Co za obłuda! Doradca Wałęsy „walczy” z hejtem: „Wybiję wszystkie internetowe śmieci…”

Mirosław Szczerba i Lech Wałęsa / Fot. Twitter/MSz
6

O tym jak przedstawiciele saloniku liberalno-lewicowego walczą z „mową nienawiści” zdążyliśmy się przekonać wiele razy. Grożenie śmiercią czy spaleniem lokalu, w którym mają się odbyć spotkania polskich patriotów to już niemalże lewacka codzienność. Teraz popis nienawiści dał Mirosław Szczerba, niegdyś rzecznik, dziś doradca Lecha „Bolka” Wałęsy.

PRZECZYTAJ: J. Międlar: Hodowanie konfidentów i szkolny ołtarzyk dla Adamowicza

Nie miałem i nie będę miał żadnej litości dla hejterow i trolli. Na koncie p. Prezydenta @PresidentWalesa jest zbanowanych przez chroniące konto aplikacje 7412 kont. Ostrzegałem i wybije wszystkie internetowe śmieci co do nogi. Nawet kolejne 8 tysięcy – z dołączonym „zrzutem ekranu”, na Twitterze napisał Szczerba.

„Wybić co do nogi”, „internetowe śmieci”. Ciężko nie uznać, że słowa doradcy Lecha Wałęsy nie tyle są tzw. „mową nienawiści”, co po prostu tymi wpisami, Szczerba łamie prawo, a konkretnie art 190 k.k. i 212 k.k.

PROSIMY O DROBNĄ DAROWIZNĘ (tutaj) LUB ZAKUP W SKLEPIE (tutaj)

Gdyby doradca Wałęsy nie należał do saloniku liberalno-lewicowego, zapewne jeszcze dziś sprawą zajęłaby się prokuratura. Jak widać, są równi i równiejsi.

Przeczytaj także:

J. Międlar: „Zabić wiarę, zyskać spokój!” Listy pasterskie episkopatu i dr Kurek z Winnickim wyrzuceni z kościoła

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. jacek Wójcikiewicz mówi

  Lech Wałęsa miewa chwile zdroworozsądkowej przytomnośći.Wszak nie tak dawno stwierdził,że Polska powinna wyjść z Uni Europejskiej.

  1. Wojciech mówi

   Wałęsa to trzy w jednym. Wałęsa nr.1 to agent Kiszczaka, opowiada bzdury które mu każe oficer prowadzący. Wałęsa nr.2 to zahukany były ważniak, który panicznie boi się ujawnienia prawdy o sobie. I Wałęsa nr. 3 to to gość, który powie zanim zdąży się skontaktować z agentem prowadzącym. Stąd czasami mówi jak człowiek a najczęściej bredzi jak potłuczony.

 2. Krzysztof mówi

  Cieciu głupi , Bolka nikt i nic nie obroni , a ty ośle wracaj do szkoły , bo nie wiesz co mówisz. Był i pozostanie kapusiem nr. 1 zawiódł milony Polaków , a ty kim jesteś ? Hałaciarzem , wrednym ukraińcem , czy chamski kacapem ? Przyznaj się do swojego pochodzenie , bo twój protegowany to żyd , a jego nazwisko to Lejba Khone. Poniał?

 3. Robert mówi

  Internet Mirosław to Ty masz w głowie.Mossad Ci zhakował fale niebieskie podczaszkowe(pewnie dlatego uważają że to też,ze względu na kolor należy do tffuuunich) i grasz cwaniaka, a to Ty Mirosławie doradco wspaniały jesteś w usraelskim Remote Neural Monitoring gwiazdą nadzoru,od kiedy najbogatsze bezpieki świata znalazły lub dostały TO od boga z ,,wyboru,,na każdego goja z marginesu świata,który dostali tylko Oni

 4. MACIEJ mówi

  OK. Niech ‘Pan Doradca’ zacznie od siebie i osoby, której doradza. Główne śmieci zostaną wybite.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.