Awantura w sądzie! Grzegorz Braun nie został wpuszczony do sądu w charakterze świadka [WIDEO]

Grzegorz Braun nie został wpuszczony do sądu!
31

Na 27 stycznia 2020 Grzegorz Braun został wezwany w charakterze świadka na trzy rozprawy do Sądu Rejonowego dla Warszawy-Śródmieścia. Poseł Konfederacji stawił się na miejscu, jednak nie został wpuszczony na salę rozpraw, ponieważ… na twarz nie założył maski. – Żadna ustawa w stanie pokoju a nie wojny, nie daje żadnemu urzędowi, żadnemu funkcjonariuszowi, na żadnym poziomie administracji delegacji do zarządzania modą męską – komentuje Grzegorz Braun.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Zostałem zatrzymany na bramce wejściowej przez niezidentyfikowanych zamaskowanych osobników, których prawdę mówiąc nie mógłbym z czystym sumieniem nawet potem rozpoznać – mówi Grzegorz Braun.
Poseł został zatrzymany przez zatrudnionego przez sąd „ochroniarza”, który posłowi zablokował wstęp do sądu, twierdząc, że „nie może nikogo wpuścić bez maseczki”. Sytuacji przyglądali się stojący obok zamaskowani funkcjonariusze policji, którzy następnie, na prośbę polityka spisali uczestników zdarzenia. Co ciekawe, w sytuacji, gdy tuż obok bramki toczyła się ożywiona dyskusja na temat braku podstaw prawnych do uniemożliwienia wejścia posła Brauna na salę rozpraw, inny interesant bez maski został wpuszczony na salę rozpraw (sygn. czas.: 1 min. 37 s.), by – jak stwierdził zamaskowany „ochroniarz” – „pozałatwiał swoje sprawy”.

Stojąc przy wejściu do sądu, Braun zadzwonił do sekretariatu sądu i zgłosił swoją obecność pod budynkiem oraz uniemożliwienie mu wejścia na salę rozpraw.

Żaden akt prawny w Rzeczypospolitej ingerencji jakiegokolwiek prezesa czegokolwiek w detale garderoby męskiej. Jeśli ktoś napisał sobie takie zarządzenie, to przekroczył uprawnienia. Bo żadna ustawa w stanie pokoju a nie wojny, nie daje żadnemu urzędowi, żadnemu funkcjonariuszowi, na żadnym poziomie administracji delegacji do zarządzania modą męską – komentuje Grzegorz Braun i wskazuje, że sprawa jest poważna, a on jako poseł nie może popierać łamania prawa, które może pociągnąć innych do dopuszczania przestępstwa.

Przeczytaj także:

J. Międlar: Duszpasterze korona-głupoty. „Maseczki? To jest jak z pasami bezpieczeństwa w samochodzie”

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. AntyPO✡PiS mówi

  Brawo poseł Grzegorz Braun! 💪

  Jedynie prawdziwie prawicowa i pro polska KONFEDERACJA jest ostatnią nadzieją Polaków na przywrócenia normalności, praworządności i skutecznej walki z postkomunistycznym lewactwem w Polsce.

  1. Miroslaw mówi

   Zgadzam się !

  2. Lucek mówi

   Zgadzam się 👍

  3. Alex mówi

   Brawo Panie Braun, dziękuję.

  4. Roman mówi

   Wielu Polaków pujdzie za głosem Grzegorza Brauna.

  5. Jakub mówi

   Pytanie jakie trzeba sobie postawić jest takie, czy zeznania G. Brauna mogły być użyteczne i pomocne osobie w której sprawie toczył się proces. Mam nadzieję, że on to przemyślał, bo na szali jest jego ego i lans przed kamerą wzbudzający podniecenie gawiedzi jakim on jest niezłomnym człowiekiem, a na drugiej może być krzywda jakiegoś człowieka, który liczył na ratunek. Nie wiem jak było, ale chciałem zwrócić tylko uwagę, że to może nie być wcale bohaterska postawa.

 2. ikss67 mówi

  Pytanie. Czy to prawda, że Pan pełniący funkcję premiera, Pan Morowewacki jest z pochodzenia żydem? Czyli zgodnie z terminologią tego plemienia- jest żydem? Ponoć taki gość youtuber- Kękuś, otrzymał informację z prokuratury, że nie można wszcząć postępowania wobec Pana Morowackiego ponieważ nie podlega polskim przepisom prawa. Czy ktoś może to potwierdzić? Ponoć dzieci tego ponoć żyda chodzą do żydowskiej szkoły i tam również uczą ich języka żydowskiego. Nic nie mam wobec normalnych zydów. Po prostu oczekuję, że ktoś potrafi to potwierdzić. Inaczej mówiąc powstałby precedens. Nie wiem, czy konstytucja pozwaqla na to, aby urząd premiera piastował ktoś kto ma np. podwójne obywatelstwo. To nie jest na pewno normalne. To by oznaczało, że prawdą jest co pisali żydzi z post jerusalem, ciesząc się na wieść, że taki Morowewacki został premierem, pisali, że mają swój rząd w Warszawie.

