Byłem w „Uchu Prezesa” i po co o. Rydzyk zakłada partię – Przegląd tygodnia (16-22.12.2018)

Jacek Międlar w "Uchu Prezesa"
10

Zapowiadana partia o. Tadeusza Rydzyka „Ruch Prawdziwa Europa” wzbudziła duże zainteresowanie mediów, polityków i polskiego społeczeństwa. Rodzą się pytania. Po co redemptoryście partia polityczna skoro z Prawem i Sprawiedliwością żyje jak pączek w maśle? A może ugrupowanie o. Rydzyka ma osiągnąć inny cel niż nam się zdaje? W dzisiejszym przeglądzie tygodnia odpowiadam na te i inne wątpliwości jakie pojawiają się wokół zapowiadanej siły politycznej.

Ponaglany przez Drogich Widzów i Czytelników komentuję także fakt, iż w satyrycznym serialu „Ucho Prezesa” pojawiła się postać przedstawiającą moją osobę. Jaki mam do tego stosunek? W których innych filmach i spektaklach pojawiała się postać żywo mnie przedstawiając? Tego dowiecie się Państwo z najnowszego przeglądu tygodnia, do którego obejrzenia serdecznie zapraszam.

Moja książka na http://sklep-wprawo.pl
Wsparcie finansowe: http://paypal.me/jacekmiedlar http://wprawo.pl/wsparcie http://jacekmiedlar.pl/wsparcie Portal: http://wprawo.pl
Blog: http://jacekmiedlar.pl
Sklep: http://sklep-wprawo.pl
POLECAM NOWE SMYCZE, SZALIKI, CZAPKI ZIMOWE, PODUSZKI… na http://sklep-wprawo.pl ————————–
Świąteczne hity przekształciły Boże Narodzenie w „święto konsumpcji”. Skomponowali je… żydowscy muzycy – https://wprawo.pl/2018/12/22/swiatecz… Nawiązanie do piosenki „White Christmas” to rasizm! Brytyjska uczelnia przeprasza za „niewłaściwy dobór słów” – https://wprawo.pl/2017/12/18/nawiazan… Jest decyzja! Muzeum o. Rydzyka będzie mówić o… ratowaniu Żydów. MKiDN przeznaczyło na to 70 milionów złotych – https://wprawo.pl/2018/07/06/jest-dec… J. Międlar: „Przywódcami mają być Żydzi.” Korzenie Unii Europejskiej – wolnomularz Coudenhove-Kalergi – https://wprawo.pl/2018/12/18/j-miedla… Wybuch metanu w czeskiej kopalni. Nie żyje 11 Polaków i 2 Czechów – https://wprawo.pl/2018/12/21/wybuch-m… Horror! Złapany na „zimnym uczynku”. Kasim Khuram zgwałcił zwłoki w zakładzie pogrzebowym… – https://wprawo.pl/2018/12/20/horror-z…

Obejrzyj także:

J. Międlar: Mazowiecki jest spalony. Pełna relacja z Antykomuny we Wrocławiu [WIDEO]

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. szczelba mówi

  jacek prosze smile:D no i co pokazali cie w necie niema co plakac. Smiech to zdrowie. A tak na powaznie chyba nikt nie bierze tych tandetnich kabareciarzy na powaznie. Ja sie usmialem bo mam humor (my wife hates it). Jacek keep smiling i prosze przestan prosic o wsparcie tylko sie modl, a nie zebraj! Ja jestem biedny ale wierze ze bedzie dobrze, majac 10 lat mialem na swieta chleb ze smalece z teraz jest lepiej… POZDRO

 2. Zbulwersowany mówi

  Niestety ale wygląda na to, że Ojciec Rydzyk rzeczywiście chce wzmocnić po raz kolejny Żydów kosztem Polaków jakimi wydają się prezentować na tym etapie narodowcy z RN. Gdyby było inaczej, to mediów toruńskich zapraszani by byli narodowcy a nie pisowcy. A poza tym Ojciec Rydzyk nawoływałby do połączenia wszystkich antyestablishmentowych i propolskich sił, a tego nie robi. Nie dość, że modernista to jeszcze bardziej kochający Żydów od Polaków. Leszek Bubel chyba niestety trafnie go scharakteryzowal w swej piosence.

