Bill Gates zapowiada kolejną pandemię gorszą od obecnej: „Pandemie należą do nowej normalności”

Bill Gates/ fot. screen
30

W środę (27.01.2021) dziennik „Sueddeutsche Zeitung” opublikował wywiad z szefem Microsoftu, Billem Gatesem. – Pandemie należą do nowej normalności na tej samej zasadzie jak trzęsienia ziemi, tornada czy zmiany klimatyczne – ocenił Gates. – Musimy odrobić naszą lekcję, na następną pandemię nie jesteśmy przygotowani – dodał, zaznaczając, że może być ona dziesięciokrotnie gorsza od obecnej.

Gates oświadczył, że gdyby pandemia koronawirusa wybuchła pięć lat temu, „świat nie uzyskałby szczepionki w tak krótkim czasie”. W związku z tym wezwał do przeciwstawienia się „szczepionkowemu nacjonalizmowi”. Według szefa Microsoftu szefowie państw i rządów powinni zadbać o sprawiedliwe rozdzielanie szczepionek, ponieważ żadnego kraju nie wolno pozostawić samotnym w walce z koronawirusem.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

– Ze względu na to, że w tej chwili jeszcze tak wielu ludzi cierpi na Covid-19, bardzo trudno wyobrazić sobie koniec pandemii, lecz on nadejdzie – oświadczył Gates i jego żona Melinda w przesłaniu zamieszczonym w środę na platformie internetowej Xing.

Nietrudno wyobrazić sobie pandemię dziesięć razy gorszą od obecnej. Ponieważ obecna tzw. pandemia to sezonowa infekcja ze śmiertelnością na poziomie grypy, więc oczywistym jest, że jeśli kiedyś pojawi się faktyczny wirus zabójca, to będziemy mieli problem zdrowotny. Obecnie mamy do czynienia z histerią, a jej skutki są wielokrotnie gorsze niż infekcja, która posłużyła do jej wywołania. „Nowa normalność” to system terroru sanitarnego niszczącego życie społeczne i gospodarcze. Choroby były, są i będą, a „nowa normalność” jest pseudo-lekarstwem gorszym od choroby.

Źródło cytatów: PAP

Zobacz też:

Katarzyna TS: Przestępcy AD 2020

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Hania mówi

  Gdyby pandemia koronawirusa wybuchła pięć lat temu, to byśmy jej nawet nie zauważyli,panie Gates- bramo do piekła.

  1. Adrian mówi

   Jak to skąd, on pisał scenariusz tej pseudo pandemii i dlatego ma informacje z pierwszej ręki.

  2. Matka mówi

   Z „Protokołów mędrców Syjonu”, Robert:). Wystarczy obserwować rzeczywistość, np. co pewien czas pojawiające się nowe wirusy i rozumieć, że wraz z coraz większą globalizacją mogą się one rozprzestrzeniać. Żadna to wiedza tajemna.

