„Antysemityzm to atak na wartości europejskie”. Rada UE włącza walkę z antysemityzmem do głównego nurtu polityki unijnej

Żydzi pod Ścianą Płaczu/ fot. pixabay
19

W środę (2.12.2020) Rada Unii Europejskiej zatwierdziła deklarację w sprawie włączenia walki z antysemityzmem do głównego nurtu polityki unijnej. W deklaracji Rada podkreśla, że ​​walka z antysemityzmem jest zagadnieniem przekrojowym, dotyczącym zarządzania i polityki na szczeblu lokalnym, krajowym i europejskim. – Antysemityzm to atak na europejskie wartości – napisano w preambule.

– Judaizm i żydowskie życie znacznie przyczyniło się do ukształtowania tożsamości europejskiej i wzbogaciło europejskie dziedzictwo kulturowe, intelektualne i religijne. (…) Naszą stałą, wspólną odpowiedzialnością jest aktywnie chronić i wspierać żydowskie życie – czytamy w deklaracji.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Autorzy dokumentu wskazują, że antysemityzm nasila się w Europie, wobec czego zapewnienie bezpieczeństwa społeczności żydowskiej i żydowskich instytucji musi uzyskać najwyższy priorytet w krajach członkowskich. Zalecają też, aby przestępstwa popełniane online były karane tak jak przestępstwa popełniane offline poprzez odpowiednio stosowane środku skutecznego ścigania oraz inne metody. Nielegalna mowa nienawiści i treści terrorystyczne online muszą być szybko i konsekwentnie usuwane przez dostawców usług internetowych, zgodnie z odpowiednim ramami prawnymi i pozaprawnymi.

Jedną z zalecanych form pozaprawnych jest jak najszybsze przyjęcie przez wszystkie kraje członkowskie definicji antysemityzmu stworzonej przez Międzynarodowy Sojusz na rzecz Pamięci o Holokauście (IHRA). Szczegółowe omówienie tej definicji znajdziecie w mojej książce pt. „Żydzi, gender, multikulti, czyli oszustwo i szajba”. Do nabycia w sklepie internetowym TUTAJ.

Deklaracja przyjęta przez Radę UE nakazuje także systematyczne raportowanie i rejestrowanie incydentów antysemickich, włącznie z tymi, które nie stanowią przestępstw kryminalnych. Jako metodę walki z antysemityzmem wskazuje się też edukację o Holokauście, antysemityzmie i żydowskim życiu. Kluczowym elementem ma być znalezienie nowych sposobów upamiętnienia Holokaustu w znaczący sposób. Pełna treść deklaracji TUTAJ.

Światowy Kongres Żydów (WJC) przyjął deklarację z entuzjazmem. – Europa ma poważny i przerażający problem antysemityzmu i najwyższy czas, aby Unia Europejska, jej państwa członkowskie i władze lokalne skierowały realne środki na walkę z tym problemem. Przyjęcie tej deklaracji przez Radę Unii Europejskiej jest dowodem na to, że Niemcy podczas swojej prezydencji w Radzie i przywódcy UE jako całość uznają niebezpieczeństwo, jakie stwarza antysemityzm i nienawiść oraz to, że stanowią one zagrożenie dla społeczeństwa i bezpieczeństwa, jeśli nie będzie na nie reakcji – powiedział przewodniczący WJC Ronald Lauder.

– Ta deklaracja jest znaczącym krokiem naprzód w uczynieniu Europy lepszym miejscem dla Żydów. Obecnie na państwach członkowskich spoczywa odpowiedzialność za stosowanie polityk i porozumienia określonego przez Unię Europejską w każdym z ich krajów, w celu zwalczania plagi antysemityzmu, ścigania sprawców w jak najszerszym zakresie prawa oraz uczenia następnych pokoleń, że nienawiść jest nie do przyjęcia – stwierdził Lauder.

Mój komentarz: Jeśli ktoś myślał, że walka z koronawirusem zepchnie w cień walkę z antysemityzmem, to chyba nie zrozumiał, co jest najważniejsze na świcie. Oczywiście najważniejsze jest to, żeby walczyć z antysemityzmem. Nie po to zbudowano świetnie działające „przedsiębiorstwo holokaust” i nie po to terroryzuje się wszystkich pałką antysemityzmu, żeby teraz odpuścić. Mowy nie ma.

Antidotum na tę żydowską propagandę jest nowa książka Jacka Międlara pt. „Polska w cieniu żydostwa. Wielcy Polacy o Żydach”, dzięki której dowiecie się m.in. w jaki sposób żydowska propaganda niszczyła Polskę na arenie międzynarodowej jeszcze przed Holokaustem. Dowiecie się też, że mit Żyda – polskiego patrioty, którym jesteśmy karmieni, to bajka zbudowana w oparciu o niereprezentatywne wyjątki. Prawda jest odmienna. Dla środowisk żydowskich reprezentatywny był i jest antypolonizm, o czym świadczą źródła z epoki przedstawione w książce, którą możecie zamówić w sklepie internetowym TUTAJ.

