„Biali to podludzie z defektem genetycznym! Trzeba ich wymazać!” Tak działają aktywiści Georga Sorosa

20

Liderka organizacji Black Lives Matter, Yusra Khogali nazywanej przez lewactwo obrończynią praw mniejszości i walczącą z „mową nienawiści” niedawno perorowała: Biali to podludzie z defektem genetycznym! Trzeba ich wymazać! Nie poniosła żadnych konsekwencji, a jej organizacja nadal stawiana jest za przykład do naśladowania w walce o tolerancję. Czy wyobrażamy sobie sytuację, żeby podobne słowa na temat czarnych wypowiedział jakiś biały i nie poniósł żadnych konsekwencji? Niestety, ten przykład to tylko obraz, na jakiej zasadzie działają kipiący z nienawiści marksiści kulturowi, potocznie zwani lewactwem.

 

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Kilka miesięcy temu w Kanadzie w Quebecu odbyła się pikieta zaprzyjaźnionej z Antifą i wspieranej przez kanadyjski mainstream organizacji Black Lives Matter, gdzie Yusra Khogali perorowała o białych koloniach, a na wszystkich, którzy wspierają prezydenturę Donalda Trumpa, wylewała wiadro pomyj. To jeszcze może wydawać się niewinnym wybrykiem, jednak na tym nie koniec. Khogali, z wyznania islamistka, jeszcze przed manifestacją, w grudniu 2015 roku pisała na Facebook’u: Biel nie jest ludzkim kolorem. Biała skóra nie jest ludzka. Oczywiście żadnych konsekwencji prawnych nie poniosła, a tym bardziej ostrzeżenia od walczącej z mową nienawiści administracją portalu Marka Zuckerberga. Ciężko wyobrazić sobie, żeby za podobne słowa na temat murzynów nie otrzymać blokady konta na Facebooku.

Dalej murzynka przeprowadziła wywód, w którym próbuje dowieść wyższość czarnej rasy nad białą. Twierdzi, że „więcej melaniny w czarnej skórze pozwala lepiej magazynować światło i przekształcić je w wiedzę”. Czy Khogali ma rację? Myślę, że to jest pytanie retoryczne. Rozumiem, że Khogali tymi słowami próbuje leczyć swoje murzyńskie kompleksy. I niech to robi. Ale śmiem twierdzić, że powinna to czynić w rozmowie z koleżankami na Skype, a nie na platformie społecznościowej. Ponadto czarnoskóra aktywistka stwierdziła również, że biali ludzie mają „defekty genetyczne” i aby móc się reprodukować żądają dominacji w społeczeństwie. Napisała także, że czarni ludzie dzięki dominującym genom mogą doszczętnie wymazać białą rasę, jeśli będziemy mieć dość siły aby to zrobić.

Następnie działaczka napisała na Twitterze, że codziennie modli się do Allaha, by powstrzymał ją od zabijania znienawidzonych białych. Te wszystkie słowa niesłychanie szokują i one same sugerują, że organizacja BLM, z którą identyfikuje się amerykańskie lewactwo, powinna zostać zdelegalizowana. Yusra Khogali nie mówi tylko w imieniu własnym. Peroruje także w imieniu organizacji. Przemawia do tłumów. Oddziałuje na wyobraźnię i świadomość sympatyków oraz członków BLM. Mimo to, nie dość, że organizacja nadal działa w najlepsze, to często w kanadyjskich mediach jest stawiana jako wzór do naśladowania w walce… „z mową nienawiści”. Tak właśnie „działa” marksizm kulturowy w mediach.

W sierpniu ubiegłego roku BLM i Antifa zaatakowali prawicowych działaczy, którzy w sposób legalny chcieli zamanifestować swój sprzeciw wobec burzenia pomnika generała Roberta Lee w Charlottesville. Nie, nie byli to ani naziści, ani biali rasiści, a na pewno nie byli to nacjonaliści (ciężko mówić o nacji amerykańskiej)… Byli tylko zwykli prawicowi działacze, którzy chcieli wyrazić swój sprzeciw wobec głupoty lewicy, która generałowi Lee sprzeciwiającemu się niewolnictwu chciała przypisać miano rasisty. Aby przykryć nienawiść czarnych rasistów i lewactwa, skorzystano ze starej i skutecznej metody – prawicę określono mianem „ekstremistycznych nazistów”. To musiało się powieść. Tak nazywa się patriotów, którzy walczyli i walczą z islamizacją Europy. W podobny sposób określa się również tych, którzy w ubiegłą sobotę modlili się podczas Różańca na granicy Rzeczypospolitej.

