Jazgot Żydów we Włoszech! „Polacy przeprowadzali antysemickie masakry, a ustawa o IPN ma charakter dyktatorski”

Fot. wirtualnapolonia
6

Do antypolskiej kampanii, która nabrała ogromnego rozpędu w związku z nowelizacją ustawy o IPN, włączyły się żydowskie media wydawane na terenie Włoch. W Bet Magazine Mosaico, czasopiśmie należącym do mediolańskiej wspólnoty żydowskiej napisano, że Polacy masowo mordowali Żydów i nie potrzebowali do tego nakazów Adolfa Hitlera. Czy będzie interwencja Ministerstwa Spraw Zagranicznych?

W Polsce doszło do ogromnej ilości masakr antysemickich, w obozach (nade wszystko w Auschwitz) oraz przed i po zakończeniu wojny – napisano w gazecie.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

W polakożerczej publikacji zasugerowano, że to katolicyzm zaważył na rzekomej deprecjacji Żydów w Polsce, którzy w rzeczywistości w naszym kraju od wieków mieli europejski raj nazywany „Paradise Judaeorum” („Żydowski Raj”).

W żydowskim paszkwilu czytamy także, że nowelizacja ustawy o IPN ma na celu usprawiedliwienie zbrodni na trzech milionach Żydów. Stwierdzono, że ustawa ma „charakter dyktatorski”.

Zdaniem polityków izraelskich ustawa zaprzecza odpowiedzialności Polaków za śmierć 3 milionów polskich Żydów, którzy byli prześladowani w sposób planowy i prawie w całości wyeliminowani za sprawą kolaboracji Polski z nazizmem – czytamy w żydowskim magazynie.

Bet Magazine Mosaico cytuje haniebne słowa „Zasłużonej dla Warszawy” Żydówki Haliny Birenbaum, która nie widząc jak wielu Polaków oddało życie ukrywając przed Niemcami przestraszonych Żydów, przypisuje Polakom „ogromną odpowiedzialność” za holokaust.

Ocalała Halina Birenbaum mówi: ‚Polacy mają ogromną wręcz odpowiedzialność za Shoah. Często informowali nazistów o tym, kto jest pochodzenia żydowskiego i byli w stanie zidentyfikować Żydów z ich wyglądu, podczas gdy Niemcom zdarzało się nie wiedzieć kto jest Żydem a kto nim nie jest – czytamy we włoskiej gazecie.

W podobnym tonie wypowiedziała się przewodnicząca Związku Krakowian w Izraelu, Żydówka polskiego pochodzenia Lili Haber.

Pomimo, że istnieje 6500 ‚sprawiedliwych wśród narodów’ pochodzących z Polski – cóż możemy powiedzieć o dziesiątkach milionów Polaków, którzy przyglądali się obojętnie lub gorliwie uczestniczyli w masakrach Żydów? Postępowali podług woli Niemców, tj. na rzecz eksterminacji narodu żydowskiego i byli współsprawcami niemieckiego Ostatecznego Rozwiązania. (…) Polacy nie byli wyłącznie współsprawcami Shoah – byli również samodzielnymi prześladowcami Żydów – niepotrzebującymi nakazów z Berlina

PRZECZYTAJ I OBEJRZYJ: Edukacja nienawiści! Wycieczka młodych Żydów do „nazistowskiej Polski” [WIDEO 1/2]

Żydowska nienawiść do Polaków bierze swoje źródło w skrzętnie zaplanowanym przemyśle holocaustu, który polega na budowaniu bezkarności i wyjątkowości Żydów poprzez wmawianie światu, że starozakonni jako jedyni byli mordowani w czasie II wojny światowej, nie partycypowali w eksterminacji swoich najbliższych, a Polacy-ofiary odpowiadają za niemieckie zbrodnie. Czy polski rząd odeprze żydowski atak i uderzy w nekrofilski, żydowski przemysł, przeprowadzając ekshumację w Jedwabnem?

PRZECZYTAJ I OBEJRZYJ: Edukacja nienawiści! Wycieczki młodych Żydów do obozów śmierci sposobem na usprawiedliwianie mordów na Palestyńczykach [WIDEO 2/2]

Źródło: http://ram.neon24.pl/post/142268,zydowski-jazgot-we-wloszech

Przeczytaj także:

„Nie może polska ręka bić żydowskiej głowy.” Czy jest nam pisany los Palestyńczyków?

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. andzia mówi

  Nic dziwnego, że nikt się nie wypowiada, bo to woła o pomstę do nieba.

 2. michu mówi

  Antypolonizm na Zach. jest propagowany przez naszych wrogów. Co może zrobić w tej sytuacji polenrat 😉

 3. Ania mówi

  Zupełnie w stylu : Złodzieje krzyczą : łapać złodzieja ! A ktoś kiedyś zażartował sobie, że Żydzi mają wyższy poziom IQ niż inni.

  1. Zbulwersowany mówi

   Masakrę to chyba oni sami sobie gotują – w majtkach, co już chyba rzuca się im na mózgi.

 4. Pan Kracy mówi

  Dotąd było Jedwabne, „polski” pogrom kielecki, jakieś incydenty – w sumie niewielu „sprawców” i niewiele ofiar „polskiego” antysemityzmu w „Paradise Judaeorum”. Trzeba walnąć z grubej rury: o „odpowiedzialności Polaków za śmierć 3 milionów polskich Żydów”. Kiedyś była narracja o 6 mln żydów, potem ta liczba zmalała do 1 mln; niektórzy wybiegają przed szereg i bąkają coś o 300 tys., ale to „kłamcy oświęcimscy”.

  Cóż to jest – owy jeden milion wobec trzech polskich? W sumie naziści (obecnie wymarłe, mityczne plemię, nie licząc tych 60 tys. maszerujących jawnie w Warszawie) to małe pikusie wobec krwiożerczych Polaków… Ech.

 5. Tippolino mówi

  Dlaczego nie ściga się za ANTYPOLONIZM a za antysemityzm tak?

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.