„Artyści atakujący Polskę są nietykalni. Ja za obronę Ojczyzny jestem ciągany po sądach!” Mowa końcowa rapera Stopy oskarżonego za utwór o żydowskich zbrodniach [WIDEO]

21

Niemal dwanaście miesięcy trwał proces przeciwko muzykowi Stopie, który w ubiegłym roku opublikował w sieci utwór o żydowskich zbrodniach i antypolonizmie. Piosenka nosi tytuł „Gdybym był bogaty”. W odpowiedzi na zawiadomienie Marka Gumkowskiego ze stowarzyszenia Otwarta RP, częstochowska prokuratura postawiła muzykowi zarzuty, łamiąc w ten sposób zapis konstytucji gwarantujący wolność artystyczną. Stopę oskarżono o antysemityzm i negację holokaustu, gdyż w utworze śmiał wspomnieć o zorganizowanej współpracy Żydów z Niemcami i skrytykować bezprawne żydowskie roszczenia majątkowe.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Od samego początku monitorujemy i relacjonujemy proces jako jedyne medium informacyjne w Polsce. Pod niniejszą publikacją umieszczamy relacje z wszystkich rozpraw. Po długim, miejscami komicznym procesie, powołaniu trzech biegłych, przesłuchaniu oskarżonego, Marka Gumkowskiego, który przed sądem zapewniał, że Arabowie to nie są semici oraz prof. Jadwigi Stawnickiej, która wskazywała „na antysemicki odcisk palca” w utworze Stopy, w poniedziałek (28 października 2019) odbyła się ostatnia rozprawa. Co istotne, w roli widza, na rozprawie pojawił się poseł Konfederacji, Grzegorz Braun.

„ZAKAZANY” UTWÓR – TUTAJ

Sędzia Anita Głowacka-Janik oznajmiła, że biegły informatyk powołany przez prokuraturę stwierdził, że nie jest w stanie dowieść, że materiał dowodowy złożony przez oskarżycieli jest tożsamy z rzekomym nagraniem, o którym mowa w akcie oskarżenia. Oznacza to, że prokuratura nie wywiązała się z zobowiązania, które w maju nałożył na nią sąd, czyli nie złożyła kopii oryginalnego nagrania, za który postawiono zarzuty polskiemu artyście.

Ostatecznie, 28 października sędzia Głowacka-Janik zamknęła przewód sądowy i poprosiła strony o wygłoszenie mów końcowych. Prokurator przekonywał, że poprzez publikację utworu „Gdybym był bogaty” Stopa „nawoływał do nienawiści”. Dla oskarżonego domaga się kary grzywny w wysokości 250 stawek dziennych, przyjmując, że stawka dzienna wynosi 20 złotych, oraz obciążenia go opłatami sądowymi.

Mecenas Stefan Saczkowski, pełnomocnik oskarżonego muzyka, wskazał na brak posiadania przez prokuraturę i sądu materiału dowodowego w postaci pliku źródłowego z nagraniem. Zaznaczył także, że istotną okolicznością jest fakt, iż na końcu utworu Stopa jasno wskazał w jakim celu opublikował ów utwór – by sprzeciwić się pluciu określonych środowisk na Polskę. Powiedział, że użył niepoważnych słów dla opisania sytuacji poważnej – zaznaczył mecenas.

PŁYTY STOPY na SKLEP-WPRAWO.PL

W mowie końcowej Stopa powołał się na „obywatelskie prawo do głoszenia poglądów”, artykuł 54 i 73 Konstytucji RP. W trakcie procesu wykazałem, że informacje, które w utworze rozpowszechniam nie są moim wymysłem i potwierdzenie ich otrzymujemy w publikacjach przytaczanych autorów – powiedział Stopa i wskazał na liczne przypadki artystów, którzy pluli na Polskę i chrześcijan, a do tej pory włos im z głowy nie spadł. Artyści atakujący wartości polskie i katolickie unikają odpowiedzialności z uwagi na ten właśnie artykuł, ponieważ ich zachowanie to jest rzekomy performance artystyczny. Przykładów jest wiele – zaznaczył muzyk i przywołał między innymi antypolskie i chrystianofobiczne akty z udziałem Adama „Nergala” Darskiego, który publicznie podarł Biblię; aktorki „Klątwy” Julii Wyszyńskiej, która imitowała stosunek oralny z posągiem Jana Pawła II. Trudno oprzeć się wrażeniu, że ten proces jest procesem politycznym. Zasiadam na ławie oskarżonych tylko dlatego, że zwróciłem uwagę na pewne problemy, w dodatku moje własne państwo chce mnie karać za zwracanie uwagi na problemy, który dotykają jego dobrego imienia i zagrażają istnieniu tego państwa – powiedział rapera, który domaga się uniewinnienia.