Aha… Owszem, w tłumie protestujących pojawił się jakiś idiota ze swastyką, ale do tej pory nikt nie wie kim była ta osoba, ani jakie środowisko reprezentowała. Stany Zjednoczone i cały świat obiegła informacja, że pacyfiści walczący z „mową nienawiści” zostali zaatakowani przez rasistów. A było odwrotnie. Rasiści z BLM i Antify zaatakowali białych tylko dlatego, że byli biali i reprezentowali zdroworozsądkowy, komplementarny z faktami historycznymi światopogląd. W międzyczasie na światło dzienne zaczęły wychodzić pewne fakty, które wszystko wyjaśniają. BLM to organizacja wspierana finansowo przez Georga Sorosa. Zaskoczeni? W ostatnim czasie na rasistowską działalność i przekonywanie świata o wyższości czarnej rasy nad białą otrzymali 33 miliony dolarów. Georg Soros tym się szczyci. Ktoś pomyśli, po co Soros to czyni skoro jest białoskóry? Rękami czarnoskórych, rozwścieczonych aktywistów łatwiej zaprowadzić w społeczeństwie chaos niż przy pomocy białych pederastów. A przecież na tym chaosie imperialiście Sorosowi bardzo zależy. Czarni z BLM to tania siła robocza i już.

Organizacja, nad którą mecenat objął żydowski bankier Soros, była i jest po dzień dzisiejszy przedstawiana w mediach jako grupa ludzi walczących z „mową nienawiści”. Tymczasem reprezentują ją spragnieni rozlewu krwi rasiści, którzy domagają się eksterminacji białych. Ludzie z BLM, a zwłaszcza Khogali, niejednokrotnie są przedstawiani w mediach jako bohaterowie walczący o prawa dla czarnoskórych… tak jak by ci żadnych praw nie posiadali. Niewielu pochyla się nad tym, że metody, które stosuje BLM i zaprzyjaźniona z nimi Antifa, to metody iście rasistowskie, które śmiało moglibyśmy porównać do eugeniki, której rozwój doprowadził do eksterminacji chrześcijan i żydów w czasach II wojny światowej.

Tak właśnie działają kulturowi marksiści, do których zaliczyć należy wszystkie organizacje będące pod opieką żydowskiego finansisty Sorosa. Tak również działają organizacje w Polsce przez niego wspierane. Przypomnę, że Fundacja Batorego przeznaczyła „fundusze norweskie” na wsparcie dla LGBT, aborcji, gender, sprowadzenie uchodźców do Polski i walkę z katolicyzmem. Wykonawcy sorosowych postulatów stosują podobne metody co BLM – w imię walki z rasizmem promują rasizm. W imię walki z nienawiścią zachęcają do mordów-aborcji. W imię walki o tolerancję poniżają i plują katolikom w twarz… Działają wspólnie i niczym hybrydowy potwór karmiony przez Sorosa próbują zniszczyć łaciński porządek i zaprowadzić zdemoralizowany chaos. Marksizm kulturowy w pełnej krasie… A jeśli spotykamy się z jakąkolwiek krytyką ich działań i słów Yusry Khogali  to w mediach pisze się jedynie o „kontrowersji”… Czy w takim razie holocaust, do którego nawołuje Khogali i „mowa nienawiści” lewactwa – mówiąc ich językiem – to tylko „kontrowersja”?

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. test24 mówi

  Zabawne. Biali podludzie z defektem genetycznym i żółci podludzie z defektem genetycznym byli w stanie stworzyć zaawansowane cywilizacje, a czarna „rasa panów” jedyne, co osiągnęła, to chatki z błota i ususzonych kup 😀

 2. KzK R1a1- DNA R1a1 mówi

  Nację lucyfera jako nie ludzi należy wymazać – też tak można stwierdzić.
  Pytanie które się nasuwa jest takie : Czy opisywane w ewangelii plemię żmijowe jest tożsame z powyższym. Jeżeli nie to to tylko genetycznie zmodyfikowane chrum chrum modlące się pod pozostałością ściany domu pra-chrum-chrum.
  Teraz ta dieta jest jasna – może nastąpić reemisja genów pierwotnych i powrót do wcześniejszej postaci.