 2. Leszek mówi

  Wyjątkowa menda. I widąć, że planują dogrywkę. Polecam film V jak Venetta

 3. Hammurabi mówi

  „Pandemie należą do nowej normalności na tej samej zasadzie jak trzęsienia ziemi, tornada czy zmiany klimatyczne” – ???????
  Albo Bill wie coś, o czym my nie wiemy albo jest zdrowo szurnięty.
  Chińskie Wuhan jakoś dziwnie szybko zostało „rozgrzeszone”. w mediach cicho…
  Żadnej komisji międzynarodowej, żadnych pytań, nic.
  Pytanie brzmi więc nie czy ale nad czym się tam pracuje obecnie?
  „Daily Mail” publikuje informacje ujawniające, iż „amerykański rząd przekazał Wuhańskiemu Instytutowi Wirusologii grant w wysokości 3,7 miliona dolarów. To właśnie to laboratorium jest w centrum podejrzeń formułowanych m.in. przez prezydenta USA Donalda Trumpa. Jego zdaniem jednostka badawcza mogła stanowić źródło obecnej pandemii koronawirusa. Grant miał być konkretnie przekazany przez rządową agencję – National Institutes of Health (NIH).
  „Sprawę badał szereg amerykańskich serwisów factcheckingowych, które wykazały, iż w rzeczywistości NIH przekazał od 2015 r. ponad 3 mln dolarów lecz nie na „zainicjowanie pandemii wirusa w roku wyborczym”, tylko na badania nad ryzykiem przenoszenia koronawirusa z nietoperzy na ludzi”…
  „Kwota ta trafiła do EcoHealth Alliance – amerykańskiej organizacji pozarządowej specjalizującej się w wykrywaniu nowych wirusów, od lat badającej nietoperze żyjące w jaskiniach w chińskiej prowincji Junnan. Jej szef Peter Daszak, określany w mediach mianem „łowcy wirusów”, w ciągu ostatnich 10 lat odwiedził ponad 20 krajów, szukając w zamieszkanych przez nietoperze jaskiniach nowych koronawirusów.
  W 2014 r. NIH zatwierdził grant dla EcoHealth Alliance z przeznaczeniem na badania nad ryzykiem pojawienia się koronawirusa pochodzącego od nietoperza – „Understanding the Risk of Bat Coronavirus Emergence”. Opiewał on na kwotę 3,378,896 dol. W roku 2019 r. grant został odnowiony (już w czasie urzędowania prezydenta Trumpa)”.
  „O tym, że badacze z instytutu w Wuhan prowadzili takie prace mówiła w kwietniu dla CNN wirusolożka z tej placówki badawczej Shi Zhengli. Tłumaczyła, że kiedy pojawił się SARS-CoV-2, porównała go z bazą danych, w której znajdowało się 500 nowych koronawirusów zidentyfikowanych przez EcoHealth Alliance. SARS-CoV-2 pasował do próbki pobranej od nietoperza w jaskini w prowincji Junnan w 2013 r. „Był identyczny w 96,2 proc.” – komentował tę wypowiedź szef EcoHealth Alliance Peter Daszak”.
  Czyli owe brakujące 3,8 proc to wynik „ciężkiej pracy” wirusologów.
  Sam diabeł teraz już nie wie, nad czy obecnie ci geniusze pracują i kto ich wspomaga finansowo.
  Jedno jest pewne pieniędzy na „badania” tam nie zabraknie jak i skutecznego leku na infekcje, z tym jednak zastrzeżeniem, że ten lek nie będzie dostępny dla każdego.
  Mleko się już rozlało i jedynie kwestią czasu jest „przypadkowe” wypuszczenie jakiegoś zjadliwego mutanta, dla niepoznaki podobnego np. do rotawirusa „poczciwej” grypy żoładkowej”, albo „podrasowanych” wirusów ospy, świnki, zapalenia opon mózgowych…
  Możliwości jest tak wiele, że badania prowadzone przez laboratoria „niewtajemniczonych” firm będą jak szukanie igły już nie w stogu siana a tej jednej, jedynej maleńkiej rybki we wszystkich morzach i oceanach!

  1. Motta mówi

   Można dodać,że ten grant dla laboratorium w Wuhan został przekazany decyzją kolejnej mendy,która zwie się dr Fauci.

  2. Matka mówi

   Gdybyś pozyskiwał wiedzę z jakichś rzetelnych źródeł, a nie powielał bzdury i sensacje z Facebooku (o tym 3,8 milionowym grancie), to byś się nie dziwił, że co pewien czas na świecie pojawiają się nowe wirusy, a z roku na rok rośnie globalizacja, a więc i co pewien czas tego typu sytuacje mogą się powtórzyć.

   To, co napisałeś o owym grancie, to w dużej mierze fake. To nie był żaden grant wartości 3,8 mln, był wiele razy niższy i nie jest to nic nadzwyczajnego, bo amerykańskie instytucje powszechnie udzielają grantów na różne badania na całym świecie. I nie ma to żadnego związku z Covid, przeprowadzone badania nad wirusem w sposób oczywisty wykluczyły one możliwość jego sztucznego wytworzenia czy ludzkiej ingerencji w niego, to jest wirus pochodzenia naturalnego.

  3. ners mówi

   Nic nie ma związku z covid.Twoje wypociny trollu też.

  4. Matka mówi

   A twoja głupota? Myślę, że jednak jest z tym powiązana. W związku z epidemią na wszelkich forach internetowych uaktywniło się tylu debili promujących swoją głupotę, łykających fake newsy i wszelkie filmiki z netu, co nigdy wcześniej. Musi być jakiś związek. Może pan Soros faktycznie wam jakieś chipy aktywował?

 4. Sezon grypowy będzie trwać do końca świata mówi

  W związku z tym wezwał do przeciwstawienia się „szczepionkowemu nacjonalizmowi”.
  ,
  ,
  ,
  ,
  Rządzie Światowy, witaj! Hahahaha

 5. Gocha mówi

  Te Tryliony które ma, nie wystarczają mu? Lub z nadmiaru kasy odwala mu maksymalnie?!? Ktoś w końcu go kiedyś wyeliminuje…

 6. anonim mówi

  Czy temu pseudogeniuszowi komputerowemu nie należałoby strącić jego makówki? Myśli sobie że ma pieniądze to będzie bawił się na świecie w boga i przeznaczenie. Nadęty parch masoński, który czuje się członkiem rady nadzorczej nwo.

