Bosak zawstydza kontrkandydatów. Na spotkania przychodzą tłumy

Fot. Krzysztof Bosak - Twitter
13

Kandydat Konfederacji Krzysztof Bosak w ostatnich dniach odwiedził szereg polskich miast. Był w Łodzi, Wrocławiu, Lubinie, Lesznie, Poznaniu, Zielonej Górze, Gorzowie i Szczecinie. Do końca kampanii chce odwiedzić wszystkie województwa. I porównując jego jego walkę o głosy do kampanii pozostałych kandydatów, Bosak naprawdę może być z siebie zadowolony.

Sztab Krzysztofa Bosaka zapowiedział już kolejne przystanki na swojej trasie. W najbliższych dniach kandydat ma wziąć udział w spotkaniach ze swoimi sympatykami w województwach małopolskim, podkarpackim, śląskim oraz opolskim. Weźmie także udział w procesji Bożego Ciała w Krakowie.

W spotkaniach w zachodniej części Polski kandydat skupiał się na kwestii tak zwanego pakietu mobilności Unii Europejskiej, który w jego ocenie jest uderzeniem w polską branżę transportową. Najwięcej czasu kandydat spędzał jednak na rozmowach z wyborcami i robieniu zdjęć z sympatykami.

13 czerwca liderzy Konfederacji będą pikietować w Katowicach w obronie polskich kopalń. Sztab Bosaka zapowiada także, że kandydat weźmie udział we wszystkich organizowanych debatach.

Michał Jelonek, jeden ze współpracowników Bosaka, poinformował, że 15 czerwca kandydat Konfederacji weźmie udział w debacie Newsweeka. Następnie 17 czerwca planowana jest debata w Telewizji Polskiej, 19 czerwca w TVN, a 22 czerwca w Polsacie.

Kampanię kandydata Krzysztofa Bosaka pozytywnie ocenił redaktor Łukasz Warzecha z Do Rzeczy. Podczas Saloniku Politycznego Rafała Ziemkiewicza na antenie chwalił on kampanię wyborczą Bosaka.
On mówi o rzeczach o których PiS nie mówi, a które przynależą do konserwatywnego elektoratu, jak na przykład kwestia posiadania broni. Mówi sensownym przekazem liberalnym, czyli w kontraście do socjalistycznego PiS-u  i elementy tradycjonalistyczne cały czas tam są – mówił publicysta.

Według niego najważniejszym elementem jest bardzo ciężka praca sztabu i kandydata podczas kampanii wyborczej.
Klucz do tego całkiem niezłego poparcia Krzysztofa Bosaka widzę w takich rzeczach jak: zaskakująco dobrze – jak na możliwości, środki, wykluczenie z dużych mediów – prowadzona kampania, przede wszystkim w mediach społecznościowych (…) W Konfederacji jest wykonywana bardzo solidna, merytoryczna i zapewne wyczerpująca praca – stwierdził Łukasz Warzecha.

Krzysztof Bosak notuje około 10% poparcia sondażowego. Pierwsza tura wyborów odbędzie się 28 czerwca.

WEŹ UDZIAŁ W SONDZIE

Na którego z kandydatów oddasz głos w wyborach prezydenckich 28 czerwca 2020 roku?

 • Krzysztof Bosak (34%, 6 104 Votes)
 • Szymon Hołownia (33%, 5 966 Votes)
 • Andrzej Duda (22%, 3 959 Votes)
 • Rafał Trzaskowski (6%, 1 161 Votes)
 • Marek Jakubiak (1%, 253 Votes)
 • Stanisław Żółtek (1%, 221 Votes)
 • Robert Biedroń (1%, 126 Votes)
 • Władysław Kosiniak-Kamysz (1%, 118 Votes)
 • Mirosław Piotrowski (1%, 111 Votes)
 • Paweł Tanajno (0%, 75 Votes)
 • Waldemar Witkowski (0%, 5 Votes)

Total Voters: 18 099

Loading ... Loading ...

Przeczytaj także:

R. Kurski: Rewolucja bolszewicka w Stanach Zjednoczonych

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. ikss67 mówi

  Szymon Hołownia. Stoi, jak przystało na TVN owską, WSI ową marionetkę, okrakiem między Trzaskowskim a Bosakiem.

 2. j-da mówi

  Skąd taki wynik Hołowni? Jest forum entuzjastów TVN czy to agentura TVN tworzy ten wynik? Mam nadzieję, że nie jest to oglupienie?