  1. *****konfederacje mówi

   Za nieistniejacyn juz Fan slask, zinem kibicow Slaska Wroclaw,tak Pan Morawiecki ma matke Zydowke a wiec wg prawa zydowskiego jest zydem. matka pomimo swojego pochodzenia jest katoliczka,co w kategorii Miedlara i Konfederacji,prwdziwa Polka,patriotka,katoliczka nie jest.

  2. Rebih mówi

   To nie chodzi o jakieś kategorie „Międlara i Konfederacji”, a o zwykłe doświadczenie z Żydami, którzy często udają członków innych narodów i wyznawców innych religii. Opieranie się na tym, co ktoś, zwłaszcza Żyd, mówi o sobie, jest tak samo głupie i groźne, jak wiara w maile proszące, by w celu zwiększenia bezpieczeństwa zalogować się do banku używając załączonego linku.

  3. Rafał mówi

   Proszę odstawić używki i alkohol a i słownik przeczytać z dziesięć razy by się panu przydało.
   Z racji wypowiedzi „premiera” o tym, iż polacy mają zapierdzielać za miskę ryżu można wywnioskować, że to zwykły pies na smyczy żydowskiej i będzie szczekał jak mu zagrają a jego pochodzenie nic nie zmienia – przestanie być przydatny to zrobią z niego goja i podzieli los innych.

  4. pytanie i odpowiedź mówi

   Pytanie: czy to prawda, że jesteś idiotą?
   Odpowiedź: tak, święta prawda.

  5. Aga mówi

   Tak to prawda, jego dzieci też kończyły żydowskie szkoły w Warszawie, jest obszerny artykół w internecie.

 3. santana mówi

  Dla tych cymbałów człowiek może się udusić, a ma nosić namordnik, do samej śmierci. Man na myśli astmatyków, sercowców, osoby z zaburzoną saturacją, czy osoby z depresją. Jest ich w kraju kilka milionów. Ale dla morderców to nie ma znaczenia.

 4. Media Narodowe dostaly lanie od lewakow mówi

  Bez kochasia asystenta Sabina chcial sie wkrecic?:)

  1. Rebih mówi

   Sabina był/była akurat na imprezie u Moskala i Kaczyńskiego.

 5. Anna mówi

  Mógł jeszcze na golasa przyjsc i tez twierdzic, ze nikt nie ma prawa rozporzadzac modą męską.
  Powinien założyć maskę jak reszta osób w budynku sądu. Jego postawa jest arogancka.

  1. Rebih mówi

   Nie ma w Polsce zwyczaju zakładania masek. Jeszcze za mało was, by wmuszać nam obyczaje Islamu.

  2. zegartyka mówi

   Możesz zakładać namordnik, myckę (na pewno by pasowała na twój pusty czerep) czy obrożę z łańcuchem na którym twój właściciel będzie cię wyprowadzał na zakupy do marketu. My uznajemy najpierw prawo Boże potem prawo naturalne. A popłuczyny prawa w wykonaniu przestępczej ferajny możesz stosować we własnym zakresie.

  3. krzysztof mówi

   goń się szmato

  4. Adrian mówi

   Anna nie ma to jak czytanie ze zrozumieniem „Co ciekawe, w sytuacji, gdy tuż obok bramki toczyła się ożywiona dyskusja na temat braku podstaw prawnych do uniemożliwienia wejścia posła Brauna na salę rozpraw, inny interesant bez baski został wpuszczony na salę rozpraw (sygn. czas.: 1 min. 37 s.), by – jak stwierdził zamaskowany „ochroniarz” – „pozałatwiał swoje sprawy”.” Gość który był bez maski został puszczony bez żadnego ale, a odmówiono wejścia posłowi. Widać efekty zamykania szkół!

 6. ***** malpiarnie Mikkego mówi

  malpiarnia od Mikke w akcji. Ciebie Polaku,bez immunitetu jaki ma Braun,Ciebie by wiedzieli jak udupic!!
  to tak dla tych bardziej kumartych.

  1. Malpiarnie Kalksztajna mówi

   malpiarnia od Kalksztajna w akcji. Ciebie Polaku,bez immunitetu jaki ma Kalksztajn,Ciebie by wiedzieli jak udupic!!
   to tak dla tych bardziej kumartych.

 7. Hammurabi mówi

  Cóż… Może należy rozważyć założenie białych peleryn i szpiczastych czapkokapturów, otworami na oczy jedynie?

 8. Rebih mówi

  Dobrze, że jest Konfederacja!

  1. Remi mówi

   Tak jest, dobrze że jest Grzegorz Braun

 9. Matka mówi

  A Braun tam jako świadek czego poszedł zeznawać? Pewnie tajnej operacji przejmowania polskich lasów przez służby wywiadowcze Izraela, o czym wspominał, zdaje się, jak w ramach pierwszej fazy pandemii zabraniano wstępu do lasów:)

  1. Słyszący mówi

   wystarczy obejrzeć video do końca i znaleźć odpowiedź !

  2. Matka mówi

   Niestety, nic o tajnej operacji przejmowania polskich lasów przez służby izraelskie w związku z Covidem nie powiedział. Mimo to, można się było miejscami pośmiać.

  3. Adrian mówi

   Matka przyjdzie czas że będziesz się śmiać ale baranim głosem, właśnie przez takich ludzi jak ty!!!!!!

  4. Wiola mówi

   Matka, nie kompromituj się, 👎

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.