Źródło informacji: europa.eu, worldjewishcongress.org

Zobacz też:

Watykan zwolnił Jacka Międlara z celibatu. Co znajdziemy w jego nowej książce „Polska w cieniu żydostwa”? [WYWIAD]

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. W K mówi

  Niewdzięcznym żydom niech się z Polski przyśni, zamiast zwrot mienia, mowa nienawiści!

  1. Robert mówi

   Na słowo „antysemityzm” Goje reagują jak psy Pawłowa.

  2. Robert mówi

   Wiesz, że jesteś antysemitą, jeśli …….

  3. Robert mówi

   Ron Unz: Jak zrozumiałem, że wiele „antysemickich pogłosek” to prawda.

 2. SKAMI mówi

  Nie wnikam jakie „si” mają do żydów w zachodniej Europie. W Polsce antysemityzm jest naturalnym mechanizmem obronnym. Każdy Polak, który zdaje sobie sprawę jaki garnitur szyją nam od dziesięcioleci żydzi nie będzie pałał do nich miłością.
  Jak ktoś mnie zaprosi na jakieś party i wiem, że będą tam ludzie, którzy mnie nie lubią to nie idę. Proste.
  A żyd pcha się bezczelnie z butami wszędzie, taki ma tupet. I walczy o to żeby go lubiano. Ot durna nacja 🙂

  1. Halina mówi

   Wcale nie walczy o to, żeby go lubiano, bo zarabia na antysemityzmie, który sam prowokuje

 3. ikss67 mówi

  Nie ma dymu bez ognia. Skoro tzw „antysemityzm” zdaniem rzydów nasila się, to widocznie są ku temu powody. Może to wyssana z mlekiem matki nienawiść do innych narodów?

 4. parchy zydowskie mówi

  a co z antypolonizmem?

 5. Hammurabi mówi

  „zapewnienie bezpieczeństwa społeczności żydowskiej i żydowskich instytucji musi uzyskać najwyższy priorytet w krajach członkowskich”.
  Dobre sobie!
  Zapewne zauważono, że nie gdzie indziej jak w Niemczech zaczyna się znów powoli tlić pod żydowskimi tyłkami. Doniesienia o kolejnych atakach na Żydów nie mogą pozostać bez echa.
  Łącznie zgłoszono oficjalnie 1253 przypadki antysemityzmu, m.in. ataki cielesne, nienawistne wiadomości wysyłane tradycyjną pocztą lub e-mailem, niestosowne zachowania. Brandenburgia odnotowuje średnio 11,5 przypadku miesięcznie, Berlin dwa dziennie…
  Jedna trzecia Francuzów (34 proc.) wyznania lub kultury żydowskiej deklaruje, że czuje się stale zagrożona z powodu przynależności religijnej…
  Z polskiego punktu widzenia problemem nie jest „antysemityzm”, bo trudno o bardziej hołubioną przez rządy każdego politycznego zabarwienia mniejszość w tym kraju.
  Problemem wyciszanym przez zagraniczne polskojęzyczne media „na usługach”, przy aprobacie posłów, senatorów, ludzi kultury, jest ANTYPOLONIZM.
  Praktycznie zjawisko bezkarne, wręcz modne!
  A Polacy? – przepraszam za to co teraz napiszę – Polacy jak wiejskie głupki „szczerze szczerzą się” do wszystkich wokół. I do Niemców i do Ukraińców. I do Francuzów i do Anglików. Czesi plują a koła rządowe coś o deszczu bredzą. Litwini gnębią polską mniejszość u siebie, zamykają polskie szkoły, torpedują polskie inwestycje (np, rozbierając tory do Możejek) ale polskie władze „dbają o dobrosąsiedzkie stosunki”…
  Ale nie to jest największym cierniem w sercu każdego normalnego Polaka.
  Najgorsza jest bezsilność wobec żydowsko-niemieckich ataków na wszystko, co polskie. Od zwyczajów, kultury poprzez żywotne interesy gospodarcze po historię II wojny światowej, po zamianę chorych grafomańskich „wizji” w składającą się z samych „dogmatów” religię.
  „Polskie obozy śmierci”, zamiana Niemców i Austriaków na bliżej narodowościowo nieokreślonych „nazistów”, zamiana broniących ojczyzny bohaterów w pospolitych bandytów, przypisanie niemieckich zbrodni Polakom i wiele innych kuriozów to jak się popatrzy na to chłodno i bez emocji, etapy pewnej drogi, którą kroczą zarówno ukryci w cieniu gabinetów „nietykalni” jak i ich „prości żołnierze” wraz z taborem swych przydupasów zajmując coraz to inne „upatrzone pozycje”.
  Jeszcze trzy, cztery pokolenia i jedynie światowy kataklizm będzie mógł pomóc odzyskać Polakom to, co utracą niebawem, trzymani w nieświadomości, powoli niczym żaba gotowani na ogniu wmówionej im bezsilności…

 6. Marcin Malik mówi

  Antysemityzm jest potrzebny tylko Żydom, i nikomu innemu. Jest to osobna gałąź żydowskej ekonomii, której zadaniem jest także tworzenie rzeki współczycia w stosunku do Żydów oraz przymykanie oczu na zbrodnie żydowskiego narodu. Podświadomie gra ta polega także na dzieleniu świata na Żydów i podludzi.

