Buta, arogancja, bezczelność! Poseł Piecha o ustawie segregacyjnej PiS: „Rozmowy z opozycją są prowadzone i wiemy, że ta ustawa przejdzie” [WIDEO]

poseł Bolesław Piecha/ fot. screen
14

W czwartek (16.11.2021) poseł Prawa i Sprawiedliwości Bolesław Piecha był gościem redaktora Roberta Mazurka w Rozmowie RMF. Tematem rozmowy była ustawa segregacyjna wniesiona do Sejmu przez posłów PiS oraz odwołanie środowego posiedzenia Komisji Zdrowia, podczas którego miało odbyć się pierwsze czytanie tej ustawy.

ZOBACZ: Szczepienie, status ozdrowieńca albo test co 48 godzin! Do Sejmu trafił projekt ustawy PiS wprowadzającej segregację sanitarną w miejscu pracy

Zapytany o powód odwołania posiedzenia, Piecha oświadczył, że należy przestrzegać obostrzeń sanitarnych, a przyszło zbyt wiele osób. – Do tego przyszli ci goście, którzy nie są i nigdy nie byli członkami Komisji Zdrowia, a więc cała Konfederacja. Nikt z Konfederacji nie jest członkiem Komisji Zdrowia. Oczywiście przyszli bez maseczek, a jakże, bo przecież tam większość choruje na astmę. Taki klub – stwierdził Piecha. Wskazał też, że posłowie Konfederacji „przyszli oczywiście z gośćmi”, wśród których byli „dziennikarze społeczni”.

Poseł PiS myli się. Członkiem Komisji Zdrowia jest poseł Janusz Korwin-Mikke. Warto sprawdzać informacje, zanim pójdzie się do radia i wygłosi tak oczywistą nieprawdę. A kpinkowanie z osób, które nie noszą masek ze względów zdrowotnych, jest nie tylko bezczelne, ale po prostu głupie. Tym bardziej, że maski nie zapobiegają zakażeniu. Poseł Piecha jeszcze nie przyswoił tej wiedzy, pomimo publikacji wyników badań randomizowanych wykazujących bezużyteczność maskowania.

Poseł Piecha zasugerował, że celem posłów Konfederacji było sprowokowanie awantury. – Wołanie Straży Marszałkowskiej, szamotanie się z chorym posłem Korwinem-Mikke z nogą, która ma usztywnioną na stole, jest głupie. Wyglądałoby to fajnie, a pewnie o to chodziło Konfederacji, czyli o wrzawę i żeby siłą ich wyprowadzić, a nie po to, żeby cokolwiek procedować – stwierdził Piecha. Zobaczmy zatem, o co chodziło posłom Konfederacji.

Odnosząc się do szans na przegłosowanie ustawy wprowadzającej możliwość sprawdzania paszportów kowidowych, poseł Piecha odparł, że ustawa przejdzie, ponieważ będzie miała poparcie opozycji. – Ta ustawa ma charakter dotyczący wszystkich obywateli, wszystkich klubów i absolutnie powinna być apolityczna. Nieformalne rozmowy z opozycją są prowadzone i wiemy, że ta ustawa przejdzie – stwierdził Piecha.

Reasumując: PiS zamierza wprowadzić segregację sanitarną w sojuszu z Koalicją Obywatelską, Lewicą i PSL. Buta, arogancja i bezczelność widoczna w tym wywiadzie nie pozostawia złudzeń – władza idzie po bandzie i wbrew konstytucyjnej gwarancji, że nikt nie może być dyskryminowany z jakichkolwiek powodów, dąży do wprowadzenia ustawowej segregacji sanitarnej, która nie ma żadnych podstaw medycznych. Celem jest przymuszenie wszystkich do przyjęcia „dobrowolnych” szczepionek, które nie są ani tak bezpieczne, ani tak skuteczne, jak nas zapewniano.

