Antykomuna we Wrocławiu – 13 grudnia 2018. „Lepiej być martwym, niż czerwonym!”

2

13 grudnia o godzinie 18.30 we Wrocławiu pod Pomnikiem Ofiar Katyńskich (znajdującym się obok Panoramy Racławickiej) rozpocznie się demonstracja upamiętniająca ofiary stanu wojennego, jaki 13 grudnia 1981 roku wypowiedziała Narodowi Polskiemu junta Jaruzelskiego, sowieckiego namiestnika w polskim mundurze.
Pamiętajmy o tych, którzy byli bici, zamykani, wyrzucani z pracy, a zwłaszcza tych, którzy stracili życie, by Polska mogła być Polską, a nie sowiecką kolonią.

W marszu przejdziemy ulicami Oławską i Świdnicką, by na koniec zatrzymać się przy Pomniku Ofiar Stalinowskich, gdzie złożymy znicze, które prosimy zabrać. Prosimy także o zabranie polskich flag.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Lepiej być martwym, niż czerwonym!

Wydarzenie  na Facebook’u – TUTAJ

Przeczytaj i obejrzyj relację z Dąbrowy Górniczej:

„Pacyfikacja jak w latach 80.” Antykomuna w Dąbrowie Górniczej. Relacja i komentarz J. Międlara [WIDEO]

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

  1. Krystian mówi

    A w Kościele jest demokracja, monarchia, a może komunizm? Jaki ustrój panuje w tej instytucji? Od zawsze zadawałem sobie to pytanie. Jan Paweł II, papież nasz święty przepraszał kiedyś za błędy Kościoła, zrehabilitował Galileusza, komuniści też mając na myśli wypaczenia komunizmu, przepraszali za Stalina.

  2. Sokół mówi

    Czerwona zaraza nabiera koloru dziadów i pradziadów ,morderców patriotów Polski Wolnej i Niepodległej .Spadki Żydokomuny .

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.