  1. d. mówi

   nie masz racji, Narodowcy nierzadko goszczą w TV Trwam i Radio Maryja. O. dr Rydzyk nie jest politykiem ale jest wielkim patriotą Polski, jest Polakiem z krwi i kości. Wytyka zydom zło, które nam Polakom czynią ale zydostwo go strasznie niszczy. Nie wiesz o tym więc nie mów.

  2. Andrzej Józef mówi

   Do wytykania zła trzeba zostawić złym ludziom, ponieważ rorumiejo zło.
   Kśiodz Rydzyk powinien zajoć się Kościołem oraz powinien wspomagać wierzocych nauko Chrystusa a nie traćic energię oraz siać zło .
   (Wilki w owczych skórach) .
   Jak się nie mylę jeda z wizjonerek majoc widzenie Piekła, powiedziała ze podłoga Piekła jest zasłana Kśiężami.

  3. michu mówi

   Czym się powinien zająć o. Rydzyk to zdania mogą być podzielone, a decyduje o tym ktoś zupełnie inny. Pewnie, że są księża co nie popierają katolickich mediów, stąd ta wizja wizjonerki…. ;).

  4. Andrzej Józef mówi

   Zdania nie mogo być podzielone.
   Albo jest Kśiędzem w 100% udziela się w swoim powołaniu.
   Jak jego powołaniem jest bawić się w Politykę to niech zrezygnóje z Kapłanstwa.
   Za ten wybór nie wolno nigdy Kśiędza krytykować.
   Nie wolno służyć Bogu I Mamonie jednocześnie.
   Nasz zesłany przez Boga,Jan Paweł || będoc w Nikaragua wytłumaczył takiemu Rewolucjoniście/ Kśiodz / Marksista swoje niezadowolenie z jego chwiejnej Wiary.

 3. michu mówi

  @Andrzej Jóżef. Co innego bawić się w politykę, a co innego wyjaśniać słowo Boże przez media, szerzyć Ewangelię w zlaicyzowanym świecie, to też mieści się w powołaniu. Z tego co wiem o. Rydzyk nie pełni żadnych funkcji cywilnych.

  1. Andrzej Józef mówi

   W takim razie jeżeli Kśiodz R tylko I wyłocznie wyjaśnia Słowo Boże oraz szerzy Ewangielie tak jak Chrystus nauczał.
   Kochaj bliźniego jak siebie samego.
   Jako Katolik zrobiłem pomyłkę.
   Przepraszam.

 4. Robert mówi

  My, Prawdziwi Polacy, nosimy głęboko w naszych prawdziwie polskich sercach to jakże głęboko mądre i wiekopomne, Jasnogórskie Nauczanie Ojca Tadeusza o prawdziwej przyczynie czarności murzynów, zaczynające się słowami: „Kochani! Jeszcze murzyn! Gdzieś ty się nie mył! On się nie mył wcale! Zobaczcie!”. Tymi słowy przemówił Ojcec Tadeusz do nieprzebranych tłumów Polaków Prawdziwych, zrgomadzonych u stóp Jasnej Góry.

 5. Robert mówi

  My, Najprawdziwsi Polacy Prawdziwi, jezdeśmy bardzo dumni, bo nasze Polki codziennie (a raczej conocnie!) zdobywają Holiłód! Dlatego jezdeśmy tak wdzięczni Ojcu Doktorowi Tadeuszowi Dyrektorowi, który jest Najprawdziwszym Polakiem Prawdziwym, bardzo Wiekopomnym, za co ciągle go atakują dżędernicy i dżędernice.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.