  1. Matka mówi

   Osiągnij w życiu choć jedną 10-tą tego, co ten człowiek, to i ciebie może będą gdzieś cytowali i będzie kogoś interesowało, co masz do powiedzenia na jakieś tematy (choć Gates powtarza tu jedynie to, co powszechnie mówią specjaliści od chorób zakaźnych). Póki co, jesteś tylko nadętym anonimowym trollem piszącym o parchach i masonerii, którego zdanie totalnie nikogo nie obchodzi.

  2. ners mówi

   Trollu nikogo nie interesuje co masz do powiedzenia ty i twoi finansowani przez koncerny farmaceutycznei eksperci. Twój „sukces” to przychodzenie tu i robienie z siebie durnia. Jak można się tak upokarzać i upadlać? Do tego masz talent. Zero honoru.Skoro ci już o tym powiedziałem a ty dalej będziesz tu smrodzić to będzie jasne że to nie kwestia tego co chcesz robić a tego co musisz robić.

  3. Matka mówi

   Jak cię, pajacu, niby nie interesuje, to nie przychodź pod kolejny już mój komentarz i oszczędź mi swojego nudnego bełkotu. Bo póki co, okazujesz mi mnóstwo atencji, którą ja mam jednak całkowicie w d…e.

   A na ten portal nie wchodzę do osiągania sukcesów. Nie bądź śmieszny, co to za sukces wytłumaczyć parę rzeczy jakiejś amebie, w dodatku nieskutecznie, bo ameba nie rozumie i wierzy w spisek Szatana, Sorosa i Myszki Mickey. Sukcesów to szukają tu tacy jak ty, bo tylko w takim anonimowym świecie, otoczeni innymi debilami, możecie „błysnąć”. Każdy pajac może tu napisać byle brednie i zawsze jakiś inny pajac go poważnie potraktuje, w przeciwieństwie do realnego życia, gdzie nieuka po prostu wyśmieją.

   Ja tu przychodzę dla zabawy, bo skala foliarzy chcących koniecznie zrobić z siebie błazna jest większa, niż na jakichkolwiek innych znanych mi portalach.

 7. Ewa-Maria mówi

  Oczywistym jest że ten zaplanowany covid szybko się nie skończy.Kto uważa inaczej jest durniem.Ta akcja ma trwać w nieskończoność.Szczepienia niczego nie rozwiążą.Żal mi tych ludzi co wierzą w szczepionkową ściemę.
  Prof. Roman Zieliński powiedział co myśli o tej 'szczepionce’ i jej skutkach.Nie mogę zrozumieć skąd to szaleństwo szczepionkowe się bierze.

  1. Matka mówi

   Zieliński to taki zabawny profesor. Od ziółek i krzewów. Co to sfałszował swój własny życiorys naukowy, udawał, że pracuje w jakimś renomowanym instytucie (faktycznie od wielu lat w żadnej placówce naukowej nie zatrudniony).

   Ale durnie tego nie sprawdzą, bo to pasuje do ich głupich wizji. Ani nie posłuchają setek prawdziwych naukowców znających się akurat na chorobach zakaźnych. I jeszcze wydaje im się, że niby są mądrzejsi od innych (to już jest naprawdę prześmieszne:).

 8. Boguslaw mówi

  Strasznie wazne, abysmy wszyscy zachowali zdolnosc do przytomnego i logicznego myslenia, zamiast poddac sie panice i strachowi, w stosunku do tych, ktorzy uwazaja sie za panow swiata.
  Trzymajmy sie, jak tylko sie da, razem, pomagajmy sobie wzajemnie, jak tylko sie da, w tym tez o tych starszych Panstwa.
  Stworca uwielbia nas za nasza szczegolna, narodowa dzielnosc, poprzez cale te okropne tysiaclecia!
  Zadbajmy, aby tyle, ile sie tylko da, zachowac przez zniszczeniem, w tych trudnych czasach!
  PRZYJDA NAPRAWDE DOBRE CZASY!
  STWORCA NAM TO JEDNOZNACZNIE OBIECAL, O ILE POZOSTANIEMY MU WIERNI!
  Kocham Was bardzo i jestem strasznie dumny bedac Polakiem!

  1. Matka mówi

   Zdolność „przytomnego i logicznego myślenia”. I kto to mówi? Czy ty, Boguś, czytasz swoje wpisy, w których co chwila generalnie piszesz, że Covid to spisek Żydów i Szatana? Zacznij od pracy nad sobą, zamiast wypisywać apele w Internecie.

