszą” osobę 😀

 5. Andrzej, zwykły mieszkaniec tego kraju mówi

  Teraz już wiem dla czego cocacola od zawsze wydawała mi się pedalskim napojem. Ona jest pedalska.

 6. smith mówi

  Odpływ ludzi utalentowanych z Irlandii Północnej jest uznanym faktem – a homosie z pewnościa przyczynia się do wzrostu populacji, he,he,he …

 7. Alex mówi

  No i koncern Coca Cola właśnie pomógł mi podjąć decyzję – o rezygnacji ze spożywania jakichkolwiek ich produktów oczywiście 🙂
  Od pewnego czasu zauważam, że ich sztandarowy produkt (czyli zwykła Cola) coraz mniej przypomina to czego należałoby się spodziewać – odnoszę wrażenie, że coraz więcej cukru, a mniej smaku, Cukier, cukier, CUKIER! ble..
  Zachęcam: omijajmy z daleka ich “wodę”, Fantę i ich niby soki. To jest mozliwe, a nawet coraz łatwiejsze 😉

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.