 3. Hammurabi mówi

  Nawet jeśli Pan Bosak w tych wyborach nie wygra, będzie mógł zapisać swój wynik jako jeden z lepszych biorąc pod uwagę powszechna niechęć mediów do niego.
  Wierzę, że to dopiero początek jego drogi o której póki co naprawdę nie wiadomo dokąd prowadzi. Mam nadzieję, że jego wynik przełoży się w następnych wyborach parlamentarnych na zwiększenie siły prawicy, zwłaszcza kosztem doskonale wszystkim znanych karykatur sejmowych.

  1. az mówi

   “niecheć mediów” ? co za kłamliwe określenie . żydy fałszują wybory . żeby był wolny wybór musi być co wybierać a oni zawłaszczyli wzmacniacze i drą ryja to nie wybór a chryja. tumanienie społeczeństwa. PiSda trzaska megafonem wg w USA sprawdzonej metody zagłusznia. sranie w banie z jelita izraelita a nie “niechęc mediów” !

 4. Wredny zgred mówi

  Nie chcę was martwić, ale jak zwykle wygra kandydat eskimosów. Co o tym świadczy?? Ignorowanie Konfederacji w mendiach i promowanie dudka,czosnkowskiego i bezhołowni- reszta lewactwa to plankton majacy stworzyć pozory demokracji.

 5. n mówi

  Serio ludzie są tak głupi żeby głosować na Hołownię?! Ludzie, obudź się!

 6. Czemu kasujecie komentarze? mówi

  Bosak niczego nie wygrał. Ma taki sam wynik, jak Konfederacja. Ani więc zwycięstwo, ani klęska. I raczej taki wynik Konfy będzie stały, no chyba, że wystartuje Korwin lub Braun i zrobią protokół 1%.

  1. az mówi

   nie mozna powiedzieć że “wierzysz w sondarze” bo w sondarze można jedynie ufać, inni nawet ufają w ufo.

   to zydowska metoda mówil o tym Mitt Romney jak go kelnerzy nagrali. They run elelctions ..all over.. they work for Bubi Notenahuj

  2. az mówi

   a zresztą trzeba być idiotą żeby się jakiemuś ankitowcowi jawnie odkrywać na kogo sie tajnie odda głos.

   Sondaż moze być tylko wtedy tajny jeżeli wyniki nie bedą pochodzić z ankiety. Chyba to logiczne – wtedy gdy dane są z sufitu. Kto nie wchodzi w kontak z zydem co drukuje fiat pieniadze moze sobie ewentulanie pozwolic na szczerość ale wtedy JFK swojego kandydata. lepiej nie udzielać wywiadów albo kłamac co jest nie pozwala im się optymalizować na uwalenie naszej przyszłości. np przez popmpowanie kasy kampanijnej .. vide bezhołowie TVN to zydoska stacja chyba.. chyba wiadomo nawet od bachory MosBahor

 7. W K mówi

  Jeżeli ktoś NIE chce Polski bezgotówkowej, a zagłosuje na Dudę / Trzaskowskiego / Hołownię, to znaczy, że stracił wiele lat życia chodząc do szkoły. Niestety takich wyborców jest wielu.

 8. waldy mówi

  Bosak został właśnie załatwiony dziś przez swojego kolegę partyjnego, posła Wilka, który stwierdził w radiowym wywiadzie że w II turze trzeba będzie zagłosować na Trzaskowskiego. No to ja dziękuję Konfederacji. Miałem głosować na Bosaka ale tego to już za wiele. Może Bosak ogłosi jeszcze plan wsparcia dla LBT bo jak mają razem z Trzaskowskim uprawiać politykę to i może sex też.

 9. mario mówi

  Jeśli ktoś jeszcze daje się nabierać na super kandydata nieroba bosaka powinien iść do psychiatry.Człowiek bez wykształcenia,bez dorobku,bez osiągnięć,bez majątku ale cwanie dojący krowę jaką jest polityka w Polsce.Konfederacja kompletnie niczego nie zrobiła dla Polaków i niczego nie zmieniła w Polsce.Gdzie był ten cwaniak gdy Patrioci bronili Częstochowy przed pedałami?Gdzie był kiedy Patrioci bili się z pedałami i policją w Białymstoku?A w płocku był? Pompujecie tchórza na Prezydenta po to by kłaniał się nisko takim zdrajcom jak grodzki z senatu!Banda oszustów w kolejce do żłobu!To jest ta cała końfederacja!

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.