Braun do posłów PiS: „Chcecie być na wojnie”. Konfederacja składa projekt uchwały o wycofaniu polskich wojsk z Iraku [WIDEO]

Grzegorz Braun/ fot. screen
2

Podczas środowego (8.01.2020) posiedzenia Sejmu poseł Grzegorz Braun złożył wniosek o wprowadzenie do porządku obrad głosowania nad projektem uchwały przygotowanym przez Konfederację, w którym Sejm wzywa prezydenta i rząd do wycofania wojsk polskich z terytorium Iraku. Z ław posłów PiS rozległy się głosy krytyki. – Chcecie być na wojnie! Wy chcecie żeby wojska polskie odgrywały rolę wojsk okupacyjnych. A my chcemy inaczej – odpowiedział poseł Konfederacji.

Poseł Krzysztof Bosak informuje o odrzuceniu wniosku klubów opozycyjnych o przeprowadzenie sejmowej debaty na temat sytuacji na Bliskim Wschodzie. – Na Konwencie Seniorów zawnioskowałem o debatę nad polityką wobec Bliskiego Wschodu (to samo zrobiły inne kluby opozycyjne) i ws. powrotu polskich wojsk z Iraku. Wniosek nie znalazł poparcia w prezydium Sejmu. Debaty nie będzie. Premier mówiąc w Sejmie poświęcił sprawie… 5 min – pisze Bosak na Twitterze.

Zobacz też:

„Natychmiast wycofać polskich żołnierzy z Iraku”. Stanowisko Konfederacji ws. konfliktu pomiędzy Iranem i USA [WIDEO]

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

  1. anonim mówi

    Ale arogancki to babsko. Niech samo jedzie tam z kaczorem na czele i nadstawia swój zad za syjonistyczne intertesy, z których mamy jedynie ciągłe ruganie i epitety wspólników holokaustu i inne brednie.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.