  2. Boguslaw mówi

   Wypierdalaj wreszcie stad, jebana szmato!
   Od paru dni znowu smierdzi tu toba wszedzie!!!
   SPIERDALAJ WRESZCIE, KURWO obsrana!!!!!!

  3. Matka mówi

   Boguś, zdradzę ci pewien sekret – zapachy przez Internet się nie przedostają. Jeśli więc coś ci śmierdzi od paru dni wszędzie, to znak, że najwyraźniej znów z tej złości się zesrałeś. Albo twoja rodzina nie trzyma zasad higieny. Ale sugeruję w rozmowie z nimi trzymać nieco więcej kultury, niż na tym forum, buraku pastewny.

 9. finka mówi

  Szczepionki nie ma jest preparat genetyczny i trwający eksperyment medyczny, tylko dlaczego facet od komputerów ciągle autorytatywnie wypowiada się na temat szczepień.

  1. Matka mówi

   A dlaczego w sprawie szczepień wypowiada się jakiś internetowy troll o pseudonimie „Finka”? W szczególności, że Gates akurat nie mówi niczego głupiego tylko powtarza to, co powszechnie wskazują naukowcy i co się potwierdza, a Finka powiela jakieś idiotyzmy wyczytane na jakichś forach dla idiotów.

 10. Rebih mówi

  Charakterystyczne jest jak łączy i zrównuje zjawiska obiektywnie istniejące (tornada, trzęsienia ziemi) z polityczno-hipotetycznymi (pandemia, zmiany klimatyczne). To jest jedna z dróg do forsowania wiary w fałszywe tezy: powoływanie się na nie jako prawdy przy uzasadnianiu nowych fałszywych tez. Nagromadzenie fałszywych tez, z różnych kontekstów w jednej wypowiedzi powoduje, że przeciwnicy w sporze nie mogą za każdym razem zajmować się wszystkimi fałszami, a jeżeli próbują, ich wypowiedź staje się bełkotliwa. W tym wypadku np. trudno zaczynać krytykę wypowiedzi Gatesa od dyskusji na temat istnienia zmian klimatycznych, dla jasności i zwięzłości wypowiedzi trzeba ten temat pominąć, co oznacza cichą akceptację, a to jest już jest wygraną Gatesa.

  1. Matka mówi

   Nie, epidemia wcale nie jest obiektywnie istniejąca. 2,2 miliona na świecie i 35 tysięcy w Polsce (tylko licząc oficjalne dane) wcale nie zmarło na Covid, obiektywnie. Oni gdzieś żyją w ukryciu albo na katar zeszli.

   P.S. Zdajesz sobie sprawę, że tornada i trzęsienia ziemi pochłaniają mniej ofiar niż Covid? A mimo to, obiektywnie istnieją. Choć, gdyby metodą walki z nimi były szczepienia, to zaraz by się znalazły tysiące szurów krzyczących, że pewnie nagrania trąb powietrznych to fotomontaż zlecony przez Billa Gatesa.

 11. Włodzimierz mówi

  Trzeba coś zrobić z tym szaleńcem.

  1. Boguslaw mówi

   Wyglada, ze jest on bezposrednim agentem szatana, gdyz taka energia zniszczenia i pogardy i nienawisci dla ludzkosci i Stworcy, ktory ten swiat powolal do zycia, jest ciezkie do przyporzadkowania do Czlowieka, jako takiego, lecz dla satanicznej bestii, absolutna swolocz nie z tego swiata! Zbrodniarz do n-tej potegi!

  2. Matka mówi

   Boguś, psychotropy leżą na nocnej szafce.

 12. Matka mówi

  „Ponieważ obecna tzw. pandemia to sezonowa infekcja ze śmiertelnością na poziomie grypy, więc oczywistym jest, że jeśli kiedyś pojawi się faktyczny wirus zabójca, to będziemy mieli problem zdrowotny.”

  Podpisujcie swoje artykuły, żeby choć wiadomo było, który to bystrzak takie głupoty wypisuje. Liczba oficjalnie rejestrowanych zgonów na grypę to w zeszłym roku ok. 60. Szacuje się, uwzględniając powikłania, że takich zgonów jest co roku ok. 6000. Jak ktoś zna matematykę na poziomie pierwszych klas podstawówki, to jest w stanie ogarnąć, że nijak nie jest to na poziomie 30 tys. zgonów w ciągu tylko dwóch miesięcy (oficjalnie na Covid, bo spora część z tych nadmiarowych 70-80 tys. zgonów jesienią to z całą pewnością też niestwierdzony Covid, tj. ludzie bez testów, którzy nie umarli w szpitalu).

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.