 3. Test24 mówi

  Najśmieszniejsze jest to, że Koran i hadisy są silnie rasistowskie i utożsamiają czarnych z grzesznikami i niewolnikami. Co za ironia, że islamu broni murzynka 😀 Ale cóż, bronią go też pedały, którzy są w nim karani śmiercią i feministki, gdzie islam naucza, że kobiety mają deficyt inteligencji i są warte połowy mężczyzny 😀 To jest lewactwo, tego nie zrozumiesz! 😀

  1. Gutmen mówi

   Moja siostra twierdzi że byla w muzeum Polin
   Ponoc do rozwoju cywilizacji Polskiej przyczynili sie Żydzi.
   Pytanie otwarte.
   Jezeli pierwsze wzmianki o Żydach na tych terenach zaczynają sie od roku 142…(ktoregos) a trudnili sie oni porwaniami kobiet i dziewczynek by je sprzedawac do Arabskich haremow i pobliskich burdeli miało wplyw na wynalezienie Polonu?
   Tak tylko pytam bo mowią coś o Polin ( Pol-in) tu spoczniesz ( robią juz z Polski w umysłach ułomnych ziemię obiecaną) na podstawie jakiejs kiepskiej legendy o ponoć 1000letniej tradycji!!!.
   I teraz pytanie glowne.
   Czy jezeli zaokrąglanie 600 letni ( nie mozna handlu ludzmi nazwać wspolną kulturą ale powiedzmy kontaktem) …kontakt zaokrągla sie do 1000 lat to czy poprawne jest zaokrąglenie przy podawaniu dlugości członka uwzgledniając długość kręgosłupa?
   Tak tylko pytam …
   Było by to znamienne w przypadku roszczeń.
   A co do bialych rasistow to nie ma wiekszych niż Angela Merkel. W RPA morduje sie dziesiątki bialych rolników dziennie…ale ponuewaz są biali – to nie problem w drugą stronę Europa by zainterweniowała bo zabicie czarnego to skrajny rasizm.
   W Afryce morduje sie 1000 chrześcijan dziennie id 2011 roku…to nie problem dla uni gdyz nie wtracają sie w religijne sprawy.
   …ale niech by tylko zabito 100 gejów!!!?

 4. Hammurabi mówi

  Razem, młodzi przyjaciele!…

  Choć droga stroma i śliska,

  Gwałt i słabość bronią wchodu:

  Gwałt niech się gwałtem odciska,

  A ze słabością łamać uczmy się za młodu!

  Inaczej mówiąc nasza tolerancja i wypaczony „humanizm” stosowany wobec troglodytów znających jedynie prawo noża i pięści, zwrócą się przeciw nam, podobnie jak skłonność do kłótni.

 5. Robert mówi

  Ciekawe jest to,ze we wszystkich ustawkach niosacych smierc i strach, w CIAUSnym kraju cacanym,we strzelankach do dzieciaków w szkołach,wyburzanych wierzowcach,strzelankach na koncertach,giną biali?Zoombie nie strzela na ulicy w centrum miasta,bo jeszcze czarnego ubije,a ci w odwecie spala pare sklepów,samochodów,stacji benzynowych,autobusów,metro….

 6. Robert B. mówi

  Pedały, kobiety, czarni, islamiści – nowy proletariat, za pomocą którego żydokomuna chce znowu sięgnąć po władzę nad światem. Raz próbowali już sięgnąć po władzę nad światem komunizmem, jaki znamy z lat 20-40. I co? Zapłacili za to i to słono. Zbiorowo, czyli tak jak wszyscy inni pod ich żydowskim butem. Tak, tak, to nie jest tak, że wszystko we wszechświecie ma swoje przyczyny oprócz żydowskiego holokaustu… I co? Jak gdyby nigdy nic, dalej to samo…

 7. Robert mówi

  Dzordzjo geriawit farmazon to on i nie on,wciaz zyje jako hologram projektu blue beam i nadal zarabia

 8. Robert mówi

  Ponoc dzordzjo geriawit farmazon zyjacy wiecznie hologram,w kolejnej fazie planu przesiedlenczego,przerzuci ich wszystkich na ciemna strone ksiezyca,skad dalej beda nimi upychac czarna dziure która w przyszlosci moze zagrozic ziemi

 9. Spostrzegawczy mówi

  Problem jest trochę bardziej skomplikowany a jednocześnie mechanizm bardzo prosty. Pisał o tym już kilkanaście lat temu m.in. bardzo znany publicysta prof. Ivo Pogonowski. Otóż „czarna” ludność zamieszkująca USA zaczęła dokładniej interesować się swoją przeszłością, sprawą handlu niewolnikami i swoim obecnym nieszczęśliwym losem. Zaczęła ona odkrywać, że za ich prawie wszystkimi nieszczęściami stoją Żydzi. I zaczęła coraz to głośniej wyrażać. Stawało się to oczywistym zagrożeniem dla hegemonii żydowskiej w USA. Więc Żydzi stosują swój stary sprawdzony od wieków mechanizm – napuszczają „czarnych” na białych jako na ofiarę zastępczą. Udaje się jak zwykle ? Udaje !