Ogłoszenie wyroku odbędzie się 4 listopada o godz. 11 w Sądzie Rejonowym w Częstochowie. 11 listopada 2019 roku raper Stopa wystąpi podczas Marszu Polaków, który 11 listopada 2019 roku przejdzie ulicami Wrocławia. Wymarsz o godzinie 19 z Wyspy Słodowej.

ROZPRAWY STOPY:
1. „Arabowie to nie semici!” Proces rapera Stopy, oskarżonego za krytykę żydowskich roszczeń i „bredzenie nieprzytomne” prezesa Otwartej RP [WIDEO]2. Proces Stopy a la „Proces” Kafki. Relacja z rozprawy [WIDEO]
3. J. Międlar: „Antysemicki odcisk palca” i ultimatum dla Stopy [WIDEO]
4. Kuriozum na procesie Stopy! Po sześciu rozprawach sędzia przyznała, że… nie ma głównego dowodu w sprawie. Co dalej?
5. Sędzia w prokuratorskich butach. Chcą skazać Stopę za NIEISTNIEJĄCE nagranie [WIDEO]

„ZAKAZANY” UTWÓR – TUTAJ

PŁYTY na SKLEP-WPRAWO.PL

Posłuchaj:

TYLKO U NAS! „Kwitnie biznes holokaustu, pie..zyć prawdę, chcemy hajsu!” Utwór, za który polski raper może pójść siedzieć!

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Zulu-Tango-Tango mówi

  BÓG – HONOR – OJCZYZNA

  1. KOMENTATOR Z "S" mówi

   Ą GRANICE,, KTÓRYCH NIE WOLNO PRZEKROCZYĆ , TUTAJ PRZEKROCZONO!
   • Chyba największa ZARAZA I ZAKAŁA świata?
   • 1012 rok – Cesarz Niemiecki Henryk II wypędza Żydów z Moguncji
   1288 rok – Regent Królestwa Neapolu Robert d’Artois nakazuje wypędzenie Żydów z całych południowych Włoch
   1290 rok – Król Anglii Edward I wydaje edykt o wygnaniu Żydów (wszystkich Żydów, w liczbie ok. 16 tys., załadowano na statki i odesłano na kontynent, dotarli tylko nieliczni, bo większość Anglicy najpierw obrabowali, a potem potopili)
   1346 rok – wygnano Żydów z Bazylei w Szwajcarii
   1360 rok – wygnano ich z Węgier
   1394 rok – z Francji
   1421 rok – z Austrii
   1491 rok – wygnanie Żydów z Rawenny
   1492 rok – Królowie Hiszpanii Izabela I Kastylijska i Ferdynand II Aragoński wydali edykt nakazujący wypędzenie Żydów z Królestwa Hiszpanii i wszystkich jej posiadłości
   1493 rok – Król Sycylii Ferdynand II Aragoński wyrzuca Żydów ze swojego królestwa
   1495-1503 Żydzi zostali wygnani z Litwy
   1496 rok – Żydów wypędzono z Portugalii (edykt Króla Manuela I Szczęśliwego), również w tym samym roku Cesarz Rzymski Maksymilian I Habsburg wypędził Żydów ze wszystkich swoich dziedzicznych ziem
   1510 rok – Żydzi zostają wygnani z Brandenburgii
   1547 rok – Car „Wszech Rusi” Iwan Grozny odmawia Żydom prawa zamieszkania w Rosji, a nawet przejazdu przez swoje państwo!
   1550 rok – Żydzi zostają wygnani z Genui
   1571 rok – Republika Wenecka podejmuje decyzje o wygnaniu wszystkich Żydów z Wenecji i z wysp adriatyckich
   Kiedy w 1528 roku Niderlandy dostają się pod władzę Cesarza Rzymskiego Karola V Habsburga wszyscy Żydzi zostają wypędzeni
   1590 rok – Król Hiszpanii Filip II nakazuje wyrzucenie Żydów z Lombardii…
   …wszystkim wygnaniom Żydów towarzyszyły krwawe pogromy i powszechne prześladowanie… uciekali głównie do Polski, która sami nazwali „Paradisus Ludaeorum” (Żydowski Raj). W XVI wieku 3/4 wszystkich Żydów żyjących na świecie mieszkało w Polsce! Teraz doszło do tego, ze ich premier, Benjamin Netanjahu w przemówieniu wygłoszonym w dniu 14.02.br., na terenie Polski, w gmachu Muzeum Historii Żydów Polskich (wybudowanym przez Polaków kosztem 300 mln zł i utrzymywanym przez Polaków kosztem ponad 10 mln zł rocznie!), oskarża nas, czyli cały Naród Polski, o to ze współpracowaliśmy z nazistowskim reżimem w zabijaniu Żydów w ramach Holokaustu!• I TO NIEMAL ZE WSZYSTKICH EUROPEJSKICH KRAJÓW- POZBAWIAJĄC ICH MAJĄTKÓW! SPEKULUJĘ, ŻE MUSIELI BYĆ JAK JAKAŚ NAJGORSZA ZARAZA! POLSKA IC H PRZYJĘLA I JAK SIĘ ZA TO ODWDZIĘCZAJĄ! https://www.facebook.com/photo.php?fbid=653858901707731… DEDYKUJĘ DLA ZYDOWKIEJ NOBLISTKI SZKALUJĄCEJ POLAKÓW

  2. robert mówi

   Palestyna w Europie ! – Żydzi tworzą w Polsce nowy Izrael ! | wolna-polska.pl

  3. Marian mówi

   Żydokomuna

  4. Krzysztof mówi

   Dlatego trzeba ich wygnać z Polski , z Europy również i nigdy nie pozwolić na to , aby wrócili !

