Beata Mazurek atakuje organizatorów Marszu Niepodległości: „PiS nie weźmie udziału w marszu”

Beata Mazurek/ fot. twitter
23

– PiS nie weźmie udziału w marszu 11 listopada. Chcieliśmy, aby był to marsz ponad podziałami politycznymi, bez partyjnych oznaczeń. Chcieliśmy, by nas wszystkich łączyły wyłącznie biało-czerwone barwy, na co niestety nie zgodzili się organizatorzy – poinformowała na Twitterze rzeczniczka PiS Beata Mazurek.

W świetle wczorajszych wyjaśnień przewodniczącego Stowarzyszenia Marsz Niepodległości Roberta Bąkiewicza wpis Mazurek brzmi po prostu kuriozalnie. Organizatorzy nie zgodzili się na biało-czerwone flagi?!

– Brałem udział w 7 spotkaniach u Marsz Senatu @StKarczewski z udział @JanZaryn @jbrudzinski @wkolarski J Sellin. Byliśmy otwarci na udział PAD i rządu. Nie stawialiśmy warunków, te stawiała strona przeciwna. Winnicki, Bosak i ONR – nie było takiego tematu – wyjaśniał wczoraj Bąkiewicz wskazując, że nieprawdą są insynuacje, jakoby Marsz Niepodległości miał być polityczną imprezą narodowców.

Wygląda na to, ze Prawo i Sprawiedliwość postanowiło zniszczyć Marsz Niepodległości wmawiając swoim wyborcom, że jest to impreza, w której nie należy uczestniczyć. Co na to internauci?

Przeczytaj też:

Katarzyna TS: Marsz Żywych „cacy”, Marsz Niepodległości „be”

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. #R mówi

  Zydom nie podoba sie marsz niepodleglosci i pewnie im zakazali albo PIS nieche im sie narazic . PO tez jest przeciwne temu marszowi wiec PIS czy PO to jest to samo g…..

 2. zyzio mówi

  W kraju YUDEOpolin trzeba się jasno określić: albo się wchodzi ŻYDOM jak czopek (w określone miejsce), i tak robią PAD, marszałek, itd., albo się jest patriotą i służy Narodowi! Zapewne za chwilę media na Zachodzie zaczną atak na „faszystów” oraz „nazistów”, którzy (całymi rodzinami, z dziećmi!) będą szli w Marszu Niepodległości!

  1. lol mówi

   PiS=Partia interesów Syjonistycznych – też ma być nieobecna na Marszu Niepodległości! To znaczy, że są za „podległością” USraelowi!

 3. kici kici KOCUR mówi

  No i gitara. Bardzo dobrze. Spadła maska z oblicza PiS. Z drugiej strony bardzo dobrze że pójdziemy MY – NARODOWCY – NACJONALIŚCI. Polski nacjonalizm nigdy w historii nie przyniósł nam Polakom wstydu ani hańby tak jak było to z nacjonalizmem na przykład ukraińskim, wręcz przeciwnie polski nacjonalizm to nasza chluba. Dzięki niemu przetrwaliśmy jako naród najcięższe dla nas okresy i odrodziliśmy się po latach niewoli jako potężny jednolity naród. Czołem Wielkiej Polsce!
  PS. Nigdy nie poszedłbym w Marszu Niepodległości gdyby ramię w ramie ze mną mieli iść zboczeńcy spod znaku partii Razem, złodzieje spod znaku PO czy zdrajcy narodu polskiego spod znaku KOD!

  1. o ludzie !!! mówi

   Brawo ! trafnie napisane

  2. Sarmatus mówi

   Pięknie napisane. Łączmy się bracia i siostry! Grupować się, zakładać prywatne agencje ochrony, legalizować broń pracownikom i za parę lat zrobimy kontrrewolucje..edukacja, piękno, uczciwość, prawda i nasza Polska wyjątkowa wrażliwość i inteligencja siła rzeczy musi się dalej rozwijać dla dobra następnych pokoleń Polaków ale nie tylko naszych braci ale całego świata! Pozdro

 4. Bolo mówi

  PiS nie macie szans za falsz,klamstwa nie rozliczenie mojsikow itd

 5. Jacek mówi

  Jestem pewien że zapowiadana absencja Pis-u wynika z szeregu zaplanowanych prowokacji wobec uczestników MN.

 6. z-k mówi

  Jeszcze by się wiodące ambasadoressy obraziły a od koryta odpędzić kazały

 7. Jacek Wójcikiewicz mówi

  Byłem jednym z organizatorów pierwszego Marszu Niepodległości 10 lat temu.Brało w nim udział około 300 osób.Szliśmy Traktem Królewskim.Od kolumny Zygmunta III Wazy do pomnika Romana Dmowskiego.Zrobiłem na ten marsz 20 kilogramów pysznych placków ziemniaczanych,którymi częstowałem polskich narodowców pod pomnikiem Dmowskiego.11 listopada jest to data klęski Niemiec,podobnie jak 8 i 9 maja.W te dni wszyscy Polacy powinni świętować i cieszyć się,że uniknęliśmy zagłady z rąk niemieckich zbrodniarzy,a państwo Polskie było odbudowane.To triumf sternika polityki Polskiej Romana Dmowskiego i tytanicznej pracy i walki Obozu Narodowego.Wszelkie małostki w tych dniach są żałosne.Czołem Wielkiej Polsce!

