Austria wprowadza lockdown dla niezaszczepionych. Policja tropi „podludzi” w sklepach i na ulicach [WIDEO]

kontrola podczas lockdownu dla niezaszczepionych/ fot. screen
8

W poniedziałek (15.11.2021) Austria, jako pierwszy kraj na świecie, wprowadziła lockdown dla niezaszczepionych. Osoby, które nie posiadają zaświadczenia o szczepieniu lub o przebyciu infekcji w ciągu ostatnich 180 dni, mogą wyjść z domu tylko po podstawowe zakupy, do pracy, do lekarza lub do punktu szczepień. Niezaszczepionym zezwolono też na „zaspokojenie podstawowych potrzeb religijnych”.

Kanclerz Alexander Schallenberg ogłosił, że kraje związkowe będą mieć możliwość podejmowania dalszych, selektywnych działań. Zapowiedział też „konsekwentne kontrole i stanowcze sankcje”. Potwierdził to szef MSW Karl Nehammer, zapowiadając „ścisłą sieć kontroli”, także w odniesieniu do fałszywych certyfikatów szczepień. Od poniedziałku każda osoba mieszkająca w Austrii będzie mogła zostać skontrolowana przez policję w przestrzeni publicznej.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Nowe przepisy nie dotyczą szkół i dzieci poniżej 12. roku życia. Aktualny pozostaje nakaz wykonywania w szkołach testów trzy razy w tygodniu oraz noszenia masek. Lockdown dla niezaszczepionych ma obowiązywać do 24 listopada, z możliwością przedłużenia.

Zgodnie z zapowiedzią policja tropi niezaszczepionych podludzi w galeriach handlowych i na ulicach. Kiedyś też już tak było, gdy „Żydzi roznosili tyfus”. I to wszystko dzieje się w sytuacji, gdy wiadomo już na pewno, że szczepienia nie zapobiegają transmisji wirusa, a zaszczepieni również chorują i zakażają. Sanitarny terror nie ma żadnych podstaw medycznych.

 

Źródło informacji: PAP, Twitter

Zobacz też:

Im więcej zaszczepionych, tym więcej zakażonych! Rekordowa liczba zakażeń w najlepiej wyszczepionym regionie Belgii

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Józef mówi

  Jednak duch fuhrera – austryjaka jest wciąż żywy.
  Wciąż żywy.
  Pamiętajcie – Franz Kutschera – kat Warszawy był Austryjakiem !

  Te austryjackie s…..syny dali sie mocno we znaki Polakom.

  Austrio – otwórzcie jeszcze Mauthasen -Gusen. To umiecie robić

 2. Netopelek mówi

  faszystowski nierząd austrii i debilne baranowate społeczeństwo

 3. MAREK mówi

  Udoskonalony Lewacki totalitaryzm oparty na kłamstwie, ignorancji, cenzurze, demoralizacji i rozbiciu jedności narodowej robi z ludzi niewolników! To nie przypadek, że lewactwo na całym świecie wspiera covidterror i covidsegregację oraz NOWY ŁAD czytaj ŁAGR.

 4. W K mówi

  Nazizm w Austrii znowu na żywo.

 5. Misiek13 mówi

  Czy na prawde nie ma logicznie myslacych ludzi?Albo to wszystko jest na pokaz,zeby zastraszyc ludzi

 6. Norbert mówi

  Przeca wiadomo, że to tylko test na resztę krajów. Przejdzie tam to wprowadzą dalej. Niech zaczną od Nas, albo Białorusi, czy Serbii. Inaczej by gadali.

 7. beno mówi

  Przebili malarza, ale przy tylu idiotach (i tradycji) jest to zupełnie „naturalne”..

 8. W K mówi

  ,,Dagmar Belakowitsch – Nein zur Diskriminierung gesunder Menschen (Ungeimpften-Lockdown) – 16.11.2021″ – ta Austriaczka nie gryzła się w język. Zjechała równo Kanclerza Austrii i jego partyjnych towarzyszy.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.