 2. Robert mówi

  Moja mowa będzie krótka,o goju decyduje kasa i długa bródka

  1. Krzysztof mówi

   goj i długa bródka ? Coś tu nie tak – kolego.

 3. Robert mówi

  Trzymaj fason Stopa,bo głowę goja pęta,ten co trzyma stopy procentowe

 4. Spostrzegawczy mówi

  Brawo Stopa ! Piękna i bardzo mądra mowa w obronna ! Powinniśmy jak najszybciej repolonizowac i rekatolicyzowac wszystkie władze, urzędy, instytucje, w tym prokuratury, sądy, a zwłaszcza szkolnictwo w Polsce ! Nie wolno nam oddać naszej polskiej, katolickiej cywilizacji pod panowanie cywilizacji obcych !

  1. sprawiedliwy mówi

   Brawo dla prawdziwego Polaka !

  2. Krzysztof mówi

   A ja się pytam , co do tej pory robili Polacy , dlaczego na to pozwolili i pozwalają nadal ?

 5. Paweł mówi

  Boże, ten prokurator ledwo mówi…

 6. sprawiedliwy mówi

  Brawo dla prawdziwego Polaka !

 7. Krzysztof mówi

  Widzieliście mordę tego wyżartego prokuratora ? Mam nadzieje ,że widzicie również to ,że ten człek to desperat , który zapewne jest opłacony z funduszy żydowskich po to , aby Stope zniszczyć i poniżyć . Nie możemy pozwolić na to , aby Polacy , patrioci mieli kneblowane usta i byli ciągani po sądach , oraz terroryzowani przez „polski wymiar sprawiedliwości” . Gdzie pan jest – panie Ziobro ? Trzyma pan z nimi ?

 8. zzzz mówi

  Jak się nazywa ten prokurator…?

 9. klioes vel pislamista mówi

  Najnowszy wierszyk:

  Ale jaja, Maja!

  Już mi internet wyłączyli.
  Do Krzyśka mówię więc z POdziemia:
  Katole Ciebie w głowę bili,
  Lecz nie zawiodła Twoja chemia!
  Czujesz, jak całun kraj spowija…
  To Kościół, to INKWIZYCYJA!!!

  Ach, Pieczyńskiego pragnie upiec
  „Organizacja, która Geę
  Ciągle zniewala…” Tylko głupiec
  Może wyśmiewać Twą ideę!
  Ukryj się, Krzysiu! (Czarownice
  Wezmą Cię chętnie pod spódnice.)

  Nowiny nie są dobre. Wanda
  Ostrzega z Maćkiem: „Do maszyny
  Nas oblężniczej może banda
  Przywiązać. Katosku…syny
  Jak Bruno Schultza nas podpalą!“
  To nie Ty, Krzysiu?… Olga!?… Halo!

  – Tak, to ja, Olga! Jestem młoda,
  Z dużego miasta, wykształcona.
  I bardzo jest mi Polski szkoda…
  Kratka źle była postawiona!
  Paweł mi wytłumaczył sporo:
  Otwarta puszka jest z Pandorą!!!

  Dlatego Nobla otrzymałam,
  Żeby normalnie wreszcie było.
  – Rozumiem, Olgo. Wiesz, gdy spałam,
  W Europie państwo mi się śniło:
  Rysiek premierem… Sześciu króli
  Profesor Hartman czule tuli!

  Wśród nich Belzebub (tak jak Arek
  Myrcha proroczo rzekł). I chryja.
  Dla profesora ma podarek.
  To… krzyż z Giewontu!… Nie zabija,
  Bo został zdjęty. Kler się kaja…
  – Piękny sen, Maju, ale jaja!

 10. W K mówi

  W oparciu o wypowiedź prokuratora podejrzewam, że prokurator nie napisał samodzielnie pracy magisterskiej. Brak w niej elokwencji i racjonalności.

 11. Sokołowski mówi

  Ten proces w Polsce to kpina i kolejny dowod na to ,ze w Polsce wrogie i obce naszemu panstwu przewrotne i cyniczne glosy probuja zastraszyc narod, ale po tej argumentacji tego jegomoscia w pelerynce juz widac , ze mowic i myslec samodzielnie ten smieszny typ nie potrafi.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.