 7. ROMAN mówi

  tak dla przypomnienia, prawidłowe brzmienie i zgodne z prawem, „niemieckie zbrodnie ludobójstwa popełnione na osobach pochodzenia żydowskiego podczas II wojny światowej”, a nie holokaust…
  a poza tym, żydzi stanowią 7% ludów semickich…

 8. ( ˇ෴ˇ ) mówi

  Nawet najtępsi w końcu widzą co to są te sławne 'wartości europejskie’! To panżydłackość! Nad salą PE w Brukseli jest… uwaga uwaga, sala European Jewish Parliament (http://ejp.eu/)! Coś na kształt mycki! I pomyśleć, że tak ostentacyjnie narzucona Unii żydowskość jest w stanie skryć się przed wiedzą o tym większości tzw. eurojepczyków*.

  I zupełnie od czapy; a co to jest semickość, bo żadna encyklopedia nie zawiera takiego hasła.

  Co to jest!?

 9. ( ˇ෴ˇ ) mówi

  Stany Zjednoczone są w przededniu wybuchu rewolucji antysemickiej. Wystarczyło jedno pokolenie parchów z Polski, żeby rozwalić to mocarstwo!

  Przez wieki trzymaliśmy ich za mordy i był jaki taki z nimi spokój, ale skrępowano nam ręce i pozwolono żydom się na nas upaść.

  Teraz Amis znów się zastanawiają czy z Polski wolą jednak Kościuszków i Pułaskich czy raczej Rappaportów i Rotschildów!?

  Kogo chcą na pomnikach, złodziei?

 10. ( ˇ෴ˇ ) mówi

  Nawet najtępsi w końcu widzą co to są te sławne 'wartości europejskie’! To panżydłackość! Nad salą PE w Brukseli jest… uwaga uwaga, sala European Jewish Parliament (http://ejp.eu/)! Coś na kształt mycki! I pomyśleć, że tak ostentacyjnie narzucona Unii żydowskość jest w stanie skryć się przed wiedzą o tym większości tzw. eurojepczyków*.

  I zupełnie od czapy; a co to jest semickość, bo żadna encyklopedia nie zawiera takiego hasła.

  Co to jest!?

  P.S. jeśli usuniesz ten wpis jeszcze raz, to uznam, że sam jesteś kryptożydem, co zresztą od niejakiego czasu podejrzewam.

 11. lol mówi

  Te 4 miliony – tak! tyle już jest tych paso7ydów na terenie „TenKraj” [po 1944 przyjechało oraz namnożyło – wielu zakamuflowanych, z 'polskimi’ nazwiskami, jak np. Niedzielski, Morawiecki, Kaczyński, itd.] – obsiadło struktury Państwa i praktycznie mamy już POJLIN!!! Stąd interesy oraz potrzeby 'chrzczonych kozikiem’ mają pierwszeństwo za 'dojnej zmiany’ na terenie nadwiślańskiego bantustanu. A Naród Polski żyje w biedzie i nędzy, a za chwilę – jak Iran ich pogoni – przeniosą się tu i będziemy tępienie jak Palestyńczycy!

  1. ( ˇ෴ˇ ) mówi

   Jeśli sami tego nie rozkminimy, to nikt nam tego nie powie. 'polska’ obdarza obywatelstwami i paszportami nie tylko żydów z izraela ale z całego świata! Żydowskie kancelarie specjalizują się w tego typu działaniach – https://www.mipasaportepolaco.com/. Dodatkowo uzyskują informacje o dobrach byłych polskich obywateli, których potomkowie naiwnie zwracają się do nich o pomoc prawną.

   A praktycznie 90% parchów świata pochodzi z Polski i tym samym nabywają praw do wszelkiego rodzaju świadczeń, np. do leczenia, do edukacji, do świadczeń socjalnych.

 12. ROMAN mówi

  a jak w styczniu i kwietniu 2018, unaocznił się polski holokaust, to dotąd nie ma oficjalnego stanowiska prezydenta czy rządu w Warszawie w tej sprawie…

 13. Halina mówi

  Żydowski schemat działania. Latami kwiczeli o „terrorystach” palestyńskich (chyba tych z kamykami na buldożery niszczące ich domy) zabierając im ziemię i zabijając. Teraz osadzają się w Polsce (m. in. port centralny do 2023?). Antypolska propaganda leje się z każdej parszywej mordy. Schemat. Brak maseczki – antysemityzm, wychylenie się z domu – antysemityzm, -do tego niedługo dojdzie. Jak już wszystkich Polaków puszczą z torbami, to zostawią im drogi, które tak gorliwie są dzisiaj budowane, choć miało być „mieszkanie plus”.

 14. grimm mówi

  Europą trzęsie żydokomuna. Soros tu nawet się nie mityguje we wtrącaniu we wszystko. Jest ich tam więcej. Europę została zaatakowana przez cywilizacje żydowską. A rządy europejskie są skorumpowane i mierne intelektualnie lub też obsadzone przez żydokomunę vide Polska.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.