 8. mm mówi

  PiSowcy NIGDY qrwa na was NIE zagłosujemy!! jestescie zydowskimi parobkami, pochodzenie tez macie antychrzescijanskie! gońcie się oszusci i złodzieje! POmylency mają swojego pana w osobie prymitywnego szwaba a wy przygłupy PiSowskie macie swoich panów w USraelau!! Won z Polski lewako-libertynska, załgana hołoto! Kaczynski, Duda, Morawiecki, glinski, czaputowicz i inne …. najęte do UKRADZENIA POLSKI POLAKOM, to stratedzy od włazenia zydom do….! dzieciom w Polsce dali 500zl a zydom 500 000 000! Wy chałaciarze z rządu, oszukaliscie nas, a niejaki prezydent kornhauser ostatnio bredził o ….Polin! i to ma byc prezydent??!!! w Kielcach przepraszał zydów za pogrom kielecki UDAJĄC, ZE NIE WIE KTO TYCH biednych zydów, ty ch biednych LUDZI ZABIŁ, ZE ZROBILI TO KOMUNISCI, UB-CJA Z NKWD DO SPÓLKI!!! A KTO TO SĄ KOMUNISCI TO KAZDY WIE!!! KIELCZANIE kornhauserowi napisali na wielkich transparentach, NAPISALI I WYKRZYCZELI, ZE POGROM BYŁ UB-CKI A NIGDY KIELECKI!!! gdyby kaczynski NIE oszukał Polaków przed wyborami prezydenckimi odnosnie koligacji Dudy, to NIGDY PRZENIGDY kornhauser NIE byłby prezydentem Polski! Polakożercy, pasoŻyci, szubrawcy! DZIS ODCINAJĄ SIĘ OD POLAKÓW I OPLUWAJĄ PATRIOTÓW, KTÓRZY POJDĄ W MARSZU NIEPODLEGŁOSCI….DLACZEGO TO ROBICIE WY RZADZACY Z PREZYDENTEM KORNHAUSEREM NA CZELE I WASZĄ NIEDORZECZNIK MAZUREK? BO WAM ZYDZI TAK KAZALI ZROBIĆ!? CI SAMI CO WAS OSMIESZYLI I PONIZYLI TOTALNIE KAZĄC WAM NIE PRZYJAC USTAWY O IPN!!! CAŁY ŚWIAT SIĘ Z WAS SMIEJE A NAM POLAKOM SERCE PĘKA BO WAS WYBRALIŚMY A WYŚCIE NAS OSZUKALI, OKRADLISCIE NAS Z NASZEJ TOŻSAMOŚCI, Z PRAWA DO POLSKOŚCI DO OBRONY NASZEGO DOBREGO IMIENIA W OPARCIU O PRAWDĘ!!! PRAWDY SIĘ BOJĄ CI KTÓRZY WAM ROZKAZY WYDAJĄ I REALNIE JAK PANISKA SPRAWUJĄ NAD WAMI WŁADZĘ! OBŁUDNICY, BEZWSTYDNICY, ZDRAJCY!!!

 9. sulka mówi

  sumując wszystkie „sukcesy” 3 lat rządów PIS można ich już śmiało porównać do PO, SLD, NOWOCZESNEJ,PSL.

 10. Robert mówi

  W życiu jest tak,takie jest życie,przejść można tyle,ile utrzyma pieluszka,dotyczy to raczkującego niemowlaka,z rakiem staruszka,po tym poznasz prawdziwego cwaniaka,który idzie do przodu,choć cieknie mu sraka i się nie cofa

 11. piss mówi

  To będzie marsz narodowy, patriotyczny, a więc anty szabes gojom z PiS,.

 12. Hanna mówi

  Musimy działać.Jest wiele głosów,że to wszystko, czyli przejmowanie POLSKI na rzecz chazarów jest dobrze zaplanowane i konsekwentnie realizowane.Ja i moje srodowisko jesteśmy przerażeni!!!Dlaczego ukrywali to wszystko przed wyborami?PodłośĆ i manipulacja i strach przed więzieniem,że jest się PRAWDZIWYM POLAKIEM.Na innych portalach próbują wrabiać p.Jacka Międlara,że podstawiony.No słabo mi….

 13. marju73 mówi

  Ten żydoPerejra jest tak samo zakłamany jak ten cały żydoPiS. POPiS to wielkie szambo.

 14. marju73 mówi

  .Ten żydoPerejra jest tak samo zakłamany jak ten cały żydoPiS. POPiS to wielkie szambo.

 15. witek mówi

  PiSowi doradza jakiś „smoczy język”

 16. kris mówi

  PiSraelczycy i POniemiaszki to okupanci naszej Ojczyzny. Niestety nasz narod sam ich wybrał do rządzenia poprzez własna głupotę i naiwność. Obudźcie sie Polacy! Wybierajcie Polaków. To jest nasz kraj a nie zydowski polin czy własność unii europejskiej. Cześć i chwała Wielkiej Polsce!

 17. George mówi

  „Chcieliśmy, aby był to marsz ponad podziałami politycznymi, bez partyjnych oznaczeń.” – powiedziała Mazurek, ale oczywiście dopuszczalne, a nawet wskazane byłyby oznaczenia PiS, no i las portretów Lecha Kaczyńskiego nad głowami uczestników. A na trybunie honorowej: Naczelnik Państwa Jarosław, PAD, Jonny Daniels i rabin Schudrich.

  1. Kryśka mówi

   Możliwe, że tak by to wyglądało! Więc UeSrAel do Izraela męczyć Palestyńczyków, już niewielu ich zostało, również terytorialnie, wojna trwa od 1948 r i jakoś nikt tego nie potępił!

 18. Dzis mówi

  Marsz niepodległości? PRZECIEŻ NASZA POLSKA NIE JEST NIEPODLEGŁA!!! POLSKA JEST KOLONIĄ,O KTÓRĄ WALCZY KILKU NASZYCH „PRZYJACIÓŁ”

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.