Co za obłuda! Doradca Wałęsy „walczy” z hejtem: „Wybiję wszystkie internetowe śmieci…”

Mirosław Szczerba i Lech Wałęsa / Fot. Twitter/MSz
6

O tym jak przedstawiciele saloniku liberalno-lewicowego walczą z „mową nienawiści” zdążyliśmy się przekonać wiele razy. Grożenie śmiercią czy spaleniem lokalu, w którym mają się odbyć spotkania polskich patriotów to już niemalże lewacka codzienność. Teraz popis nienawiści dał Mirosław Szczerba, niegdyś rzecznik, dziś doradca Lecha „Bolka” Wałęsy.

PRZECZYTAJ: J. Międlar: Hodowanie konfidentów i szkolny ołtarzyk dla Adamowicza

Nie miałem i nie będę miał żadnej litości dla hejterow i trolli. Na koncie p. Prezydenta @PresidentWalesa jest zbanowanych przez chroniące konto aplikacje 7412 kont. Ostrzegałem i wybije wszystkie internetowe śmieci co do nogi. Nawet kolejne 8 tysięcy – z dołączonym „zrzutem ekranu”, na Twitterze napisał Szczerba.

Zbiórka na wsparcie dla Jacka Międlara i portal wPrawo.pl

„Wybić co do nogi”, „internetowe śmieci”. Ciężko nie uznać, że słowa doradcy Lecha Wałęsy nie tyle są tzw. „mową nienawiści”, co po prostu tymi wpisami, Szczerba łamie prawo, a konkretnie art 190 k.k. i 212 k.k.

PROSIMY O DROBNĄ DAROWIZNĘ (tutaj) LUB ZAKUP W SKLEPIE (tutaj)

Gdyby doradca Wałęsy nie należał do saloniku liberalno-lewicowego, zapewne jeszcze dziś sprawą zajęłaby się prokuratura. Jak widać, są równi i równiejsi.

Przeczytaj także:

J. Międlar: „Zabić wiarę, zyskać spokój!” Listy pasterskie episkopatu i dr Kurek z Winnickim wyrzuceni z kościoła

Kup książki

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. jacek Wójcikiewicz mówi

  Lech Wałęsa miewa chwile zdroworozsądkowej przytomnośći.Wszak nie tak dawno stwierdził,że Polska powinna wyjść z Uni Europejskiej.

  1. Wojciech mówi

   Wałęsa to trzy w jednym. Wałęsa nr.1 to agent Kiszczaka, opowiada bzdury które mu każe oficer prowadzący. Wałęsa nr.2 to zahukany były ważniak, który panicznie boi się ujawnienia prawdy o sobie. I Wałęsa nr. 3 to to gość, który powie zanim zdąży się skontaktować z agentem prowadzącym. Stąd czasami mówi jak człowiek a najczęściej bredzi jak potłuczony.

 2. Krzysztof mówi

  Cieciu głupi , Bolka nikt i nic nie obroni , a ty ośle wracaj do szkoły , bo nie wiesz co mówisz. Był i pozostanie kapusiem nr. 1 zawiódł milony Polaków , a ty kim jesteś ? Hałaciarzem , wrednym ukraińcem , czy chamski kacapem ? Przyznaj się do swojego pochodzenie , bo twój protegowany to żyd , a jego nazwisko to Lejba Khone. Poniał?

 3. Robert mówi

  Internet Mirosław to Ty masz w głowie.Mossad Ci zhakował fale niebieskie podczaszkowe(pewnie dlatego uważają że to też,ze względu na kolor należy do tffuuunich) i grasz cwaniaka, a to Ty Mirosławie doradco wspaniały jesteś w usraelskim Remote Neural Monitoring gwiazdą nadzoru,od kiedy najbogatsze bezpieki świata znalazły lub dostały TO od boga z ,,wyboru,,na każdego goja z marginesu świata,który dostali tylko Oni

 4. MACIEJ mówi

  OK. Niech ‚Pan Doradca’ zacznie od siebie i osoby, której doradza. Główne śmieci zostaną wybite.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.