Źródło informacji i cytatów: Rozmowa RMF, Konfederacja/Facebook

Zobacz też:

Posłowie Konfederacji pod transparentem „Szczepienie czyni wolnym”. Histeryczna reakcja premiera Morawieckiego, posłów opozycji i ambasady Izraela

 

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. SKLEP-WPRAWO.PL
 2. Robert mówi

  Ten poseł kocha kasiorę a ludzi ma gdzieś

 3. Flex mówi

  Opozycja popycha PIS na minę. Uchwalenie tej ustawy pójdzie na konto PISu tak jak kolejne obostrzenia stanu covidowojennego. Społeczeństwo wzięte maseczkami „za mordy” ma tego coraz bardziej dość i popada w jakąśformę apatii. Po postach w internecie widać, że próby rozbudzania emocji politycznych wokół tematów zapodawanych przez media przynoszą coraz mniejsze efekty. Tak więc PIS może się srodze zdziwić przy kolejnych wyborach, że ludzie wystawią mu rachunek za covidowojnę plus inflację itp. Szczucie Tuskiem i straszenie migrantami oraz Putinem i covidem będzie dla dużej części elektoratu żałosne i obojętne.

 4. Ewa-Maria mówi

  Skoro ta haniebna ustawa przejdzie jak mówi Piecha to ja mu odpowiem. Wy psychopaci nie przejdziecie przez sito wyborcze. Tym swoim sposobem szykujecie sobie to, aby was wyeliminować z życia publicznego. Usilnie na to pracujecie ,aby tak się stało.

 5. anonim mówi

  @Ewa-Maria to już żarty się skończyły, bo już dostali rozkaz i zielone światło, żeby tych co się połapali w tym spisku brać szturmem terrorem. Kwestia wyborów nie ma tu znaczenia, bo wielu nie dożyje tego czasu. Te zbrodnicze mendy polityczne beda zyc bo dostali szpryce z soli fizjologicznej jak kroplówkę. Powinna być kontrrewolucja zjednoczonych ludzi dobrej woli, ktorzy nie sa zainfekowani ich propagandą oraz ich genetyczna trucizna. Z ustalen wielu niezaleznych naukowcow wynika ze grafen w tym syfie nazywanej szczepionka bedzie oddzialywac ze skutkiem smiertelnym po odpowiedno silnym dzialaniu promieniowania elektromagnetycznego np z anten telefonii komorkowej. Wielu ludzi nadal puka sie w glowe i mowi ze to teria spiskowa.

 6. beno mówi

  O ile coś może być w tej sytuacji pocieszeniem, to jawne już odkrycie się tych bandytów. Zamiary morderców nie pozostawiają żadnych wątpliwości, w związku z tym przyszłe WYROKI sądowe też muszą być jednoznaczne i zdecydowane. Do tego jednak potrzebna jest Wolna Polska i Prawdziwi Polacy u steru. Jest Braun, są też inni patrioci, ale bez zorganizowanego masowego powstania milionów świadomych Polaków nie będzie to możliwe. Tu naprawdę nie ma już żartów. Wyboru dużego nie ma- albo wyjdziemy ze śmiertelnej pułapki, albo stopniowo nas unicestwią. Pokonajmy strach i z pomocą Bożą damy na pewno radę.

 7. anonim mówi

  Kiedyś ogladałem i słuchałem amerykańskiego patriotę ( imienia i nazwiska nie pamiętam) , na kanale YouTube który opowiadał w jakie polityczne i moralne szamo zmianiła się Ameryka, gdzie poprawność polityczna sprawia, że ludzie mają zaszyte usta, a terror mediów i grożące pozwy sprawiaja, że nawet zwykli ludzie boją się krytykować ten żydowski estabiszment kłamstwa, pogardy do życia i manipulacji. Bardzo madre było stwierdzenie końcowe tego patrioty: ,,zło na świecie nie rozprzestrzeniło się przez złych ludzi, których jest mniej, ale przez obojętność ludzi dobrych”. Kiedyś parch rockefeler szydził sobie z ludzi dobrej woli, że czas kiedy mogli ich powstrzymać już dawno minął. Spokojnie niech jeszcze nie otwierają szampanów, bo nawet tak dobrze zorganizowana bankstersko-medialna banda kiedyś popełni błąd, a z pozoru mało znaczące wydarzenie sprawi, że niekorzystny dla nich obrót spraw będzie miał charakter wybuchowy.Takie porównanie z astrofizyki- jedno z czterech sił w przyrodzie tzw. oddziaływanie słebe powoduje gigantyczny wybuch gwiazdy supernowej.

