Brawo! Kibice rozjeżdżają opozycję i prezydenta Poznania. Dlaczego?

0

O tym, że w środowiskach kibicowskich nie ma miejsca dla lewaków i zwolenników multi-kulti nie trzeba chyba nikomu tłumaczyć. Wystarczy wspomnieć słynne „Donald matole, twój rząd obalą kibole”, „KOD, Nowoczesna, GW, Lis, Olejnik i inne ladacznice – dla was nie będzie gwizdów, będą szubienice”, „Polska wolna od islamu” czy wyjątkowe oprawy patriotyczne, które dla lewactwa są wyrazem skrajnego rasizmu i ksenofobii. Podczas meczu ekstraklasy Lecha Poznań z Legią Warszawa, poznaniacy dali wyraz dezaprobaty dla lewackiej polityki prezydenta ich miasta Jacka Jaśkowiaka z Platformy Obywatelskiej.

Stadion Lecha i kibole – ostatni bastion wolności w umęczonym lewacką paranoją Poznaniu – napisali fani „Kolejorza”. Stadion był wypełniony po brzegi – blisko 38 tysięcy osób nagrodziło inicjatywę klubu kibica gromkimi oklaskami.

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Lech Poznań - Legia Warszawa (1 października 2017) / Źródło: Twitter
Lech Poznań – Legia Warszawa (1 października 2017) / Źródło: Twitter

Otwarty konflikt kibiców Lecha Poznań z prezydentem Poznania trwa przynajmniej od dwóch lat, zatem niemal od początku kadencji Jaśkowiaka. Polityk Platformy wielokrotnie zarzucał kibicom „ksenofobię i rasizm” i wyrażał sprzeciw antyislamskim hasłom, które padały ze stadionowych trybun. Jaśkowiak to jeden z 11 prezydentów miast, który w porozumieniu z władzami kościelnymi oraz włodarzami Unii Europejskiej, chce sprowadzić do Polski islamskich imigrantów. Czym jeszcze podpadł kibicom Jacek Jaśkowiak? W 2015 roku wspólnie ze starymi komunistami, ubekami i esbekami oraz pozostałymi działaczami Komitetu Obrony Demokracji, a rok później ramię w ramię z homoseksualistami i dewiantami maszerował ulicami Poznania. Zrobiło się również o nim bardzo głośno, w związku z remontem łazienki w ratuszy za 180 tysięcy złotych, a w ramach charytatywnej zbiórki Jaśkowiak zmierzył się w ringu  Dariuszem Michalczewskim.

Bunt stadionów trwa, a lewactwo, a zarazem hochsztaplerzy i entuzjaści islamu pokroju Jaśkowiaka powinni mieć świadomość, że polscy kibice nie zapominają.

PRZECZYTAJ: „Kibice kierują się zasadami, którymi aktualna opozycja próbuje wycierać sobie gęby”. Wywiad z Jackiem Międlarem

Źródło: Twitter

Może ci się spodobać również Więcej od autora

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.