SKLEP-WPRAWO.PL

Banderowcy zapowiadają udział w MN. Bąkiewicz: „To niedopuszczalne. To plucie w twarz Polakom”

ukraińscy szowiniści z organizacji Sicz Karpacka/ fot. facebook
13

Jak informuje portal Media Narodowe, na Marsz Niepodległości wybierają się banderowcy i niemieccy neonaziści! Skrajna, szowinistyczna organizacja z Ukrainy „Sicz Karpacka” informuje na swoim profilu społecznościowym, że jej przedstawiciele pojawią się na marszu i że zostali zaproszeni przez “Szturmowców”, czyli grupę, która ma zamiar iść w tzw. „czarnym bloku”.

Jak dowiedziała się redakcja medianarodowe.com w “czarnym bloku” mają iść nie tylko banderowcy, ale także przedstawiciele młodzieżówki NPD, (Nationaldemokratische Partei Deutschlands) znanej z pozytywnego stosunku do Rudolfa Hessa i III Rzeszy Niemieckiej.

„To niedopuszczalne. To plucie w twarz Polakom pomordowanym przez banderowski i nazistowski totalitaryzm. Nikt normalny nie może zapraszać tych ludzi na polski Marsz Niepodległości. To śmierdzi prowokacją na kilometr” – skomentował tę informację Robert Bąkiewicz, prezes Stowarzyszenia Marsz Niepodległości. Wcześniej Bąkiewicz wypowiedział się na temat „czarnego bloku” jednoznacznie stwierdzając, że organizatorzy MN nie życzą sobie na marszu obecności tej grupy.

Sytuacja jest jasna. Marginalna grupka, która nie ma nic wspólnego z polskimi narodowcami organizującymi Marsz Niepodległości, próbuje zdyskredytować marsz. Organizatorzy alarmują i wskazują, że to prowokacja. Czy polskie służby śpią?

Źródło: medianarodowe.com

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. SKLEP-WPRAWO.PL
 2. lol mówi

  To element przygotowania, by rozwiązać MN, a organizatorów zdelegalizować!

 3. Maciej mówi

  LIKWIDACJA POLSKI NA STULECIE NIEPODLEGŁOŚCI ? Jeśli tak się stanie, będzie to za ewidentnym przyzwoleniem PiSowskich służb. Organizatorzy Marszu Niepodległości powinni natychmiast o tym zawiadomić oficjalnie, OTWARTYM PISMEM (także medialnie rozesłać powiadomienia) Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji

  1. Pw mówi

   Jakiej niepodległości? Polska jest pod ciągła okupacja antypolskiej zydokomuny.

 4. Jacek Wójcikiewicz mówi

  11 listopada 1918 roku to data klęski Niemiec,podobnie jak 8 i 9 maja 1945 roku.Dzięki temu Polska mogła się odrodzić i istnieć.Roman Dmowski pisał,że całe życie walczył przeciw Niemcom i niemieckiej agenturze.Czyżby niemieccy narodowi socjaliści chcieli czcić swoją klęskę???

 5. Janusz I mówi

  Co mogą polskie służby, pokazali policjanci na Wszystkich Świętych. Państwo polskie na skraju przepaści.

 6. Uwolnić Basię Poleszuk mówi

  Banderowców chcą zapraszać jakieś marginalne grupki szturmowców, którzy moim zdaniem są kontrolowani przez sbu, albo przez wywiad niemiecki. To jest na rękę wszystkim, tylko nie Polakom. Dlatego wywiad „polskiego” rządu nie będzie nic z tym robił. Ten rząd już dawno nie jest polski, tylko szitowsko-banderowski.

 7. Biały79 mówi

  Proszę przywrócić kontrolę graniczną i nie wpuszczać na teren RP banderowców i niemieckich nazizistów. Gdzie są nasze służby???? Ano nie ma . Bo niektórym taki stan rzeczy będzie na rękę. PROWOKACJA!!!!!

 8. nacjonal. mówi

  Obawiam się,że żadnej reakcji służb nie będzie,gdyż udział banderowców i niemieckich neonazistów w MN
  leży w gestii żydoPiSowskiego rządu,dający podstawę do delegalizacji ONR-u
  Tegoroczne hasło:Bóg,Honor i Ojczyzna,to”faszystowskie”hasło spędzające sen z powiek postkomunistycznemu żydostwu żrącemu polski chleb a Hajka,jedna ze”sprawiedliwych”nie może tego znieść.
  …śmierć wrogom Ojczyzny teraz i zawsze,zaprawdę godne to i sprawiedliwe,słuszne i zbawienne
  Czołem Wielkiej Polsce a szponem jej wrogom!!!

 9. Robert mówi

  Biała opaska na ramieniu,ku rozróżnieniu

 10. Robert mówi

  Śpią na L4 bo im brakuje na telewizor do giwery,za średnio cztery,średnio

 11. Robert mówi

  Kamerka sportowa na głowę,ręce wolne

 12. z-k mówi

  To bardzo prawdopodobne. Szachrajska międzynarodówka budująca bez żadnych skrupułów swój środkowo-europejski kaganat, której Marsz Niepodległości bardzo uwiera a która kontroluje, finansuje wszelakie banderowsko-lewacko-postępackie szumowiny może je użyć w Warszawie do swoich celów.

 13. Mark mówi

  Wczoraj w Polsacie Gozdyra przedstawiała Szturmowców jakby byli gospodarzami Marszu Niepodległości. Wredna manipulacja!!!

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.