 8. George mówi

  Piecha ty pisowska glisto! To co powiedział poseł Braun w stosunku do ministra Wiesielskiego dotyczy także ciebie! Zapamiętaj: NORYMBERGA 2.0!

 9. Hammurabi mówi

  Buta, arogancja, bezczelność… Na równi z pychą kroczą przed upadkiem. Choć miliony Polaków swoimi wyborami przy urnach udowadnia doskonałą gładkość mózgów, to jednak kiedy wielu w urnach się znajdzie reszta pojmie swoje błędy. A wówczas… Wówczas nie pomoże już nic.

 10. Marcin mówi

  Z tym grafenem nie wiadomo. Nie wykluczone, że może to być prawda ale równie dobrze może być to bzdura. Może szczypawy wywołują po prostu bezpłodność. A może i jedno i drugie. Ale co do reszty pełna zgoda. Nie ma znaczenia czy wygrają wybory czy nie. Oni wiedzą co się szykuje i uwierzyli, że będą elitą zarządzającą zniewolonym bydłem. Po prostu na ostro poszli na układ z diabłem. Jedno jest pewne idzie dla nas, świadomych czas próby. Będzie bardzo ciężko wytrwać, ale ten kto wytrwa to mu się opłaci.

 11. Shadow mówi

  Szanowni, oni doskonale wiedzą, że żadnych wyborów już nie będzie i tak jak napisał Marcin liczą, że to właśnie oni będą kapo w tym zniewolonym burdelu, który sami stworzyli. Taka łajza jak ten Piecha i jemu podobni są pewni , że sprawiedliwość ich nie dopadnie. A co jak umęczonym i poniewieranym ludziom puszczą nerwy i zaczną ich wieszać na najbliższych latarniach?

 12. MAREK mówi

  Lekarz Piecha i jemu podobni to obecni naśladowcy niemieckiego socjalisty i zbrodniarza doktora medycyny SS MENGELE.

  Bez takich lekarzy zbrodniarzy jak piecha, hoc, horban itd. naśladujących niemieckiego zbrodniarza-lekarza SS MENGELE ten totalitaryzm, terror, kłamstwo oraz szamańskie uderzenie w zdrowie i życie POLAKÓW byłoby niemożliwe. Bezkarność rozzuchwala!!!

 13. czarny mówi

  Spieszą się przecież pinokio obiecał mfw, że zaszprycują wszystkich Polaków do 2023. Pewnie w następnym roku szpryca będzie już obowiązkowa, a potem ten chip od darpa i wszystko zintegrowane w nim: dowód, elektroniczne pieniądze – znamię bestii.

 14. Zbigniew mówi

  No i poznalismy czym jest ta komisja zdrowia.

 15. Red mówi

  https://www.sejm.gov.pl/sejm9.nsf/agent.xsp
  Aktualny skład komisji – 44 członków m.in p. Piecha i p. Janusz Korwin Mikke.
  Cytat z wywiadu „…nikt z Konfederacji nie jest członkiem komisji zdrowia, tak po prostu jest….”
  Panie Piecha, demencja? nieznajomość składu komisji? pobożne życzenia?

  Kolejny cytat
  „Tu żeśmy nawet tego nie otworzyli i słusznie, spotkaliśmy się na prezydium, ustaliliśmy, pewne kroki, które powinny podjąć; wołanie straży Marszałkowskiej, bo przecież nie policję, ona nie ma wejścia do Sejmu, szamotanie się z chorym panem posłem Korwinem-Mikke, z nogą, którą ma usztywnioną na stole jest głupie. Wyglądałoby to fajnie, a pewnie o to chodziło Konfederacji, czyli o to, żeby siłą ich wyprowadzić”

  Panie Piecha – rozdwojenie jaźni? demencja? W każdym z tych przypadków należy odpowiedzialnie zrzec się mandatu!

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.