 10. Irek mówi

  Obecnie to rasa biała staję się dyskryminowaną mniejszością. Co ciekawe, wzrost populacji rasy czarnej to zasługa osiągnięć cywilizacyjnych rasy białej. Jeśli chodzi o demografię światową – nie łatwo jest odszukać dane dotyczące struktury rasowej. Zazwyczaj określa się populację zamieszkującą dany kontynent bez uwzględnienia typu rasowego – tym sposobem wzrost populacji ludzkiej w Europie nie musi oznaczać wzrostu liczebności rdzennych Europejczyków (taka sprytna manipulacja naukowo-statystyczna). Można łatwo odnaleźć dane dotyczące np. zróżnicowania językowego – co również zakłamuje rzeczywistość (język nie jest sztywno powiązany z fenotypem). Wygląda na to, że została uruchomiona machina holokaustu rasy białej… Rasistowski świat (pod przykrywką anty-rasizmu) wykończy nas jak neandertalczyków.

  https://www.youtube.com/watch?v=mUcti40aZvU

  https://www.youtube.com/watch?v=ozmEXZ-5clE

  https://bialyrasizm.pl/

 11. mariusz mówi

  czarnuchy dobrze wiedza,ze jest akurat odwrotnie.ludy czarne byly i sa najmniej progresywne, otrzymały niewiele albo wręcz nic z tego podźwignięcia rasowego, jakie mogła im dać domieszka gatunku adamicznego. inteligentny,stworzony przez boga biały człowiek instynktownie pragnął unikać niebezpieczeństwa mieszania się z niższymi w rozwoju czarnymi plemionami małpimi.wystrzegał sie towarzystwa owych afrykanskich mieszkańców drzew o podrzędnym intelekcie.

 12. LucyLucenta mówi

  Ja się udałam do sklepu z bronią nabyłam broń rozdzielnego ładowania, zarejestrowałam na policji i walę z niej po godzince w tygodniu, a czasami dwa razy w tygodniu do tarczy na strzelnicy. Kusi mnie, żeby się zapisać do sekcji sportowej i starać się o Glocka albo CeZetkę

  1. alojz mówi

   polecam CZ P-09 lub Glock 10mm

 13. pokorniak mówi

  Czarni magowie w kościołach podstępnie programują ludzi na bezsilność niemoc i samozniszczenie. Pod pozorem boga zabijają w ludziach nawet zwykły instynkt samozachowawczy, zamieniając go na strach przed karą boską za coś takiego, jak samoobrona.

  1. stahu mówi

   Wierzący w Boga, czyta i słucha tylko Jego słów- w oryginale z Bibli !
   Tam jest zakaz słuchania ,,magów,, i nakaz obrony swoich bliskich, słabych i siebie .
   Reszta baranów przeraźliwie becząc , stoi już po szyje w soborowym gnoju, a poziom jego podnosi się !

 14. Niusia mówi

  Trzeba odnieść się do ich ego, zasugerować ,skoro są tacy inteligentni ,powinni zauważyć sposób działania p. Sorosa.Otworzyć im oczy ,bo może mają klapki na oczach. Zresztą u nas też niektórzy ,albo tak myślą,albo za pieniądze wykonują wolę tego …. Więc szybko trzeba reagować na podstępne ataki G.S.,bo on będzie do upadłego dążył do celu .Ponieważ jest w słusznym wieku,tym bardziej będzie się starał szkodzić ludziom. To chyba z tego żalu ,że jemu mało życia zostało.

 15. Teresa mówi

  Ale przecież Soros i Żydy też są białe więc są podludźmi i mają defekt genetyczny.Proste chyba,jak obsługa cepa

 16. julie mówi

  Zalosni opalency , ktorych defektem jest fakt , ze i tak sa zacofani na co najmniej , wysokosc drzewka figowego . Ale nie zal mi ich bo szybko geby nadstawiaja do darmowego socjalu , bez wzgledu na stan majetnosci . Na tym konczy sie madrosc wszystkich opalaczy , no , moze nie wszystkich , ale wiekszosc tak pojmuje swoja prymitywna proznosc .

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.