Cenzura Internetu a PiS. Kto finansuje Muzeum Polin? Przegląd Tygodnia (17-23.06.2018) NA ŻYWO

Przegląd tygodnia wPrawo.pl - Jacek Międlar
5

Zgodnie z tradycją i zapowiedziami, przynajmniej raz w tygodniu spotykam się Państwem podczas relacji na żywo, gdzie przedstawiam najważniejsze wydarzenia biegłego tygodnia, wspólnie wyciągamy wnioski i dyskutujemy.

W dzisiejszym Przeglądzie Tygodnia rozmawialiśmy o cenzurze w Internecie, stosunku do niej rządu Prawa i Sprawiedliwości oraz dlaczego i kto finansuje Muzeum Polin.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Przeczytaj:

Komunistyczna cenzura powraca! Za cenzurą w Internecie głosował polityk PO. Niezależni wydawcy mają zniknąć, zostaną tylko międzynarodowe koncerny

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

  1. Górnik Karol mówi

    Twoje słowa drogi Jacku będą po prostu i niestety prorocze. To też będzie dobra próba Twoich własnych twierdzeń. Oby szerokie grono patriotów i Polaków zarazem zobaczyła na oczy gdzie leży prawda. Serdecznie dziękuję za Twój wkład w dekonspirowanie tego opresyjnego, zakłamanego systemu kontroli. Bóg niech Cię wspiera, ochrania i koryguje. 🙂

  2. Constancja mówi

    Wspieram Prawde jaka jest Jezus Chrystus, jedyna Prawde jaka jest i powinna byc w zyciu kazdego czlowieka, wspieram codzienna modlitwe rowniez za naszych przesladowcow, wspieram wychowywanie i edukowanie dzieci w prawdzie i ku Bogu.
    Nie wspieram wychodzenia na ulice (chyba, ze w procesji, na chwale Boga), to nie przynosi zadnych owocow i nigdy nie przynioslo, a wrecz doprowadzalo do jeszcze wiekszego zamordyzmu, krwawych rozwiazan, wiezienia dla osob walczacych….a nie stac nas na to, zeby tracic nastepne pokolenie Polakow zaangazowanych w walke o prawde.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.